Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeSun Feb 03, 2013 8:41 pm

Κινήθηκα με όση δύναμη μου είχε απομείνει και επιτέθηκα στον Woonan, οι άντρες του μπήκαν μπροστά για να με σταματήσουν. Ήξερα ήδη πως θα είναι δύσκολο, άλλωστε θυμάμαι ακόμα το πόστερ επικήρυξης τους από τις μέρες μου ως κυνηγός επικηρυγμένων, ο άνθρωπος αυτός κόστιζε 60.000.000. Ήταν λογικό να έχει αρκετά ικανούς άντρες να τον προστατεύουν. Δυο από αυτούς μου επιτέθηκαν συγχρόνως, έκανα ένα βήμα πίσω για να τους αποφύγω. Φαινόντουσαν να είναι σε πλήρη αρμονία μεταξύ τους, μάλλον δεν ήταν λίγες οι φορές που πολεμούσαν μαζί. Ο Jo πετάχτηκε από το πουθενά και επιτέθηκε στον έναν από τους δυο, πίσω μου ο Alucard είχε χυθεί στην μάχη με δυο άντρες του Woonan. Έτρεξα μπροστά για να βοηθήσω τον Jo, απέκρουσα την επίθεση ενός από τους δυο αντιπάλους του και τον ανάγκασα να κάνει μερικά βήματα πίσω...
Jo, τι λες? Ήρθε η ώρα να χορέψουμε όλοι μαζί... Ας δούμε ποιανού ο ρυθμός θα επικρατήσει στο τέλος!
Εκείνος αρκέστηκε στο κουνήσει το κεφάλι του καταφατικά, ώρες ώρες αναρωτιόμουν αν ήταν πράγματι μουγκός αυτός ο άνθρωπος... Από την ώρα που τον είχα γνωρίσει, δεν είχε βγάλει μιλιά.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeSun Feb 03, 2013 10:30 pm

Η μάχη συνεχιζόταν με εμάς να προσπαθούμε να φτάσουμε επι τέλους στον Woonan .Οι άντρες του είχαν προσεγγίσει την κάπα με στόχο να δουν εαν λέω αλήθεια η όχι σχετικά με τα πυρομαχικά. Ήταν αρκετά δελεαστικό να πατήσω τον πυροκροτητή τώρα που σαν ασπίδα μεταξύ μας και των εκρηκτικών υπήρχαν οι πειρατές του Woonan.Όμως απ την άλλη δεν θα τους χάριζα την ευχαρίστηση αυτού του γρήγορου θανάτου.
Ο Squall άρχισε να χρησιμοποιεί την δύναμη του φρούτου του ωστε να καλύψει τον Soka .Είχε μεταμορφωθεί σε υβρίδιο λευκού τίγρη . Αυτό σήμαινε πως άρχισε να δυσκολεύετε στην μάχη του.
Έβαλα τον πυροκροτητή σε μια θήκη για μαχαίρια στην ζώνη μου ωστε να μην δυσκολεύομαι στην μάχη.
Έβγαλα μόνο το κατανα μου. Περιστράφηκα γύρω απο την πλάτη ενός πειρατή, και απέκρουσα την επίθεση του woonan πιάνοντας τον πειρατή του απ τον λαιμό . Ο Woonan χρησιμοποιούσε δυο ξίφη .
Ένα ισχυρό χτύπημα ανάμεσα στο ένα απ τα δύο ξίφη του και στο δικό μου, τα έκανε να φύγουν απ τα χέρια μας, καθώς η σύγκρουση ήταν αρκετά ισχυρή.
Χωρίς να χάσω ευκαιρία του έπιασα το χέρι και τον έφερα προς το μέρος μου. Με μια καλοζυγισμένη γροθιά στο στομάχι, τον έστειλα ξανά πίσω βρίσκοντας χρόνο να ξαναπάρω το ξίφος μου.. Ο Kenshin είχε έρθει για να με καλύψει καθώς τραβούσα το σπαθί απ το χώμα, κάτι που μας έφερε πλάτη με πλάτη .
Oi Kenshin... Ανέλαβε τον Woonan.Τελικά ίσως κάναμε λάθος για την δύναμή του και την υπερτιμήσαμε . Εγω΄θα πάω για τους υπόλοιπους
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeSun Feb 03, 2013 10:53 pm

Ακόμα και αν δεν είχε τελειώσει καλά καλά η μάχη μου με τους άλλους δυο, πετάχτηκα για να καλύψω τον Alucard. Φαινόταν αρκετά απασχολημένος με όλους τους αντιπάλους δίπλα του και σίγουρα το να αντιμετωπίζει και τον Woonan, δεν θα ήταν και ότι καλύτερο. Ωστόσο τον είχε αφήσει με ένα σπαθί, πράγμα που έκανε την δουλειά μου πιο εύκολη. Μπλόκαρα το χτύπημα του προτού η λεπίδα αγγίξει τον Alucard, με την άκρη του ματιού μου είδα τον Jo να εξαφανίζεται κάπου μέσα στο πλήθος. Έσπρωξα τον αντίπαλο μου προς τα πίσω με όλη μου την δύναμη, έκανε μερικά βήματα αλλά δεν φάνηκε να είναι αρκετό για να τον σταματήσει. Πετάχτηκε μπροστά με στόχο την καρδιά μου, έκανα ένα απότομο βήμα στο πλάι για να τον αποφύγω, ένιωσα το κατάνα του να με κόβει αν και ήταν μόνο επιφανειακά. Γύρισα την λαβή του σπαθιού μου στο χέρι μου και έκοψα τον αέρα παράλληλα με το έδαφος, ωστόσο κατάλαβε το σκεπτικό μου και πρόλαβε να με αποφύγει με δυο βήματα πίσω. Η λεπίδα μου πέρασε ξυστά από το σώμα του και καρφώθηκε σε έναν από τους άντρες του που ερχόταν προς το μέρος μου. Ο δεύτερος έπεσε στο έδαφος αιμόφυρτος και τελικά άφησε την τελευταία του πνοή καθώς το πόδι μου έλιωνε το κρανίο του.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeSun Feb 03, 2013 10:53 pm

Είσαι καλός Woonan, ότι ακριβώς περίμενα από έναν άντρα με 60.000.000 στο κεφάλι του.
Και εσύ μικρέ, δεν μπορώ να πω πως είσαι άσχημος. Είσαι αρκετά δυνατός, αλλά δεν μπορείς να με νικήσεις στην κατάσταση που είναι το σώμα σου... Καλύτερα να παραδοθείτε όσο είναι ακόμα νωρίς και διατηρώ την ηρεμία μου.
Μην ανησυχείς, δεν πρόκειται να χάσω. Όχι όσο είναι εκείνος εδώ, θα αποδείξω την δύναμη μου σε έναν από τους πιο δυνατούς πειρατές της South Blue, και θα το κάνω καθώς θα παίρνω το κεφάλι σου.
Ζεχαχαχα, να σε δω να προσπαθείς μόνο μικρέ.
Έσφιξα το κατάνα στο χέρι μου και του επιτέθηκα με όλη μου την δύναμη, τα σπαθιά μας συγκρούστηκαν για μια ακόμη φορά και σπίθες ξεπετάχτηκαν και πάλι. Μερικά λεπτά αργότερα η μάχη μας είχε μεταφερθεί αλλού, είχαμε ανέβει πιο ψηλά από τους υπόλοιπους πειρατές και τον Soka, τον Jo, τον Alucard και τον σύντροφο του. Πλέον βρισκόμασταν πάνω στα ερείπια του κατεστραμμένου μικρού μπαλκονιού και τα αίματα είχαν ανάψει. Ο ένας έκανε στον άλλο αναρίθμητες πληγές, αλλά κανένας δεν θα άφηνε τον άλλο να νικήσει. Γύρισα το σπαθί μου στο αριστερό μου χέρι για να μπορέσω να ξεκουράσω το λαβωμένο μου δεξί. Κινήθηκα χαμηλά και επιτέθηκα στην κοιλιακή του χώρα, δίχως να το περιμένει, ο αντίπαλος μου βρέθηκε με ένα βαθύ κόψιμο στην κοιλιά.
Καθίκι, θα σε σφάξω για αυτό που έκανες. Ούρλιαξε από οργή, ένα χαμόγελο σχηματίστηκε στα χείλι μου.
Όχι δεν θα το κάνεις, όλα τελείωσαν Woonan. Δεν έπρεπε να του δώσεις χώρο...
Τι εννοείς? Τρελάθηκες? Η φωνή του διακόπηκε από δυο πυροβολισμούς και ευθύς αμέσως το σώμα του τραντάχτηκε.
Ξέχασες τον συνεταίρο μου Woonan, πότε δεν πρέπει να αφήνεις έναν άντρα με πιστόλια μόνο του.
Αναφερόμουν στον Alucard που από ότι αποδείχτηκε, είχε καταλάβει τον λόγο για τον οποίο οδήγησα τον Woonan μακριά από την μάχη, ήθελα να του δώσω έναν καθαρό στόχο και τα κατάφερα. Έπιασα το κατάνα μου και με τα δυο χέρια και κινήθηκα προς τον αντίπαλο μου με φόρα. Ανέβασα το σπαθί μου με δύναμη και έκοψα την σάρκα του στα δυο, το κεφάλι του πέταξε στον αέρα και προσγειώθηκε πάνω σε έναν σωρό από νεκρά σώματα. Η μάχη είχε παγώσει πλέον, με μια γρήγορη ματιά κατάφερα να εντοπίσω όλα τα μέλη της συντροφιάς μας.
Ας τους σκοτώσουμε...
Όχι Alucard, πάμε, η δουλειά μας τελείωσε...
Οι πειρατές έκαναν στην άκρη για να περάσουμε και σύντομα είχαμε βγει από το δωμάτιο, κανένας δεν τόλμησε να μας ακολουθήσει.
Σου είπα να μην με λες Alucard μπροστά σε κόσμο...
Βγάλε την κάπα με τα εκρηκτικά και δώστο μου μαζί με τον πυροκροτητή. Τον διέκοψα.
Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι... Είπε και μου έδωσε το γιλέκο, το τοποθέτησα με μια από τις κεντρικές κολώνες του σπιτιού και ύστερα βγήκαμε τρέχοντας έξω. Αφού απομακρυνθήκαμε, σταμάτησα και κοίταξα το σπίτι του Woonan.
Ο Alucard ήρθε δίπλα μου με τον δεύτερο πυροκροτητή, κοίταξε για λίγο το σπίτι και ύστερα μου είπε:
Ξέρεις, θα ήθελα να πάρω στα χέρια μου τον θησαυρό του. Αλλά σίγουρα θα το ευχαριστηθώ πιο πολύ από όλα αυτό που θα ακολουθήσει...!
Γέλασα και μέτρησα μέχρι το τρία, πιέσαμε και οι δύο συγχρόνως τα κουμπιά και μια τεράστια έκρηξη ακολούθησε. Το αρχοντικό του Woonan καθώς και όλοι του οι άντρες, είχαν γίνει στάχτη.
Λοιπόν τώρα δεν θα ανησυχούμε για το αν θα αναφέρουν πουθενά το όνομα σου. Είπα γελώντας καθώς γύρναγα την πλάτη μου στα φλεγόμενα απομεινάρια του σπιτιού.


Last edited by Roni on Mon Feb 04, 2013 1:00 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
tsitakos
Simple Member
Simple Member
tsitakos


Όνομα Χαρακτήρα : Kishou Arima
Posts : 4688
Join date : 2012-10-19
Age : 34

Character sheet
Remaining Health: 90%

Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeMon Feb 04, 2013 12:26 pm

Ο Woonan και οι δικοί του είχαν καταστραφεί ολοκληρωτικά. Η κομπανία τους βρισκόταν στην διαδρομή της επιστροφής για τα κατώτερα επίπεδα και συγκεκριμένα το λιμάνι. Είχαν και αυτοί πολλά τραύματα, συγκριτικά με την άλλη πλευρά όμως ήταν μια χαρά. Κι από διάθεση, ακόμα καλύτερα. Ο Kenshin ειδικά, που ήταν ο πιο πληγωμένος από όλους, ήταν τόσο ευδιάθετος που κόντευε να τραγουδήσει! Έπιασε από τον σβέρκο τον νεαρό, τον Soka, που περπατούσε δίπλα του ασυναίσθητα με λίγη παραπάνω από την αναγκαία δύναμη.
-Καλά τα πήγες μικρέ! Με εξέπληξες ομολογώ!
-Δηλαδή τώρα θα μου διδάξεις το σπαθί; βρήκε ξανά ευκαιρία.
-Όλοι τα πήγαμε καλά! σχολίασε ο Alucard σώζοντας τον Kenshin από την υποχρέωση να απαντήσει. Μέχρι και ο μουγκο-Jo αποδείχτηκε ανέλπιστη βοήθεια. Δεν στο είχα ότι θα ήξερες να πολεμάς τόσο καλά.
Αντί για απάντηση, ή κάποια χειρονομία τέλος πάντων, η Shura αρκέστηκε στο να σφυράει αδιάφορα κοιτώντας τον ουρανό.
-Ο μουγκός κουφάθηκε ξαφνικά!
Δεν έδωσαν περισσότερο σημασία γιατί είχαν φτάσει στον προορισμό τους. Πίσω στο λιμάνι, στο πλοίο του Alucard οι σύντροφοι του τον χαιρέτησαν. Εδώ θα χωρίζονταν οι δρόμοι τους. Η Shura σκέφτηκε ότι μάλλον έπρεπε να βρει την ευκαιρία τώρα που οι φρουρές της πόλης ήταν ακόμα ανάστατες για να μπουκάρει σε κανα πλοίο και να το σκάσει. Άπλωσε το χέρι προς την μεριά των υπολοίπων ως ένδειξη αποχαιρετισμού. Δεν πρόλαβε να απομακρυνθεί όμως πολύ, όταν άκουσε τον Alucard πίσω της να την φωνάζει.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeMon Feb 04, 2013 12:56 pm

Ένα λεπτό , Shura , πρέπει να μιλήσουμε είπα ενώ είχα βεβαιωθεί πως κανείς τριγύρω δεν θα το άκουγε εκτός απο εκείνη
Σταμάτησε απότομα και κοκάλωσε στην θέση της για λίγα δευτερόλεπτα.Το μάτι κάποιου ανεκπαίδευτου δεν θα μπορούσε να παρατηρήσει την κίνηση που έκανε για να βγάλει ένα μαχαίρι ενώ είχε τα χέρια της σχεδόν κολλημένα στα πλευρά της.Αριστοτεχνικά, γύρισε το χέρι της , και προσπάθησε να με χτυπήσει απευθείας στο στήθος, όμως την σταμάτησα πιάνοντας το χέρι της απ τον καρπό, με όση δύναμη χρειάστηκε για να σταματήσει το χτύπημα.
Δεν θέλω να πολεμήσουμε.Απλά θέλω να μιλήσουμε για κάτι .
Πρώτη φορά την άκουσα να μιλάει, μετά απο τόσο καιρό.
Πως με κατάλαβες ?
Σε αναγνώρισα απο τρία διαφορετικά στοιχεία .Αρχικά, στο bar είδα μέρος του προσώπου σου το οποίο πριν απο δυο περίπου μήνες , είχα δει στις εφημερίδες, και γι αυτό σου πρότεινα να έρθεις μαζί μας , ήξερα οτι θα ήσουν σε δύσκολη θέση εαν σε αφήναμε εκεί και εκτός αυτού, θα μας βοηθούσες αρκετά με την δύναμή σου.Επίσης η τεχνική με τα μαχαίρια που χρησιμοποίησες στην μάχη με τα τσιράκια του Woonan, είναι η ίδια οποία με νίκησε τότε στην έρημο του Endless Waste. Θυμάμαι κάθε τεχνική που έχει χρησιμοποιηθεί εναντίων μου.Αυτό επιβεβαίωσε 100% την αληθινή σου ταυτότητα.
Και τι θέλεις να μου πεις?
Την συγκεκριμένη στιγμή, είμαι ένας μισθοφόρος του ναυτικού
Εσύ? Μα πως αφού είσαι..
Ναι, είμαι αυτός που κατέστρεψε την πόλη του Elfheim, όμως αυτό δεν το ξέρουν και πολλοί άνθρωποι της κυβέρνησης.
Θέλεις να πεις πως γνωρίζει και άλλος κυβερνητικός το ποιος είσαι εκτός απο εμένα?
Ναι. Για την ακρίβεια άλλοι δυο. Ο ένας είναι ο Captain Sharinguru o οποίος μου πρόσφερε την θέση μόλις έμαθε πως είμαι πρόθυμος να πολεμήσω την επανάσταση .
Και ο δεύτερος?
Θα μου επιτρέψεις να μην τον αποκαλύψω. Δεν έχει σημασία. Θα ήθελα να σου ζητήσω μια χάρη.
Ακούω.
Μην αποκαλύψεις ποιος είμαι σε κανέναν
Σήκωσα το χέρι μου και της έδειξα μια αρκετά μεγάλη βάρκα.
Με αυτήν μπορείς να φύγεις απο το νησί. Έχει τρόφιμα για μια εβδομάδα. Αν ακολουθήσεις το καράβι μου μέχρι την έξοδο του λιμανιού, θα αποφύγεις τις περιττές ερωτήσεις απο περαστικούς η φρουρούς..



Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeMon Feb 04, 2013 1:30 pm

Ο Alucard κάτι ψιθύρισε στον μουγγό-Jo, η αλήθεια είναι πως δεν έδωσα και πολύ σημασία μιας που σκεφτόμουν ήδη την παγωμένη μπύρα που θα πιω στο κατάστρωμα μου.
Ο Soka από την άλλη ήταν επίσης πολύ ευδιάθετος μιας που ήξερε πως θα του μάθαινα να χρησιμοποιεί το σπαθί του, άλλωστε από την ώρα που το κέρδισε από τον αντίπαλο του δεν το είχα αφήσει από πάνω του.
Η μικρή ομιλία του Alucard και του Jo επιτέλους έφτασε στο τέλος της και ο πρώτος επέστρεψε σε μένα και το πλήρωμα του.
Έχω να σου κάνω μια πρόταση.
Όχι!
Η απάντηση φάνηκε να τον ξαφνιάζει.
Τι όχι? Ακόμα δεν σου έκανα την πρόταση, τι ακριβώς αρνήθηκες?
Αρνήθηκα την ίδια την πρόταση, άσε με να μαντέψω: Θες να πολεμήσουμε άλλο ένα τέρας του πειρατικού κόσμου που έχει λεφτά. Εγώ θέλω μια μπύρα και ηρεμία ώστε να ασχοληθώ με την κιθάρα μου.!
Για την ακρίβεια ήθελα να σου προτείνω να μπεις στο πλήρωμα μου... Είπε με δήθεν θιγμένο ύφος. Παίζεις κιθάρα? Συνέχισε!
Για την ακρίβεια μας γρατζουνάει απλά τα αυτιά, αλλά αν το δεις με μια πολύ ευρεία έννοια, ναι παίζει...
Άσχετα με το τι λέει ο σε λίγο νεκρός φίλος μου, παίζω κιθάρα! Όσο για το πλήρωμα σου, υποθέτω πως θα ήταν ωραία το να έχω κάποιον σύμμαχο που να μισεί την κυβέρνηση όσο και εγώ. Αλλά υπό έναν όρο, θα είμαι στο δικό μου πλοίο, από εκεί και πέρα δέχομαι την πρόταση σου, καπετάνιε...
Ο Alucard και η παρέα του γέλασαν με τον μικρό καυγά μου με τον Soka, ο πρώτος συμφώνησε με τον όρο μου.
Χαιρετηθήκαμε και ξεκινήσαμε για να βγούμε από το λιμάνι του Ornac, ο Alucard μου έδωσε ένα μικρό den den mushi για να μπορούμε να επικοινωνούμε μεταξύ μας, ενδιαφέρουσες μέρες ήταν στον ορίζοντα...
Back to top Go down
Destro
Administrator
Administrator
avatar


Όνομα Χαρακτήρα : Destro
Posts : 2474
Join date : 2012-08-12
Age : 35

Character sheet
Remaining Health: 100%

Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitimeSat Feb 09, 2013 3:03 pm

Όνομα χαρακτήρα: Kenshin

P.o.M. Points: 15

Belli: 53,000

Τυχόν παρατηρήσεις: Τα σχόλια για όλους θα μπουν εδώ. Τα βραβεία θα είναι του Ρόνι. τα δικά σας στα τόπικς σας.
Είχατε καλή χημεία μεταξύ και ειδικά στην αρχή τα πηγαίνατε πολύ καλά και κρατήσατε το ενδιαφέρον μου στα ύψη.

Ρόνι, ενώ η συνδυασμένη γραφή σου κυρίως με τον Dirk ήταν άψογη στη μέση της ιστορίας, μετά την έξοδο απ'το μπαρ, μου τα έκανες όλα κάπως βιαστικά και πρόχειρα. Ίσως μερικά ποστ θα έπρεπε να είναι μαζί αντί για χώρια.

Ντιρκ, όλα καλά σε κάποιο σημείο παρασύρθηκες κι εσύ από την προχειρότητα του Ρόνι ευτυχώς όμως δεν το συνέχισες.

Τσιτάκος, ήσουν κομπάρσος, έδωσες αρκετές πάσες για να βγει η ιστορία, δεν ήσουν όμως τόσο καλή όσο σε άλλες ιστορίες. Άφησες το παιχνίδι να γίνει απ'τους κυρίους και έμεινες στην απλή συμμετοχή.
Back to top Go down
Sponsored content





Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Ο Κακός, ο Χειρότερος και ο Μουγγός! [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» The Job...[Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] Ice Nine [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]R.E.M. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Onrac Kingdom-
Jump to: