Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 32 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 32 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Dec 18, 2012 10:33 pm

Έφυγαν όλοι τρέχοντας .
-Εσύ
-Ναι . είπε ενώ βογκούσε απο τον πόνο
-Θα με πας στο κρησφύγετο σου
- Όχι ,.Τον κλώτσησα στην πλάτη
-εντάξει θα σε πάω ,έλεος
Τον σήκωσα απο τον γιακά και τον πέταξα έξω απο το μαγαζί .Ενώ έβγαινα απο εκεί γύρισα το κεφάλι μου λίγο και είπα στην μητέρα της Misa
-Ευχαριστώ πολύ για την φιλοξενία σας κυρία μου . Να δώσετε χαιρετίσματα στην Misa και να της πείτε οτι όταν θα μεγαλώσει , θα την περιμένω να με αντιμετωπίσει ως μια δυνατή Marine
-Ε...εντάξει ! είπε σαστισμένη , μη μπορώντας να πιστέψει τι είχε γίνει .
Βγήκα απο το μαγαζί και είδα τον Derza να συνομιλεί μαζί με την συμμορία του έξω, δηλαδή τους 4 που είχαν απομείνει .
-Δεν πήρες το μάθημά σου αυταρά ? και εσάς σας είπα να φύγετε , είπα και έβγαλα τα πιστόλια μου σημαδεύοντάς τους
-Αυτοί πήγαν να σου επιτεθούν ! εγώ δεν έχω καμία σχέ .....
-Ναι , ναι ξέρω . Προχώρα.



Προχωρούσαμε μέσα απο το χωριό και μέχρι να φτάσουμε στο μονοπάτι του δάσους , μας επιτέθηκαν 2- 3 χωρικοί . Δεν μπορούσα να καταλάβω τον λόγο για το οποίο το έκαναν. Επειδή όμως με νευρίασαν δεν τους χάρισα την ζωή .
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Dec 18, 2012 10:44 pm

Ευτυχώς το μαγαζί ήταν κοντά στο τέλος του χωριού και έτσι σε 5 λεπτά ήμασταν ήδη στον δρόμο για το βουνό .
Σε όλη την σύντομη διαδρομή δεν του μιλούσα γιατί είχα νεύρα .''τι άξεστα ανθρωπάκια '' σκεφτόμουν συνέχεια
Φτάσαμε σε μια σπηλιά
-Εδώ είναι
Τον έσπρωξα προς το εσωτερικό της .Μέσα είχε αρκετά τρόφιμα όπως και χρυσάφι , Έτσι πήρα ένα σακίδιο και το γέμισα με ότι βρήκα .
-Βλέπω οτι έχεις πολλά λεφτά εδώ έ ?
-Ναι . είπε κρατώντας τη μέση του
-Άκουσα οτι θες να πας στη Grand Line, αληθεύει? είπα καθώς έδενα το σάκο και το έβαζα στην πλάτη μου
-Ναι.
-Θες να έρθεις μαζί μου ?
-Ναι φυσικά
-Εγώ όμως όχι !! Τον πυροβόλησα με το πιστόλι ( που είχα πάρει απο τον τύπο που χτύπησα το πρωί ) στο πόδι και μετά το πέταξα κάτω . Βγήκα απο την σπηλιά
-Καλό ψόφο αυταρά !
είπα και άρχισα να κατηφορίζω το βουνό .Αποφάσισα να μην ξαναπεράσω απο το χωρίο και έτσι έκανα τον κύκλο του Μετά απο μιας ώρας περπάτημα έφτασα στην παραλία που ήταν η βάρκα μου . Άφησα τον σάκο στην καμπίνα μου , μετά κατέβηκα και την έσπρωξα προς τη θάλασσα , ανέβηκα και έφυγα προς τα δυτικά όμως αυτή τη φορά ! Τώρα , δεν είχα πλέων νεύρα , αλλά ήμουν ευδιάθετος ! Γιατί ήξερα οτι με περιμένουν πολλές περιπέτειες σαν την σημερινή!


Άνοιξα με δυσκολία τα μάτια μου . Σηκώθηκα απο το κρεβάτι και περπάτησα με μια ιδιαίτερη βαρεμάρα να κουνηθώ, να έχει καταλάβει το σώμα μου.Πρώτη φορά βαριόμουν τόσο στην ζωή μου.Ίσως και να ξύπνησα κακοδιάθετος απο το όνειρο....ΑΝ ήταν κάτι άλλο δεν μπορούσα να το καταλάβω
Άρχισα να προχωράω προς την βρύση του μπάνιου για να πλύνω το πρόσωπό μου! Ήταν ξημερώματα .. Ο ήλιος είχε μόλις αρχίσει να βγαίνει
Back to top Go down
Euryale
Pirate
Pirate
Euryale


Όνομα Χαρακτήρα : Markessa Thalassa
Posts : 904
Location : IN A BARBIE WORLD
Join date : 2012-10-28
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 20, 2012 2:14 pm

Καθώς ο ήλιος πέρασε μέσα στο δωμάτιό μου από μια μικρή χαραμάδα στο παράθυρό μου αναγκάστικά να ανοίξω τα μάτια μου. Δεν είχα συνιθήσει ακόμα στα άβολα και φτηνά κρεβάτια που είχα αναγκαστεί να κοιμάμαι από τότε που άρχισα να ταιδεύω με τον Alucard. Είχα μάθει ταξιδεύοντας με την αίρεση να ζω με πολλές ανέσεις όμως ήξερα ότι αργά ή γρήγορα θα έπρεπε να τις αποχωριστώ. Σηκώθηκα γρήγορα από το κρεβάτι μου και φόρεσα μια κίτρινη ρόμπα πάνω από λευκό πουκάμισο του Alucard το οποίο φορούσα όταν κοιμώμουν διότι το νυχτικό μου είχε λερωθεί, ήλπιζα να βρούμε στεριά σύντομα ώστε να αγοράσω μερικά ρούχα, μπορεί να ζούσα μια πειρατική ζωή πλέον αλλά δεν θα μπορούσα ποτέ να αποχωριστώ την υψηλή ραπτική και τα καλά υφάσματα.

Αφού λοιπόν έδεσα μια ζώνη γύρω από τη μέση μου για να κρατήσω κλειστή τη ρόμπα και προχώρησα προς το μπάνιο. Εκεί είδα τον Alucard προφανώς ο άνθρωπος που είχε σχεδιάσει το πλοίο πίστευε ότι οι άνδρες και οι γυναίκες δεν θα είχαν πρόβλημα να μοιράζονται το μπάνιο...και αυτό με έκανε να θέλω να τον βρώ και του δώσω μια δυνατή μπουνιά στη μουρή, αλλά ήταν αδύατον οπότε αυτός θα πλήρωνε εν τέλη τη νύφη ήταν ο καπετάνιος μου.

Μάντεψε ποίος θα πάρει πρώτος στο μπάνιο σήμερα...

Του είπα ενώ έβαλα το χέρι μου πάνω στη ξύλινη κλειστή πόρτα της τουαλέτας.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeFri Dec 28, 2012 6:14 pm

Ε, τι ? ήταν η αυτόματη αντίδρασή μου μόλις άκουσα φωνή γύρω μου . Γύρισα και είδα την Elizabeth με μια κίτρινη ρόμπα επάνω απο το πουκάμισο που της είχα δώσει, να προχωρά προς το μπάνιο με ένα βλέμμα που πετούσε φωτιές.
Spoiler:
Είπα, μάντεψε ποίος θα πάρει πρώτος στο μπάνιο σήμερα...
Εσύ να υποθέσω ? [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 914652
Φυσικά.
Πέρασε απο μπροστά μου και μπήκε μέσα..Το καλό ήταν πως την καθαριότητα εχθές την είχαν αναλάβει δυο ναύτες και μετά η ίδια η Lightning οπότε θα ήταν πεντακάθαρο .
Η φωνή ενός άντρα άρχισε να ακούγεται απο το βάθος του αμπαριού του πλοίου..Άρχισε να αυξάνεται η ένταση της καθώς πλησίαζε.
Καπετάνιε, καπετάνιε! Βλέπουμε στεριά !
Μάλιστα Walter... Γνωρίζουμε ποιο νησί είναι ?
Το νησί των Marines στην South Blue, η Eluria.
Ένα ξεφύσημα ανησυχίας ξέφυγε απο μένα με το άκουσμα του προορισμού μας. Εαν οι προμήθειες μας ήταν αρκετές θα παρακάμπταμε το νησί , όμως δεν είχαμε αυτήν την πολυτέλεια ..Σύντομα θα βρισκόμασταν χωρίς νερό και τροφή και εκτός αυτού έπρεπε να βρεθώ με τον Captain Sharinguru...Ήταν ένας απο τους πιο διεφθαρμένους Marines που είχα συναντήσει.. Για να ζήτησε να με δει, κάτι καλό θα μου ετοίμαζε .Το ζήτημα ήταν να μην μας αντιληφθούν οι άλλοι marines..
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Dec 29, 2012 11:40 pm

Το σημείο της συνάντησης μας ήταν ένα μπαρ στις άκρες της πόλης προς τον βορρά, κάτι που σήμαινε πως θα έπρεπε να περάσουμε απ όλη την πόλη καθώς δεν μπορούσαμε να πάμε απευθείας εκεί απο την ενδοχώρα
Δεν επρόκειτο για μια συνηθισμένη πόλη και αυτό το γνώριζα καλά λόγω της προηγούμενης μου επίσκεψης
Είναι ένα πολύ μεγάλο νησί στο οποίο βρίσκεται η πιο πυκνοκατοικημένη πόλη της South Blue καθώς και η μεγαλύτερη βάση του ναυτικού σε αυτή την θάλασσα. Η πόλη καλύπτει το μεγαλύτερο μέρος του νησιού .Τα αρκετά πολεμικά πλοία σε συνδυασμό με τους πολλούς marines είναι αρκετά για να αποδοκιμάσουν οποιοδήποτε λογικό πειρατή να να το επισκεφτεί, όμως εαν δεν το έκανα πιθανόν να έχανα κάποιο σημαντικό κομμάτι της υποστήριξης του μέρους του υποκόσμου στον οποίο επηρεάζει με την άποψη του ο Sharinguru.

Λίγες στιγμές μετά διασχίζαμε τα νερά του λιμανιού . Είχαμε αντικαταστήσει την σημαία μας με την σημαία των πλοίων μιας άλλης χώρας, την οποία είχαμε κλέψει και φυλούσαμε για ώρα ανάγκης, όπως ήταν κι αυτή . Διέταξα τους ναύτες να ντυθούν με καθαρά πολιτικά ρούχα και να πάρουν μαζί τους μικρά μαχαίρια και πιστόλια τοποθετημένα μέσα στις μπότες τους αντι για ξίφη και καραμπίνες ωστε να μην κινήσουμε υποψίες


Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSun Dec 30, 2012 12:07 pm

Δέσαμε το πλοίο σε ένα σημείο που μας υπέδειξαν οι marines που κατεύθυναν την κυκλοφορία των πλοίων στο λιμάνι .
-Εσείς οι τρεις πάρτε ένα τραπέζι και μερικές καρέκλες απο το αμπάρι και καθίστε στο κατάστρωμα. Προσποιηθήτε τους κλασικούς ναύτες που παίζουν τυχερά παιχνίδια η τέλος πάντων κάντε οτιδήποτε θέλετε..όμως προσέξτε .Εαν κάνετε κάποια φασαρία είτε μεταξύ σας είτε με άλλους η πιείτε έστω και μια σταγόνα αλκοόλ , θα σας σκοτώσω έναν έναν και θα σας πετάξω στην θάλασσα για να σας φάνε τα ψάρια.Κατανοητό ?
-Μάλιστα καπετάνιε, είπαν όλοι μαζί .
-Dawkins , Hans και οι δίδυμοι θα κάτσετε εδώ , Usui , Engel , Sparda και Leon θα μας ακολουθείτε απο απόσταση όπου και να πάμε. Όταν μπούμε στο κτήριο των marines θα περιμένετε στην ταβέρνα απέναντι. Η κύρια ομάδα θα αποτελείτε απο εμένα , την Elizabeth , τον Sebastian την Ligthning και τον Drake. Τα ρούχα μας και η συμπεριφορά μας θα δείχνουν προς τα έξω δυο χαρούμενα ζευγάρια οπότε δεν θα κινηθούν υποψίες.
Μόλις τελείωσα να δίνω οδηγίες κατεβήκαμε απο το πλοίο και αρχίσαμε να περπατάμε στην μαρινα του λιμανιού . Αν και είχα μια επικήρυξη αρκετά μεγάλη για την South Βlue δεν υπήρχε περίπτωση να μα αναγνωρίσουν. Είχα κουρευτεί και είχα αλλάξει εντελώς τα ρούχα μου. Εκτός αυτού ευτυχώς το wanted poster μου δεν ήταν φωτογραφία, αλλα σχεδιασμένο με βάση μαρτυρίες πολιτών, κάτι που δεν ήταν σχεδόν καθόλου ακριβές
Back to top Go down
Euryale
Pirate
Pirate
Euryale


Όνομα Χαρακτήρα : Markessa Thalassa
Posts : 904
Location : IN A BARBIE WORLD
Join date : 2012-10-28
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeMon Dec 31, 2012 6:15 pm

Ήταν πολύ πιο εύκολο από 'όσο περίμενα, ο Alucard είχε σίγουρα ένα σχέδιο αλλά είχα και εγώ το δικό μου. Έπρεπε να μάθω εάν η βάση του νησιού είχε κάποια πληροφωρία σχετικά με την αίρεση ή τους άρχοντες, δεν περίμενα και πολλά όμως εφόσον η αράχνη είχε εμφανιστεί στο south blue τότε ίσως θα ήταν καλό να έχω έαν κατάσκοπο στη βάση τους φυσικά το φρούτο μου έκανε αυτή του δουλειά παιχνιδάκι, το μόνο που χρειαζόταν ήταν να βρω έναν marine αρκετά υψηλόβαθμο ώστε να έχει πρόσβαση στα αρχεία αλλά όχι τόσο ψηλά στη ιεραρχεία ώστε να καταλάβουν την αλλαγή του στρατόπεδου.

Κόιταξα τον Alucard καθώς μα ανέλυε το σχέδιο του, ακόμα και αν δεν έβρισκα κάποιον κατάσκοπο σίγουρα θα ήταν ενδιαφέρον να δω από μέσα τηΝ Eluria.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeMon Dec 31, 2012 7:05 pm

Αρχίσαμε να περπατάμε μέσα στην πόλη .Με το φως των λαμπών του δρόμου φωτιζόταν όλη . Μια ομάδα Marines μας προσπέρασαν και αργότερα άρχισαν να χαζογελάν ..Στρίψαμε απο το πρώτο στενο..Βρέθηκαμε σε έναν αρκετά μεγάλο δρόμο ο οποίος είχε αρκετό κοσμο..Όλοι τους φαίνονταν φανερά αδυνατισμένοι. "Σκασίλα μου" σκέφτηκα, δεν με ενδιέφερε η ζωή των άλλων. Περπατούσαμε δεξιά και αριστερά ψάχνοντας για την βάση όμως είχα αποπροσανατολιστεί...
Καμια ιδέα για το που πέφτει ο βορράς?
Γιατί δεν πάμε στην μεριά των τειχών και να αρχίσουμε να τα ακολουθάμε ως που να δουμε την βάση? απάντησε η Lightning
Αποκλείετε....Εδω λέμε να δούμε όσους λιγότερους marines γίνεται και εσύ λες να πάμε σε ένα μέρος οπου κάθε πέντε βήμματα θα υπάρχει φρουρός? είπα με αυστηρό τόνο
Έχει δίκιο, συμφώνησε η Elizabeth. Καλύτερα μην το διακινδυνέψουμε


Λίγες στιγμές αργότερα ο Sebastian εμφανίστηκε απο ένα στενό.
Βρίσκεται μερικά τετράγωνα μακριά απο εδώ, όχι παραπάνω απο 15 λεπτά δρόμος
Μάλιστα.Ας ξεκινήσουμε λοιπόν.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Jan 02, 2013 6:42 pm

Καθώς έκανα στροφή για να ξεκινήσω να περπατώ, ένιωσα κάτι να πέφτει επάνω μου.Ήταν ένα παιδάκι γύρω στα 16, μακρυά μαύρα μαλλιά πιασμένα σε πολλούς μικρούς κότσους.
Απο την σύγκρουσή του με εμένα έπεσε στο έδαφος με έναν κρότο . Τον κοίταξα με περιέργεια καθώς έπιανε το πόδι του. Η Lightning έσπευσε να του προφέρει την βοήθεια της όμως την στιγμή που περνούσε απο δίπλα μου την σταμάτησα εκτείνοντας το αριστερό χέρι μου μπροστά της..
Alucard, δεν μου αρέσει αυτός ο νεαρός, ψιθύρισε στο δεξί αυτί μου η Elizabeth
Κούνησα καταφατικά το κεφάλι μου δείχνοντας πως άκουσα αυτό που μου είπε. Η αλήθεια ήταν πως και εμένα δεν μου άρεσε κάτι πάνω του.Έδειχνε να είναι σαν τους κλέφτες του δρόμου που είχαμε κάποτε στο Elfheim . Μου έριξε ένα βλέμμα σκέτο δηλητήριο όταν στάθηκε στα πόδια του .
Άλλη φορά να προσέχεις που πατάς ηλίθιε. μου είπε ενώ τιναζόταν...
Τον έσπρωξα προς ένα στενό που υπήρχε λίγο πιο δίπλα. Ο Drake έπιασε αμέσως το νόημα και στάθηκε στην είσοδο του στενού εμποδίζοντας ακόμα και τους δικούς μας να δουν προς τα μέσα.
Τον έπιασα απο τον λαιμό και τον κόλλησα στον τοίχο. Με το δεξί μου χέρι του έδωσα μια καλοζυγισμένη γροθιά στο πρόσωπο, μετά ακολούθησε η δεύτερη και μετά η τρίτη ως που ο νεαρός είχε μείνει λιπόθυμος . Η φασαρία που επικρατούσε στους δρόμους ήταν αρκετή για να καλύψει τους ήχους της ''μάχης''
Κρατώντας τον απο τον λαιμό τον μετέφερα μέχρι έναν κάδο, στον οποίον τον έβαλα μέσα.
Άλλη φορά να προσέχεις ποιον βρίζεις... ''ηλίθιε'', είπα και έκλεισα το καπάκι.
Βγαίνοντας απο το στενό, σκούπισα το αίμα του που είχα στο χέρι μου με ένα μαντίλι που είχα.Στην ομάδα επικρατούσε ησυχία ως που φτάσαμε έξω απο την βάση των marines
Back to top Go down
Euryale
Pirate
Pirate
Euryale


Όνομα Χαρακτήρα : Markessa Thalassa
Posts : 904
Location : IN A BARBIE WORLD
Join date : 2012-10-28
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Jan 02, 2013 9:32 pm

Η βάση ήταν πολύ μεγάλυτερη από όσο περίμενα, είχα ξαναδεί άλλημια φορά τη βάση που είχαμε στο Bliss όμως δεν είχε ούτε το μισό μέγεθος αυτής. Όπως ήταν λογικό ο φρουρός που φυλούσε σκοπία εκείνη τη στιγμή μας πλεισίασε ώστε να μας ρωτήσει τα στοιχεία και το λόγο της επίσκεψής μας. Δεν ξέρω εάν περπατούσε αργά για να μας κάνει να φοβηθούμε ή γιατί φοβόταν ο ίδιος να πλησιάσει, σίγουρα κανένας λογικός άνθρωπος δεν θα πλησίαζε με τη θέλησή του τον Alucard ή τον Drake φυσικά αυτό μας έδωσε την ευκαιρία να επιλέξουμε ποίος θα μιλούσε στον marine,ο Alucard με κοίταξε και έγνεψε καταφατικά. Θα καθηστερούσα τους marines και θα του έδινα την ευκαιρία να συναντήσει τον Sharinguru και θα έπιθα έναν marine να με βοηθήσει στην έρευνά μου.

Αλτ, από εδώ και πέρα βρίσκεται το αρχηγείο των marine της Eluria. Θα χρειαστεί να μου δώσεται τα στοιχεία και τη άδεια εισόδου στη βάση.

Είπε σοβαρά ο νεαρός marine,θα μπορούσα να χρεισιμοποιήω αυτόν ως κατάσκοπο αλλά δεν πίστευα ότι θα μου έδινε καμία σημαντική πλήροφορία, στο κάτω κάτω δεν ηταν παρά ένας απλό ναύτης. Και από την άλλη ήθελα να δοκιμάσω ένα νέο κόλπο με το Ultimum Persuasion.

Είναι μια πολύ όμορφη μέρα σήμερα δεν συμφωνείς...θα μου πεις το όνομά σου?

Το...Tofan


Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] The Marine Captain  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] The Marine Captain [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Τελος-διπλη] Ενας ασχετος στο πληρωμα του Captain Woonan !!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]The Marine Base [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή]Από βασιλιάς σε marine [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Tελος] Αιχμάλωτος του ανερχόμενου Captain Stalker [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Marine η Πειρατές ? [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Eluria-
Jump to: