Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: The Beginning

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: The Beginning  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: The Beginning    {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: The Beginning  - Page 3 I_icon_minitimeThu Apr 16, 2020 6:12 am


-Υπόλοιπη ακούστε με προσεκτικά, από εδώ και πέρα μπαίνουμε σε περιοχή εχθρού και μάλιστα ενός επικινδύνου ο ποίος έχει τις πλάτες της κυβέρνησης θα πρέπει να ήμαστε προσεκτικοί και ενωμένοι δεν θέλω να χωριστείτε χωρίς να το ξέρω έγινα κατανοητός??? είπε και έδειξε έναν έναν με το δάχτυλό τους τους πειρατές ενώ εκείνοι κούνησαν το κεφάλι τους καταφατικά. Ωραία δεν μένει τίποτε άλλο αφού πήραμε τα όπλα μας ήμαστε έτοιμοι, Punisher Pirates πάμε να πιάσουμε αυτό το @ρχίδι τον Joker!!! φώναξε δυνατά ο Frank ενω σήκωσε την γροθιά του στον αέρα και το ίδιο έπραξαν και οι υπόλοιποι Punisher Pirates με τον Thomas να κοιτάει και να χαμογελάει καθώς καθάριζε πλέον το όπλο του ενω καθόταν σε ένα ξύλινο κουτί κοντά στο κατάρτι. Ο Frank, ο Moon Knight, o Jonathan και η Nymiria είχαν πατήσει πλέον το πόδι τους στην αμμουδιά του Jaya και προχώρησαν μέσα στο μικρό δάσος το οποίο οδηγούσε στην μοναδική πόλη του νησιού.
{Ναμορ}-Πολύ βλάστηση έχει αυτό το νησί είπε ο Namor καθώς κουβαλούσε την χρυσή τρίαινά του στο δεξί χέρι  και κοιτούσε το φώς του ήλιου να πέφτει πάνω στ απράσινα φύλλα των δέντρων το οποίο δημιουργούσε ένα ήρεμο συναίσθημα σε εκίνον ενω οι υπόλοιπη δεν έδιναν και πολύ σημασία στην χλωρίδα του νησιού
-Όντως Namor το νησί Jaya φημίζεται για τα πολλά δάση του και για το πολύ μικρό αριθμό των μόνιμων κατοίκων της στην μοναδική πόλη του νησιού. Έτσι ο άνθρωπος δεν έχει πειράξει πολλά σε αυτό το νησί και έχει αφήσει την φύση να παίξει το δικό της παιχνίδι του απάντησε στον ενθουσιασμό του ο Moon Knight καθως βημάτιζε δίπλα του με τα χέρια του να τα έχει πίσω στο κεφάλι του καθώς περπατούσε
-Σε λίγο θα βρισκόμαστε στην πόλη του Jaya, ακούστε με προσεκτικά τη πόλη αυτή έχει μία μεγάλη Pub αλλά το πρόβλημα είναι ότι έχει μόνο μία και με τέτοιο αριθμό πειρατών στο νησί θα έχει γεμίσει. Θέλω να πάτε να βρείτε την Rose εκεί θα είναι και θα έρθω να σας βρω εγώ μετά αφού τελειώσω μία δουλειά που έχω πρώτα Τους διέκοψε ο Frank καθως ήθελε να τους πει τι να κάνουν στην συνέχεια
-Εσύ δεν είπες να μην χωριζόμαστε??? ρώτησε εύλογα η Nymiria των καπετάνιο της
-Είπα χωρίς να το ξέρω, φαντάζομαι το ξέρω αυτή την φορά της απάντησε ειρωνικά με ένα χαμόγελο στο πρόσωπό του ενω η Nymiria τον κοίταξε λίγο νευριασμένη καθώς δεν της άρεσε που την κορόιδεψε
Back to top Go down
 
{Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: The Beginning
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος}
» {Αρχή-Παρελθόν}Golden Tournament: Αναμνήσεις {Τέλος}
» {Αρχή}The Golden Tournament: Το καμπανάκι ήχησε!!!{Τέλος}
» {Αρχή}Golden Tournament: Τα αγκάθια της Κυβέρνησης {Τέλος}
» [Αρχή - Φρούτο] Ενώ το παρελθόν γελάει...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: Grand Line :: Jaya-
Jump to: