Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 16 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 16 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeMon Jul 29, 2013 5:07 pm

-Ευχαριστώ για την πληροφορία του είπα κάπως σατανικά και μετά έβγαλα το σπαθί μου έξω. Όταν έβγαλα το σπαθί έξω τότε έπεσε το καπέλο μου κάτω.
Αφού έπεσε κάτω το καπέλο μου μπόρεσαν και κατάλαβαν ποιος είμαι.
-Μην μου πεις ότι είσαι ο νέος πειρατής που κυκλοφορεί τώρα εδώ και μήνες στην east blue, ο πειρατής Hayate?!?!?!?!?!? Δεν τα είχε πει όλα σωστά, είμαι πειρατής εδώ και 3 χρόνια αλλά δεν θα το πω επειδή δεν με ήξερε κάνεις τότε, τώρα με μάθουν σχεδόν όλοι. Σε άλλους λίγους μήνες θα με μάθουν άλλοι τόσοι.
-Ναι και τι με αυτό??? Θα πεθάνεις τώρα οπότε δεν θα μπορείς να κάνεις κάτι!!! Είπα και μετά του έκανα επίθεση. Του είχα χώσει το σπαθί μέσα στην καρδιά του, πολύ βαθιά και δεν πρόλαβε να πει τίποτα. Είχα κάνει τόσο γρήγορα την επίθεση που δεν προλάβει να κάνει τίποτα, ο Yuuji σκότωσε και τον άλλον που ήταν μαζί του. Ύστερα πήγα στο παράθυρο να δω αν έρχονται. Είδα πως είχαν φτάσει ήδη και θα πρέπει να ανοίξουμε τις πόρτες.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeMon Jul 29, 2013 5:15 pm

-Yuuji άνοιξε τις πόρτες, έρχονται οι σύντροφοι μας ο άλλος ακόμη ζούσε και για αυτό πήγε σε μια σειρήνα που είχε κάπου στον τοίχο και την χτύπησε. Τώρα θα καταλάβουν την σχεδιάζουμε αλλά  αν  μπουν μέσα οι σύντροφοι μας τότε δεν έχει καμία σημασία.
-Ώστε έχεις φέρει παρέα κιόλας ε... και ώστε εσείς είστε αυτοί που θα κάνετε επίθεση στην βάση μας και εσείς ήσασταν εχτές οπού καταστρέψατε την εταιρία ρούχων Doskoi Panda αλλά δεν θα καταφέρεις να ξεφυγεις ποτέ από εδώ τώρα εσύ και οι φίλοι σου!!!! Γέλαγε πολύ δυνατά και μετά από λίγο ξεψύχησε.
Ο yuuji αμέσως πήγε στον μοχλό να τον κατεβάσει προς τα κάτω για να μπορέσουν να μπουν μέσα οι σύντροφοι μας. Καθώς πήγαινε να τον κατεβάσει ακούγαμε κατ βήματα να έρχονται προς τα εδώ. Βγήκα εγώ έξω για να πάω να δω τι ήταν, είδα να έρχονται από τις σκάλες ένα σωρό marines.
-Γρήγορα εσύ Yuuji με τον μοχλό, εγώ θα καθυστερήσω αυτούς εδώ πέρα είπα και μετά είχε έρθει ένας marine πάνω μου. Τον έπιασα από τα ρούχα του και ύστερα τον πέταξα κάτω από την σκάλα.
-Όποιος θέλει να παίξει μαζί μου ας έρθει!!! Είπα και έριξα μια κλότσησα σε έναν άλλο marine οπού ήταν μπροστά μου, ήταν σε σκάλα και από πίσω του υπήρχαν άλλοι τόσοι, αν πέσει κάτω θα πάρει και τους άλλους μαζί του.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Jul 30, 2013 12:31 am

Σε 5 λεπτά είχε καταφέρει να κατεβάσει τον μοχλό προς τα κάτω και άρχιζαν να ανοίγουν σιγά σιγά οι πόρτες της βάσης. Θα πρέπει να πάρει κάμποση ώρα μέχρι να ανοίξει εντελώς και για αυτό θα πρέπει να κάτσω εδώ πέρα να προστατεύω το δωματίου ελενχου.
Είχαν έρθει μετά κιαλλοι προς τα εδώ αλλά όσοι ερχόντουσαν τους έδιωχνα, είτε τους εριχνα προς τα κάτω, είτε τους σκότωνα. Αυτό το πράγμα το έκανα για 15 λεπτά και αν περάσει άλλο τόσο μπορεί μετά να καταφέρουν να με πιάσουν επειδή θα έχω κουραστεί κάπως αν πολεμάω συνέχεια, οι πόρτες είχαν ανοίξει μέχρι την μέση αλλά έπρεπε λίγο ακόμη. Σίγουρα κάποιοι μπορούσαν να μπούνε αλλά αν δεν μπουν όλοι τους τότε είναι μάταιο αυτό το σχέδιο, δεν θα πρεπε να μαζέψουμε τόσους πολλούς αν δεν καταφέρουν να μπουν όλοι τους.
Είχε έρθει ύστερα και ο Yuuji να πολεμάει τους άλλους, ευτυχώς η σκάλα ήταν κάπως μεγάλη και για αυτό χωράγαμε και οι δυο μας.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Jul 30, 2013 12:40 am

Συνεχίζαμε και ρίχναμε από τις σκάλες, σκοτώναμε marines από την σκάλα αλλά συνέχιζαν και ανεβεναν προς τα εδώ. Σε κάποια στιγμή ερχόταν προς τα εδώ ένας κάπως μεγαλόσωμος και πολύ βαρύς. Έτρεχε στην σκάλα και κάποια στιγμή πάει να μου κάνει επίθεση. Πήδηξα στον αέρα και απέφυγα την επίθεση του αλλά ο στόχος του δεν ήταν εμένα αλλά ο μοχλός, λογικά θα θέλει να τον ανεβάσει πάνω για να πέσουν οι τοίχοι της βάσης κάτω ώστε μην μπορέσουν να μπουν οι δικοί μας μέσα.
-Δεν θα σε αφήσω!!!! Είπα και μετά έβγαλα δυο μαχαίρια από την πίσω τσάντα μου καθώς ήμουν στον αέρα, τα έριξα ύστερα με πολύ δύναμη σε εκείνον αλλά τα απόφυγε, κανονικά δεν είχα στόχο εκείνον αλλά τον μοχλό και για αυτό είχα βάλει πολύ δύναμη. Είχα σκοπό να σπάσω τον μοχλό για να μην μπορέσει να τον ανεβάσει. Έτσι και έγινε, τα μαχαίρια μου πήγαν στον μοχλό και τον έσπασε στην μέση, θα είναι κάπως δύσκολο να τον σηκώσει τώρα.
-Τώρα με έκανες να νευριασω πάρα πολύ!!! Είπε και ήρθε κατά εμένα να μου κάνει επίθεση, είχε έρθει πολύ γρήγορα κατά εδώ και για αυτό ούτε καν που τον πήρα χαμπάρι.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Jul 30, 2013 12:53 am

Όταν είχε έρθει προς τα εδώ, αφού δεν τον είχα δει να έρχεται τότε με πιάνει από το κεφάλι γερά. Με κρατούσε τόσο πολύ γερά οπού πόναγε κάπως. Ύστερα έτσι όπως με κράταγε πήδηξε από τις σκάλες και έπεσε στο πάτωμα κάτω πολύ δυνατά, την στιγμή που έπεσε στο πάτωμα με βάρεσε επίσης στο πάτωμα και εμένα αλλά με πολύ δύναμη. Ο πόνος που έβγαλα ήταν ασυγκράτητος, ήταν σαν να μου σπάνε κάθε κόκαλο του σώματος μου.
-Hayate!!!! Είπε ο yuuji, αλλά από κάτι τέτοιο πράγμα δεν θα πεθάνω. Σηκώθηκα μετά πάνω, εκείνος δεν το ήξερε επειδή νόμιζε ότι με είχε σκοτώσει και για αυτό το λόγο δεν κοίταζε προς τα εδώ. Όταν σηκώθηκα όρθιος τότε του έκανα επίθεση φέρνοντας το σπαθί μου προς τα πλάγια, δεν έβλεπε και για αυτό κατάφερα να τον πληγώσω στο ώμο του. Εκείνος έπεσε στα γόνατα και κράταγε τον ώμο του, έβγαζε αίμα πολύ, έδειχνε πολύ ενευριασμενος. Ύστερα ξανά σηκώθηκε και άρχισε να μου δίνει ένα σωρό μπουνιές, τις απέφευγα όλες αλλά κάποια στιγμή έτσι όπως πάει να μου κάνει επίθεση, τον αποφεύγω και ύστερα με το σπαθί μου τον κόβω στο χέρι του.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Jul 30, 2013 1:06 am

Τους είχαμε κρατήσει καλά και για αυτό είχε έρθει η ώρα οπού επιτέλους είχαν ανοίξει οι πόρτες εντελώς. Μπορούσα και έβλεπα καθαρά τους δικούς μου από έξω. Αφού άνοιξαν οι πόρτες τότε άρχιζαν αν έρχονται προς τα εδώ. Καθώς ερχόντουσαν όλοι τους προς τα εδώ, άρχιζαν να βγάζουν τα όπλα τους για να προετοιμαστουν για την μάχη οπού θα προκύψει. Οι marines και εκείνοι άρχιζαν να πηγαίνουν προς τα έξω για να πολεμήσουν τους δικούς μου.
Έπρεπε εγώ να δίνω προσοχή σε αυτόν που είναι μπροστά μου, τον είχα κόψει στο ένα του το χέρι αλλά είχε ακόμη το άλλο και δεν θα είναι τόσο εύκολο να τον κόψω και στο άλλο σαν την προηγούμενη φορά επειδή τον βλέπω τώρα πολύ νευριασμένο και κάνει σαν άγριο θηρίο. Ήρθε ξανά πάνω μου και μου έδωσε μια μπουνιά, την απέφυγα αλλά είχα δει το χέρι του να είχε σπάσει ολόκληρο τοίχο, δεν φοβήθηκα αλλά πως θα καταφέρω τώρα να τον σκοτώσω. Σκέφτηκα μετά,"Αφού δεν μπορεί να βγάλει το χέρι του από τον τοίχο επειδή είναι κολλημένο, ας του κάνω επίθεση στην πλάτη μπας και κάνω κάτι", μάλλον αυτό θα πρέπει να κάνω. Έτσι και έκανα, αφού δεν μπορέσει να βγάλει το χέρι του από τον τοίχο τότε πήγα από πίσω του και τον έκοψα στην πλάτη του. Του είχα κάνει μια τεράστια πληγή.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Jul 30, 2013 1:24 am

Το χέρι του ήταν ακόμη κολλημένο στον τοίχο και δεν μπορούσε να βγει έξω, προσπαθούσε να σηκωθεί πάνω αλλά δεν μπορούσε ότι και να έκανε. Και αφού δεν μπορούσε έκατσε εκεί πέρα. Μετά άκουσα μια φωνή από πάνω και κοίταξα να δω ποιος είναι. Ήταν ο yuuji και μου έλεγε κάτι.
-Hayate κάνει ποιο εκεί θα πηδήξω κάτω αλλά πάνω σε αυτόν αυτό που είπε είναι κάτι το ριψοκίνδυνο αλλά αν πέσει πάνω στον άλλο τότε μπορεί να σωθεί επειδή είναι μεγαλόσωμος και θα τον σώσει.
Ύστερα είχε έρθει κατά εδώ και ο Jugo.
Αφού μαζευτήκαμε όλοι ας αρχίσουμε την επίθεση είπα από μέσα μου. Είχαν έρθει ένα σωρό marines πάνω μας αλλά τους σκοτώναμε έναν προς έναν. Όσοι marines ήταν εδώ πέρα τόσοι πειρατές είχαμε μαζέψει σχεδόν όλους αυτούς τους μήνες. Βέβαια θα μπορούσαμε λίγο παραπάνω αλλά θέλαμε να κάνουμε αυτό το σχέδιο αλήθεια όσο πιο γρήγορα μπορούσαμε, αν καθηστερουσαμε λίγο ακόμη μπορεί να είχαμε πάθει κατ η να μην θέλαμε άλλο πια να το κάνουμε η να σκοτώνουμε όποιον βρούμε.
Λογικά θα έχουν φέρει και κάποιους οπού έχουν τα εκρηκτικά ώστε να τα τοποθετησουμε και ύστερα να ανατοιναξουμε την βάση.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Jul 30, 2013 4:17 pm

Την πέσαμε μετά ξανά πάνω στους marine και αρχίζαμε να τους σκοτώνουμε. Όλοι τους σχεδόν κατάφερναν να σκοτώνουν αλλά άλλοι πεθαίνανε. Σε λίγο είχαν έρθει εδώ πέρα κάτι άτομα και κρατούσαν κάτι πράγματα οπού έμοιαζαν με εκρηκτικά, λογικά θα ήταν εκείνοι οπού θα τοποθετήσουν τα εκρηκτικά κάπου.
-Είσαστε αυτοί για τα εκρηκτικά??? Τους ρώτησα.
-Ναι μου απάντησαν.
-Λοιπόν θέλω να τα βάλετε στα μέρη που θα σας πω πήγα πιο κοντά σε εκείνους και τους είπα που θα τα βάλουν. Αφού τελείωσα να τους λέω που να τα βάλουν μετά έφυγαν και πήγαν στα μέρη εκείνα, λογικά θα ξέρουν και να πολεμάνε εκείνοι ώστε να μην τους σκοτώσουν άλλοι αλλά για κακό και καλό θα πρέπει να ρωτήσω τον jugo επειδή αυτός θα ξέρει στα σίγουρα.
-Jugo θέλω να σε ρωτήσω κάτι, εκείνοι με τα εκρηκτικά ξέρουν να πολεμάνε??? Δεν μίλησε για λίγο και μετά άρχισε να μιλάει, δεν είχε μιλήσει επειδή πολεμούσε.
-Ναι μα και βέβαια ξέρουν να πολεμάνε, αλλιώς δεν θα τους εφερνα εδώ για αυτή την δουλειά είπε και μετά επιτέθηκε σε κάτι marines που του ήταν μπροστά του.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Jul 30, 2013 4:26 pm

Καθώς πολέμαγα τους marine έβλεπα αυτούς με τα εκρηκτικά πως τα πάνε, το έκανα ώστε αν σε κάποια στιγμή δυσκολευτούν θα πρέπει να πάω να τους σώσω επειδή αν πεθάνουν μετά θα πρέπει κάνει την δουλειά εκείνον κάποιος άλλος. Όταν κοίταξα τους είδα να πάνε μια χαρά και για αυτό συνέχισα να πολεμάω τους marine.
Είχαν έρθει γύρω στους 3 πάνω μου και μου έκαναν επίθεση φέρνοντας τα σπαθιά τους προς τα κάθετα αλλά εγώ τότε πήδηξα στον αέρα και έπειτα βρέθηκα από πίσω τους, ύστερα με το σπαθί μου τους έκανα επίθεση φέρνοντας το προς τα οριζόντια. Τους είχα κόψει όλους στην πλάτη πολύ βαθιά. Αυτοί έπεσαν κάτω. Αφού τελείωσα με εκείνους τους 3 τότε καθώς πήγαινα να γυρίσω από την άλλη ξαφνικά μου έρχεται μια μπουνιά στην μούρη μου. Με πέταξε κάτι μέτρα πιο πέρα, είχα πέσει πάνω στον τοίχο, δεν είχε σπάσει αλλά η πλάτη μου πόναγε πολύ. Ποναγα αλλά κατάφερα να σηκωθώ και κοίταξα να δω ποιος είναι, ήταν ένας άλλος μεγαλόσωμος.
-Πως τόλμησες να κάνεις κάτι τέτοιο στον μικρο αδερφό μου!!!! Είπε και κατευθείαν ήρθε προς τα μένα, λόγια θα περάσω σχεδόν το ίδια που πέρασα με τον άλλον. Δεν το περίμενα να εμφανιστεί ο μεγάλος αδερφός του.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue Jul 30, 2013 4:41 pm

Καθώς ερχόταν κατά δω τότε έτρεξα και εγώ προς αυτόν, όταν φτάσαμε κοντά αυτός πήγε να μου ρίξει μπουνιά ενώ εγώ πήγα να του κάνω επίθεση φέρνοντας το σπαθί προς τα πλάγια. Είχαν συγκρουστεί το σπαθί μου με το χέρι του αλλά αυτό που μου φαινόταν περίεργο δεν μπόρεσα να τον κόψω στο χέρι του, μάλλον μπορεί επειδή είχε πετύχει το πίσω μέρος του σπαθιού. Ύστερα απομακρυνθηκαμε ο ένας από τον άλλο και στην συνέχεια ξανά κάναμε επίθεση ο ένας στον άλλον. Του είχα κάνει επίθεση φέρνοντας το σπαθί προς τα οριζόντια και εκείνος πήγε να μου ρίξει κλωτσιά, απέφυγα την κλωτσιά και έπειτα προχώρησα με την επίθεση μου προς τα πλευρά του. Καταφέρει να αποφύγει την επίθεση μου πηγαίνοντας 4 βήματα προς τα πίσω αλλά τότε έτρεξα γρήγορα προς τα εκεί και του ξανά έκανα επίθεση, αυτή την φορά όχι με το σπαθί αλλά με το χέρι μου. Του είχα δώσει 3 μπουνιές στην μούρη του. Σταμάτησα και μετά τον έβλεπα να παραπατάει, σκέφτηκα αν του ξανά κάνω επίθεση μετά μπορεί να πέσει κάτω. Έτσι μετά πήγα και του έκανα επίθεση με το σπαθί φέρνοντας το προς τα κάθετα, τελικά δεν ήταν αυτό που πίστευα επειδή όταν του έκανα την επίθεση εκείνος αμέσως μετακινήθηκε αποφεύγοντας την επίθεση μου και ύστερα μου έδωσε μια κλωτσιά την κοιλιά.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Dangerous Minds (Part 1 ) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] Same blood, different path ? (part 3) The pirate [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
»  [Τέλος-Φρούτο] Dangerous Minds (Part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]Πέφτει η νύχτα στο Sea Train, part 1 [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Mirrorball Island-
Jump to: