Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 9 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 9 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Jul 23, 2013 11:00 am

Προηγουμενες ιστοριες:

Στην προηγουμενη ιστορια, επεσα εν τελει θυμα του Mr.Jegins o oποιος με καλεσε στο νησι δηθεν λογω ενος Poneglyph που βρηκε εκει. Οσοι πειρατες βρεθηκαμε εκει, πηραμε μερος σε ενα παραξενο πειραμα ενος ψυχασθενη ονοματι Rage και για τον οποιο δουλευε ο Jegins. O Dimitrov και οι επαναστατες πεθαναν εκει, και οι υπολοιποι πειρατες ετυχε να σωθουμε κυριως εξ αιτιας του Jegins που εδειξε την εξοδο προδιδοντας τον Rage. Kαθως φευγαμε, αποκτησαμε εναν νεο πλοηγο ονοματι Shin που μας βοηθησε να ξεφυγουμε απο τους Marines που ειχαν συγκεντρωθει εκει...

Τα πλοια των Μarines καθως και το σκοτεινο και επικινδυνο Nanimonai βρισκονταν πλεον πισω μας, και το αορατο καραβι με τους τρεις επιβατες και το κατοικιδιο που απεκτησα στο Crown island oδευε προς τα ανοιχτα της ηρεμης γαληνιας θαλασσας και του καθαρου ηλιολουστου ουρανου...
---Τωρα προς τα που κατευθυνομαστε? Αν ακολουθησουμε την φυσικη ροη του Log Pose ισως εχουμε απο πισω μας πλοια των Marines για αρκετα απο τα επομενα νησια! ειπε τρομαγμενος ο Charlie
---Eχεις δικιο. Γι'αυτο και εκλεψα ενα Eternal Pose απο τις εγκαταστασεις του Rage...Eϋϋ Shin !! Xρησιμοποιησες το Eternal Pose για το Ukkari Hot Spring island? φωναξα στον προωρινο πλοηγο μας.
---Οχι. Το πεταξα στην θαλασσα. Eιρωνευτηκε με καθε σοβαροτητα.
Εγω και ο Charlie σηκωθηκαμε ορθιοι και τα ματια μας κοντευαν να πεταχτουν εξω
---Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???  Ελπιζω να εχεις καλη εξηγηση γι'αυτο!!
---Μην αγχωνεσαι Captain...Οταν σου πα οτι ειμαι καλος πλοηγος δεν σου λεγα ψεμματα...


Last edited by Osios_Efprepios on Tue Aug 13, 2013 11:06 am; edited 3 times in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Jul 24, 2013 11:44 am

Η σιγουρια του μεταδιδοταν και σε εμενα, αλλα ηθελα να μου αποδειξει οτι ειναι οντως ικανος στο να κουμανταρει και να κατευθυνει ενα πλοιο...Περιμεναμε μερικα λεπτα και αφου ο Shin σταθεροποιησε την ροτα του πλοιου, κατεβηκε στην συντροφια μας και εκατσε οκλαδον. Εβγαλε ενα τσιγαρο και σουφρωνοντας τα φρυδια το αναψε ξεφυσώντας. Εδειχνε να ειναι μια ευλαβικη στιγμη για εκεινον και δεν τον διεκοψα...
---Ακουστε να δειτε... Εγω καταγομαι απο την Water7 : το κομβικοτερο και πιο πολυσυχναστο νησι της Μεγαλης Γραμμης. Πληθη τουριστων καταφτανουν εκει συνεχως και καραβια γεματα πειρατες εμφανιζονται και εξαφανιζονται μερα με τη μερα... Απο μικρος εγω δεν ασχολιομουν με τα τυπικα ενος παιδιου και γι'αυτο δεν ειχα και δεν εχω παρεες και φιλους εκει περα. Συνηθιζα να τρυπωνω αναμεσα στους τουριστες , να μπαινω σε πειρατικα αραγμενα πλοια με σκοπο να κλεψω. Δεν εκλεβα ομως χρηματα ή πολυτιμα αντικειμενα... Εκλεβα χαρτες!! Αυτος εκει ο πακος με χαρτες που κουβαλαω, ειναι συλλογη κομματι κομματι για μενα απο χαρτες που εκλεβα μικρος απο τουριστες , πειρατες και περαστικους...


Last edited by Osios_Efprepios on Tue Aug 13, 2013 11:08 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Jul 24, 2013 11:58 am

Η ιστορια του ηταν αρκετα ενδιαφερουσα και με εκανε να παρακολουθω προσυλωμενος. Τραβηξε μια τζουρα απο το τσιγαρο του και συνεχισε.
---Ετσι, εχω κολλησει ενα-ενα τα κομματια αυτης της θαλασσας που λεγεται Μεγαλη Γραμμη και εχω   -στον νου μου οχι καπου γραμμενα ωστε να μην παρει αλλος τη δουλεια μου- μια γενικοτερη αποψη του που βρισκεται το καθε νησι και με ποια περιπου συνορευει... Με τον καιρο μπορεσα να το καταλαβω αυτο καπως πιο εμπειρικα. Ανεβαινα σε κορυφες ψηλων κτηριων και αφηνα τον ανεμο να με αγκαλιαζει. Εκρινα την θερμοκρασια του ανεμου, την ταχυτητα του καθως και την πιεση του. Η πρωτη μου επιτυχια ηταν οταν ειδα ενα καραβι να ερχεται στη Water7 ακολουθηουμενο απο εναν ψυχρο και ξηρο ανεμο. Η θερμοκρασια του ανεμου σε συνδυασμο με την κατευθυνση απο την οποια ερχοταν το πλοιο, με εκανε να φανταστω οτι αυτο το καραβι ερχοταν απο το παγωμενο νησι Hyokaido. Oταν τους ρωτησα, το επιβεβαιωσα...


Last edited by Osios_Efprepios on Tue Aug 13, 2013 11:09 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Jul 25, 2013 12:52 pm

---Επομενως, ακομα και να μην ειχαμε το Eternal Pose για το Ukkari-Hot Spring νομιζω πως θα τα καταφερνα να μας κατευθυνω προς ενα οποιοδηποτε νησι της Μεγαλης Γραμμης... Ως προς το Ukkari...ξερω περιπου προς τα που ειναι απο εδω, και ακολουθω τον θερμο ανεμο που ερχεται απευθειας εδω. Ξερετε...Το Ukkari ειναι ενα νησι με θερμες πηγες... Ειναι λογικο να αντιληφθεις οτι οι ζεστοι ανεμοι ερχονται απο εκεινο το νησι εφοσον ειμαστε στα πρωτα νησια της Μεγαλης Γραμμης.
---Και πως αντιλαμβανεσαι και ξεχωριζεις τους ανεμους? Εγω δεν νοιωθω τιποτα!! ειπε ο Charlie δινοντας την προκληση στον Shin.
---Θα σου δειξω αμεσως... ειπε και πετώντας την γοπα στο εδαφος την πατησε με το παππουτσι του και εδωσε ενα μεγαλο αλμα. Ο Shin βρεθηκε στον αερα πολυ ψηλοτερα απ'οτι θα μπορουσε ενα δικο μου αλμα. Το κυριοτερο ομως δεν ηταν το αλμα, αλλα η μεταμορφωση του. Μολις βρεθηκε στο απογειο του αλματος, ξαφνικα, εμφανιστηκαν φτερα γυρω του και το σωμα του μεταμορφωθηκε. Για την ακριβεια το σωμα του εξαφανιστηκε και τη θεση του πηρε το σωμα ενος φοινικα. Τα φτερα του εμοιαζαν επισης με φοινικα . Εγω και ο Charlie δεν ξεραμε με τι να εντυπωσιαστουμε περισσοτερο: με την ιδια την μεταμορφωση ή με το γεγονος οτι ο φοινικας αρχισε να πεταει ολοενα και πιο ψηλα με εναν κομψο και χαλαρο ταυτοχρονα ρυθμο.


Last edited by Osios_Efprepios on Tue Aug 13, 2013 11:12 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Jul 25, 2013 1:09 pm

H ανθρωπινη υποσταση του Shin ειχε παραμεινει μοναχα στο κεφαλι του καθως ολο το υπολοιπο σωμα ηταν ενας φοινικας με τα ολα του. Γαλαζια και κιτρινα φτερα τον εκαναν να ιπταται σε αρκετα μεγαλο υψομετρο. Παρ'ολ'αυτα μπορουσαμε να τον δουμε να σηκωνει το κεφαλι και κυριως την μυτη και να μυριζει τον αερα, να στρεφεται προς διαφορες καταυθυνσεις και αφου επιβεβαιωνε αυτο που ηθελε, να επιστρεφει ξανα πισω.
Λιγο πριν το καραβι, επανηλθε στην ανθρωπινη μορφη του και με το ιδιο αλμα με το οποιο τιναχτηκε, πλεον ηταν διπλα μας.
---Απο εκει ειναι το Ukkari-Hot Spring island... ειπε δειχνοντας προς μια κατευθυνση αλλα εμεις αδιαφορουσαμε. Τον ειχαμε πλησιασει και αγγιζαμε τα χερια του για να κατανοησουμε πως μεταμορφωθηκε σε φοινικα. Τα λαμπερα ζωηρα μας ματια και οι ασταματητες ερωτησεις, τον εκαναν να βαλει το χερι στο μετωπο και να κινησει δεξια αριστερα ολο το κεφαλι του.
---Eιμαι χρηστης ενος φρουτου του διαβολου...Εχω το Zoan του Φοινικα... ειπε κοιταζοντας το eternal pose επιβεβαιωνοντας ξανα την σωστη μας κατευθυνση, αλλα και την σωστη του αντιληψη.


Last edited by Osios_Efprepios on Tue Aug 13, 2013 11:13 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 11:38 am

Τις επομενες μερες μαθαμε χιλια δυο πραγματα για το Zoan του και τις δυναμεις που εκρυβε. Ηταν το κυριοτερο θεμα συζητησης οσες μερες ταξιδευαμε προς το ukkari hot spring island...Ηταν καλο που αλλαζαμε θεμα και ξεχνιοταν και ο Charlie γιατι ειχα την εντυπωση οτι ειχε παρει καπως βαρια τον θανατο του Dimitrov στο Nanimonai. Πολλες φορες καθοταν μοναχος του μελαγχολικα ή διαβασε κατι δακρυζοντας και με κοιταζε με παραπονιαρικο υφος... Ετσι φροντιζα συνεχως να κανω το κλιμα πιοο ευθυμο για χαρη του.
Χωρις ομως εγω να το γνωριζω, ο Charlie εκρυβε το ημερολογιο που ο Dimitrov αφησε για εμενα. Εκεινος ομως το ειχε διαβασει σχεδον ολο και ειχε μαθει σχεδον καθε τι που προοριζε ο Dimitrov για εμενα...
---Νησι!! Ισια μπροστα νησι!! ουρλιαξα μολις το αντιληφθηκα και πηδηξα στον αερα. Πλησιασα τον Charlie και τον επιασα απο το λαιμο , Eυ Charlie παμε να πανηγυρισουμε οπως για καθε νησι που ερχεται στο δρομο μας!!
Η προσκληση μου δεν επιασε και ο Charlie συνεχισε να καθεται κοντα στην κουπαστη δηθεν επειδη ειχε πονοκεφαλο και ηθελε λιγο αερα.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Jul 27, 2013 12:08 pm

Mε αυτα και μ'αυτα αραξαμε το καραβι μας στο λιμανι του Ukkari hot spring island και πατησαμε ποδι στο εδαφος. To νησι δεν μου παρουσιαζε τιποτα το ιδιαιτερο. Ενα αραιο δασακι μεσα απο το οποιο ξεφυτρωνε και η πολη, ηταν το πρωτο πραγμα που ειδαμε. Περπατησαμε στη ζεστη αμμουδια προσπερνώντας το δασακι, μια φωνη ομως μας εκανε να σταματησουμε.
---Ψιτ ψιτ !
Το καλεσμα ακουγοταν μεσα απο την συσταδα δεντρων αριστερα μας. Ο Charlie σουφρωσε τα φρειδια του, ο Shin κοιταξε αδιαφορα προς το δασος ενω το Absol, το κατοικιδιο μου , τεντωσε τα αυτια του. Εγω κινηθηκα προς εκει που ακουστηκε η φωνη να διαπιστωσω ποιος μας φωναζε με το χερι στο μαχαιρι μου.
---Ποιος ειναι εκει? φωναξα με πυγμη
---Εε...εμεις... μην πυροβολειτε! ακουστηκε μια τρομοκρατημενη φωνη
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Jul 27, 2013 12:20 pm

---Ποιοι ειστε?? Φανερωθειτε!! φωναξα και σιγα σιγα ξεπροβαλαν οκτω κεφαλια απο το δασος.
---Ειμαι ο Rosh και απο δω ειναι το πληρωμα μου, οι Ruski Pirates...Ο τυπος ηταν ενας ψηλος αδυνατος αντρας με μακρια μυτη και τα μαλλια καρφακια. Φορουσε ενα κοκκινο γιλεκο και ενα φαρδυ καφε πατελονι που κατεληγε σε σχημα καμπανας.
---Kαι θελετε μαχη μεταξυ πληρωματων? Μπορει να ειστε περισσοτεροι αλλα φαινεστε αδυναμοι...
---Οχι, οχι , οχι !! φωναξε κουνωντας αρνητικα τα χερια του. Δεν θελουμε μαχη σε παρακαλω! οι πειρατες απο πισω του συνεχισαν τις παρακλησεις ---Ωραια τι θελετε?
---Να...Υπαρχουν δυο τυποι στο νησι που κυνηγανε τους περαστικους και διαβατες, ειτε ειναι τουριστες ειτε πειρατες, και τους θετουν μια ερωτηση. Αν απαντησουν σωστα κερδιζουν κατι. Αν οχι, χανουν κατι που στην δικη μας περιπτωση ηταν το καραβι... Οταν αμυνθηκαμε και αρνηθηκαμε να παραδωσουμε το πλοιο μας, μας κυνηγησαν και χασαμε δυο συντροφους...Μετα τρεξαμε να κρυφτουμε εδω...


Last edited by Osios_Efprepios on Tue Aug 13, 2013 11:16 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Jul 27, 2013 12:30 pm

---Καλα μονο δυο τυποι σας εκαναν τοση πολλη ζημια? τοσο αδυναμοι ειστε? ρωτησα τους θλιβερους αυτους πειρατες.
---Οχι...αλλα εμφανιστηκαν αλλοι εικοσι απο δαυτους και μας εκαναν να τραπουμε σε φυγη...Αυτο εγινε σημερα το πρωι.
---Ωραια και γω τι να κανω λοιπον?
---Απο σενα Silver Elf, θελουμε το εξης...
---Ωστε με ξερεις? ρωτησα ξαφνιασμενος
---Βεβαια! Σε αναγνωρισα απο το poster επικυρηξης! 56.000.000 δεν ειναι λιγα! Θα ηθελα λοιπον, εφοσον θα σας εμφανιστουν και εσας οι τυποι, να ζητησετε ως ανταλλαγμα -αν απαντησετε σωστα στην ερωτηση- το καραβι μας πισω, και τους δυο νεκρους συντροφους μας για να τους τιμησουμε...
Το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ηταν το "ας εισασταν ικανοι να τους τιμησετε πανω στην μαχη αχρηστοι!! " . Αλλα σκεφτηκα οτι ο καθενας εχει δικαιωμα στην ηττα και ακομα πιο πολυ δικαιωμα να θαψειτους νεκρους του...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Jul 27, 2013 12:38 pm

---Ωραια λοιπον... θα σας βοηθησουμε...Υποσχεσου μου ομως οτι θα παψετε να εχετε αυτη τη μιζερη συμπεριφορα και να γινετε πιο θαρραλεοι.
---Yosh! ειπε και υψωσε την παλαμη στο υψος της κεφαλης
---Που ειναι αυτοι τωρα?
---Αν δεν μας ψαχνουν θα αναζητουν νεα θυματα οποτε θα σας εμφανιστουν...
---Ωραια καλυτερα να περιμενετε εδω... ειπα και εκανα μεταβολη.
Καθως κινουμασταν προς την πολη τα σχολια απο Charlie και Shin δεν αργησαν.
---Ποσο αχρηστοι... προτεινω να μην ασχοληθουμε μαζι τους. To βλεμμα μου προς τον Shin του εδωσε να καταλαβει οτι εγω εκανα κουμαντο και οτι ειχα ηδη λαβει μιαν αποφαση
---Ομως παρατηρησατε ποσο μεγαλη μυτη ειχε αυτος ο Rosh? Ο Charlie δεν απεφυγε ενα ακομα ασχετο σχολιακι που με εκανε να γελασω ελαφρα.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας]  Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Τhe Ruski Pirates [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» She is not just a beauty [Τέλος - Αναβάθμιση Ειδικότητας] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος-Αναβαθμιση ειδικοτητας] Το τελευταιο βραδυ μου...(?) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή-Φρούτου-Αναβάθμιση Ειδικότητας] Μείνε στη σκιά [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» Της εκκλησίας τα κάγκελα είναι για τους πολίτες [Τέλος- Αναβάθμιση Ειδικότητας] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Ιστορία Φρούτου - Αναβάθμιση Ειδικότητας]Frozen Kingdom. The early years. [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: Grand Line :: Ukkari Hot-Spring Island-
Jump to: