Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Hunt for food and the guardian of the Island [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Hunt for food and the guardian of the Island  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Hunt for food and the guardian of the Island [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Hunt for food and the guardian of the Island  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Jul 11, 2013 1:45 pm

Όπως και να έχει έπρεπε να του πω ότι είναι άδεια τα μπαούλα.
-Τι τρέχει Hayate ??? Βρήκες τον θησαυρό??? Ήξερα ότι έπρεπε να του το πω αλλά μου ήταν κιόλας δύσκολο να του το αναφέρω.
-Τον βρήκα αλλά υπάρχει ένα μικρο προβληματάκι.... δ... δε... δεν υπάρχει τίποτα μέσα!!!!!! Τον κοίταξα λίγο να δω πως είναι και τον είδα λίγο θλιμμένο αλλά όχι όπως το περίμενα.
-Η αλήθεια είναι πως το ήξερα αλλά να σου πω κάτι δεν χρειάζομαι τον θησαυρό εκείνο επειδή αυτά τα ζώα έχουν γίνει ο τωρινός μου θησαυρός οπότε αυτά τα ζώα θα προστατεύω από εδώ και στο εξής αφού μου είπε έτσι άρχισα να κατεβαίνω το βουνό.
Σε 10 λεπτά το είχα κατεβεί όλο το βουνό.
-Αφού δεν υπάρχει τίποτε άλλο να κάνουμε είναι καιρός να φεύγουμε, τι λες Yuuji??? Του είπα.
-Ναι όντως πήρα μετά ξανά τα πράγματα μου και ήμασταν έτοιμοι να φύγουμε. Πριν αρχίσουμε να φύγουμε όμως, ο Gaimon μας σταμάτησε.
-Περιμένετε μισό λεπτό, θέλω να σας δώσω κάτι σαν ευχαριστώ για αυτό που μου έκανες!!! Άραγε τι θα μας έδινε??? Αναρωτήθηκα.
-Πάρτε αυτό το φαγητό για να σας περάσει η πείνα έστω και λίγο είχε βγάλει ένα φρούτο αλλά δεν το ήθελα επειδή ήθελα να φάω κρέας και όχι φρούτο.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Hunt for food and the guardian of the Island  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Hunt for food and the guardian of the Island [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Hunt for food and the guardian of the Island  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Jul 11, 2013 2:29 pm

Το έδωσα στον Yuuji και το έφαγε εκείνος.
-Να σου πω gaimon εμείς θα φύγουμε τώρα, αν θες έλα να μας βλέπεις καθώς φεύγουμε.. τι λες??? Ρώτησα τον Gaimon.
-Ας πάω τίποτα δεν θα χάσω έτσι μετά μας ακολούθησε, μας ακολουθούσαν κιόλας οι φίλοι του gaimon οπού είναι τα ζώα.
Σε 10 λεπτά είχαμε φτάσει στη ακτή και ήμασταν έτοιμοι να μπούμε μέσα στην βάρκα. Πριν μπούμε μέσα στην βάρκα την σπρωξαμε προς την θάλασσα και μετά μπήκαμε μέσα.
Πιάσαμε από ένα κουπί και αρχίζαμε να κάνουμε κουπί. Καθώς κάναμε κουπί ο gaimon μας χαιρετούσε. Άφησα για λίγο το κουπί για να τον χαιρετίσω και εγώ.
-Γεια και σε σένα Gaimon!!!! Του έλεγα φωναχτά, μετά από λίγο το άφησε και ο Yuuji και τον χαιρετούσε και εκείνος. Ξαναπιασαμε τα κουπιά και συνεχίζαμε το κουπί.
Είχαμε φτάσει τόσο μακρυά οπού τον βλέπαμε πολύ μικρο και αν ακόμα τον χαιρετάγαμε δεν θα μπορούσε να μας δει καθόλου.

Τέλος
Back to top Go down
Eustass Kid
Administrator
Administrator
Eustass Kid


Όνομα Χαρακτήρα : Eustass ''Captain'' Kid
Posts : 3846
Location : New World
Join date : 2013-03-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Hunt for food and the guardian of the Island  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Hunt for food and the guardian of the Island [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Hunt for food and the guardian of the Island  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 13, 2013 9:26 pm


Όνομα χαρακτήρα: Ηayate

P.o.M. Points: 7

Belli: 25.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Γενικά να ξες οτι ο μέσος όρος επικηρύξεων στην east είναι 2.000.000 οπότε η δικιά σου είναι αρκετά σημαντική για εκεί (αυτό το λεω γιατί ο Gaimon γελασε μόλις άκουσε τα 10.000.000 )
Μου φάνηκε οτι βιαζόσουν σε πολλά σημεία και είχες μερικά λάθη (Τα οποία σου ανέφερα και στην προηγούμενη ιστορια) .. Γενικά όμως δεν είχε και πολλά να γράψεις στο συγκεκριμένο νησί οπότε και που πέρασες πολύ είναι..Βγήκες κερδισμένος 25 χιλιαρικα !

Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Hunt for food and the guardian of the Island  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Hunt for food and the guardian of the Island [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Hunt for food and the guardian of the Island  [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Hunt for food and the guardian of the Island [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [Τέλος] Another island [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] An Island That Looks Like A Warship [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» Deadly Fights on the Island Of The Giants [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» Once Again... [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Island of Rare Animals-
Jump to: