Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 21 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 21 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Jul 25, 2013 1:38 pm

Μετά από 3 μήνες
Είχαν περάσει 3 μήνες από τότε που είχα έρθει σε αυτό το νησί και είχα κάτσει εδώ πέρα ώστε να κάνω το σχέδιο μου πραγματικοτητα. Είχαν περάσει πολλά αλλά πάλι καλά μετά τα πράγματα χαλάρωσαν. Αν ο Jugo με είχε νικήσει τότε θα έπρεπε οπωσδήποτε να φύγω από αυτό το νησί επειδή δεν θα κάτσω να υπηρετώ άλλον, εγώ τους διατάζω, όχι εκείνοι εμένα. Και ο άλλος που μου είχε σταματήσει την επίθεση πρέπει να ήταν καλός αλλά δεν είδα άλλες δυνάμεις του, σίγουρα θα τις δω κατά την διάρκεια του σχεδίου οπού επιτέλους το σχέδιο αυτό θα πάρει μπρος από σήμερα επειδή έχουν μαζευτεί τα άτομα οπού θέλαμε. Ήμουν πολύ χαρούμενος που θα μπορέσω επιτέλους να κάνω το πρώτο βήμα του ονείρου μου αλήθεια. Έχει πάρα πολύ δουλειά μπροστά αλλά θα προσπαθήσω πολύ σκληρά.
Ακόμα κοιμόμουν και θα έπρεπε σιγά σιγά να ξυπνήσω ώστε να πάω στο κύριο μέρος του μπαρ, πήγαμε σε άλλο μπαρ όμως οπού είναι πιο μεγάλο από το προηγούμενο επειδή τα άτομα έγιναν πιο πολλά και δεν μας χώραγαν εκεί πέρα. Ήταν κάπως δύσκολο να ξεφύγουμε τους marine αλλά τα καταφέραμε, ακόμη αναρωτιέμαι πως είχαν έρθει κιαλλοι πειρατές, εγώ αυτό το μέρος το είχα βρει τυχαία αλλά οι άλλοι??? Ρώταγα τον jugo και τον άλλον αλλά δεν μου έλεγαν πως το έκανα, δεν μπορούσα να κάνω κάτι άλλο παρά να τους πιστέψω ότι δεν έπαιξαν βρόμικα.


Last edited by Rikuo on Thu Aug 01, 2013 12:49 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Jul 25, 2013 4:12 pm

Έπρεπε σιγά σιγά να σηκώνομαι και για αυτό μετά από 10 λεπτά είχα ξυπνήσει και μετά σηκώθηκα από το κρεβάτι. Όταν σηκώθηκα έβαλα τα ρούχα μου, πήρα ότι έπρεπε και έπειτα πήγα να ανοίξω την πόρτα. την άνοιξα, βγήκα έξω και μετά έκλεισα την πόρτα. Σε αυτό το μπαρ το κηρίο μέρος του μπαρ ήταν πιο μακρυά από το προηγούμενο και για αυτό θα κάνω λίγη ώρα μέχρι να πάω στο κύριο μέρος του μπαρ.
Σε 15 λεπτά είχα φτάσει στο κύριο μέρος του μπαρ, όντως ήταν πιο μακρυά και είχα ιδρώσει λίγο μέχρι να φτάσω. Όταν έφτασα είδα ένα σωρό που περίμεναν εμένα. Είχα ανέβει μετά πάνω στην σκοινί οπού και αυτή ήταν ακόμη πιο μεγάλη από την προηγούμενη και αρχίσω να τους μιλάω.
-Όλοι που βρίσκεστε εδώ πέρα!!! Όπως ξέρετε από σήμερα αρχίζει η έναρξη του σχεδίου μας, για να ξέρετε το πρώτο μέρος του σχεδίου μας είναι ένα!!!! Πρώτα θα πάμε στην εταιρία Doskoi Panda οπού θα κάνουμε επίθεση σε εκείνη ώστε να δουν την δύναμη μας!!! Για να το κάνουμε όμως αυτό θα πρέπει να πάμε λίγοι επειδή θα υπάρχουν marine και θα φυλάνε τους δρόμους επειδή ήξεραν ότι θα γίνει αυτή η επίθεση, δεν ξέρουμε πως το έμαθαν αλλά με κάποιο τρόπο κατάφεραν να μάθουν το σχέδιο μας μέσα σε αυτούς τους 3 μήνες!!! Μην ανησυχείτε όμως έχουμε βρει τρόπο, πρώτα θα πάω εγώ με κάτι άλλους προσεχτικά εκεί πέρα και θα αρχίσουμε την επίθεση μας!!!! Όλοι άρχιζαν να φωνάζουν όταν τελείωσα να μιλάω.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 12:59 am

Φώναζαν πολύ δυνατά και για αυτό έπρεπε να τους κάνω να ησυχάσουν. Δεν ήξερα όμως τι να κάνω και για αυτό άρχιζα να φωνάζω και εγώ.
-Σταματήστε μην μιλάτε!!!!! Φώναζα αλλά δεν με ακούγανε επειδή οι ίδιοι μιλούσαν πολλοί δυνατά μεταξύ τους. Ύστερα ανέβηκε και ο Jugo στην σκοινί, μάλλον θα ήθελε να τους ησυχάσει και εκείνος επειδή δεν μπορούσε την φασαρία.
-Σταματήστε μην μιλάτε!!!! Φώναζε πιο πολύ δυνατά από μένα και σε κάποια στιγμή νευρίασε και μετά πήρε ένα μπιστόλι που είχε εκεί δίπλα οπού μετά άνοιξε πυρ προς το ταβάνι. Ακούστηκε ο πυροβολισμός και κατευθείαν σταμάτησαν όλοι τους.
-Συγνώμη που φωνάζαμε απλά είχαμε χαρεί τόσο πολύ που συζητάγαμε ο ένας με τον άλλον για το σχέδιο δεν ήταν πως δεν ήξερα πως νιώθουν αλλά έκαναν σαν τρελοί σχεδόν, μπορεί μου πεις ότι είναι τρελοί οι ίδιοι επειδή είναι πειρατές όλοι τους αλλά μέχρι ένα σημείο.
Αφού σταμάτησαν μετά άρχισα να τους ξαναμιλάω για την συνέχεια του σχεδίου μας.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 1:16 am

-Μετά από εκείνη την εταιρία, αφού την διαλύσουμε τότε θα ξανά συναντηθούμε όλοι μας και θα πάμε να μπούμε την επόμενη μέρα στην βάση. Όταν έρθει η επόμενη μέρα, τότε θα στείλουμε έναν εκεί πέρα να ανοίξει τις πόρτες τις βάσης επειδή αλλιώς δεν γίνεται να μπούμε μέσα!!! Και αν όλα πάνε καλά ύστερα θα μπούμε στην βάση και θα αρχίζουμε να σκοτώνουμε ένα σωρό marine... θα υπάρχουν και δυνατοί marine εκεί πέρα για αυτό πρέπει να προσέξουμε, όσοι πιο πολύ μπορείτε να ήσαστε σε ομάδες όταν συναντάται έναν δυνατό marine ώστε να μπορείτε εύκολα να τον σκοτώνεται!!!! Η καταστροφή της βάσης δεν τελειώνει εκεί πέρα, θα βάλουμε παντού δυναμίτες και ύστερα θα τους ανάψουμε.... όταν τους ανάψουμε αμέσως θα φύγουμε από εκεί επειδή θα ήμαστε σε κίνδυνο και εμείς αφού θα βάλουμε δυναμίτες σχεδόν παντού και όταν γίνει έκρηξη τότε θα τηλιχτουμε σε φλόγες και εμείς!!! Αυτά είχα να σας πω μόνο, σας παρακαλώ βάλτε τα δυνατά σας να ζήσετε όλοι σας ότι τους έλεγα, τα έλεγα με πολύ σοβαρότητα και για αυτό μακάρι να τα ακολουθήσουν βήμα προς βήμα. Ήταν αυτά τα τελευταία μου λόγια και για αυτό κατέβηκα κάτω από την σκοινί μετά.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 1:28 am

Δεν υπήρχε κάτι άλλο να κάνω τώρα. Είχε πάρει πολύ ώρα οπού τους μιλούσα και δεν το είχα πάρει χαμπάρι ότι είχε πάει ήδη η ώρα 2 το μεσημέρι. Πρέπει αμέσως να φάμε όλοι μας και μετά να πάμε στα κρεβάτια μας να κοιμηθούμε δίχως καθυστέρηση, αυτό θα το κάνουμε ώστε το απόγευμα όταν θα ξυπνήσουμε οπού θα είναι στις 6 να έχουμε πολύ ενέργεια.
Πείναγα και για αυτό παρήγγειλα κάτι μιας και είμαι σε ένα μπαρ ήδη, μου το έφερε μετά και αμέσως το έφαγα όλο. Αφού έφαγα δεν σπατάλησα άλλο χρόνο κάνοντας ανοησίες. Πήγα αμέσως προς το δωμάτιο μου για να την πέσω ώστε να έχω πολύ ενέργεια. Σε 20 λεπτά είχα φτάσει ήδη και ήμουν πολύ κουρασμένος, με είχε κουράσει κιόλας ο δρόμος από το κύριο μέρος του μπαρ μέχρι το δωμάτιο μου.
Όταν έφτασα άνοιξα την πόρτα, μπήκα μέσα και ύστερα αφού μπήκα έκλεισα την πόρτα. Έπρεπε να πάω αμέσως στο κρεβάτι να κοιμηθώ αλλά πριν πάω πρέπει να ρυθμίσω το ξυπνητήρι για να ξυπνήσω στις 5 και μισή ώστε να ετοιμαστώ. Το ρύθμισα σε 5 λεπτά και αφού το ρύθμισα αμέσως πήγα προς το κρεβάτι και την έπεσα σαν να βουτάω στην θάλασσα. Όταν έπεσα στο κρεβάτι αμέσως έκλεισα τα μάτια μου και περίμενα να αρχίσω να κοιμάμαι. Σε 5 λεπτά τα μάτια μου δεν μπορούσαν να ανοίξουν άλλο και για αυτό κοιμόμουν πολύ βαθιά.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 1:39 am

Οι άλλοι σίγουρα και εκείνοι θα πήγαν αμέσως για ύπνο επειδή καταλαβαίνουν αν δεν είναι στην καλύτερη τους φόρμα τότε μπορεί να πεθάνουν. Ήμουν και εγώ πολύ χαρούμενος οπού το απόγευμα επιτέλους θα πάω να καταστρέψω την εταιρία εκείνη που είχαμε πει αλλά μπορεί να γίνει εντελώς διαφορετικά από τι είχαμε πει αλλά ότι και να γίνει κάτι θα βρούμε για να το λύσουμε.
Μετά από 2 μίση ώρες
Μπορεί να κοιμόμουν αλλά καταλάβαινα τι ώρα ήταν. Δεν ήθελα να σηκωθώ επειδή νισταζα πάρα πολύ και ήθελα να κοιμάμαι για ώρες ακόμη αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι τέτοιο επειδή τώρα είναι μια σημαντική ώρα για εμάς. Θα περιμένω να χτυπήσει το ξυπνητήρι και μετά θα σηκωθώ όρθιος.
Μετά από λίγο ακούω ένα ντριν και αμέσως σηκώθηκα, λογικά ήταν το ξυπνητήρι. Όταν σηκώθηκα κοίταζα από εδώ και εκεί για να δω τι ήταν στα αλήθεια. Σε 5 λεπτά είχα δει τι ήταν, ήταν το ξυπνητήρι. Έκανε ντριν ακόμη οπού μου είχε πρήξει τα αυτιά, πήγα προς τα εκεί το έκλεισα. Μετά πήρα ότι πράγματα έπρεπε και αμέσως έφυγα για το κύριο μέρος του μπαρ.
Όπως και τις προηγούμενες φορές οπού είχα φτάσει σε 20 λεπτά, έτσι έγινε και τώρα.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 1:58 am

Την στιγμή που έφτασα τους είδα όλους γεμάτο όπλα, ήταν και ο jugo οπλισμένος αλλά και ο άλλος οπού μου είχε αποκρούσει την επίθεση. Δεν θα έπρεπε να φύγουμε όμως τώρα όλοι επειδή αν φύγουμε μπορεί να μας δει κανένας marine στον δρόμο. Έπρεπε να συζητήσουμε όμως ποιοι θα πάνε, είχα όμως μια ιδέα στο μυαλό μου. Πήγα προς τον jugo και αρχίζαμε να μιλάμε για εκείνο το θέμα.
-Jugo να σου πω, τι λες για το ποιος θα πάει στην εταιρία που είχαμε πει??? Έκατσε μετά να σκεφτεί πολύ σοβαρά. Έπρεπε να του πω και εγώ την δικιά μου ιδέα.
-Έχω διαλέξει κάτι άτομα αλλά αν έχεις και εσύ κάποια τότε ελεύθερα να την πεις πάλι καλά που μπορούσα να πω αλλά από την άλλη εγώ είμαι ο κύριος ηγέτης του σχεδίου οπότε την είχα την ελευθερία αιώνες πριν.
-Διάλεξα εμένα και κάτι άλλους από τους πειρατές που μαζέψαμε ξαφνιάστηκε ο jugo όταν είπα εμένα.
-Είσαι σίγουρος ότι θες να το κάνεις??? Μπορεί να συναντήσεις πολλούς εχθρούς, είσαι απόλυτα σίγουρος??? Δεν έπρεπε καν να το συζητάμε αυτό το πράγμα.
Ναι απόλυτα, ως εδώ η συζήτηση μας!!!! Είπα αλλά αυτός επέμενε ακόμη αν είμαι σίγουρος.
-Είπα κάτι!!!! Θες να ξανά νιώσεις την οργή μου?!?!?!?!? Αν με ξανά ρωτήσει τότε θα πάθει το ίδιο πράγμα όπως και την πρώτη φορά που τον συνάντησα.
-Καλά καλά πως κάνεις έτσι... εσύ θα πας μαζί με κάτι άλλους.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 4:30 pm

θα έπρεπε να μαζέψω τώρα γύρω στους 5 και να τους πάρω ώστε να φύγω αλλά δεν ήξερα ποιους να πάρω επειδή ήταν πάρα πολύ και δεν ήξεραν σχεδόν καθόλου τις δυνατότητες τους. Θα βρω 4 στην τύχη επειδή δεν ήξερα όπως είπα και πριν τις δυνατότητες και αν γίνει κάτι θα τους προστατεύσω.
-Εσύ, εσύ, εσύ και εσύ είπα καθώς έδειξα 4, αυτοί μετά ήρθαν προς τα εδώ και στάθηκαν δίπλα μου. Δεν έπρεπε να χάνουμε άλλο χρόνο. Αφού τους διάλεξα ήμουν έτοιμος να φύγω.
-Λοιπόν τώρα φεύγουμε!! Είπα και πήγα να κατευθυνθώ προς την πόρτα του μπαρ για να βγω έξω.
-Καλή σου τύχη!!! Σε λίγο θα ήμαστε και εμείς εκεί πέρα!!! Θα ήταν καλύτερα βέβαια να πηγαίναμε οι μισοί στην εταιρία για να κάνουμε επίθεση επειδή αν πάμε όλοι μας τότε αν έρθουν οι marine θα μάθουν πόσοι είμαστε και θα προσπαθήσουν να κάνουν αντεπίθεση.
Βγήκαμε και οι 5 έξω μετά, το χιόνι είχε περάσει μετά από 3 μήνες και ήταν όλα πάλι φυσιολογικά. Πάλι καλά όμως επειδή ήταν κάπως δύσκολα να περπατάς στο χιόνι,.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 4:43 pm

Είχα πάρει και τον χάρτη μαζί μου πριν βγω έξω επειδή δεν ήξερα που ήταν η εταιρία εκείνη. Είχαμε κρύψει και τις φάτσες μας καλά ώστε να μην μπορούν να μας δει κανείς marine η αν μας δουν κανένας πολίτης και μας αναγνωρίσουν ως πειρατές. Κοίταξα μετά καλά τον χάρτη και είδα τον δρόμο οπού έπρεπε να πάρουμε. Τον ακολουθήσαμε αμέσως αλλά μετά από 10 λεπτά ξαφνικά χαθηκαμε οπού δεν είχαμε άλλη λύση από το να ρωτήσουμε κάποιον για εκείνη την εταιρία. Η αλήθεια ήταν πως δεν ήξερα τι έκανε εκείνη η εταιρία αλλά ήξερα ότι σε αυτό το χωριό είναι πολύ δημοφιλές και για αυτό είναι στο σχέδιο μου να την καταστρέψουμε και εκείνοι επειδή μπορεί να δουν την δύναμη μας και να μας φοβούνται μετά οι marines.
Είχαμε βρει στο δρόμο έναν γέροντα και αναγκαστηκαμε να πάμε να τον ρωτήσουμε που είναι εκείνη η εταιρία αλλά πρώτα πριν πάμε να τον ρωτήσουμε, ρώτησα έναν δικό μου να μου πει τι κάνει εκείνη η εταιρία.
-Τι κάνει εκείνη η εταιρία που θα καταστρεψουμε για να δουν οι marine την δύναμη μας???
-Είναι μια εταιρία που φτιάχνουν ρούχα και είναι πάρα πολύ δημοφιλές σε αυτό το νησί αλλά και γενικά στην east blue και αν την καταστρεψουμε σίγουρα το μάτι των marine θα πέσει πάνω μας είπε ο ένας πειρατής σε μένα, δεν το ήξερα ότι ήταν τόσο δημοφιλές αλλά αυτό σημαίνει πόσο σημαντικό είναι αυτό το σχέδιο για εμάς.
Σε ευχαριστώ είπα και έπειτα πήγαμε προς τον γέροντα για να τον ρωτήσουμε.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 4:57 pm

-Γέροντα θέλουμε να σε ρωτήσουμε κάτι??? Γύρισε προς τα εδώ ο γέροντας επειδή μας είχε την πλάτη γυρισμένη και έπειτα μας κοίταξε. Φοβήθηκε με το που γύρισε αλλά μετά ησύχασε. Λογικά θα είχε καταλάβει ότι ήμασταν πειρατές αλλά φαινόταν να μην τον ένοιαζε.
-Τι είναι??? Τι θέλετε??? Μας ρώτησε.
-Θέλουμε να μας πει που είναι το Doskoi Panda, μπορείς??? Αφού θα είχε καταλάβει ότι ήμασταν πειρατές μπορεί να είχε καταλάβει τι είχαμε σχεδιάσει.
-Τον βλέπετε τον δρόμο αυτό??? Θα τον ακολουθήσετε όλο ευθεία και μετά από 5 στενά θα στρίψετε προς τα δεξιά, έπειτα θα βρείτε την εταιρία ήμουν πολύ ευγνώμων που μας είπε που είναι επειδή θα μπορέσουμε να κάνουμε το σχέδιο μας αλλά με είχε ξαφνιάσει που μου είπε.
-Γιατί μας λες που είναι η εταιρία??? Σε ρωτήσαμε αλλά είχες καταλάβει τι ήμαστε και τι ακριβώς θέλουμε???
-Έχω δει πάρα πολλά όσο ζω και για αυτό δεν με νοιάζει αν γίνει μια οι δυο καταστροφές σε αυτό τον νησί, εξάλλου σε λίγο καιρό θα πεθάνω οπότε δεν με νοιάζει άλλο πια
με λίγα λόγια δεν τον νοιάζει τίποτα πια σε αυτό το κόσμο άλλο πια.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] My previous plan in action! (part 2)   [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] My previous plan in action! (part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] My previous plan in action! (part 1) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Dangerous Minds (Part 1 ) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] Same blood, different path ? (part 3) The pirate [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
»  [Τέλος-Φρούτο] Dangerous Minds (Part 2) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]Πέφτει η νύχτα στο Sea Train, part 1 [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Mirrorball Island-
Jump to: