Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Euryale
Pirate
Pirate
Euryale


Όνομα Χαρακτήρα : Markessa Thalassa
Posts : 904
Location : IN A BARBIE WORLD
Join date : 2012-10-28
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Jan 02, 2013 9:38 pm

A τι υπέροχο όνομα, πες μου Tofan δεν αισθάνεσαι κουρασμένος και εξαντλημένος από όλη αυτή τη δουλειά που είσαι αναγκασμένος να κάνεις? Έτσι δεν είναι? Οι μαύροι κύκλοι κάτω από τα μάτια σου δεν μπορούν πλέον να καλυφτούν ούτε η κούραση από το σώμα σου...

Ο marine χασμουρίθηκε ενώ η Lighting ψιθήρισε στον Alucard

Μα τι κάνει?
Θα δεις...η Elizabeth έχει στην κατοχή της ένα φρούτο του διαβόλου που της επιτρέπει να κατευθύνει τις σκέψεις των άλλων.

Συνέχισα να μιλάω γλυκά στον νεαρό marine και του τονίζω πόσο κουρασμένος ήταν. Σε ελάχιστα λεπτάμε δυσκολία κρατούσε τα μάτια του ανοιχτά ενώ τα χασμουριτά ήταν συχνά. Τότε ήταν που έκανα μια δελεαστική πρόταση στο νεαρό άνδρα.

Θέλεις να πας πίσω στη σκοπιά σου και να κοιμηθείς. Όταν ξυπνήσεις όμως δεν θα θυμάσαι ούτε έμενα ούτε τους συντρόφους μου. Τώρα πήγαινε πίσω και μέτρα μέχρι το τρία αντίστροφα όταν τελειώσεις θα πέσεις σε βαθύ ύπνο μέχρι να ξεκουραστείς πλήρως.

Μ...μάλιστα

Είπε και κατευθύνθηκε στο πόστο του όπου αφού κάθησε στην καρέκλα του έγυρε το κεφάλι του στα δεξιά και κοιμήθηκε σχεδόν αμέσως. Τελικά το κόλπο με τον ύπνο δούλεψε, το φρούτο που είχε επιλέξει η αράχνη ήταν ότι καλύερο μπορούσα να έχω.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu Jan 03, 2013 1:40 pm

Με όλους αυτούς τους σχεδιασμούς για να μην μας πιάσουν, ξέχασα πως η Elizabeth είχε μια τόσο χρήσιμη δύναμη φρούτου του διαβόλου.
Περάσαμε τον φρουρό και αρχίσαμε να περπατάμε μέσα στην αυλή της βάσης. Η αλήθεια ήταν πως ένιωθα κάπως άβολα σε αυτήν την θέση, ακόμα και αν δεν επρόκειτο να με αναγνωρίσουν κυρίως λόγο της αλλαγμένη μου εμφάνισης.
Την πύλη του κτηρίου φυλούσαν 2 marines
Elizabeth, κάνε τον αριστερό να μείνει στην θέση του και τον δεξιό να μας οδηγήσει στο γραφείο του Sharinguru
Εντάξει, μου απάντησε παίρνοντας ταυτόχρονα ένα αποφασιστικό βλέμμα
όση ώρα η Elizabeth μιλούσε με τους φρουρούς, εγώ παρατηρούσα την βάση τους . Ήταν αρκετά μεγάλη τώρα που την έβλεπα απο κοντά..Τελικά οι φήμες που υπήρχαν για 900 νεοσύλεκτους και 90 δοιηκητές μέχρι τον βαθμό του ensign ίσως ήταν αληθινές.''Εάν δεν ήταν η Elizabeth για να κάνει αυτήν την δουλειά και ο Sharringuru να μας περιμένει, δύσκολα θα πατούσα εδώ '' σκέφτηκα , ''Ειδικά χωρίς μια δύναμη φρούτου του διαβόλου''.


Back to top Go down
Euryale
Pirate
Pirate
Euryale


Όνομα Χαρακτήρα : Markessa Thalassa
Posts : 904
Location : IN A BARBIE WORLD
Join date : 2012-10-28
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeFri Jan 04, 2013 7:48 pm

Όσο πιο πολύ χρεισιμοποιούσα το φρούτο μου τόσο πιο ισχυρή γινόταν η πειθώ μου, εάν υπολίγιζα σωστά μέχρι να φτάσουμε στη Grand line θα μπορούσα να χειριστώ τις δυνάμεις μου πλήρως. Κοίταξα τους δύο marines που μου είχε υποδείξει ο Alucard και με ένα χαμόγελο σχηματισμένο στα χείλια μου προχώρησα με αργά βήματα προς το μέρος του, εκείνοι όπως ήταν φυσικό με πλησίασαν και μόλις ήρθαν αρκετά κοντά ξαναεωεργοποίησα το φρούτο. Δεν πρόλαβαν καν να μιλήσουν όταν η φωνή μου τους παρέλυσε .

Βαρέστε προσοχή στρατιώτες μπροστά σας έχεται μια vice-admiral. Έρχομαι για να συναντήσω τον captain Sharinguru όπως και σας είπαν οι ανώτεροί σας. Ελπίζω να προσέχατε στην πρωινή ενημέρωση και να ακούσατε για την άφηξή μου, διαφορετικά θα υπάρξουν κυρώσεις...σοβαρές κυρώσεις. Και εσείς δεντο θέλεται αυτό έτσι δεν είναι? Θα κάνατε τα πάντα για τις αποφύγεται, ότι και αν είναι αυτό έτσι δεν είναι?


Οι δύο marine με κοίταζαν σαν υπνωτισμένοι και κούνισαν καταφατικά τα κεφάλια τους. Το φρούτο μουτους είχε πείσει για την ταυτότητά μου πολύ πιο γρήγορα από ότι συνήθως. Τελικά είχα βελτιωθεί στη χρήση του πιο πολύ από ότι υπολόγιζα.

Εσυ! είπα στο άνδρα στα δεξιά Θέλω να μας οδηγήσεις στο γραφείο του Sharinguru

Ο marine έκανε τον στρατιωτικό χαιρετισμό και ύστερα μας έκαννε νόημα να τον ακολουθήσουμε.


Last edited by Euryale on Thu Jan 17, 2013 6:41 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSat Jan 05, 2013 11:30 pm

-Πραγματικά πολύ καλή δουλειά είπα στην Elizabeth καθώς ανεβαίναμε προς το γραφείο του Sharinguru. Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο απο εσένα!
Χαμογέλασε και δίχως να μιλήσει συνεχίσαμε να περπατάμε.Οι διάδρομοι ήταν στενάχωροι και μικροί σε σχέση με την εξωτερική εμφάνιση της βάσης.Σίγουρα θα έδωσαν περισσότερη βάση στην χωρητικότητα των δωματίων, σκέφτηκα
Ε...Εδώ ακούστηκε μια βαθιά και νυσταγμένη φωνή .Ο Marine μας έδειχνε μια μεγάλη μεταλλική πόρτα. Η επιγραφή απ έξω ήταν καθαρή και με μεγάλα γαλάζια γράμματα
''SHARINGURU''

Πολύ καλή δουλειά στρατιώτη, τώρα μείνε εδώ και φρόντισε να μην μπει κανείς, κατανοητό?
Μάλιστα κυρία

Χτύπησα την πόρτα τρεις φορές και έπειτα μπήκαμε μέσα, αφού πρώτα ακούσαμε ένα βαθύ ''Περάστε''

Άνοιξα πρώτος την πόρτα και μπήκα μέσα. Είδα τον Sharinguru και δίπλα του έναν κοντό marine με ένα σημειωματάριο.

Ποιος είσαι
?
Νομίζω οτι γνωριζόμαστε φίλτατε. Απο την Midland.
Έξυσε λίγο το πιγούνι του και ύστερα είπε
Stalker, χτύπα τον ..
Ο κοντός marine άρχισε να τρέχει προς το μέρος μου. Ύψωσε την γροθιά του και πήγε να με χτυπήσει στο στομάχι. Λίγα εκατοστά πριν με βρει, έπιασα το χέρι τυο απ τον καρπό που σταματώντας τον

Back to top Go down
Euryale
Pirate
Pirate
Euryale


Όνομα Χαρακτήρα : Markessa Thalassa
Posts : 904
Location : IN A BARBIE WORLD
Join date : 2012-10-28
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeTue Jan 08, 2013 10:04 pm

Δεν κατάλαβα τι ακριβώς είχε συμβεί όμως ένας άνδρας, που καθόταν δίπλα στην πόρτα επιτέθηκε στο Alucard. Πολλές σκέψεις πέρασαν από το μυαλό μου εκείνη τη στιγμή, σκέφτικα ότι μας είχε προδώσει ο Sharinguru ή ότι τον ανάγκαζαν να το κάνει αυτό. Θα κέρδιζε το κεφαλί ενός μεγάλου πειρατή ενώ οι υπόλοιποι θα καταλήγαμε σε κάποιο σκοτεινό κελί ή θα μας εκτελούσαν μια ώρα αρχήτερα στη βάση. Εν το μεταξύ ο Alucard πολεμούσε με μανιά τον marine, δεν μπορούσα να καταλάβω τι σκεφτόταν, είχε άραγε εκπλαγεί από τη σειρά που ακολουθούσαν τα γεγονότα ή μήπως ήταν ενθουσιασμένος που είχε την ευκαιρία να πολεμίσει.Η μάχη διέρκησε σχεδόν ένα λεπτό με τον Alucard να αποφεύγει με ευκολία τις επιθέσεις του αντιπάλου του. Στο τέλος με μια περίτεχνη κίνηση ο Alucard κατάφερε να πιάσει τον marine σε ένα δυνατό κεφαλοκλείδομα, ήμουν σίγουρη ότι θα τον σκότωνε όταν ο Sharinguru φώναξε.

Αρκετά! Είμαι σίγουρος ότι είσαι εσύ....Alucard. Όπως καταλαβαίνεις έπρεπε να πραγματοποιίσω ένα μικρό τεστ σχετικόμε τις ικανότητές σου.Μπορείς τώρα να αφήσεις τον Stalker να φύγει. Μη φοβάσαι είναιι το δεξί μου χέρι, δεν θα πει τίποτα σε κανέναν....

Δεν χρειάστικε να ακούσω άλλα,έπρεπε να βρώ μια ευκαιρία για να μιλήσω με αυτόν το Stalker, ήταν ο τέλειος άνθρωπος για την αποστολή που ήθελα να του αναθέσω.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeTue Jan 08, 2013 11:49 pm

Ένα λεπτό είπε η Elizabeth κοιτώντας τον Stalker. Θα μπορούσα να σου μιλήσω για λίγο?
Μάλιστα κυρία, απάντησε πιάνοντας το πίσω μέρος του κεφαλιού του.Πρέπει η λαβή μου να τον πόνεσε . Ο Stalker άνοιξε την πόρτα του γραφείου του το οποίο ήταν ακριβώς δίπλα και μπήκε μέσα μαζι με την Elizabeth και τον Sebastian. Ο Drake έκλεισε την πόρτα και κάθισε με πλάτη σε αυτήν, δίπλα του και η Lightning
Τράβηξα την καρέκλα απο την έξω μερια του γραφείου και κάθισα. Ο Sharinguru έβγαλε ένα πακέτο με τσιγάρα , έβγαλε ένα απο μέσα και άρχισε να καπνίζει. Καθόμουν και τον κοιτούσα χωρίς να μιλώ
Ωστε τελικά έκανες αυτό που ήθελες.
Περίμενες το αντίθετο?
Η αλήθεια είναι πως όχι.Τα προβλήματα που μου έφερες τότε ήταν αρκετά.Δούλευα 3 μέρες χωρις ύπνο και ασταμάτητα γιατί ήρθε Rear Admiral στην περιοχή.
Αυτά είναι άσχημα νέα...Είναι ακόμα στην South?
Φυσικά όχι, αλλιως δεν θα διακινδύνευα να σε καλέσω εδώ.
Παρέμεινα σιωπηλός
Ξέρεις Alucard, οι τελευταίες κινήσεις σου έχουν εγείρει και το ενδιαφέρον των μεγαλύτερων κεφαλιών του υποκόσμου.
Που πάει να πει?
Μερικοί θαυμάζουν το έργο σου και τις πράξεις σου και σε θέλουν στις οργανώσεις του, όμως κατάφερες να κάνεις και εχθρούς. Γι αυτό σε έφερα εδώ. Να σε προειδοποιήσω .

Back to top Go down
Euryale
Pirate
Pirate
Euryale


Όνομα Χαρακτήρα : Markessa Thalassa
Posts : 904
Location : IN A BARBIE WORLD
Join date : 2012-10-28
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeFri Jan 11, 2013 8:03 pm

Τα πάντα είχαν γίνει όπως τα ήθελα, ο Alucard είχε συναντήσει τον Sharinguru και εγώ είχα βρει τον πληροφοριοδώτη μου. Ήταν δύσκολο να τον κάνω να υπακούσει τις διαταγές μου, σε αντίθεση με τους ληστές εκείνος είχε κάποιο σημαντικό στόχο στη ζωή του, κάποιο όνειρο ενώ οι ληστές απλά προσπαθούσαν να επιβιώσουν. Η αντίστασή του όμως ήταν μάταια, είχε ήδη κουραστεί σωματικά και ο συνδιασμός του φρούτου μου και εκείνο του Sebastian είχαν σφραγίσει τη νική. Ποτέ δεν θα ξεχάσω το ιδρωμένο πρόσωπο του Stalker και τα γουρλομένα μάτια του καθώς τραύλιζε τον στόχο του.

Θα γίνω admiral....μια....μια μέρα θα το καταφέρω.....δεν θα χάσω εδώ.

Εάν ήμουν το ίδιο άτομο που ήμουν πριν από 2 χρόνια τότε θα δίσταζα και θα έσπαγα τον έλεγχό μου, όμως όσο και αν δεν ήθελα να το παραδεχτώ η αίρεση με είχε αλλάξει. Δεν ήμουν πια ούτε γλυκιά ούτε συμπονετική. Το πρόσωπό μου δεν είχε καν αλλάξει έκφραση απλά συνέχεισα να κατευθύνω τις σκέψεις του άτυχου marine χωρίς να με ενδιαφέρει ο πόνος που του προκαλούσα. Ύστερα από 10 λεπτά ο Stalker σταμάτησε να αντιστέκετε και υπέκειψε στη θέλησή μου. Η διαταγή ήταν απλή.

Ξέρω ότι είσαι το δεξί χέρι του Sharinguru για αυτό έχω μια ειδική αποστολή για εσένα. Θέλω να μελετήσεις κάθε διαταγή που έχει σταλθεί στη βάση και να γράψεις μια σχετική αναφορά στον Sebastian, έγινα κατανοητή.

Μάλιστα....

O Sebastian θα σου εξηγήσει τις λεπτομέριες, όσο για 'μένα, θα πρέπει να ακούσω το μύνημα του Sharinguru στον καπετάνιο μου.

Και με αυτά τα λόγια σηκόθηκα από την καρέκλά μου και βγήκα έξω από το γραφείο του marine. Ο Drake και η Lighting με περίμεναν απ΄ έξω, δεν μίλησαν αλλά ήξερα ότι μόλις γυρίζαμε στο πλοίο θα με ρωτούσαν τι ήθελα από τον marine.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSat Jan 12, 2013 11:30 pm

Η πόρτα του Stalker άνοιξε και απο εκεί βγήκε η Elizabeth.Δεν διέκοψα όμως την συζήτηση για να την ρωτήσω τι ήθελε απο τον marine. Θα την ρωτούσα αργότερα
Αυτό που με προβλημάτιζε ήταν οτι έκανα εχθρούς στον υπόκοσμο, και ειδικά μερικά μεγάλα ονόματα. Έπρεπε να μάθω περι τίνος πρόκειται
Ένα δίκτυο εγκληματιών με το όνομα ''Οργάνωση'' θέλει το κεφάλι σου. Δεν είναι ούτε κυνηγοί επικηρυγμένων ούτε κάτι τέτοιο .
Μάλιστα.Ο αρχηγός τους ποιος είναι?
Ο γενικός αρχηγός τους φημολογείται πως είναι ξακουστό όνομα το οποίο κατέχει εξέχουσα θέση .Κανείς όμως δεν αναφέρει το ονομά του καθώς δεν θέλει να μαθευτεί.ΤΟ μόνο που γνωρίζουμε γι αυτόν, είναι πως βρίσκεται την συγκεκριμένη χρονική στιγμή σε θέση να διαθέτει πάνω απο 50.000 άντρες παγκοσμίως . Το μόνο άτομο που γνωρίζω απο την Οργάνωση είναι ένας ξακουστός μαφιόζος της West Blue, o Don Anieri
Έβγαλα ένα επιφώνημα θαυμασμού.
Ωστε κατάφερα α κάνω τόσο δυνατούς εχθρούς?
ο Sharinguru κοίταξε πίσω μου
Οι δικοί σου δεν φαίνονται να συμμερίζονται τον ενθουσιασμό σου
Έλεγε αλήθεια,Ο Drake και η Lightning έδειχναν τρομαγμένοι σε αντίθεση με την Elizabeth.
Κι όμως, την συμμερίζονται αλλα δεν έχει σημασία αυτό.Ευχαριστώ για την προειδοποίηση, είπα και σηκώθηκα απ την θέση μου
όχι τόσο γρήγορα Alucard. Δεν ολοκλήρωσα.
Συνέχισε τότε.
Έφτασε στα αυτιά μου οτι κάποια μέλη της οργάνωσης θα βρίσκονται σε λίγες μέρες στο Miqueot της North Blue για κάποια δουλειά. Ο στόχος τους είναι κάτι με την ονομασία ''Χιονισμένος Τίγρης''
Τι είναι αυτός ο ''Χιονισμένος Τίγρης'' ?
Δεν γνωρίζω, δυστυχώς .
Εντάξει . Σε ευχαριστώ για την βοήθεια σου Sharinguru. Δεν θα την ξεχάσω ποτέ.
Ο Sebastian μπήκε στο δωμάτιο.
Τώρα που συγκεντρωθήκαμε και πάλι, ώρα να φύγουμε
Back to top Go down
Euryale
Pirate
Pirate
Euryale


Όνομα Χαρακτήρα : Markessa Thalassa
Posts : 904
Location : IN A BARBIE WORLD
Join date : 2012-10-28
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeMon Jan 14, 2013 11:38 am

Φύγαμε από το γραφείο του Sharinguru όλοι μαζί χωρίς να μιλήσουμε. Μόνο όταν απομακρυνθίκαμε αρκετά από τη βάση o Drake με ρώτησε την ερώτηση που έκαιγε και αυτόν και την Lighting.

Tι ήθελες με τον marine?Ξέρεις εκείνον που πολέμισε ο Alucard;

Εγώ με τη σειρά μου τον κοίταξα και του απάντησα όσο πιο γρήγορα μπορούσα, δεν ήθελα να του δημιουργήσω υποψίες.

Ήθελα να σιγουρευτώ ότι δεν θα πρόδειδε ποτέ τη συνάντησή μας με τον Sharinguru έτσι τον έκανα να ξεχάσει τα πρόσωπά μας, ακόμα και αν προδώσει ποτέ τον προϊστάμενό του εμείς δεν κινδυνεύουμε.

Η απάντησή μου φαίνεται να τους ικανοποίησε, ή τουλάχιστον έτσι νόμιζα. Τότε όμως ο Alucard μου έκανε μια ερώτηση που με ξάφνιασε.

Πες μου Elizabeth, ποίο είναι το αγαπημένο σου χρώμα;

Η ερώτησή του δεν είχε λογική ή αιτία και όπως ήταν φυσικό δεν απάντησα αμέσως, εκείνος όμως επέμεινε

Το....το μωβ, γιατί ρωτάς?

Τίποτα, απλά ήθελα να δω εάν είσαι ικανή να πεις την αλήθεια


Back to top Go down
Euryale
Pirate
Pirate
Euryale


Όνομα Χαρακτήρα : Markessa Thalassa
Posts : 904
Location : IN A BARBIE WORLD
Join date : 2012-10-28
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu Jan 17, 2013 9:43 pm

Δεν σχολίασα τα λόγια του αλλά κατάλαβα το νόημά τους, ίσως να μην με εμπιστευόταν ακόμα αλλά για έναν άνδρα σαν τον Alucard σίγουρα ο χαρακτήρας μου θα ήταν κάτι που θα σεβόταν. Όταν φτάσαμε στο πλοίο νόμιζα ότ η μέρα είχε τελειώσει,έκανα όμως λάθος. Παρόλο που περάσαμε κάποιες ώρες μαζί σαν πλήρωμα και φτιάξαμε ένα πρόγραμμα για αυτόν το μήνα ο καπετάνιοςείχε μια ειδική αποστολή να μου προτείνει, μια αποστολή που δεν έπρεπε να γίνει γνωστή από το πλήρωμα. Το βράδυ με κάλεσε στην καμπίνα του για να συζητήσουμε.

Elizabeth, υπάρχει κάτι που θα ήθελα να κάνεις. Όπως κατάλαβες από τη συνάντισή μας ο δρόμος προς τη μεγάλη γραμμή δεν θα είναι εύκολος θα χρειαστώ ισχυρούς συμμάχους και ένα δυνατό πλήρωμα. Όμως δεν έχουμε άπειρο χρόνο στη διάθεσή μας. Για αυτό θέλω να χωριστούμε προσορινά. Στομεταξύ διάστημα θέλω να μαζέψεις κάθε ισχυρό άνδρα και γυναίκα που θα συναντήσεις στα ταξίδια σου. Πριν αποχωρήσεις θα σου δωθεί ένα denden mussi με το οποίο θα μπορούμε να επικοινωνούμε.

Κατάλαβα, θα πάρω τον Sebastian μαζί μου και θα φροντίσω να σε ενημερώνω για κάθε νέο μου. Θέλω να με αφήσεις στο Karate island, σίγουρα οι άνθρωποι εκεί σίγουρα θα είναι μια καλή επένδυση για το μελλοντικό σου πλήρωμα.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Τελος-διπλη] Ενας ασχετος στο πληρωμα του Captain Woonan !!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]The Marine Base [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή]Από βασιλιάς σε marine [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Tελος] Αιχμάλωτος του ανερχόμενου Captain Stalker [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Marine η Πειρατές ? [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Eluria-
Jump to: