Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 19 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 19 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 4:14 pm

Ηταν βραδυ και αποφασισα οτι ηταν η καλυτερη στιγμη να εγκαταλειψουμε το νησι. Το ειπα και στον Charlie και τον Dimitrov και συμφωνησαν. Μπορει να ηταν η ιδια μερα που δολοφονηθηκε ο Dary ο δημαρχος, ομως οσο μεναμε διακινδυνευαμε και εμας αλλα και τον γερο Κοga και την Miyu...Ετσι, τους χαιρετησαμε θερμα ευχαριστώντας τους για καθε βοηθεια που μας εδωσαν αλλα και για τις πληροφοριες που προσωπικα με βοηθησαν παρα πολυ, και εγκαταλειψαμε το σπιτι τους.
Ευτυχως, μας εδωσαν μερικα φαρδια ρουχα ωστε να κρυφτουμε οσο το δυνατον περισσοτερο. Μαλιστα, για να μην δωσουμε στοχο, κατεθυνθηκαμε στο λιμανι οχι ολοι μαζι, αλλα εγω με την Rosalie στην αρχη , μετα ο Charlie και μετα ο Dimitrov ο οποιος θα ερχοταν μαζι μας αφου το δικο του πλοιαριο ειχε συγκρουστει στα βραχια.
Μετα απο λιγη ωρα βρισκομασταν και οι τεσσερις στο πλοιαριο της Rosalie η οποια εβαλε αμεσως μπρος.
Το νησι αυτο μου αφησε αναμεικτα συναισθηματα: απ'την μια επαληθευσα σπουδαιες πληροφοριες σχετικα με τα Poneglyphs της South Blue, απ'την αλλη, μεγαλη μεριδα του κοσμου της Baterilla με γνωριζει και με μισει εξ αιτιας του φρουτου του διαβολου που αποδειχτηκε δηλητηριασμενο φρουτο.
Ημουν πολυ ταραγμενος εκεινη τη στιγμη για να κατσω να θυμηθω απο που απεκτησα το κιβωτιο με την επιγραφη "ΠΡΟΣΟΧΗ-Φρουτο του Διαβολου" αλλα δεν θα αργουσα να το κανω...
---Rosalie προς τα που λες να παμε?
---Στο νησι Cornelia...Εχουμε μερικους επαναστατες εκει που καλυτερα να τους ζητησουμε τη βοηθεια τους καθως το Ναυτικο μαλλον σε κυνηγαει...





Tελος...Συνεχεια στην Cornelia

Back to top Go down
Eustass Kid
Administrator
Administrator
Eustass Kid


Όνομα Χαρακτήρα : Eustass ''Captain'' Kid
Posts : 3846
Location : New World
Join date : 2013-03-05
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeFri May 17, 2013 10:09 pm

Όνομα χαρακτήρα: Silver Elf

P.o.M. Points: 39

Belli: 117.500 (500 για να στρογγυλέψει ο αριθμός των belli σου)

Τυχόν παρατηρήσεις: Πολύ καλή ιστορία απο θέμα σεναρίου, εξέλιξης της πλοκής και ειναι επίσης μια χαρα απο θέμα γραφής! Είχες ελάχιστα λάθη βιασύνης και πολύ λίγα σημεία που το έτρεχες το θέμα, αλλα δεν άξιζε να σου κόψω παραπάνω γι αυτό!
Πολύ ωραίος!
Έριξα γέλιο εκει που ανέφερες το καφενείο ο Γιακουμής lol!

Υ.Γ. Ηταν λίγο κάπως τα ονόματα των πειρατών στο 20ο ποστ αλλα δεν επηρέασε την βαθμολογία αυτό! lol!

Back to top Go down
 
[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» [Τέλος-Παρελθόν] Ο παλιός "αθώος" καιρός... [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Αυτοκτονια του Silver Elf [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
»  Στα αδυτα της ομιχλης... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Baterilla-
Jump to: