Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] A Sudden Stop

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 7:57 pm

Το κέντρο δεν είναι πολύ μακρυά, θα μας πάρει μόνο 15 λεπτά απορώ πως νομίζει δεν είναι πολύ μακρυά. Φαίνεται πολύ μακρυά εκείνο το μέρος σε μένα. Μπορεί όμως να κάνουμε πιο λίγο από 15 λεπτά για αυτό να το λέει.
Έτσι μετά από 15 λεπτά είχαμε φτάσει στο κέντρο και περιμέναμε τους άλλους. Σίγουρα πιο λίγο δεν κάναμε και δεν μου φάνηκε, το αντίθετο. Μου είχε φανεί μακρυά.
-Σορρυ αλλά δεν ήταν κοντά, για μένα ήταν μακρυά είπα στον Gray. Ήμουν κάπως νευριασμένος επειδή όλο περπάταγα και είχα κουραστεί, άσε που κάπως άρχισε πάλι να γουργουρίζει η κοιλιά μου.
Καθώς όμως ήμασταν και περιμέναμε τότε στα ξαφνικά έρχονται κοντά κάτι ηλικιωμένοι άνθρωποι. Ήταν ένα ζευγάρι και κάθισαν λίγο παρά πέρα από εμάς.
-Να σας ρωτήσω νεαροί, μήπως είστε πειρατές??? Μας ρώτησε αλλά δεν κατάλαβα πως το βρήκε.
-Ναι ήμαστε, για πιο λόγο ρωτάτε???
-Έμαθα ότι ψάχνουν οι marines κάτι πειρατές και όταν σας είδα είπα στον εαυτό μου μήπως είναι εκείνοι, επειδή μου αρέσουν οι πειρατές και παλιά γνωρίζαμε έναν πολύ κάλο πειρατή θα ήθελα να σας κρύψω για λίγο στο σπίτι μου, τι λέτε???
Αυτό ήταν το καλύτερο που θα μπορούσε να γίνει.
-Θα το θέλαμε αλλά περιμένουμε και κάτι άλλους φίλους και για αυτό δεν μπορούμε να φύγουμε από εδώ.
-Κατάλαβα, τι θα λέγατε να σας οδηγήσω εγώ εκεί και ύστερα να έρθω να πάρω και τους φίλους σας???
Αν γινόταν κάτι τέτοιο θα ήταν ακόμα πιο καλύτερα.
-Αν το κάνετε θα σας ευχαριστώ για πολύ!!!! Έτσι μετά αφού είπα κάτι τέτοιο ο δυο ηλικιωμένοι μας οδήγησαν στο σπίτι τους.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 9:20 pm

Όταν μας είχε πάει στο σπίτι τους είχαν περάσει περίπου στα 20 λεπτά. Τότε κάτσαμε για λίγο στο τραπέζι του σπιτιού τους και είχε πάνω λίγο φαγητό. Είχα λίγη ακόμη πείνα για αυτό και τσίμπησα κάτι ακόμη. Έτσι κιόλας θα μας φύγει και η βαρεμάρα επειδή θα κάνουμε κάτι και δεν θα στεκόμαστε έτσι μέχρι να έρθουν.
Ύστερα από 1 ώρα
Από τότε οπού είχαν φύγει είχε περάσει 1 ώρα και δεν έβλεπα ακόμα ένα σημάδι από τους ηλικιωμένους και την Erza με τον Elfman αλλά αυτό άλλαξε επειδή ξαφνικά η πόρτα άρχιζε να χτυπιέται. Ξαφνιάστηκα όμως λιγάκι επειδή μπορεί να μην είναι εκείνοι. Πήγα να δω σιγά σιγά ποιος είναι.
-Ναι ποιος είναι??? Είπα με χαμηλή φωνή.
-Εμείς είμαστε νεαρέ είπε ο ηλικιωμένος σε μένα. Αφού έμαθα ποιος είναι τότε άνοιξα την πόρτα σε εκείνους, είχε πάει όντως να φέρει την Erza με τον Elfman. Όταν μπήκαν μέσα είδαν το καινούργιο μέλος μας και φάνηκε ότι ήθελε να μου πει κάτι η Erza.
-Natsu δεν φέρνω αντίρρηση στις αποφασίσεις σου αλλά αν μας προδώσει ποτε σου λέω ότι θα το μετανιώσει πολύ μου είπε, δεν ξέρω γιατί αλλά λίγο είχα φοβηθεί όταν το είπε.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 9:40 pm

Από την στιγμή που είχαν έρθει και οι άλλοι είχε περάσει περίπου στις δυο ώρες
-Natsu τι κάνουμε τώρα??? Με ρώτησε ο Elfman. δεν ήξερα τι να κάνουμε, να καθίσουμε εδώ μέχρι να φύγουνε οι marines δεν είναι η καλύτερη λύση επειδή δεν θα μπορούμε μετά να φύγουμε από το νησί αυτό. Δεν γινόταν κάτι άλλο να κάνω. Την απόφαση μου την είχα πάρει.
-Λοιπόν θα φύγουμε, ηλικιωμένοι σας ευχαριστούμε που μας φιλοξενήσατε αλλά δεν γίνετε άλλο. Πρέπει να συνεχίσουμε το ταξίδι μας.
-Καλά άμα είναι έτσι τότε εντάξει, δεν μπορούμε να σας κάνουμε να μείνετε αλλά πριν φύγετε τότε θα θέλαμε να ξέρετε έστω το όνομα μας.. Μας λένε Koga και Miyu
αφού μας χαιρέτησαν και εκείνοι ύστερα φύγαμε από το σπίτι τους.
Όταν είχαμε φύγει από το σπίτι τους αμέσως μετά αρχίζαμε να πηγαίναμε στο καράβι μας όσο πιο γρήγορα γινόταν επειδή αν μείνουμε εδώ πέρα τότε θα έχουμε κιαλλους μπελάδες.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 9:56 pm

Ύστερα από λίγα λεπτά
Είχαν περάσει κάμποσα λεπτά από τότε που είχαμε φύγει από του ηλικιωμένος Miyu και Koga και ήμασταν σχεδόν κοντά στο καράβι αλλά δεν ξέρω γιατί τώρα που θα φύγουμε από αυτό το νησί θα μου λείψει. Μπορεί να είχαν περάσει κάποιες στιγμές οπού δεν ήταν ευχάριστες αλλά ήταν κιόλας στιγμές οπού ήταν ευχάριστες.
Όμως έτσι όπως πηγαίναμε προς το καράβι ξαφνικά άρχιζα να ακούω από τους περαστικούς κάτι πράγματα που δεν μου άρεσε.
-Θυμάστε το ζευγάρι το ηλικιωμένο οπού ζούσε λίγο μακρυά από το κέντρο της πρωτεύουσας??? Λένε ότι τους έπιασαν οι marines για κάποιο λόγο.
-Δεν μου φαίνεται μη λογικό, αφού υπήρχαν φήμες πως ήξεραν τον Gol D Roger από παλιά.
-Ποιος ξέρει αλλά αν είναι αλήθεια τότε έχω τα συλλυπητήρια μου σε εκείνο το ζευγάρι
όλο τέτοια άκουγα και δεν μου άρεσε καθόλου.
Παιδιά σταθείτε πρέπει να πάμε πίσω είχα ανησυχήσει πάρα πολύ, δεν ήξερα τι να κάνω.
-Για πιο λόγο?? Με ρώταγαν.
-Πάμε πίσω μην ρωτάτε!!! Τους φώναξα, δεν μου είπαν ύστερα τίποτα και άρχισαν να με ακολουθάνε.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 10:15 pm

Είχα πει έτσι αλλά δεν ήξερα που είναι εκείνοι οι marines οπότε δεν μπορώ να πάω εκεί χωρίς να ξέρω που είναι. Αν ρωτήσω έναν κάτοικο όμως μπορεί να μου πει επειδή μπορεί να ξέρει που είναι. Δεν είχα πολλές επιλογές.
-Να σε ρωτήσω, μήπως μπορείς να μας πεις που είναι το μέρος οπού στεγάζονται οι marines??? Όταν είχα πάει κοντά του να τον ρωτήσω νόμιζε πως ήθελα να του κάνω κάποιο κακό.
-Όχι δεν γνωρίζω μου έλεγε κάπως φοβισμένα. Μπορεί να μην ήξερε εκείνος αλλά δεν θα το βάλω κάτω. Πήγα ρώτησα και έναν δεύτερο αλλά ούτε εκείνος ήξερε. Ύστερα πήγα ρώτησα και έναν τρίτο αλλά πάλι καλά εκείνος όντως ήξερε. Είχε πει πως είχε δει ένα πλοίο από marines στις ακτές του νησιού αυτού.
-Λοιπόν πάμε στις ακτές!!! Είπα και αμέσως φύγαμε για εκεί.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 10:34 pm

Οι ακτές από εδώ δεν ήταν πολύ μακρυά οπότε θα φτάσουμε σε χρόνο μηδέν.
-Περιμένετε ηλικιωμένοι!!! Φώναζα καθώς έτρεχα, ακουγόμουν σαν τρελός στους άλλους αλλά δεν με πείραζε επειδή το έκανα επειδή ήθελα να πάω να του σώσω. Δεν ήξερα κιόλας αν ο λόγος που τους έπιασαν είναι για να μας βρουν πολύ εύκολα και να μας πιάσουν αλλά δεν νομίζω γιατί οι κάτοικοι ακουγοντουσταν κάπως σοβαροί όταν έλεγαν εκείνα τα πράγματα οπότε πρέπει να πάμε εκεί όσο το συντομότερο γίνεται.
Ύστερα από 30 λεπτά
Από τότε που είχαμε φύγει για τις ακτές είχαν περάσει 30 λεπτά και οι ακτές ήταν ακριβώς μπροστά μας. Άλλο λίγο και θα ήμαστε εκεί. Θέλαμε αλλά 5 λεπτά.
Έτσι μετά περάσαν αλλά 5 λεπτά και επιτέλους είχαμε φτάσει εκεί αλλά δεν βλέπαμε κάτι, μπορεί να έφυγαν η κάτι τέτοιο.Το μόνο πράγμα που είναι σίγουρο είναι ότι δεν είναι εδώ. Είχα πέσει μετά στο πάτωμα και το βαραγα επειδή είχα αργήσει. Όμως εκείνη την στιγμή άρχισα να ακούω μια φωνή.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 I_icon_minitimeSat Oct 03, 2015 10:47 pm

Εδώ πέρα ήμαστε μην ανησυχείς για τους ηλικιωμένους, είναι καλά αλλά δεν νομίζω για πολύ δεν ήξερα από που ερχόταν αυτή η φωνή αλλά το μόνο σίγουρο είναι πως ερχόταν από τους marines που είχαν πάρει τους ηλικιωμένους. Και τότε εμφανίστηκε σχεδόν από το πουθενά ένα καράβι μεγάλο οπού ύστερα κατέβηκαν από εκεί πολλοί marines και ένας σχεδόν πελώριος άντρας μαζί με τους ηλικιωμένους. Μπορεί εκείνος να ήταν ο καπετάνιος των marine.
-Φέρτε τους πίσω!!! Τους φώναζα, είχα νευριάσει αυτή την στιγμή πολύ.
-Ησύχασε και άκουσε με πρώτα, αυτό το ηλικιωμένο ζευγάρι ήξεραν από παλιά έναν άνθρωπο οπού δεν θα έπρεπε, ξέρεις για ποιον λέω??? Δεν γίνεται να ξέρω επειδή δεν ξέρω αυτούς τους ανθρώπους.
-Φυσικά δεν ξέρεις, κανείς δεν ξέρει αλλά υπήρχαν φήμες και το ψάξαμε, οι φήμες όμως εκείνες τελικά είναι αλήθεια!!! Αυτοί οι δυο ήξεραν παλιά τον Gold Roger!!! Ήταν φίλοι!!! Κανένας δεν θα μείνει ζωντανός που ήταν φίλος του Roger η ακόμα και συγγενείς, όλοι πρέπει να πεθάνουν ακόμη και αυτό το ηλικιωμένο ζευγάρι!!! Με είχε νευριασει ακόμα πιο πολύ τώρα που το άκουσα αυτό.
-Ώστε για αυτό τον λόγο τους πιάσατε!!! Δεν είχαν κάνει κάτι!!! Του φώναζα και δεν γινόταν άλλο, αμέσως μετά άρχιζα να τρέχω προς εκείνον για να του κάνω επίθεση.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 I_icon_minitimeSun Oct 04, 2015 12:10 am

Έμπαιναν για εμπόδιο όμως πάνω μου όλο marines και δεν μπορούσα να φτάσω σε εκείνον.
-Δεν θα έρθεις ποτέ να τους πάρεις επειδή πριν θα έρθεις θα είσαι και εσύ πιασμένος μαζί με τους δικού σου δεν θα με σταματήσει κάνεις επειδή όπως έχω τους δικούς μου. Όταν πήγαν να ξανά μπούνε στην μέση οι marines τότε τους απέτρεψαν ο Elfman, Gray και η Erza.
-Δεν θα γίνει ποτέ επειδή έχω τους δικούς μου!!! Του είπα έντονα. Τώρα κιόλας οπού το πεδίο ήταν ανοιχτό να πάω σε εκείνον έτρεξα ακόμα πιο γρήγορα επειδή μπορεί να μπει κάτι άλλο στον δρόμο μου.
-Μα τι κάνετε!!! Πιάστε τον!!! Έλεγε στους δικούς του, θα φοβηθεί μάλλον επειδή πλησιάζω αλλά αν είναι ο καπετάνιος τότε θα πρέπει να ξέρει ότι αν δεν έχεις δύναμη τότε δεν αξίζει να είσαι καπετάνιος.
Για λίγο όμως τώρα πήγε ένας να μου κάνει επίθεση αλλά πετάγεται η Erza και τον μαχαιρώνει στην κοιλιά.
-Δεν θα σας αφήσουμε να πειράξετε τον καπετάνιο μας!!! Natsu πήγαινε στον καπετάνιο των marine γρήγορα!!! Είπε η Erza σε μένα.
-Έφτασα!!! Είπα και έπειτα αφού έφτασα στον καπετάνιο πήγα να του ρίξω μια μπουνιά στην μούρη.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 I_icon_minitimeSun Oct 04, 2015 12:28 am

Όταν πήγα να του δώσω την μπουνιά εκείνος μου έπιασε το χέρι και ύστερα με πέταξε κάτω στο πάτωμα δυνατά. Φαινόταν δυνατός και είναι κιόλας δυνατός αλλά δεν είναι τίποτα για μένα. Έτσι μετά σηκώθηκα όρθιος και πήγα να τον κλοτσήσω στα πλευρά του αλλά πάλι μου έπιασε το πόδι μου, αυτή την φορά όμως δεν πρόλαβε να κάνει κάτι επειδή καθώς μου είχε το πόδι μου, με το άλλο τον κλότσησα στην μούρη του.
-Πως σου φάνηκε αυτό??? Είσαι έτοιμος να σε καταστρέψω εντελώς???? Του είπα για να τον φοβίσω αλλά φαίνεται δεν είχε πετύχει. Αν είχε πετύχει ήταν ότι τον είχα νευριασει. Πήγε και πήρε ύστερα ένα σπαθί μεγάλο. Όταν το πήρε αμέσως πήγε να μου επιτεθεί φέρνοντας το μου προς τα πλάγια αλλά τον είχα αποφύγει, συνέχεια αυτό έκανε αλλά όλο τον απέφευγα. Πήγε να το κάνει πάλι τότε αλλά τον απέφυγα πηγαίνοντας πίσω του. Όταν πήγα πίσω του τότε του έριξα μια δυνατή μπουνιά στην πλάτη του. Είχε πέσει στα γόνατα για λίγο αλλά σηκώθηκε πάλι.
-Δεν λέω είσαι δυνατός άλλα δεν έχει νόημα επειδή θα σε διαλύσω είπε και πήγε πάλι να μου επιτεθεί. Ότι και να έλεγε δεν είχε νόημα επειδή εγώ θα είμαι εκείνος οπού θα διαλύσει εκείνον.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6242
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 I_icon_minitimeSun Oct 04, 2015 12:41 am

Όταν είχε αρχίσει να μου κάνει πάλι επιθέσεις για κάποιο λόγο οι επιθέσεις του δεν φαινόταν όπως πριν. Κάπως πιο αργές, μάλλον θα άρχιζε να κουράζεται και αν είναι όντως αυτό τότε είναι υπέροχα νέα για μένα.
-Μήπως κουράζεσαι?? Του είπα και από αυτό φάνηκε να τον νευρίασα για τα καλά, πήγε να μου κάνει επίθεση με όλη την δύναμη του αλλά τότε όταν μου έκανε την επίθεση την αποφεύγω πηγαίνοντας προς τα πίσω και ύστερα πηγαίνοντας ένα βήμα προς τα πάνω του του έδωσα μια μπουνιά στην μούρη του αφού δεν μπορούσε να αμυνθεί αυτή την στιγμή. Η μπουνιά μου ήταν τόσο δυνατή οπού είχε μπει σχεδόν όλο το χέρι μου μέσα στην μούρη του με αποτέλεσμα να τον ρίξω λίγα μέτρα πιο πίσω. Όταν τον είχα ρίξει εκεί μετά δεν μπορούσε να σηκωθεί και άσε που η μούρη του είχε γίνει κάπως περίεργη από την μπουνιά μου αλλά όχι πως πριν δεν ήταν αλλά εντάξει.
-Μ.. μπ.. μπορεί να νικη... έβγαζε αίμα από το στόμα του καθώς μίλαγε.
-Νίκησες εμένα αλλ.. αλλά τους άντρες.. μου όχι ακόμη έλεγε αλλά έκανε ένα λάθος εδώ πέρα, οι δικοί μου τους είχαν καθαρίσει την ίδια στιγμή που καθάρισα εσένα.
-Τι.. τι συμβαίνει...?? Γιατί..?? Όλοι... κα.. κάτω είναι?!?!?!?!? Φώναζε σε απορία.
-Χμμ για να σκεφτώ, μήπως επειδή ήμασταν πιο δυνατοί από εσάς αφού του είπα αυτό πήγα να λύσω τα δεσμά από τους ηλικιωμένους ώστε να μπορέσουμε να φύγουμε.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A Sudden Stop    [Τέλος] A Sudden Stop  - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] A Sudden Stop
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] A sudden meeting with a marine!
» [Τέλος] One last stop
» [Τέλος] Quick stop [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] A quick stop (μέρος 1ο) [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Baterilla-
Jump to: