Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} Empty
PostSubject: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 9:36 am

Ιστορίες:
Punisher Pirates:

Άλλοι Χαρακτήρες:

Ο Φρανκ πλέον είχε φύγει από το Zanakand Island  μαζί με το πλήρωμά του κι άλλους δύο επιβάτες. Η μία ήταν η μικρή επαναστάτρια Jane, η οποία ήρθε μαζί τους για να ελευθερώσει τον αδερφό της που τον είχαν φυλακισμένο οι marines. Και ο άλλος ήταν ο Dr.Crane, ένας παλιός συνάδελφος του Φρανκ όταν ήταν μαριν, που τώρα είναι πειρατής και σπέρνει τον τρόμο σε αυτές τις θάλασσες. Αυτή η ομάδα των έξι ατόμων κατευθηνόντουσαν προς την βάση των marine στο Tohan Island. Βέβαια έπρεπε να ξεπεράσουν πολλές δυσκολίες για να μπορέσουν να πάνε σε αυτό το νησί και η πρώτη μεγάλη δυσκολία δεν ήταν άλλη από το ότι το νησί ήταν ένα φρούριο. Το Tohan Island ήταν ένα τεχνητό νησί όπου σχεδόν όλο καλύπτεται από την βάση, εκτός από ένα μικρό κομμάτι του νησιού όπου και ζουν οι οικογένειες των marines. Όλο το νησί καλύπτεται από πελώρια τείχη τα οποία είναι εξοπλισμένα με κανόνια και ο μόνος τρόπος για να μπεις στο εσωτερικό του νησιού είναι η μεγάλη μεταλλική πόρτα που έχουν στην είσοδο για το λιμάνι. Έτσι ο Φρανκ μάζεψε όλο του το πλήρωμα και την Jane στο δωμάτιό του όπου άνοιξε πάνω στο τραπέζι τον χάρτη της βάσης και όλοι είχαν μαζευτεί γύρο από αυτό  
[/b]


Last edited by pashalis hunder on Tue Aug 22, 2017 11:10 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 11:28 am


Όλοι είχαν μαζευτεί πάνω από τον χάρτη και τον κοιτούσαν προσεκτικά. Το φρούριο ήταν καλά χτισμένο και ο Φρανκ το γνώριζε από την θητεία του μέσα σε αυτό. Δεν υπήρχαν κρυφά περάσματα η κρυφά μονοπάτια, εξάλλου οι marines γι αυτό έχτισαν έτσι την βάση δεν είναι μόνο η ποιο δυνατή βάση στην North Blue αλλά και σε όλες τις αρχικές θάλασσες.
{Φρανκ}-Το πρώτο πρόβλημα στο σχέδιο μας είναι το πως θα πλησιάσουμε το νησί,
βλέπετε σε κάθε σημείο έχουν προβολείς και ''ψάχνουν'' την θάλασσα τόσο το πρωί όσο και το βράδυ
είπε ο Φρανκ καθώς με το δάχτυλό του έδειχνε στον χάρτη τα τοιχώματα του νησιού
{Jane}-Εεεεμ.. προσπάθησε να πει κάτι η Jane αλλά χωρίς επιτυχία γιατί την διέκοψαν
{Moon Knight}-Μπορούμε να πάμε στην πίσω μεριά του νησιού που δεν θα είναι τόσο φορτωμένο από marines είπε οmoon knight καθως έδειξε το χάρτη την τοποθεσία
{Jane}-Eεεεμ..... πάλι προσπάθησε να πει κάτι η Jane χωρις επιτυχία
{Φρανκ}-Στην πίσω μερία όμως στα πενήντα μέτρα δεξιά υπάρχει ο πύργος Β όπου εκεί θα βρίσκονται αρκετοί Ensigs και στρατιώτες θα είναι ποιο δύσκολο όταν μπούμε μέσα να ξεπεράσουμε αυτό το εμπόδιο είπε ο Φρανκ που προσπαθούσε να σκεφτεί ένα σχέδιο
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 11:40 am


{Namor}-Καπετάνιε, δεν υπάρχει πουθενά καμία υπόγεια σήραγγα να πάω υπογείως εγώ που μπορώ να αναπνεύσω κάτω από το νερό και να σας ανοίξω από μέσα??? ρώτησε εύλογα ο Namor
{Jane}-Εεεεμ...
{Φρανκ}-Θα ήταν ηλίθιοι αν έχτιζαν ένα φρούριο το οποίο θα ήταν αδιαπέραστο από πάνω αλλά με πολλές τρύπες από κάτω του του απάντησε ο Φρανκ κουνώντας το κεφάλι του
{Jon}-Τότε μπορούμε να πάμε κατευθείαν έτσι να τους ρίξουμε με τα κανόνια μας να μπούμε μέσα στο φρούριο τους να τους νικήσουμε να πάρουμε ότι θέλουμε και να φύγουμε είπε ο μικρός της παρέας κουνώντας τα σπαθιά στον αέρα με αυτοπεποίθηση
{Φρανκ}-Έχω ακούσει και ποιο ηλίθια σχέδια του απάντησε ο Φρανκ ''κόβοντας'' έτσι τα φτερά του
{Jane}-Θα με ακούσετε επιτέλους!!!!!!! φώναξε η Jane προς τους πειρατές με όλη της την δύναμη, ενώ αυτοί αμέσως σταμάτησαν να μιλάνε και την κοίταξαν έκπληκτοι
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 11:55 am


{Jean}-Μπορώ να σας βοηθήσω να φτάσουμε κοντά στο νησί με την δύναμή μου!!!είπε η μικρή επαναστάτρια εμφανώς νευριασμένη προς τους πειρατές και συνέχισε έχω φάει ένα φρούτο του διαβόλου που μου έδωσε την δυνατότητα σε έναν περιορισμένο χώρο να τραβάω όλο το φως από κάποιο πράγμα κάνοντας το έτσι αόρατο αυτό και ότι βρίσκεται μέσα στο σφαιρικό πεδίο είπε και πήρε ένα κέρμα στο χέρι της έτσι άνοιξε την παλάμη της και αμέσως δημιούργησε ένα σφαιρικό πεδίο όπου ήταν μέσα το κέρμα όπου μέσα σε κλάσματα του δευτερολέπτου εξαφανίστηκε
{Φρανκ}-Μα καλά γιατί δεν μας το είπες ποιο πριν??? ρώτησε απορημένος ο Φρανκ καθως κοιτούσε τις δυνάμεις της
{Jean}-Προσπάθησα αλλά εσείς οι μπουμπούνες δεν με αφήσατε να μιλήσω!!! απάντησε η μικρή επαναστάτρια απενεργοποιώντας τις δυνάμεις της
{Moon Knight}-Πόση περιοχή μπορείς να καλύψεις??? ρώτησε έκπληκτος ο Moon Knight
{Jean}-Αν ρωτάς για το πλοίο, έχω την δύναμη να το καλύψω αλλά θα είναι για μονάχα λίγα λεπτά μετά οι δυνάμεις μου εξασθενούν του απάντησε η μικρή επαναστάτρια
{Φρανκ}-Η δύναμή σου θα μας φανεί πολύ χρήσιμη τότε μικρή, το μόνο θέμα είναι πως θα ξεπεράσουμε τα τείχη
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 12:26 pm


{Namor}-Μπορώ να σκαρφαλώσω στα τείχη καπετάνιε, τα χέρια μου ως ψαράνθρωπος βγάζουν μία κολλώδη ουσία. Μπορώ να κολλήσω τα χέρια μου πάνω στο μεταλλικό τοίχος και να σκαρφαλώσω είπε ο Namor καθως άνοιξε την παλάμη του και έδειξε στο πλήρωμα την ουσία που έβγαζε από τα χέρια του
{Jon}-Είναι λίγο αηδία ή μόνο σε εμένα μου φαίνεται έτσι είπε ο Jon παίρνοντας μία δυσάρεστη έκφραση στο πρόσωπο
{Φρανκ}-Πολύ ωραία λοιπόν, θα ανέβεις μέχρι πάνω κουβαλώντας ένα σχοινί το οποίο θα το δέσεις έτσι ώστε να ανεβεί και το υπόλοιπο πλήρωμα. Αν συναντήσεις κανέναν marine τον βγάζεις εκτός με συνοπτικές διαδικασίες και χωρίς να μας πάρουν χαμπάρι αλλιώς την βάψαμε είπε ο Φρανκ και ο Namor κούνησε το κεφάλι του καταφατικά θα κινηθούμε προς αυτήν την κατεύθυνση είπε ο Φρανκ και έδειξε το ανατολικό κομμάτι του νησιού
εδω θα σκαρφαλώσουμε τα τείχη, ο Πύργος Α και ο Πύργος Β είναι εδώ και εδώ είπε δείχνοντας με το δάχτυλό του το βόρειο μέρος του νησιού και το νοτιοδυτικό αντίστοιχα
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 1:01 pm


{Φρανκ}-Εκεί που θα ήμαστε εμείς θα είναι η πτέρυγα C, απέχει ίση απόσταση από τους δύο πύργους. Στον πύργο Α θα πάω εγώ μαζί με τον Moon Knight, εκεί θα βρίσκονται αρκετοί marines αλλά και οι δύο ποιο υψηλόβαθμοι της βάσης ο Lieutenant Commander Sojo και ο Commander Daigin. είπε με ένα σοβαρό ύφος στο πρόσωπό του και συνέχισε θα αποσπάσουμε την προσοχή τους έτσι ώστε να αποδυναμώσουμε τον πύργο Β και να μπορέσετε εσύ Namor μαζί με την Jean να μπείτε μέσα. Στον τελευταίο όροφο σε αυτό τον πύργο είναι οι φυλακές, εκεί είναι κρατούμενος ο αδερφός σου. Τον ελευθερώνεται και φεύγετε όλοι μαζί για την πτέρυγα C όπου και πάτε στο πλοίο είπε το σχέδιο καθώς το έδειχνε και στο χάρτη με το δάχτυλό του για να γίνει ποιο κατανοητός
{Namor}-Κι εσύ καπετάνιε με τον Moon Knight πώς θα γλυτώσετε??? ρώτησε ο Namor γυρίζοντας το κεφάλι του προς τον Φρανκ
{Φρανκ}-Μπορεί ο πύργος Α να είναι ο ποιο καλά οχυρωμένος πύργος της βάσης αλλά έχει ένα σημαντικό μειονέκτημα. Ο Πύργος Α ενώνεται με όλο το φρούριο μόνο από την κεντρική πτέρυγα, αν καταστρέψω την είσοδο προς αυτό τον πύργο τότε θα μείνει''μόνος'' του και οι marines θα βγουν απο τις πτέρυγες και θα ξεχυθούν στην πόλη. Έτσι οι πτέρυγες θα αδειάσουν και θα μπορέσουμε να φύγουμε ανενόχλητοι είπε ο Φρανκ καθως κοιτούσε τον χάρτη προσεκτικά
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 1:24 pm


{Jon}-Κι εγω καπετάνιε τι θα κάνω??? ρώτησε απορημένος ο νεαρός πειρατής προς τον καπετάνιο του
{Φρανκ}-Θέλω να κάτσεις στο πλοίο και να το προσέχεις, χρειάζομαι ένα έμπιστο άτομο να κάνει αυτη την δουλειά είπε ο Φρανκ καθως ξανά γύρισε το βλέμμα του προς τον χάρτη
{Jon}-Μα μπορώ να βοηθήσω, το ξέρω είμαι αρκετά δυνατός!!! είπε ο Jon στον καπετάνιο του προσπαθώντας να τον μεταπείσει
{Φρανκ}-Άκου να δεις μικρέ, δεν είναι μια απλή αποστολή αυτη που πάμε να κάνουμε. Το παραμικρό λάθος να γίνει την έχουμε βάψει όλοι ομαδικός. Δε θέλω να πάρω πολλά άτομα στον λαιμό μου. Αυτοί που θα μπούμε μέσα στο φρούριο ήμαστε υπεραρκετοί δεν πρέπει να τραβήξουμε πολλά βλέμματα το κατάλαβες??? του είπε ο Φρανκ καθως τον κοίταξε λίγο με την άκρη του ματιού του για να δει την έκφρασή του. Ο νεαρός πειρατής έσκυψε το κεφάλι του προς τα κάτω όντας λυπημένος και του απάντησε
{Jon}-Μάλιστα καπετάνιε!

Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 3:10 pm


Τότε ο Φρανκ συνέχισε να εξηγεί το σχέδιο στο πλήρωμά του και στην μικρή επαναστάτρια που θα ήταν μαζί τους
{Φρανκ}-Το θέμα είναι όμως ότι πρέπει να ήμαστε προετημασμένοι για τα πάντα, αν δεν πετύχει αυτό το σχέδιο τότε θα πάμε κατευθείαν στο σχέδιο Β είπε ο Φρανκ καθως έδειξε την μικρή περιοχή που στεγάζονταν οι οικογένειες των marines
{Moon Knight}-Ποιο θα είναι το σχέδιο Β καπετάνιε??? ρώτησε μπεδεμένος ο νεαρός πειρατής
Το σχέδιο Β πηγαίνει κυρίως σε εμένα και στον Moon Knigh, αν πετύχουμε όλα τα βήματα τότε ο Namor και η Jean θα έχουν εύκολο έργο. Όλο το βάρος όμως πέφτει πάνω μας Moon Knight γι αυτό αν μας εγκλωβίσουν στο Πύργο Α τότε θα ακολουθήσουμε το σχέδιο Β.
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 3:22 pm


{Φρανκ}-Ακούστε προσεκτικά τι κάνουμε γιατί αυτό μπορεί να μας σώσει. Με το που δω ότι μας εγκλωβίζουν, πετάω στον ουρανό ώστε να είναι ορατή μία φωτοβολίδα πράσινου χρώματος. Τώρα στο παιχνίδι μπαίνεις κι εσύ Jon είπε καθώς κοίταξε τον κοίταξε και μετά κατέβασε πάλι το βλέμμα του στο χάρτη παίρνεις το πλοίο από την ανατολική μεριά και το πας ακριβός στην είσοδο του νησιού. Με όλη αυτή την φασαρία θα έχουν επικεντρωθεί σε εμάς κι όχι σε εσένα οπότε δεν νομίζω να βρεις καμία ιδιαίτερη δυσκολία. Τώρα εσύ Namor και Jean που θα είστε στον πύργο Β΄θα είστε ποιο κοντά στην κατοικημένη περιοχή θα πάτε κατευθείαν στο κέντρο της μικρής πόλης του νησιού, και θα μας περιμένετε εκεί όπου είναι το συντριβάνι. Εκεί θα έρθουμε εμεις με τον Moon Knight και θα τρέξουμε όλοι μαζί προς την είσοδο. Δεν νομίζω να μας βαρέσουν με όλες τους τις δυνάμεις όταν θα ήμαστε μέσα στην πόλη λόγω των οικογενειών που κατοιούν μέσα σε αυτήν αλλά θα πρέπει να ήμαστε προετοιμασμένοι. Τώρα αν δω ότι όλα πάνε σταυρά έχω και μία φωτοβολίδα κόκκινου χρώματος όπου αμα την ρίξω θα σημαίνει πως με έχουν πιάσει και πως φεύγετε από εδω πάση θυσία και δεν κοιτάτε πίσω. Το καταλάβατε!?!? είπε ο Φρανκ καθως κοιτούσε την ομάδα του
{Πλήρωμα}-Μάλιστα καπετάνιε!!!

Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} I_icon_minitimeFri Aug 18, 2017 3:29 pm


{Φρανκ}-Και κάτι ακόμα, το σχέδιό μας θα το βάλουμε σε ενεργεία μόλις βραδιάσει.
Εξάλλου απέχουμε ακόμα ώρες από το Tohan Island. Το μόνο που θέλω είναι να ακούσετε της διαταγές μου και να μην κάνετε κάτι που δεν σας το έχω πει εγώ πρώτα. Ένα λάθος να κάνει κάποιος που είναι μέσα σε αυτό το δωμάτιο και την επόμενη μέρα θα μας γράφουν οι εφημερίδες ότι ήμαστε φυλακισμένη σε αυτό το κολόνησο!!!

{Πλήρωμα}-Μαλιστα καπετάνιε!!! είπαν όλοι με μία φωνή
Έτσι ο Φρανκ μάζεψε τον χάρτη τους άφησε όλους ελεύθερους να πάνε να κάνουν τις δουλειές τους και πήγε και έκατσε στο γραφείο του όπου γύρισε την καρέκλα προς το τζάμι  για να αγναντεύει την θέα και άναψε ένα από τα πούρα του όπου άρχιζε να το καπνίζει με πάθος. απο μέσα του ήξερε πως αυτό που πάνε να κάνουνε είναι τρελό αλλά γι αυτό ήταν γεννημένος ο Φρανκ για τρελά πράγματα. Οι πιθανότητες δεν ήταν με το μέρος τους αλλα πίστευε στο πλήρωμά του και στις δυνατότητες των αγοριών του και έτσι πορευτικέ με την πίστη του και όχι με την λογική του



Last edited by pashalis hunder on Fri Aug 18, 2017 4:17 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος} I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}
Back to top 
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος}
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» {Αρχή-Φρούτο} The Punisher:Το Φεγγαρόφωτο {Τέλος}
» {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}
» {Αρχή-Βιβλίο} The Punisher Pirates: Something is being prepared {Τέλος}

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Tohan Island-
Jump to: