Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 43 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 43 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] A Sudden Stop

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 04, 2015 12:59 am

Όταν απελευθέρωσα τους ηλικιωμένους τότε εκείνοι άρχιζαν να μας ευχαριστούν και να μας λένε ότι θα κάνουμε τα πάντα για να μας βοηθήσουν μετά από αυτό που τους κάναμε και για αυτό τους είπα μετά εγώ "Δεν χρειάζεται το έκανα επειδή μας είχατε βοηθήσει εσάς και επειδή δεν μπόρεσα να αντισταθώ να σας βοηθήσω από κάτι τέτοιους από σας ήθελε νεκρούς επειδή μόνο και μόνο ξέρατε κάποιον". όντως η αλήθεια ήταν δεν μπορούσα να του συγχωρήσω και για αυτό τον λόγο τους έδωσα ένα μάθημα.
-Έλα νεαρέ πάμε να φύγουμε, θα πάμε στο σπίτι μας πάλι και αν θες αυτή την φορά να κάνουμε ένα μεγάλο γεύμα για να σας ευχαριστήσουμε.
-Συγνώμη bachan για λίγο αλλά έχω κάτι ακόμη να κάνω
είπα και μετά γύρισα στους marines ώστε να τους πω κάτι.
-Να ξέρετε το όνομα μου λέγεται Natsu Dragneel καπετάνιος του πληρώματος White Scarf και ότι ευχαρίστως θα τα βάλω με σας τους marines και την κυβέρνηση επειδή ενώ θα έπρεπε να προστάτευε τους πολίτες του σιλαμβανεται και ενοχλείτε με το παραμιρκο ώστε να εκπληρώσετε αυτό που θέλετε Τους είπα έντονα και έπειτα αμέσως φύγαμε από εκεί.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 04, 2015 1:12 am

Μετά από μισή ώρα είχαμε φτάσει στο σπίτι τους και μπήκαμε μέσα. Την στιγμή που μπήκαμε τότε άρχισε η γυναίκα του ηλικιωμένου να φτιάχνει φαγητό ώστε να φάμε. Πριν όταν πήγε να φέρει τον Elfman και την Erza το φαγητό το λίγο οπού είχε ήταν και εκείνο ωραίο αλλά λογικά ήταν κιόλας και μπαγιάτικο οπότε ανυπομονώ να δω φρέσκο φαγητό από αυτούς τους ανθρώπους. Σίγουρα θα είναι πολύ ωραίο.
Ύστερα από 1 ώρα
Είχε περάσει 1 ώρα από τότε που είχε αρχίσει να φτιάχνει το φαγητό και σε σε 1 λεπτό θα τελείωνε.
-Έτοιμα!!! Είπε η γυναικά του ηλικιωμένου και έπειτα τα έφερε στο τραπέζι όλα. Ήταν πάρα πολλά και πολύ νόστιμα κιόλας. Και για αυτό τον λόγο θα ήταν ωραίο να είχα έναν μάγειρα στο πλήρωμα μου αλλά δεν γίνεται να τα έχω όλα.
Την στιγμή που είχαν έρθει αμέσως άρχισα να τρώω και ότι ήταν κρέας το έπαιρνα και το έτρωγα. Τα κόκαλα έπεφταν από εδώ και εκεί οπού η Erza με φώναζε για αυτό το πράγμα αλλά οι ηλικιωμένοι έλεγαν δεν πειράζει.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 04, 2015 1:24 am

Μέσα σε 30 λεπτά όμως είχαν τελειώσει όλα τα φαγητά, ήταν σαν να μην είχε έρθει αλλά αν δει κάποιος πως έχει γίνει το σπίτι αυτό θα πει πως έγινε διάρρηξη. Το φαγητό το πέταγα από εδώ και από εκεί καθώς έτρωγα ενώ μου έλεγε η Erza να σταματήσω δεν το έκανα και για αυτό έγινε έτσι το σπίτι.
-Συγνώμη για το χάλι που κάναμε, θα βοηθήσουμε να καθαρίσουμε έλεγε η Erza στους ηλικιωμένους και με είχε κάνει να γονατίσω και εγώ επειδή εγώ ήμουν η αιτία για το χάλι αυτό.
-Δεν πειράζει που έγινε έτσι, θα το καθαρίσω εγώ και θα είναι πάλι εντάξει έλεγε η γυναικά του ηλικιωμένου. Εκείνη την στιγμή είχε μπει μια ιδέα στο κεφάλι της Erza.
-Να σας ρωτήσω μήπως γίνεται να μας δώσετε τρόφιμα??? Είχαμε έρθει σε αυτό το νησί ώστε να πάρουμε τρόφιμα αλλά όπως βλέπεται ότι πια είναι αργά τώρα επειδή τα μαγαζιά είναι κλειστά και θα πρέπει να φύγουμε πριν νυχτώσει έλεγε η Erza στους ηλικιωμένους.
-Γιατί δεν περιμένετε μέχρι αύριο για να γίνει μέρα ώστε να μπορέσετε να πάρετε τρόφιμα από τα μαγαζιά αλλά και για να ξεκουραστείτε αλλά μάλλον θέλετε να φύγετε γρήγορα οπότε άμα είναι έτσι θα σας δώσουμε. Θα σας δίναμε έτσι και αλλιώς επειδή μας βοηθήσατε μας είπαν και ύστερα έδωσαν στον Elfman ένα σωρό σακούλες οπού περιείχε ένα σωρό τρόφιμα.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 04, 2015 1:33 am

Έτσι αφού μας τα έδωσε ήμασταν έτοιμοι να πάμε στο καράβι μας ώστε να φύγουμε.
-Ευχαριστούμε για όλα πάντα, είμαστε ευγνώμονοι που σας γνωρίσαμε τους είπα και πήγαμε να φύγουμε αλλά πριν φύγουμε μας είχαν πει κάτι.
-Όχι εμείς σας ευχαριστούμε επειδή αν δεν ήσασταν εδώ τότε δεν θα ήμασταν εδώ πέρα ούτε εμείς, σας ευχαριστούμε που μας σώσατε. Να έχετε κάλο ταξίδι μας είπαν και έπειτα ανοίξαμε την πόρτα για να φύγουμε. Όταν αρχίσαμε να φεύγουμε αμέσως πήγαμε προς το καράβι.
Ύστερα από λίγα λεπτά
Μετά από κάτι λεπτά είχαμε φτάσει στο καράβι και αμέσως μπήκαμε μέσα. Ο Elfman φύλαξε τα τρόφιμα στην αποθήκη και έπειτα πήγε στο πηδάλιο ώστε να βάλει πλώρη για το επόμενο νησί αλλά χωρίς να ανεβάσω τα πανιά δεν γινόταν. Έτσι και έκανα αλλά τώρα δεν ξέρω για πιο λόγο όμως την Erza την έβλεπα κάπως σκεπτική. Δεν ήξερα τι σκεφτόταν αλλά ότι και να ήταν σίγουρα θα το μάθω σύντομα.
Back to top Go down
Eustass Kid
Administrator
Administrator
Eustass Kid


Όνομα Χαρακτήρα : Eustass ''Captain'' Kid
Posts : 3846
Location : New World
Join date : 2013-03-05
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 4 I_icon_minitimeMon Oct 05, 2015 2:14 am

Όνομα χαρακτήρα: Natsu Dragneel

P.o.M. Points:20

Belli:78.000

Τυχόν παρατηρήσεις:Καλούτσικη ιστορία με αρκετά λαθάκια τα οποία θα στα αναλύσω κάτω αλλα και αρκετά καλά. Ωραία η ομάδα που δημιουργείς σιγά σιγά .

Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] A Sudden Stop
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» [Τέλος] A sudden meeting with a marine!
» [Τέλος] One last stop
» [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] A quick stop (μέρος 1ο) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Baterilla-
Jump to: