Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
DIRK
Guest
avatar



[Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Nov 17, 2012 11:33 am


Βρισκόμουν στο καράβι , για την ακρίβεια στην κουζίνα του και έπλενα κάτι πιάτα.Ποιος θα το περίμενε...Ο ''A'', ο γνωστός σε όλους κακόφημος άντρας που κατέστρεψε το Εlfheim , και καπετάνιος, να πλένει πιατα....Τι ήθελα και πήρα αυτήν την πριγκίπισσα μαζί μου ??? ήταν το πιο κακομαθημένο πλάσμα που είχα γνωρίσει στην ζωή μου....Και το χειρότερο ήταν οτι με έβαζε να κάνω τις δουλειές του πλοίου, και μου φώναζε αν δεν τις έκανα καλά..Το είχα αποφασίσει...Όταν θα αποβιβαστούμε στο επόμενο νησί θα την αφήσω εκεί η θα έβαζα τον Drake να το κάνει ...Δεν με ενδιέφερε αν θα ήταν ξερονήσι η όχι... Άφησα και το τελευταίο πιάτο στον νιπτήρα και σκούπισα τα χέρια μου.Δεν έπρεπε να την είχαμε πάρει μαζί μας, τότε απ το νησί του Engel. Άφησα την πετσέτα στα άπλυτα και βγήκα να παω στο κατάστρωμα , αφού είχα πάρει ένα μπουκάλι ουίσκι μαζί μου.. Θα έπινα για 3η συνεχόμενη μέρα ωστε να μην με ενδιαφέρει η πολυλογία της ...Το κακό ήταν πως είχα να λάβω νεα του Engel εδώ και καιρό, και η πορεία μας δεν ήταν καθορισμένη
Μόλις ανέβηκα επάνω είδα την lightning να τρέχει προς τα πανω μου. . Κατευθείαν ο νους μου πήγε στο κακό.."Οχι , δεν θελει πάλι αγκαλιά, απλά τρέχει γιατι χάρηκε που με είδε η θέλει πάλι να μου κάνει παρατήρηση
".



Last edited by DIRK on Sat Nov 17, 2012 2:29 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Nov 17, 2012 12:02 pm

~~~Alucard -kuuun~~~ είπε και εκτινάχτηκε προς τα μένα με τα χέρια ανοιχτά.."Damn" ήταν το τελευταίο πράγμα που κατάφερα να σκεφτώ πριν καταλήξω το κατάστρωμα του πλοίου , ανάσκελα με την lightning να έχει πέσει επάνω μου ..
~~Καλημέρα Alucard - Kun~~ ! Είπε και άρχισε να με φιλάει μια στα μάγουλα , μια στο στόμα...
Όταν κατάφερα να σηκωθώ , τίναξα τα ρούχα μου ..
-Καλημέρα lightning....είπα προσπαθώντας να κρύψω οτι χαιρόμουν πως το έκανε αυτό [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 290568
Με παραξένεψε αυτή η κίνηση που έκανε... Την είχε ξανακάνει και εχθές το μεσημέρι πριν το φαγητό .Είχε αλλάξει ..Μήπως να ξανασκεφτόμουν αν τελικά την άφηνα στο επόμενο νησι ?[Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 290568
Μόλις σκέφτηκα την λέξη νησί, θυμήθηκα οτι πλέαμε χωρίς συγκεκριμένη πορεία ... Σηκώθηκα , και άρχισα να αγναντεύω τον ορίζοντα ...Λίγη ώρα μετά ένα νησί με ένα τεράστιο δέντρο στην μέση εμφανίστηκε μπροστά στον δρόμο μας..
-Περίμενε μισό λεπτό Lightning της είπα και άρχισα να προχωρώ προς το δωμάτιο μου, στο οποίο είχα τους χάρτες και το βιβλιαράκι με τις περιγραφές νησιών...Έφτασα κάτω, άνοιξα την πόρτα και πήγα να καθίσω στο κρεβάτι..άνοιξα το συρτάρι στο κομοδίνο μου, έβγαλα τον χάρτη της West blue και άρχισα να ψάχνω τα πιθανά νησιά στα οποία μπορούσαμε να βρισκόμαστε...Μετά άνοιξα το βιβλιαράκι των περιγραφών και το μονο νησι που ταίριαζε καπως στην περιγραφή ήταν η Ohara..

Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Nov 17, 2012 12:35 pm

Απέκλεισα κατευθείαν αυτό το ενδεχόμενο όμως καθως σε αυτό το νησί υπάρχει αρκετή βλάστηση ενω η ohara εαι πλέον ένα νησί φάντασμα, χωρις πόλεις, χωρις βλάστηση και κατοίκους
Μετα απο λίγη ώρα ψαξίματος , βρήκα το εξής άρθρο που αναφερόταν σε ένα νησί της South Blue με το όνομα Torino kingdom..
Το νησί με το όνομα Torino Kingdom είναι γνωστό και ως Isle of Treasure (νησί του θησαυρού). Είναι ένα σχετικά μικρό νησί με ένα τεράστιο δέντρο στο κέντρο του νησιού. Οι ιθαγενείς του νησιού κυβερνιούνται από τα τεράστια πουλιά που κατοικούν στο τεράστιο δέντρο του νησιού. Σε όλο το υπόλοιπο νησί εκτείνεται ένα δάσος και στα βάθη αυτού είναι το χωριό των ιθαγενών του νησιού. Δεν έχει εξερευνηθεί ακόμα πλήρως απο την World Government... καθώς τα τεράστια πουλιά που κατοικούν στο νησί μολις αντιληφθούν ξενη παρουσία , επικάθονται και οι ιθαγενείς ζητούν συνεχώς βοήθειά απο μαρινς η περαστικούς για να ξεφορτωθούν τα πουλια αυτα σε σημειο που εμποδίζουν τις έρευνες των εξερευνητών
Έκλεισα το βιβλίο και άρχισα να περπατώ προς το κατάστρωμα αφού πρώτα ετοίμασα τον εξοπλισμό μου και τα πράγματα που θα μου χρειαστούν για την εξερεύνηση του νησιού
Μετα απο λίγη ώρα και , φτάσαμε στο νησί..Τράβηξα το πλοίο προς την στερια μαζί με τον drake και το
έδεσα σε κάτι κομμένους κορμούς..Μετά πήρα την ightning και αφού την έριξα ένα γρήγορο φιλι αρχίσαμε να περπατούμε προς το δάσος που είχαμε μπροστά μας .
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Nov 17, 2012 1:45 pm

Περπατούσαμε την μέσα στο περίεργο αυτό δάσος.ηθελα να το εξερευνήσω πλήρως και μετα να αποφασίσω εαν θα δημιουργήσω εδώ μια μυστική βάση, στην οποία θα χρησιμοποιώ για ανεφοδιασμό των συμμάχων μου, και σε ώρες ανάγκης να το χρησιμοποιούμε σαν κρυψώνα
Δεν με ενοχλούσε το γεγονός οτι υπήρχαν αυτά τα τεράστια πουλιά επάνω στο νησί καθώς μπορούσα να τα αντιμετωπίσω .. .Υπήρχε πολύ υγρασία λόγω του τροπικου κλήματος και απ ότι φάνηκε απ τις λάσπες που υπήρχαν στο μεγάλο μονοπάτι στο οποίο προχωρούσαμε, πρέπει να είχε βρέξει ...Κάποια στιγμή το δεξί μου πόδι βυθίστηκε αρκετά μέσα της και σταμάτησα απότομα.

-Τι συνέβη Alucard kun? ρώτησε
Με το βλέμμα μου επεξεργάστηκα λίγο τα επόμενα μέτρα και είδα οτι η λάσπη ήταν όπως και αυτή που πάτησα, χώμα υπήρχε μετά απο 5 μέτρα.Εγώ μπορούσα να περπατήσω καθώς είχα τις μποτες μου, τις οποίες είχα αναβαθμίσει με τα μαχαίρια αλλα η lightning οχι..Έτσι την σήκωσα χωρίς να μιλήσω , πέρασα εκείνο το μέρος και την άφησα στην άλλη μερια .
~Τι ωραία αγκαλιά ~
-E...δεν ήταν αγκαλιά με την ένοια που σκέφτηκες
~Μην είσαι ντροπαλός Alucard kun~
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Nov 17, 2012 1:54 pm

Ο Drake άρχισε να γελα κάτω απ τα μουσια του [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 990593
Εσύ μωρή νυφίτσα τι γελας ? [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 703909
Τίποτα , τίποτα συνέχισε γελώντας
Teme [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 703909
you are so dead είπα και πήγα να τον χτυπήσω
Όπως και να χει, ας συνεχίσουμε το περπάτημα
Μετά απο κάποια μέτρα περπατήματος, είδα μπροστά μου κάτι άντρες μισόγυμνους,με ρόπαλα και κάτι περίεργα τατουάζ στα χέρια τους, να περπατάνε μαζί με μια κοπέλα...Αυτή η κοπέλα μιλούσε με έναν απο αυτούς αλλα έδειχνε κάπως ανήσυχη...
...Κατευθείαν περασε απο το μυαλό μου πως την απειλούσαν η πως ήταν ανθρωποφάγοι και θα της έκαναν κακό...Αν και δεν είμαι ο τύπος που κάνει τον ιππότη, είπα να βοηθήσω
-lightning swan ,περίμενε εδώ, της είπα ενώ έλυνα το κορδόνι που κρατούσε το κατανα στην ζωνη μου για να της το δώσω ...Αν χρειαζόταν να πολεμήσω, θα χρησιμοποιούσα μερικα πιστολια μου και τα μαχαιρια μου
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Nov 17, 2012 2:07 pm

Περπατούσα προς το μέρος τους με την μπερτα μου ν να ανεμίζει στο αριστερό μέρος της πλάτης μου ....όταν με αντιλήφθηκαν σταμάτησαν να περπατούν και το ίδιο έκανε και η κοπέλα... Κάποτε γύρισε το βλέμμα της μαι με είδε , γούρλωσε τα μάτια της και μετά απο κάποια δευτερόλεπτα άρχισε να τρέχει προς την ακτή φωνάζοντας και κλαίγοντας , παίρνοντας το δεύτερο μονοπάτι που υπήρχε παράλληλα στο κεντρικό
Alucard ...τι έχεις εσύ με αυτήν την κοπέλα? [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2495193261
Εγώ ? [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 4141821756 τιποτα [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 4141821756
Λέγε [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 326707096
Περίμενε να δεις
Έμεινα ακίνητος και της φώναζα
-Οοοοοοοοi!
Αλλα δεν με άκουγε ...Τι περίεργος κόσμος....Είπα απο μέσα μου ..

Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Nov 17, 2012 2:15 pm


Βρισκόμασταν απέναντι απο τους ιθαγενείς που με κοιτούσαν με απορία
Χωρίς να ξέρω τι να κάνω τους κοιτούσα και εγώ ..Πέρασαν περίπου πέντε λεπτά που κοιτάζαμε ο ένας τον άλλο ως που αποφάσισα να τους μιλήσω
-Οι, εσείς την κάνατε να φύγει έτσι?
Ξαφνικά τους είδα να τρομάζουν
-ΜΙΛΆΕΙ???
-Το άντρωπο με τα κόκκινα ρουκα μιλαει
Το μόνο πράγμα που με έκαναν να σκεφτώ με την αντίδρασή τους ήταν το εξής :πλάκα μου κάνουν η μήπως είναι εντελώς ηλίθιοι
Spoiler:

Αυτός που έμοιαζε με αρχηγό , βγήκε πιο μπροστά απο τους άλλους μετα την προτροπή τους και άρχισε να μου μιλάει
-Άντρωπε με τα κόκκινα ρουκα μιλάς?
-Ναι, γιατί?
-Α ναι και οι άλλοι μιλούσαν!!
Αυτό ήταν, αποφάσισα...Δεν ήταν βλάκες, ήταν εντελώς άμυαλοι....
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Nov 17, 2012 2:22 pm

-ήρθες από την θάλασσα?
-όχι απο τον αέρα ήρθα!
Spoiler:
Είπα θέλοντας να τον δουλέψω
-Είσαι συνεργάτης των πουλιών?
-Ναι φυσικά, μην σου πω οτι είμαι και απεσταλμένος τους!
Spoiler:
Οι ιθαγενείς έδειξαν να τρομοκρατούνται πάλι
-Σου έχουν μιλήσει??Τι θέλουν για να μας αφήσουν να σκαρφαλώσουμε στο μεγάλο δέντρο ?
??Γιατί πράγμα μιλάει αυτός ο άντρας??? Μπορούν να μιλήσουντα πουλιά??? Πως στο καλό γίνεται να συμβεί κάτι τέτοιο?? Μήπως με δουλεύουν?
θελουν 4 χαμπουργκερ στο 5
Spoiler:
Ώστε συνεργάζεσαι με τα πουλιά.....Μπουλη, έλα να δείξεις στον αντρωπο με τα κοκκινα ρουκα τι είναι να τα βάζεις με εμας
Βαριά βήματα ακούστηκαν πίσω από την πλάτη μου γυρνώντας αντίκρισα ένα γομάρι(Άνθρωπος της φυλής) το οποίο τον περνούσε ενάμιση κεφάλι κρατώντας ένα μεγάλο ρόπαλο και να βρίσκεται μπροστά του με την βρομερή ανάσα του να ''διακοσμεί'' τον αέρα του.

-Ώπα ώπα παιδιά κάποιο λάθος έγινε
...δεν μιλάω με κανένα πουλί εγώ,εγώ απλώς εδώ ήρθ....
-Σκασμός! : φώναξε δυνατά ο αρχηγός τους....Αν καταφέρεις και κερδίσεις τον Μπουλη θα κερδίσεις και την εμπιστοσύνη μας...είναι ο πιο δυνατός της φυλής μας.
-ω θέε μου...πάλι με αίματα θα γίνω....
Μπροστά μου στα 5 μέτρα , βρισκόταν ο Μπουλης..
Spoiler:
..Ήταν ψηλότερος απο εμένα, γύρω στα 2,10..Όμως αν χρειαζόταν να τον αντιμετωπίσω θα το έκανα
Spoiler:
.. Άρχισε να τρέχει προς τα πάνω μου όταν ανακάλυψα πως δεν έχω κάτι να τον αντιμετωπίσω Έφτασε πολύ κοντά σε μένα και άρχισε να κατεβάζει το ρόπαλο του για να με χτυπήσει. Απέφυγα τό χτύπημα την τελευταία στιγμή πηδώντας στα δεξιά .Το ρόπαλο χτύπησε την γη και εκεί που έγινε, δημιούργησε μια μεγάλη τρύπα.
Spoiler:
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Nov 17, 2012 2:26 pm

Έπρεπε να σκεφτώ κάποιο σχέδιο , όμως για να γνινει αυτό έπρεπε να βρώ τον χρόνο, έτσι άρχισα να τρέχω γύρω γύρω ενω άρχισε να μας κυνηγά όλη η φυλή
Spoiler:

Το τρέξιμό μου διέκοψαν δυο βέλη που πέρασαν δίπλα απο το κεφάλι μου
Καρφώθηκαν με δύναμη στα δέντρα αριστερά και δεξιά μου ξεδιπλώνοντας ένα δίχτυ που μου έκοψε τον δρόμο ,.Εγώ έμεινα έκπληκτος απο το σημάδι των ιθαγενών.Δεν υπήρχε έξοδος διαφυγής και δεν μπορούσα να χρησιμοποιήσω τα μαχαίρια μου γιατί θα με έκανε λιώμα .Τότε μου ήρθε στο μυαλό το σπαθί μου
-Drake! Lightning!! πεταχτέ μου το σπαθί!
Εκείνη χωρίς να χάσει χρόνο το πέταξε προς το μέρος μου .Ο Μπουλης έτρεχε προς το μέρος μου και το σπαθί έκανε κύκλους φτάνοντας προς το μέρος μου.Περίμενα απο στιγμή σε στιγμη' η να χτυπηθώ απο το ρόπαλο ή να το αποκρούσω με το σπαθί μου. Οι στιγμές που περνούσαν μου φάνηκαν σαν αιώνας
Το χτύπημα αυτήν την φορά δεν σήκωσε κύμα αλλα του έριξε το ροπαλο κάτω..Μετά , τον κλώτσησα στο στομάχι και τον χτύπησα με την λαβή του κατανα στο κεφάλι για να λιποθυμήσει. Μόλις έπεσε κάτω , είδα τους ιθαγενείς να σηκώνονται κρατώντας τα κεφάλια τους.Άρχισα να προχωρώ προς το μέρος τους σιγά σιγά , όταν είδα τον αρχηγό να κοιτάει την gightning με περίεργο βλέμμα.
teme [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2495193261 θες να μου φας την γκόμενα?
Απο το μυαλό μου πέρασε πως θα της επιτεθούν μετα απ την πρώτη σκέψη , όμως πριν, ο αρχηγός είχε πει πως αν τον νικούσα θα έχω την εμπιστοσύνη τους.Ξαφνικά ακούστηκε κάτι σαν κρώξιμο. Οι ιθαγενείς , κάρφωσαν τα μάτια τους στον αέρα κοκαλωμένοι .Άρχισαν να υποχωρούν προς τα δέντρα ενώ δεν έπαιρναν τα μάτια τους απο τον ουρανό και εκείνο το πελώριο δέντρο.Τι να πλησίαζε άραγε?ΑΝ ήταν εκείνα τα τεράστια πουλιά, θα θορυβήθηκαν απο το ωστικό κύμα και τον ήχο των δέντρων που έπεφταν

Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Nov 17, 2012 2:29 pm

lightning τρέξε! Φώναξα .. Με την άκρη των ματιών μου είδα δυο πουλια με μέγεθος περίπου 4 μέτρα να πετούν με ιλιγγιώδη ταχύτητα προς το μέρος μας. Για την ακρίβεια βουτούσαν.. Κατευθείαν αρχίσαμε να τρέχουμε προς την παραλία με την lightning και τον drake, εκείνη στο βασικό δρομάκι του δάσους και εγώ με τον αλλο απο τον παράδρομο.
- φύγε απο τα ανοιχτά! Της φώναξα ..
Δεν πρόλαβα νατο πω και έπεσε στον λάκο τον οποίο περάσαμε πριν/
Είχε κολλήσει σε αυτόν και όσο προσπαθούσε να ξεφύγει τοσο πιο πολύ μπλεκόταν. Και τα δυο πουλιά ορμούσαν κατα πάνω της . Την έβλεπαν σαν εύκολο στόχο.. Τρέχοντας προς αυτήν πέταξα το κατανα μου υπολογίζοντας να πετύχω και να κόψω το κεφάλι του πουλιού,όμως απέτυχα. Το πέτυχα στην κοιλιά του και εκείνο σταμάτησε να πετάει προς το μέρος της και έκανε αναστροφή . Έπεσε λίγα μέτρα πιο πέρα θανάσιμα πληγωμένο.
ΤΟ άλλο πουλί όμως πετούσε αγέρωχο. Είχε απόσταση μόλις 10 μέτρα. Η Σύγκρουση ήταν αναπόφευκτη
Η αγωνία μου είχε χτυπήσει κόκκινο..Δεν μπορούσα να κάνω κάτι, θα πέθαινε μπροστά στα μάτια μου
-lightning!!!! Φώναξα λίγα δευτερόλεπτα ακριβώς πριν την χτυπήσει...Μια περίεργη ενέργεια κυρίευσε κάθε κύτταρο του σώματος μου ...Αυτή η εσωτερική ενέργεια μετατράπηκε σε ένα μυστήριο ωστικό κύμα που τάραξε την ησυχία του δάσους και σχεδόν να πάντα στο πέρασμα του..ήταν σαν η θέληση μου να σταματήσω το πουλί, να έγινε πραγματικότητα.. Αυτό το κύμα ήταν πολύ πιο δυνατό απο εκείνο που δημιουργήθηκε κατα την διάρκεια της σύγκρουσης των όπλων... Το κεφάλι μου ζαλιζόταν απίστευτα....Τα βλέφαρά μου , είχαν βαρύνει και οι αισθήσεις μου χάνονταν αφήνοντας με σε έναν γλυκό λήθαργο..Το τελευταίο πράγμα που κατάφερα να καταλάβω ήταν ο ήχος μιας τεράστιας σύγκρουσης
Ένα αεράκι χάιδεψε το πρόσωπό μου και με έκανε να ξυπνήσω..Πάνω απο το κεφάλι μου είδα αυτό της lightning...Άκουγα φωνες μεσα στο κεφάλι μου...Φωνές..ήταν πάνω απο 50 και νικούσαν συνέχεια ...
-Alucard Kun !!! ΖΕΙΣ!!!!!
Σήκωσα το πάνω μέρος του σώματος μου για να δω που βρίσκομαι..ήμασταν πάνω στο κατάστρωμα του πλοίου και περιτριγυριζόμασταν απο δεκάδες βιβλία και δεμένα σακούλια...Ρώτησα την lightnιng περι τίνος πρόκειται και εκείνη μου εξήγησε όλη την ιστορία
πριν λιποθυμήσω, έκανα κάτι και εκείνο το πουλί έχασε τον στόχο και αντι να πέσει πάνω της , έπεσε στο έδαφος ..Επειδή βουτούσε με φόρα πέθανε.Γι αυτόν τον λόγο οι ιθαγενεις μας έδωσαν τα δώρα .Είπαν πως αυτό κάναμε ήταν ευγνώμων και μας το έδειξαν δίνοντας μας αυτά τα αγαθά και τα βιβλία..Επιπλέον με ανακήρυξαν ήρωα τους. συνέχιζε να μιλάει αλλα εγω δεν την άκουγα..Δεν με ενδιέφεραν αλλο αυτα που μου έλεγε..ΜΟυ αρκούσε που ήμασταν ασφαλής.Το μονο που με ανησυχούσε, ήταν πως συνέχισα να ακούω τις φωνες μέσα στο κεφάλι μου...;Hταν λες και διαισθανόμουν την παρουσία των γύρω μου...Το ευχάριστο ήταν οτι ο βαθμός της παρουσίας αυτής, ήταν μικρός
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] A quick stop (μέρος 1ο) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Φρούτο] The Quick & The Dead [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]R.E.M. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Torino Kingdom-
Jump to: