Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] A Sudden Stop

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 3:04 pm

Οι υπόλοιποι marines που είχαν δει δεν φοβήθηκαν καθόλου και πήγαν να μου κάνουν επίθεση, ο ένας πήγε να μου κάνει μια πλάγια επίθεση αλλά την απέφυγα και έπειτα του έριξα μια δυνατή μπουνιά στην κοιλιά του. Είχε χάσει τις αισθήσεις του. Ο τελευταίος που είχε μείνει δεν μπόρεσε να κάνει κάτι και για αυτό τον λόγο είχε πάρει δρόμο.
-Τι δηλοί που είναι είπα από μέσα μου. Τότε όμως εκείνη την στιγμή εκείνος οπού τον ενοχλούσαν σηκώθηκε όρθιος και με έπιασε από τα ρούχα μου ώστε να μου πει κάτι.
-Δεν ξέρεις τι έκανες!!! Θα πάει να το πει στους ανώτερους του και μετά θα έρθουν να σε κυνηγήσουν!!! Μου είπε αλλά δεν καταλάβαινα ακριβός τι εννοούσε οπότε τον αγνόησα.
-Άφησε με ξέρω τι κάνω, αντί να λες ευχαριστώ που σε έσωσα μου λες διάφορα του είπα και έπειτα έπιασα τα χέρια που μου είχε βάλει επάνω μου και του τα έβγαλα.
Μετά έφυγα από εκεί αλλά καθώς έφευγα άρχιζα να ακούω μια φωνή αλλά δεν ήξερα τι ήταν και τότε γύρισα πίσω για να δω. Είχα δει έναν άντρα να έρχεται προς τα μένα, σε μένα φώναζε λογικά.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 3:24 pm

Είχε έρθει έπειτα εκείνος ο άντρας σε μένα και άρχισε να με ρωτάει κάτι ερωτήσεις. Δεν ήξερα τι ήθελε αλλά αν μπορούσα να τον βοηθήσω θα τον βοήθαγα επειδή φαινόταν κάπως απελπισμένος.
-Μήπως έχεις δει καθόλου αυτόν τον άντρα??? Μου είπε δείχνοντας μου μια αφίσα ενός άντρα. Δεν ήξερα ποιος ήταν εκείνος που μου έδειξε και ούτε μου φαινόταν γνωστός αλλά για να έχει επικήρυξη λογικά θα είναι κάποιος εγκληματίας η κάτι τέτοιο.
-Σορρυ δεν τον ξέρω εκείνο τον άντρα μάλλον δεν έψαχνε για αυτά τα λόγια αλλά δεν γινόταν κάτι άλλο να του πω.
-Πολύ καλά, συγνώμη τότε για την καθυστέρηση είπε και την στιγμή που έφυγε τον είχα δει να είναι κάπως λυπημένος. Τότε όμως σκέφτηκα έναν τρόπο οπού θα μπορούσε να τον βοηθήσει.
-Περίμενε, εγώ δεν τον γνωρίζω εκείνον και ούτε τον έχω δει κάπου αλλά σου προτείνω κάτι τον είχα αφήσει κάπως σκεπτικό.
-Τι θα έλεγες να μπαίνεις στο πλήρωμα μου??? Έχω ένα πλήρωμα οπού λέγεται White Scarf και αν μπεις τότε υπάρχουν ευκαιρίες οπού θα μπορέσεις να βρεις τον δολοφόνο εκείνον επειδή όσο γίνετε το πλήρωμα πιο γνωστό θα βγει στον αέρα εκείνος ακόμα πιο γρήγορο όταν του είπα να μπει και για ποιο λόγο αισθάνθηκα ότι δεν θα μπορούσε να πει όχι επειδή όντως είναι πολύ καλή ευκαιρία.
-Θα μπω, θα μπω!!! Αν γίνετε να βρω εκείνο τον δολοφόνο θα κάνω τα πάντα, ακόμα και να γίνω πειρατής!!! Μου είπε οπότε αυτό σημαίνει ένας ακόμα σύντροφος έχουμε μέσα.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 4:01 pm

-Το όνομα μου είναι Gray Fullbaster και ψάχνω εκείνο τον δολοφόνο που σου είχα πει, χαίρομε που σε γνώρισα και σαν σύντροφος σου θα μπορέσω να σε βοηθήσω όσο πιο πολύ γίνετε είχα χαρεί που είχα βρει ένα ακόμα έστω και ας είναι για ένα μόνο σκοπό. Μέχρι να τον εκπληρώσει φαντάζομαι θα έχει γίνει μια από τις κολόνες αυτού του πληρώματος και δεν θα χρειαστεί να φύγει.
-Και εγώ χαίρομε, το όνομα μου είναι Natsu Dragneel!!! Είπα στον Gray. Όλοι αυτή η χαρά όμως για κάποιο λόγο μου είχε ανοίξει την όρεξη οπότε θα ήθελα κάπου να πάω να φάω.
-Gray πόσο καιρό είσαι εδώ??? Μήπως ξέρεις κάποιο μαγαζί ώστε να πάμε να αρπάξουμε κάτι να φάμε.
-Δεν είμαι πολύ καιρό αλλά όταν είχα πρώτο έρθει είχα βρει ένα μαγαζί, θα σε οδηγήσω εκεί πέρα.
-Ωραία ας πάμε, πεινάω πολύ!!!
Του είπα και αμέσως αρχίσαμε να πηγαίνουμε προς τα εκεί.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 4:44 pm

-Gray είναι πολύ μακρυά η είναι κοντά εκείνο το μαγαζί??? Τον ρώτησα, αν ήταν μακρυά δεν θα μπορούσα, όσο πιο κοντά τόσο το πιο καλύτερο.
-Μην ανησυχείς εδώ κοντά είναι, δεν θα μας πάρει πολύ για να φτάσουμε εκεί. Είναι μετά από 3 στενά όντως δεν φαίνονται τα 3 στενά πολλά. Θα φτάσουμε πολύ σύντομα εκεί πέρα. Μέσα σε 5 λεπτά είχαμε φτάσει κιόλας αλλά η πεινά μου είχε μεγαλώσει ακόμα πιο πολύ. Όταν φτάσαμε από εξωτερικά το μαγαζί εκείνο φαινόταν πολύ καλό αλλά ποιος ξέρει πως μπορεί να είναι και το ποιο σημαντικό πως θα είναι το φαγητό.
-Έλα Natsu πάμε μέσα είπε ο Gray και ύστερα αμέσως είχαμε μπει μέσα. Καθίσαμε σε ένα τραπέζι και απλά περιμέναμε να έρθει κάποιος να πάρει τις παραγγελίες μας.
Από τότε που είχαμε αρχίσει να περιμένουμε είχαν περάσει 10 λεπτά και για να πω την αλήθεια είχα βαρεθεί να περιμένω αλλά πάλι καλά μετά από 1 λεπτό είχε έρθει ένας.
-Γεια σας τι θα πάρετε??? Το μενού μας έχει από όλα τα ψητά, κοκκινιστά και σούπες, τι θα πάρετε εσείς??? Πείναγα τόσο πολύ οπού θα τα πάρω όλα.
-Όλα!!! Όταν του είπα όλα στον σερβιτόρο είχε ξαφνιαστεί πολύ, δεν περίμενε τέτοια απάντηση. Αμέσως έφυγε και πήγε στην κουζίνα.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 5:09 pm

Είχε ξαφνιαστεί ακόμα και ο Gray, δεν περίμενε θα παραγγείλω τόσο πολλά.
-Oi Natsu έχει λεφτά για όλα εκείνα έτσι??? Με ρώτησε, τώρα που το σκέφτομαι αυτό είναι ένα θέμα αλλά δεν έχει σημασία για μένα επειδή θέλω να φάω, δεν με ενδιαφέρει πόσο κάνουν. Αν είναι ακριβά τότε απλώς θα φάω και αμέσως θα φύγουμε από το εστιατόριο.
Το θέμα τώρα όμως ήταν ένα, είχαμε αργήσει λίγο να έρθουμε να φάμε και ο σερβιτόρος είχε αργήσει να έρθει, άραγε δεν θα αργήσουν να έρθουν τα φαγητά προς το πολύ. Δηλαδή αν είχε να κάνει να έρθει 10 λεπτά τότε το φαγητό θα κάνει να έρθει σε 1 ώρα και. Ελπίζω όμως να μην γίνει κάτι τέτοιο.
Πάλι καλά όμως μέσα σε μίση ώρα τα φαγητά άρχισαν να έρχονται ένα προς ένα, μπορεί να μην ήταν όλα μαζί αλλά κάτι ήταν και αυτό. Κάθε φαγητό που ερχόταν το χλαπακιαζα. Ήταν ωραία στιγμή αλλά στα ξαφνικά μας διέκοψε επειδή μέσα είχαν μπει κάτι άντρες και άρχιζαν να κάνουν ερωτήσεις.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 5:35 pm

-Μήπως ξέρετε αν πέρασε ο Natsu Dragneel από εδώ πέρα??? Ρωτούσαν αλλά δεν ήξερα για ποιο λόγο με έψαχναν, δεν μπορούσα να βγω να πω εγώ είμαι επειδή μπορεί να είναι μπελάδες εκείνοι. Οι φορεσιές τους ήταν μπλε, δεν μπορούσα να καταλάβω καλά ποιοι είναι.
-Natsu μην βγεις, είναι marines αυτοί μου έλεγε ψιθυριστά ο Gray. Αν είναι marines όμως δεν κατάλαβα γιατί ψάχνουν εμένα, δεν είχα κάνει κάτι για να έρθουν να με πιάσουν. Ωχ το είχα ξεχάσει όμως, είχα κάνει όντως κάτι. Μάλλον για αυτό που μου έλεγε εκείνος ότι δεν έκανα καλά που τον βοήθησα. Από την άλλη όμως αυτό θα συναιβενε κάποια φορά.
-Σορρυ Gray αλλά πρέπει να το κάνω αυτό σηκώθηκα και έπειτα πήγα στους marines να τους πω εγώ είμαι εκείνος οπού ψάχνουν.
-Εγώ είμαι ο Natsu Dragneel, τι με θέλετε??? Τους ρώτησα αλλά την απάντηση την ήξερα, και ο gray επίσης σηκώθηκε όρθιος επειδή και αυτός ήξερε τι θα γίνει.
-Συλλαμβάνεσαι επειδή είχες επιτεθεί σε marines και αυτό είναι αντί του νόμου μου είπα αλλά αποκλείεται να κάτσω με σταυρωμένα χέρια. Τότε όμως είχε χτυπήσει ένα den den mushi οπού είχα μαζί. Έτσι μετά το σήκωσα.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 5:53 pm

-Ναι ποιος είναι??? Δεν ξέρω ποιος άλλος μπορούσε να με βρει με το den den mushi πάρα μόνο τα μέλη μου. Έτσι τότε σκέφτηκα αν μόνο εκείνα τα έχουν τότε θα είναι η Erza η ο Elfman.
-Erza εσύ είσαι??? Την ρώτησα με απορία.
-Ναι εγώ είμαι, που είσαι εσύ??? Με ρώτησε.
-Εγώ είμαι σε ένα εστιατόριο και τρώω, συμβαίνουν κάτι καλά και κάτι κακά πράγματα όμως τώρα και δεν είναι εύκολη στιγμή να μιλήσουμε.
-Συμβαίνουν καλά και κακά??? Όπως σαν τι?? Σε εμάς μόνο κακά, για κάποιο λόγο μας την έχουν πέσει κάτι άντρες με μπλε, ξέρεις ποιοι είναι???
Δεν ήξερα πως ακριβός είχαν μάθει ότι εκείνοι ήταν δικοί μου αλλά θα μάθω στα σύντομα.
-Κατάλαβα και σε εμάς το ίδιο έχει γίνει, αυτοί είναι marines όταν το είπα είχαν ξαφνιαστεί αλλά δεν κατάλαβαν όταν είπα "και εμάς".
-Τι εννοείς και εμάς??? Με ρώτησε η Erza.
-Στο πλήρωμα μας ήρθε ακόμα ένας και τον λένε Gray Fullbaster ξαφνιάστηκαν ακόμα πιο πολύ όταν έμαθαν ότι υπάρχει ένας ακόμα μέλος του πληρώματος.
-Λοιπόν σε κλείνω γιατί και εδώ υπάρχουν μπελάδες είπα και μετά έκλεισα το den den mushi.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 6:24 pm

-Συγνώμη μπλε τύποι αλλά δεν θα παραδοθούμε σε εσάς, Gray ετοιμάσου, πάμε!!! Είπα και έπειτα πήγα να ορμίσω πάνω στον marine. Πήγα να του δώσω μια μπουνιά στην μούρη και πριν καν του έρθει διέταξε τους άντρες του αν έρθουν πάνω μας. Όλοι είχαν φύγει από το εστιατόριο επειδή δεν ήθελαν να μπλεχτουν στην μάχη αυτή. Και αφού τους διέταξε του είχε έρθει η μπουνιά στην μούρη του πήγε λίγο πιο πίσω, όλοι οι άλλοι είχαν πέσει στον Gray αλλά πιστεύω θα μπορούσε να τους καθαρίσει όλους εκείνους μόνος του.
-Ώστε θέλετε λίγη δράση ε είπε και τότε όταν την στιγμή που πήγαν να του κάνουν επίθεση με τα σπαθιά τους εκείνος πηδάει ψηλά και βγάζει ύστερα ένα κάπως μεγάλο σπαθί, έπειτα βάρεσε τον έναν αλλά ήταν τόσο δυνατή επίθεση οπού είχε πάρει κιόλας και τους άλλους, δεν ήταν πολλοί. Πρέπει να ήταν γύρω στους τέσσερις.
-Ώστε νομίζετε ότι είστε σκληροί άντρες ε??? Τότε πάρτε γεύση από αυτό!! Είπε και τότε πήγε να μου επιτεθεί, την στιγμή εκείνη είχε βγάλει ένα σπαθί καθώς ερχόταν πάνω μου και στη συνέχεια πήδηξε ψηλά. Όταν είχε πέσει κάτω στο πάτωμα πήγε να μου κάνει μια δυνατή οριζόντια επίθεση αλλά τον είχα αποφύγει πηγαίνοντας προς τα πίσω αλλά η επίθεση του είχε σαν αποτέλεσμα να κολλήσει το σπαθί του στο πάτωμα και να μην μπορεί να βγει. Έτσι βρήκα την ευκαιρία για να τον αποτελειώσω. Είχα σηκώσει το πόδι μου πολύ ψηλά και ύστερα τον βάρεσα πάρα πολύ δυνατά στο κεφάλι. Αυτή η επίθεση τον είχε κάνει να πέσει κάτω.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 6:58 pm

Μετά από λίγο είχαν συνέλθει όλοι τους και σηκώθηκαν πάνω. Αφού σηκώθηκαν αμέσως πήγαν να φύγουν, δεν πήγα να τους σταματήσω η κάτι τέτοιο επειδή δεν έχω λόγο. Το μάθημα τους για μια ακόμη φορά το είχαν μάθει η έτσι νομίζω.
-Θα το πληρώσετε για αυτό το πράγμα!!!! Είπε ο επικεφαλής marine αυτών των marine σε εμάς καθώς έφευγαν, αυτό σημαίνει ότι το μάθημα δεν το έμαθαν αλλά δεν πειράζει επειδή αυτά συμβαίνουν και οι marines ήταν πάντα έτσι διεφθαρμένοι οπότε όσο ξύλο και να τους ρίξεις δεν θα μάθουν πότε.
-Natsu τι θα έλεγες να φευγαμε από εδώ πέρα, αν κάτσουμε παρά πάνω μπορεί να έρθουν περισσότεροι μου έλεγε, είχε ένα δίκιο όμως.
-Ωραία ας φύγουμε είπα και μετά φύγαμε από το εστιατόριο αυτό. Καθώς φευγαμε όμως ο ιδιοκτήτης του εστιατόριου μας είδε και έπειτα άρχιζε να φωνάζει.
-Ει δεν πληρώσατε!!! Και μας αδειασατε όλο το εστιατόριο!! Δεν έχει μείνει ούτε ένα ψωμί!!! Έλεγε εκείνος αλλά δεν μπορούσα να κάνω κάτι για αυτό. Το μόνο που έκανα είναι να το βάζω στα πόδια.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 7:41 pm

Αφού είχαμε φύγει από εκεί δεν ξέραμε τι να κάνουμε, ειδικά τώρα οπού μας ψάχνουν οι marines. Υπήρχε μόνο μια λύση, ήταν να φύγουμε από εδώ πέρα. Έτσι λοιπόν έβγαλα το den den mushi από την τσέπη μου και τηλεφώνησα στο den den mushi της Erza.
-Peru peru peru peru ναι ποιος είναι??? Ρώτησε η Erza.
-Εγώ είμαι ο Natsu, ποιος άλλος θες να είναι!!! Της φώναξα κάπως αλλά εκείνη φάνηκε να νευρίασε λίγο.
-Natsu τι βασανιστήριο θα ήθελες για αυτό που είχες πει, είχαμε που είχαμε μπελάδες πριν μην έχουμε και σένα. Τι είναι, θες κάτι??
-Ναι πρέπει να συναντηθούμε για να φύγουμε από εδώ πέρα, αν κάτσουμε λίγο ακόμα τότε δεν θα μπορέσουμε να φύγουμε ασφαλές από εδώ πέρα.
-Έχεις δίκιο θα συναντηθούμε στο κέντρο της πρωτεύουσας αυτού του νησιού
δεν είχα αντίρρηση με αυτό που είχε πει.
-Εντάξει, θα συναντηθούμε εκεί, όταν θα συναντηθούμε τότε θα γνωρίσεται και τον Gray είπα και έπειτα το έκλεισα.
-Λοιπόν Gray πάμε στο κέντρο της πρωτεύουσα του νησιού αυτού, ξέρεις που είναι???
-Ναι θα σε οδηγήσω, ακόλουθα
είπε και έπειτα αμέσως αρχίσαμε να πηγαίνουμε προς τα εκεί.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] A Sudden Stop
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] A sudden meeting with a marine!
» [Τέλος] One last stop
» [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] A quick stop (μέρος 1ο) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Baterilla-
Jump to: