Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 41 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 41 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love?

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love?   [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 I_icon_minitimeSat Sep 30, 2017 5:40 pm

Προφανώς και οι Sahara Mermaids ήταν χαλιναγωγημένες και δεν επρόκειτο να πιούνε παραπάνω κρασί απ'οσο έπρεπε, αλλά έστω και αυτό το λίγο έδωσε μία πινελιά ευθυμίας που έσπασε την αμηχανία της συνάντησης και τις έκανε να μιλάνε και να γελάνε παρέα με τις πρώην πειρατίνες.
Η Michonne δεν έφαγε πολύ, ούτε ήπιε καθόλου -δεν θα την άφηναν άλλωστε- αλλά έμεινε να ακούει το βιολί μαγεμένη. Κοίταζε έντονα την κοπέλα που έπαιζε με μάτια γεμάτα αγαλλίαση και ένα πρωτόγνωρο συναίσθημα εξευγενισμού. Ένοιωθε να ξεχνάει τις προπονήσεις, την άμμο, το Rocky Point και την εκπαίδευση ή το άγχος που είχε σε ποιον τομέα θα κατέληγε.
Η μικρή βιολιντζού διασταύρωσε το βλέμμα της με την Michonne και αντάλλαξαν αθώα χαμόγελα και περίεργες ματιές.
Καθώς το γεύμα συνεχιζόταν, κάποια κορίτσια σηκώθηκαν να χορέψουν και η Michonne σηκώθηκε επίσης για να πλησιάσει και να ακούει καλύτερα το όργανο.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love?   [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 I_icon_minitimeSat Sep 30, 2017 5:44 pm

Η Elika τότε παρήγγειλε να σταματήσει η μουσική και τα νεαρά κορίτσια που ήταν σίγουρα πάνω από 10 έφεραν ένα λουλούδι στην κάθε Sahara Mermaid σαν ένδειξη φιλίας. Έφεραν επίσης και δύο ζάρια και μερικά χαλίκια με τα οποία οι γυναίκες θα έπαιζαν μόνες τους ένα παιχνίδι που έφερναν οι πειρατές απ'τα μακρινά μέρη όπου γεννήθηκαν...
-Leila... Mπορώ να κάνω βόλτα στον καταυλισμό όσο εσείς παίζετε; Ρώτησε η Michonne και εισέπραξε ένα καταφατικό κούνημα του χεριού απ'την αρχηγό την στιγμή που κούναγε τα ζάρια και τα έριχνε στο τραπέζι.
Εκείνη κοίταξε ξανά το κορίτσι με το βιολί που πλέον δεν έπαιζε και εκείνη της έκανε ένα νεύμα να κάνουν μία βόλτα στον καταυλισμό μαζί. Η Michonne πλησίασε και περπάτησαν μαζί λίγα βήματα μακριά απ'την πολυκοσμία...


Last edited by el Latino on Wed Oct 04, 2017 5:26 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love?   [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 I_icon_minitimeSat Sep 30, 2017 5:52 pm

Η Michonne αντάλλαξε ένα αμήχανο βλέμμα με την κοπέλα που κρατούσε το βιολί με τα δύο χέρια πίσω απ'την πλάτη της και της είπε:
-Παίζεις πολύ όμορφα... Πως έμαθες;
-Ο πατέρας μου ήταν βιολιτζής των Dune Pirates και πριν πεθάνει μου έμαθε μερικά πράγματα και πλέον παίζω solo...
-Μπράβο... μακάρι να έπαιζα και εγώ να παίζαμε μαζί...
Η κοπέλα γέλασε και άρχισε να βγάζει τον πράσινο μανδύα με τον οποίο ήταν τυλιγμένη από πάνω ως κάτω. Η Michonne την κοίταξε και εξέφρασε τις παρατηρήσεις της στην κοπέλα:
-Ξέρεις τι; Στο Rocky Point δεν υπάρχει καμία κοπέλα σαν εσένα... Όλες έχουμε μακριά μαλλιά και δύο στήθη... Εσύ δεν έχεις τίποτα απ'τα δύο!
-Χαχαχ σας ξεγέλασα! Είναι απλό... Δεν είμαι γυναίκα... Είμαι άντρας! είπε και το χαμόγελο κάλυψε τα χείλη του (όχι "της" πλέον Razz )
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love?   [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 I_icon_minitimeSat Sep 30, 2017 6:02 pm

Η Michonne σταμάτησε να περπατάει και τον κοίταξε στα μάτια με απορία.
-Τί εννοείς είσαι άντρας;
-Τι δεν κατάλαβες;
-Μα εγώ περίμενα τους άντρες να είναι τίποτα τέρατα με περίεργες γκριμάτσες και με κακό χαρακτήρα... Εσύ είσαι σχεδόν ίδιος μαζί μας... Μαύρα μαλλιά αν και κοντά, δύο μάτια αν και πρασινοκίτρινα, έχεις περίπου ίδιο ύψος και ίδια ηλικία με εμένα, δύο χέρια, δύο πόδια... Είμαστε σχεδόν το ίδιο! Ακόμα και το δέρμα σου που είναι άσπρο, δεν μου κάνει εντύπωση γιατί και η Amelie έχει άσπρο δέρμα...
-Καταρχήν και εγώ περίμενα ότι οι Sahara Mermaids ήταν άγριες που σκοτώνουν κόσμο πολύ εύκολα... Αλλά να που παίζουν ζάρια με την Elika... Μην ακους τις φήμες... Οι άντρες και οι γυναίκες είναι σχεδόν ίδιοι! Τα μαλλιά δεν είναι τίποτα, αν δεν τα κουρέψω, θα γίνουν σαν της Leila. Απλά τα κόβουμε εμείς οι άντρες. Επίσης έχουμε τρίχες στο πρόσωπο! Εντάξει εγώ έχω μόνο 4 μετρημένες στο πηγούνι, αλλά αν μοιάσω στον πατέρα μου θα έχω και σε άλλα σημεία του προσώπου. Επίσης εμείς δεν έχουμε στήθος...Έχουμε κάτι άλλο στο πατελόνι μας! Θέλεις να σου δείξω;
-Ναι! Απάντησε η Michonne γεμάτη περιέργεια.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love?   [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 I_icon_minitimeSat Sep 30, 2017 6:12 pm

Ο νεαρός βιολιτζής ακούμπησε το πατελόνι του και πήγε να το κατεβάσει. Δεν τα κατάφερε όμως γιατί εμφανίστηκε μία γριά η οποία σήκωσε το σταφιδιασμένο χέρι της και έδωσε ένα δυνατό χαστούκι στον βιολιτζή ο οποίος έπεσε με την πλάτη στο πάτωμα αφού φρόντισε να φέρει το βιολί μπροστά να μην πάθει τίποτα.
-Τι κάνεις εκεί; Θες να καταστρέψεις την τελευταία ελπίδα μας; είπε η γριά με τρεμάμεμη φωνή. Και εσύ γλυκό μου κοριτσάκι... Είσαι τόσο νέα και όμορφη... Αλλά είναι κρίμα να τιμωρηθείς απ'την Leila... Δεν πρέπει να κάνεις παρέα μαζί του ούτε με τους άντρες γενικότερα γιατί θα μπλέξεις με την αρχηγό σου... Γύρισε γρήγορα στην Leila και μην του ξαναμιλήσεις για το καλό σου!
Η Michonne μπροστά στο σκηνικό έμεινε έκπληκτη και κοίταξε τον νεαρό που ακόμα ακουμπούσε το μάγουλό του που πονούσε.
-Τουλάχιστον πως σε λένε;
-Emilio εσένα;
-Michonne.
-Θα με καρφώσεις ότι τελικά δεν ήμουν γυναίκα αλλά άντρας;
-Όχι Emilio... Αν το κάνω θα σε δείρουν και εσένα και εμένα μάλλον...Aυτό θα είναι το μυστικό μας! Ελπίζω να σε ξαναδώ!! είπε και του γύρισε πλάτη


Last edited by el Latino on Wed Oct 04, 2017 5:30 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love?   [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 01, 2017 11:15 am

Η Michonne ένοιωθε περίεργα.
"Πολλές απ'τις Sahara Mermaids τόσα χρόνια ψιθυρίζουν από δω και από κει για το πόσο κακοί και επικίνδυνοι είναι οι άντρες αλλά εγώ αυτόν τον Εmiliο μια χαρά τον βρήκα..." Για την ακρίβεια η Michonne είχε αρχίσει να νοιώθει ένα περίεργο και πρωτόγνωρο συναίσθημα... Αυτός ο νέος είχε μία σπιρτάδα στο βλέμμα του που της άρεσε. Θα ήθελε να τον γνωρίσει περισσότερο και να τον δει να παίζει το βιολί του αλλά οι απειλές της γριάς που επενέβη ήταν αληθινές. Αρκετά φοβισμένη αλλά και ενθουσιασμένη η Michonne έτρεξε προς το προαύλιο όπου βρίσκονταν όλες οι υπόλοιπες. Το παιχνίδι είχε λήξει με νίκη της Leila. H Εlika λοιπόν πήρε τον λόγο σοβαρεύοντας το βλέμμα της.
-Λένε ότι ο χρόνος είναι ικανός για τα πάντα Leila... Mήπως αυτός ο λίγος χρόνος που περάσαμε όλες μαζί με φαγητό, ποτό, μουσική, χορό και παιχνίδι βοήθησε στο να αλλάξει η απόφασή σου;
-Λυπάμαι Elika αλλά όχι. Καθίσαμε μαζί σας επειδή επιμένατε και είχα λίγες τύψεις που σας απορρίπτουμε παρα την φιλότιμη προσπάθεια που κάνατε ως τώρα... Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να σας αποχαιρετήσουμε.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love?   [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 01, 2017 4:58 pm

Απ'την Τρίτη και ύστερα, η  Michonne επιδόθηκε στην προσπάθεια της να καταστρέψει την εικόνα που είχαν oι υπεύθυνες των άλλων 5 τομέων για αυτήν.
Η Χena, την είδε να κοιμάται (ή έστω να παριστάνει ότι κοιμάται ) κατά την διάρκεια της βάρδιας της σε ένα απ'τα φυλάκια πέριξ του Rocky Point.
H Sindi τρελάθηκε όταν ο κουβάς με τα ψάρια που είχαν πιάσει γλίστρησε απ'τα χέρια της Michonne και όλος ο κόπος τους κατέληξε πίσω στην θάλασσα.
Την Πέμπτη, μία κοπέλα που περπατούσε λίγο πιο έξω απ'την είσοδο των σπηλιών, δέχτηκε έναν κουβά νερό καθώς η Michonne που έριχνε το νερό από ψηλά για το μπάνιο μίας άλλης, είπε απολογούμενη ότι αισθάνθηκε ξαφνική αδιαθεσία.
Την Παρασκευή όσες έβαλαν σαυρόσουπα στο πιάτο τους, άκουσαν έναν περίεργο ήχο που προερχόταν από χαλίκια που για κάποιο λόγο βρίσκονταν στο καζάνι.
Τέλος, το Σάββατο η Michonne τράβηξε πολύ δυνατά τις θηλές μίας καμήλας με αποτέλεσμα να κλωτσήσει τα δύο πίσω πόδια της τραυματίζοντας ελαφρά μία Sahara Mermaid.
Την Κυριακή όμως η Leila έστειλε μία κοπέλα να καλέσει την Michonne μπροστά της. Η μικρή προαισθάνθηκε ότι την είχε καταλάβει οπότε την πλησίασε με κατεβασμένα μούτρα.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love?   [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 I_icon_minitimeMon Oct 02, 2017 4:39 pm

-Γιατι εχεις κατεβασμένη μούρη Michonne; Εμείς οι Sahara Mermaids έχουμε ψηλά το κεφάλι!
Η Michonne σήκωσε αργά το κεφάλι και την κοίταξε στα μάτια. Αυτό ήταν το πράσινο φως για να σηκώσει το χέρι της η Leila και να της δώσει ένα γερό χαστούκι στο αριστερό μάγουλο. Το κεφάλι και το σώμα της μικρής στράφηκε δεξιά και έβαλε το χέρι της αντανακλαστικά στο μάγουλο.
-Τί νομίζεις ότι κάνεις; Μία από τις αρετές που έχουμε στην φυλή μας είναι να ακολουθούμε τους κανόνες, να πιστεύουμε στην αξιοκρατία, να έχουμε τιμή και μπέσα. Τίποτα απ'αυτά δεν κάνεις! Φώναξε και έβαλε τα χέρια της στην μέση κοιτάζοντας αφ'υψηλού την νεαρή. Πως μπορείς να φέρεσαι έτσι στο υπόλοιπο συμβούλιο; Να πετάς ψάρια στην θάλασσα; Να βάζεις χαλίκια στα φαγητά; Είσαι απαράδεκτη. Ξέρω ότι το κάνεις για να μπεις στην ομάδα μου. Νομίζεις ότι δεν κάνει μπαμ από χιλιόμετρα η διαφορά της φάτσας σου ανά τις μέρες; Και εγώ σε θέλω στην ομάδα μου. Αλλά τέτοια συμπεριφορά δεν ανέχομαι. Πέρασες τις 2 εβδομάδες εκπαίδευσης. Αν καταφέρεις την τρίτη και γίνεις τέλεια σε όλους τους άλλους τομείς, τότε θα σε πάρω στα εξωτερικά. Αν θες λοιπόν να έρθεις γίνε τέλεια πρώτα απ'όλα σε όλα τα υπόλοιπα!!
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love?   [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 I_icon_minitimeWed Oct 04, 2017 10:44 am

"Γαμώτο... Τα έκανα θάλασσα... Η Leila δεν αστειεύεται. Το παράκανα. Και τώρα τι; Με έχει βάλει στο μάτι και θα με στείλει σε όποια ομάδα να'ναι." Στην αρχή μόνο δυσάρεστες και ενοχικές σκέψεις τριγύριζαν στο κεφάλι της μικρής. Όταν όμως το τοπίο καθάρισε απ΄τα πρώτα σύννεφα, σκέφτηκε την θετική προοπτική. "Ναι αλλά μου είπε ότι με θέλει στην ομάδα της! Αυτό είναι καλό! Η αλήθεια είναι ότι πάντα στις προπονήσεις η Leila με πρόσεχε τώρα τελευταία και προσπαθούσε να με κάνει να βελτιωθώ. Ήξερε ότι είμαι απ΄τις καλύτερες εκεί μέσα και είχα ελπίδες να τα πάω καλά. Τί να κάνω; Να της ζητήσω συγγνώμη; Δεν έχει νόημα... Μου ζήτησε να γίνω τέλεια στους υπόλοιπους τομείς και αυτό θα κάνω!! Από αύριο έχω έξι μέρες να δείξω την αξία μου!"
Η Michonne είχε αποφασίσει να αρπάξει την τελευταία ευκαιρία της ώστε να μπει στον τομέα που ήθελε. Ήξερε ότι η κατάσταση ήταν σοβαρή αφού ήταν συνήθως δύσκολο να αλλάξει κανείς τον τομέα στον οποίο βρισκόταν εξ αρχής οπότε θα έβαζε τα δυνατά της.


Last edited by el Latino on Thu Oct 05, 2017 12:39 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love?   [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 I_icon_minitimeWed Oct 04, 2017 10:57 am

Έξι μέρες μετά, η Leila είχε συγκεντρώσει τις υπόλοιπες κοπέλες σε ένα απομακρυσμένο και ήσυχο σημείο από τις υπόλοιπες Sahara Mermaids. Ο ήλιος έπεφτε σιγά σιγά και ήταν πιο εύκολο να σταθούν οπουδήποτε χωρίς να σκέφτονται την ακραία θερμοκρασία του ήλιου την οποία βέβαια είχαν συνηθίσει.
-Μαζευτήκαμε σήμερα εδώ για να αποφασίσουμε για το μέλλον της Φρίντα Κάλο και της Michonne Asselin. Καλό θα ήταν να μιλάμε μία μία και να λέμε τις εμπειρίες μας από τις κοπέλες αυτές... Βέφα;
Τον λόγο πήρε η κοντόχοντρη γλυκειά γυναίκα.
-Αχχ... Και τα δύο κορίτσια μυρίζουν τόσο πολύ νεανικότητα και ομορφιά... Σαν δύο ματσάκια βασιλικός... Κοιτάξτε να δείτε. Η Φρίντα Κάλο είναι ευγενικό κορίτσι και γλυκύτατο αλλά έχει τόση σχέση με την μαγειρική όσο η μαρμελάδα με το μπαρμπούνι. Καμία σχέση! Δεν το'χει το κορίτσι! Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να έρθει στην ομάδα μου. Μόνο σαύρες είναι ικανή να πιάσει! Όσον αφορά την Michonne Asselin, αυτό το κορίτσι αλλάζει συμπεριφορά ανάλογα τα κέφια της. Πότε είναι ήρεμη σαν το νερό που πρωτομπήκε στην κατσαρόλα, πότε φέρεται άναρχα σαν την βρασμένη σούπα που ξεχειλίζει. Την πρώτη βδομάδα παρατηρούσε, την δεύτερη έβαλε χαλίκια στο τσικάλι ακολουθώντας την τακτική που αναλύσαμε τις προάλλες. Την τρίτη όμως, μάλλον μας έσωσε γιατί παρατήρησε ένα μανιτάρι που εγώ νόμιζα ότι ήταν απλά μαυρισμένο απ'τον ήλιο, αλλά αυτό ήταν απ΄τα δηλητηριώδη και προλάβαμε τα χειρότερα... Νομίζω ότι η μαγειρική της ταιριάζει όπως η ρίγανη στο ψητό μπούτι καμήλας!


Last edited by el Latino on Wed Oct 04, 2017 5:33 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love?   [Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love? - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος-Παρελθόν-Minion] A Sahara Mermaid falls in love?
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος - Παρελθόν] A pack of wolves. Part 2. [ιστορία minion]
» [Τέλος] Love Hina !? [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος Παρελθόν] Strange feelings
» [Τελος - Παρελθον] The Past
» [Τέλος-Παρελθόν] Οι Κουρσάροι

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Endless Waste-
Jump to: