Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 10:38 am

Σηκωθηκα ορθιος και σκουπισα το λερωμενο μου μπλουζάκι. Μερικα μετρα μακρια μου προσγειωθηκαν επισης ο Charlie η Rosalie και ο Dimitrov.
Μεχρι να σηκωθουν συνειδητοποιησα οτι το βουητο των πολιτων και πειρατων που ειχαν συγκεντρωθει στην πλατεια που με χαρα μολις εγκατελειψα, ειχε αρχισει να εμφανιζεται και να δυναμωνει και παλι.
---Νομιζω οτι ερχονται! Τί κανουμε? ρωτησε με αγωνια ο Charlie.
---Ας κρυφτουμε καπου αλλα που!
Ξαφνικα σε ενα καθετο στενό, ειδα μια γρια που μου φαινοταν αρκετα γνωριμη. "Η Miyu ! " Mας εκανε νοημα να την πλησιασουμε.
Μολις πηγαμε κοντα της μας ειπε με συνομωτικο υφος:
---Παρτε αυτα τα κλειδια και πηγαιντε στο σπιτι μου. Elf θυμασαι που βρισκεται. Γρηγορα μη χανετε χρονο!
Αρχισαμε να τρεχουμε προς το σπιτι της χωρις καν να το σκεφτουμε. Λιγη ωρα αργοτερα, και ενω εβαζα το κλειδι στην πορτα η Rosalie αναρωτηθηκε
---Κι αν ειναι παγιδα?
---Δεν εχουμε αλλη επιλογη... ειπα και ανοιξα την πορτα.
Το καλο ηταν οτι ειχαμε ξεφυγει απο τους εξαγριωμενους κατοικους και πειρατες που σιγουρα θα μας εσφαζαν προς τιμην του "πολυαγαπητου" τους Dary. Ομως γιατι να μας βοηθησει η Miyu? Την ακουσα να ερχεται και συντομα θα επαιρνα απαντησεις...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 10:48 am

Μολις μπηκε εκανε σαν να μην μας εβλεπε και κατευθυνθηκε προς την κουζινα. Ταυτοχρονα ο αντρας της Koga εμφανιστηκε απο το υπνοδωματιο του και θρονιαστηκε σε μια πολυθρονα χωρις κανεις να του δινει σημασια αφου ολοι κοιταζαμε την Miyu.
---Miyu, παρακολουθουσες το γλεντι και γιαυτο εμαθες το ονομα μου? Απο τον εκφωνητη?
---Την ταυτοτητα σου την εμαθα μολις σε συναντησα στον δρομο. Καταλαβα αμεσως ποιος ησουν. Δεν ηξερα ομως τί προθεσεις ειχες. Ετσι το επαιξα αθωα και ασχετη μεχρι να καταλαβω.
---Και τί σε εκανε να σχηματισεις εικονα για μενα?
---Το γεγονος οτι σκοτωσες τον Dary!! ειπε και ενα τεραστιο χαμογελο στολισε το προσωπο της.
---Μια στιγμη! Εγω δεν σκοτωσα τον Dary! Ειμαστε αθωοι! Δεν...-
---Ασ'τ'αυτά τωρα! Μεταξυ μας μιλαμε! Δεν εισαι στην πλατεια πια! Και εδω ηθελα να σου δωσω συγχαρητηρια για την γενναια σου κινηση.
Δεν υπηρχε καποιος ιδιαιτερος λογος για να αντιπαρατεθω μαζι της για το αν ειχα ή δεν ειχα προθεση να σκοτωσω τον Dary. Εφοσον εκεινη ετσι πιστευε και το ενεκρινε κιολας, δεν ειχα παρα να συμβασισω με αυτο...
--- Ενταξει λοιπον... Αυτος ο Dary επρεπε να φυγει απο την μεση... ειπα με υφος σοβαρο και εξομολογητικο.
Εριξα μια κλεφτη ματια στα προσωπα των φιλων μου. Ειχαν γουρλωσει τα ματια τους ακουγοντας με και δεν μπορεσα να κρυψω ενα γελακι.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 11:04 am

Εκεινη τη στιγμη οι 3 τους δεν μπορουσαν να πουν τιποτα καθως δεν ηξεραν την Miyu. Ολη η συζητηση ειχε αφεθει πανω μου.
---Ναι ομως... ποιον λογο ειχες που τον σκοτωσες? ρωτησε χαμογελώντας σαν να εβλεπε καποιον ηρωα.
Στο σημειο εκεινο κομπλαρα. Ποιον λογο μπορει να ειχα? Μερικες σταλες κρυου ιδρωτα κυλησαν στο μετωπο μου αλλα τις αγνοησα. Στα ψεμματα μπορουσα να γινω καλος.
---Δεν ξερω αν πρεπει να το πω...Χμ... Τελοσπαντων, ο Dary επρεπε να φυγει απο την μεση, και ο λογος ηταν οτι δεν εκανε πισω στο ζητημα του δρομου που διανοιγοταν. Δεν ειναι δυνατον να καταστρεφονται τοσες εκτασεις δασους και τοσα ζωα να ξεσπιτώνονται!! Eφοσον δεν επαιρνε με το καλο, θα ενοιωθε τις συνεπειες...
Το χαμογελο της Miyu μεγαλωσε ακομα πιο πολυ και πλεον με αγκαλιασε. Ηξερα οτι με το να αναφερω αυτον τον λογο σε μια γυναικα που εχει δωσει πολλα σε οικολογικες οργανωσεις σιγουρα θα την ευχαριστουσε. Το μονο που εμενε ηταν να μας βοηθησει να φυγουμε οσο το δυνατον πιο γρηγορα απο το νησι...
---Ωωωω.... Να σαι καλα αγορι μου! Να σαι καλα! Δεν ξερεις ποσο χαρουμενη με κανεις!
Αυτος ο ανθρωπος ειχε απο πισω μεγαλα συμφεροντα να ανοιξει αυτον τον δρομο! Επρεπε σιγουρα να φυγει απο την μεση!
---Τι ακριβως συμφεροντα? Παροτι δεν ειχαμε χρονο και επρεπε να φυγουμε, λιγο ιντριγκα δεν θα εβλαπτε...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 11:15 am

Η γρια καθισε σε μια πολυθρονα και σταυρωσε τα χερια της κοιταζοντας μας. Παρατηρησα οτι διπλα της ο Κοga ειχε αποκοιμηθει.
---Ακουστε να δειτε.Στο νησι αυτο ανεκαθεν υπηρχε εντονο περιβαλλοντικο και οικολογικο αισθημα. Αυτο το ηξερε και ο Dary και ολοι τους. Ηξεραν οτι θα σηκωναν θυελλα αντιδρασεων πανω στο ζητημα της διανοιξης ενος τετοιου δρομου.
Γιαυτο ειμαι πεπεισμενη οτι ο Dary ειχε οχι μονο οικονομικα ερισματα απο πισω, αλλα και κατι παραπανω...

Σιωπη απλωθηκε στον χωρο και η κοιλια μου εκανε εναν παραξενο ηχο που εκανε τον Dimitrov να με κοιταξει με ερωτηματικο.
Νομιζω οτι υπαρχουν καποιες οργανωσεις μυστικες, που βοηθουν την Παγκοσμια Κυβερνηση και το Ναυτικο. Συγκεκριμενα, αυτες οι οργανωσεις, φροντιζουν να βαζουν τον κοσμο να μαλωνει μεταξυ του και να ειναι διαρκως πολωμενος, ωστε να μπορουν ευκολοτερα να τον χειραγωγουν. Το ρητο "διαιρει και βασιλευε" ειναι η πολιτικη τους.
Τωρα, εγω ειμαι αρκετα καχυποπτη. Νομιζω οτι τοσο η πολιτικη ηγεσια του τοπου οπως ο Dary, με καποιο τροπο εκτελουσαν εντολες απο αυτους, αλλα και οι ηγεσιες των οικολογικων οργανωσεων το ιδιο. Δεν κανουν την δουλεια που θα επρεπε και μενουν μοναχα στο να προσηλυτιζουν κοσμο εναντια στον Dary. Eτσι, το νησι μας διαιρειται στα δυο χωρις να βρισκεται μια λυση...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 11:25 am

---Παντως δεν μπορω να πω, η τακτικη τους ειναι παρα πολυ καλη και μαλλον επιτυχης.
Σκεφτειτε παιδια μου να ειναι ενα νησι που ειναι μια γροθια και διεκδικει τα αιτηματα του.
Ενα τετοιο νησι θα μπορουσε ευκολοτερα να τεθει υπο την ομπρελα των επαναστατών ή καποιου ισχυρου πειρατη. Με το να υπαρχει εσωτερικη συγκρουση ομως ειναι δυσκολοτερο και μπορει εκει το Ναυτικο και η Κυβερνηση να παρεμβαινει και να οριζει τα πραγματα κατα το συμφερον τους...
Γιαυτο νομιζω οτι και οι οικολογικες οργανωσεις του νησιου βρισκονται επισης στο σχεδιο και ετσι εχω αποχωρησει απαυτες. Χωρις αυτο να σημαινει οτι απεχω απο διαδηλωσεις ή καθιστικες διαμαρτυριες ή οποιαδηποτε αλλη κινηση που συμβαδιζει με τα πιστευω μου...
Παντως εδω που τα λεμε, ονειρευομουν ανεκαθεν το νησι μας να εχει την τυχη που ειχε το Fishman island!Να ερθει και εδω ενας μεγαλος πειρατης και να μας θεσει υπο την προστασια του...Μακαρι να γινοταν κατι τετοιο...



---Παραλιγο να γινει πριν παραπανω απο εικοσι χρονια...
Γυρισαμε ολοι προς το μερος του Koga που ενω ειχε κλειστα τα ματια του μπηκε σε καιριο σημειο της κουβεντας.
Πολυ παλια παιδια, ειχε ερθει στο νησι ενας πολυ σπουδαιος πειρατης... Ο Gol D Roger!!!


Last edited by Silver Latino Elf on Tue May 14, 2013 4:59 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 3:20 pm

Kαι οι τεσσερις μας γουρλωσαμε τα ματια μας. Ειμασταν σιγουροι οτι θα ειχαν να πουν αρκετες ενδιαφερουσες ιστοριες...
---Συγκεκριμενα, ειπε ο Koga ανοιγοντας τα ματια και πλεκοντας τα χερια, ο Gol D Roger ειχε ερθει εδω ως πειρατης. Ειχε λεηλατησει αρκετα μια πλευρα του νησιου, και ειχε σκοπο να το λεηλατησει ολοκληρο αλλα διεταξε τους αντρες του να σταματησουν καθως το νησι ετουτο του αρεσε παρα πολυ. Ειναι αληθεια οτι το νησι μας Baterilla κατακτά καθε ξενο που ερχεται, ειτε ως ταξιδιώτης ειτε για να το λεηλατησει.
Ο Roger λοιπον απο τοτε και μετα, ειχε αποκτησει πολυ ισχυρους δεσμους με το νησi μας και ερχοταν τακτικα ειτε με τους αντρες του για να το προστατευει. Πολλες φορες ειχε ερθει και μονος του κρυφα μαλιστα και περνουσε λιγο καιρο στο νησι που τοσο αγαπουσε...
Μετα απ'την τελευταια φορα που ηρθε , βρισκοταν σε μπλεξιματα. Η περιοδος τοτε ηταν γεματη αναταραχες.
Λιγο πριν τον εκτελεσουν, εστειλε εδω την αγαπημενη του Portgas D Rouge να γεννησει το παιδι της...Εμεις δεν ειμασταν μπροστα στη γεννηση αλλα μερικοι συγχωριανοι ηταν αλλα ποτέ δεν το αποκαλυψαν γιατι η Κυβερνηση ηθελε να σκοτωσει καθε συγγενη του Roger, δηλαδη καποιο παιδι, αφου αργοτερα η Rouge πεθανε πανω στη γεννα του μικρου Ace...


Last edited by Silver Latino Elf on Tue May 14, 2013 5:00 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 3:28 pm

Ακουγοντας την ιστορια του Portgas D Ace συγκινηθηκα γιατι η ιστορια του εμοιαζε εξαιρετικα με την δικη μου... Ενας πατερας που θυσιαζεται και πριν πεθανει φροντιζει με καποιον τροπο να σωθει η γυναικα του και το βρεφος...
Και εμενα ο πατερας μου πεθανε πισω στην Οhara φροντιζοντας να βοηθησει την μητερα μου να με γεννησει στο Elfheim island...Και πεθανε πανω στη γεννα...
Ενα δακρυ κυλησε στο δεξυ μου ματι και φροντισα να το σκουπισω να μην φανει. Επρεπε να αλλαξω θεμα κατευθειαν.
---Εσεις ετυχε να δειτε τον Gol D Roger ποτε οσο ζουσε εδω περα?
---Χαχαχα Οχι μονο τον ειδαμε αλλα τον γνωρισαμε κιολας!
---Ακριβως. Συγκεκριμενα, τον γνωρισαμε και του παρειχαμε πολλες φορες στεγη σε ενα σπιτι που ειχαμε αλλα δεν εμενε κανεις...
---Μαλιστα, μας ειχε αφηγηθει και ιστοριες απο τα ταξιδια του πολλες φορες...
---Αληθεια??? ρωτησα εκπληκτος , μπορειτε να τις μοιραστειτε μαζι μας??
---Σιγουρα! Πλεον σε εμπιστευομαστε !
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 3:43 pm

---Λοιπον παιδια , ειπε ο γερο Koga. O Gol D Roger ηταν ανθρωπος προσχαρος και μας ειχε μιλησει για πολλα πραγματα που συναντησε στα ταξιδια του...
Στο σημειο αυτο ο Koga αρχισε να γινεται αρκετα σοβαρος αλλα και βαρετος. Μας ανεφερε πολλες σχετικα ανουσιες ή αδιαφορες λεπτομερειες που θυμοταν απο τις αφηγησεις του Roger.
"Λογικο να συγκρατησει καποιος καθε λεπτομερεια οταν εχει την τυχη να συζηταει με τον Gol D Roger" σκεφτομουν και ακουγα υπομονετικα.
Σε καθε περιπτωση ομως, ισως υπηρχε κατι που να με ενδιεφερε πραγματικα...
---Μηπως ο Roger, σας ειχε αφηγηθει κατι συγκεκριμενο...Κατι μυστηριωδες... Κατι που να του τραβηξε την προσοχη...Ξερετε, και εγω κανω συχνα ταξιδια και ισως ακουσω κατι ενδιαφερον απο αυτα που θα μου πειτε...
---Χμ... ο Koga βυθιστηκε στις σκεψεις του για λιγα δευτερολεπτα, Ναι υπαρχει κατι! Θυμασαι Miyu ?
---Οχι... απαντησε καπως ενοχικα διαφωτισε μας!
---Ο Roger ειχε ανακαλυψει κατι πολυ μυστηριωδες και σημαντικο σε καποιο νησι...
Ηταν ενα ερημο νησι... κατεστραμμενο μαλιστα απο υπερφυσικες δυναμεις...Τωρα λεγεται Onrac Kingdom!
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 3:53 pm

Η καρδια μου αρχισε να χτυπαει πολυ εντονα... Γνωριζα και εγω ηδη καποια πραγματα απο τον Mr.Jegins που συναντησα στο Μicqueot αλλα μια ακομα διασταυρωση δεν θα με εβλαπτε...
---Το νησι εκεινη την εποχη, δεν ηταν τιποτα αλλο απο ενα ξερονησι, απ'αυτα που φιλοξενουν ελαχιστα αγριοχορτα και μια χουφτα ψαροπουλια. Μαλιστα λεγεται οτι ειχε και μια τρυπα στην μεση που την ειχαν δημιουργησει ανθρωποι. Ο πολυς κοσμος βεβαια πιστευε οτι ειχε πεσει ενας μετεωριτης ή κατι τετοιο...Χαχαχα Αφελεις ανθρωποι...
Τελοσπαντων, ο Roger επισκεφθηκε το νησι αυτο και βρηκε στα συντριμμια που ειχαν αφησει καποιοι ανθρωποι, κατι πολυ σημαντικο... Ενα αρχαιο ειδος γραφης το οποιο και αποκρυπτογραφησε...Εγραφε λεει σημαντικα πραγματα. Απο κει και περα ομως, εφοσον γνωριζε για την υπαρξη του, επρεπε να κανει κατι για να το προστατευσει.
Αυτο που εκανε λοιπον, ηταν να μαζεψει διαφορους μικροτερης δυναμης πειρατες, και να χτισουν στο νησι εκεινο μια βαση πειρατων που λειτουργει μεχρι σημερα. Ο Roger ηταν πανεξυπνος και ηξερε οτι με αυτον τον τροπο το Ναυτικο θα δυσκολευοταν να ανακαλυψει ακομα και την υπαρξη εκεινου του αντικειμενου ή οτιδηποτε αλλο ηταν...
Ετσι απο τοτε μεχρι τωρα το Onrac Kingdom ζωντανεψε και φιλοξενει αρκετους πειρατες που χωρις να το ξερουν προστατευουν κατι πολυ σημαντικο...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 4:04 pm

"Ημουν σιγουρος, ημουν σιγουρος!! Στο Onrac Kingdom υπαρχουν Poneglyphs... Ο Ρoger τα αποκρυπτογραφησε και τα προστατευσε!! Ωστε ειχε δικιο ο Mr Jegins! Πλεον διασταυρωνεται και απο τον Κοga!! " Ημουν πραγματι πολυ χαρουμενος και η Rosalie το καταλαβε.
---Elf παμε λιγο εξω να σου πω κατι?
Βγηκαμε στην αυλη του σπιτιου.
---Στα Poneglyphs αναφερεται?
---Ναι!! Πλεον ειναι σιγουρο οτι στο Onrac Kingdom και το Endless Waste εχουν ξεμεινει Poneglyphs! Eιχε δικιο ο γερος στο Μicqueot!!
Koιταξα την Rosalie. Eδειχνε στεναχωρεμενη και ωχρη.
---Τι εχεις αγαπη μου?
---Με επιασε παλι εκεινο το συναισθημα...Εκεινο το προαισθημα που με πιανει στα τελευταια νησια... Ενα προαισθημα οτι σε περιμενει κακο... Ισως πεθανεις...Και εγω χαιρομαι για αυτο! Δεν ξερω τι εχω παθει πραγματικα...
---Ηρεμησε Rosalie...Ισως ειναι παρενεργειες του φρουτου σου... Ειπα και την εσφιξα στην αγκαλια μου φιλώντας την.
Παρ'ολ'αυτα ομως ειχα αρχισει και εγω να ανησυχω με αυτες τις ξαφνικες κυκλοθυμικες της τασεις που δεν ημουν σιγουρος που οφειλονταν...


Last edited by Silver Latino Elf on Tue May 14, 2013 5:02 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sponsored content





[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Tελος] Ειμαι αθωος ! Ειμαι αθωος! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Παρελθόν] Ο παλιός "αθώος" καιρός... [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Αυτοκτονια του Silver Elf [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
»  Στα αδυτα της ομιχλης... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Baterilla-
Jump to: