Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 43 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 43 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος}

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} Empty
PostSubject: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} I_icon_minitimeWed Aug 30, 2017 6:20 pm

Ιστορίες:
Punisher Pirates:

Οι Punisher Pirates είχαν φύγει πριν από λίγες μέρες από το νησί Aldean το οποίο το είχε καταλάβει ο μεγάλος αδερφός του Namor, ο White Teeth Nomou και το πλήρωμά του. Ο Φρανκ μαζί με τους πειρατές του σκότωσαν το αντίπαλο πλήρωμα και ελευθέρωσαν το νησί από την τυραννία τους. Ενώ ο ίδιος ο καπετάνιος των Punisher Pirates ενημέρωσε για την κατάσταση στην οποία βρισκόταν το νησί τον Commander Daigin ο οποίος βρισκόταν τραυματίας στο νοσοκομείο του Tohan μετά την επικείμενη μάχη τους. Πλέον το Black Glory είχε βγει στα βαθιά της North Blue ενω ο Φρανκ βρισκόταν στο γραφείο του κάπνιζε το πούρο του καθως έβλεπε από το παράθυρο την ομορφιά του τοπίου αλλά και τα κύμματα να πέφτουν πάνω στο ξύλινο τοίχος του καραβιού. Τότε χτύπησε η πόρτα του γραφείο-δωματίου του. ''Δεν θα με αφήσουν ποτέ να απολαύσω το πούρο μου'' σκέφτηκε από μέσα του στεναχωρημένος και το έβαλε πάνω στο γυάλινο τασάκι που είχε στο γραφείο του ενω έκατσε στην καρέκλα του και την γύρισε έτσι ώστε να κοιτάει προς την είσοδο της καμπίνας
Εμπρός είπε με την βαριά φωνή του και τότε άνοιξε την πόρτα ο νεαρός Jonathan και έκανε ένα βήμα έτσι ώστε να εμφανίσει το κεφάλι του και λίγο το σώμα του
{Jonathan}-Να περάσω καπετάνιε??? τον ρώτησε διστακτικά κάτι που παραξένευε τον Φρανκ
{Φρανκ}-Ξέρεις οτι για το πλήρωμά μου είμαι πάντα ανοιχτός του είπε και τον καθησύχασε ενω εκείνος πήρε μια βαθιά ανάσα και μπήκε μέσα στο δωμάτιο ολόκληρος ενω έκλεισε την πόρτα
[/b]


Last edited by pashalis hunder on Sat Sep 09, 2017 4:46 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} I_icon_minitimeThu Aug 31, 2017 1:09 am


Έκανε τρία διστακτικά βήματα προς τα μπροστά και έκατσε στην καρέκλα απέναντι από τον Φρανκ που τον κοιτούσε περίεργα. Έβαλε και τα δύο του χέρια πάνω στα πόδια του ενω το κεφάλι του το είχε προς τα κάτω χωρις να σηκώνει το βλέμμα του για να κοιτάξει τον καπετάνιο του.
{Φρανκ}-Τι έγινε Jonathan τι θες από εμένα?? του είπε καθως έπιασε πάλι το πούρο του από το σταχτοδοχείο και το έβαλε στο στόμα του
{Jonathan}-Θέλω να σας ζητήσω μία χάρη καπετάνιε του απάντησε ο νεαρός πειρατής έχοντας ακόμα το βλέμμα του καρφωμένο στο πάτωμα
{Φρανκ}-Για πες μου Jon τι θες του απάντησε σοβαρό ύφος καθώς ροφούσε μια μεγάλη τζούρα από το πούρο του και έβγαζε τον γκρίζο καπνό από την άκρη του στόματός του
Τότε έβαλε το χέρι του στην τσέπη ο νεαρός πειρατής και έβγαλε ένα φάκελο του οποίο η σφραγίδα είχε σπάσει και είχε ανοιχτεί. Το έδωσε στον καπετάνιο του και ξανά έκατσε πίσω στην καρέκλα του σκυμμένος. Ο Φρανκ το πήρε και με περιέργεια τον άνοιξε και έβγαλε το γράμμα που είχε μέσα του και άρχισε να το διαβάζει
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} I_icon_minitimeThu Aug 31, 2017 1:47 am


''Αγαπητέ Jonathan Morgan ΙΙΙ (Το ολοκληρωμένο όνομα του Minion μου) είμαι ο παππούς σου ο Jonathan Morgan ΙΙ '' τότε ο Φρανκ έκανε μία παύση από το διάβασμα του γράμματος και κοίταξε τον νεαρό πειρατή που είχε μπροστά του ενώ ακούμπησε την πλάτη του πίσω στην καρέκλα
{Φρανκ}-Είσαι εγγονός του Jonathan Morgan του δεύτερου??? τον ρώτησε καθως τον κοιτούσε με μισό μάτι. Ο Νεαρός πειρατής κούνησε καταφατικά το κεφάλι του χωρίς να σηκώσει το βλέμμα του να αντικρίσει τον καπετάνιο του όντας φοβισμένος του γνωστού πειρατή που βρίσκεται αυτή την στιγμή στο New World?? συνέχισε να ρωτάει τον νεαρό πειρατή ο Φρανκ ενω εκείνος του έδινε την ίδια ακριβώς απάντηση. και ο πατέρας σου είναι ο Rear Admiral Karnilios Morgan??? τον ρώτησε ξανά καθώς ανέβασε τον τόνο της φωνής του. Ο νεαρός πειρατής έμεινε σιωπηλός κάτι που δεν άρεσε καθόλου στον καπετάνιο του . Έτσι ο Φρανκ χτύπησε με την παλάμη του δυνατά το γραφείο του και σηκώθηκε με μία απότομη κίνηση από την καρέκλα του.
Και πότε περίμενες να μου το πεις νεαρέ!!!! του φώναξε τότε προς τα εκείνον ο Φρανκ εμφανώς νευριασμένος και για να ηρεμήσει γύρισε την πλάτη του προς τα εκείνον και κοίταξε έξω από το παράθυρο του γραφείο του
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} I_icon_minitimeThu Aug 31, 2017 2:06 am


Τότε ο Φρανκ έβαλε μπροστά του πάλι το γράμμα και συνέχισε να διαβάζει το περιεχόμενό του
'' Έμαθα τα χαρμόσυνα νέα πως μπήκες στις τάξεις μας και έγινες ένας απο εμάς, ένας πειρατης. Με έκανες πολύ περήφανο και θα ήθελα να δω την έκφραση που θα είχε πάρει το πρόσωπο του πατέρα σου μόλις έμαθε για εσένα αυτός γιοχοχο. Έμαθα επίσης πως μπήκες στο πειρατικό πλήρωμα ενός νέου πειρατή του λεγόμενου Punisher. Δεν τον ξέρω αλλά από τι νέα έχουν έρθει στα αυτιά μου ακούγεται πως είναι αρκετά καλός. Χαίρομαι που πείρες την σωστή απόφαση και δεν μπήκες στις τάξεις την Παγκόσμιας Κυβέρνησης όπως σε πίεζε ο πατέρας σου να κάνεις. Γι αυτό σαν καλός παππούς θα ήθελα να σου δώσω ένα προσωπικό δώρο αλλά τυχαίνει αυτην την στιγμή να είμαι μακριά σου έτσι μίλησα με τους ανθρώπους μου σε αυτή την θάλασσα και σου ετοίμασαν να πάρεις ένα δώρο. Θα το βρεις στο ποιο ερημωμένο νησί της North Blue στο Duergar Town. Βέβαια σου έχω βάλει και κάποια εμπόδια στην πορεία για να το πάρεις. Που αν τα ξεπεράσεις θα σημαίνει πως είσαι αρκετά δυνατός και πως το αξίζεις γιοχοχο. Σε περιμένω να συναντηθούμε από κοντά και να γνωρίσω τους καινούριους σου φίλους. Με αγάπη ο Παππούς σου Jonathan Morgan II
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} I_icon_minitimeThu Aug 31, 2017 4:13 pm


O Φρανκ τότε σήκωσε πάλι το βλέμμα του προς την θάλασσα και έβαλε τα χέρια του πίσω από την πλάτη του ενω κρατούσε το γράμμα και έμεινε σκεπτικός να σκέφτεται το εσωτερικό του φακέλου. Ο νεαρός πειρατής έμεινε σιωπηλός, ντρεπόταν για τον εαυτό του που δεν είχε πει στον καπετάνιο του που τόσο τον είχε στηρίξει όλη την αλήθεια για τον εαυτό του
{Φρανκ}-Κουβαλάς ένα ιστορικό όνομα μικρέ, με τον πατέρα σου υπήρξαμε πολύ καλή φίλοι. είπε καθώς συνέχισε να κοιτά έξω από το παράθυρο
{Jonathan}-Γνωρίζεις τον πατέρα μου καπετάνιε??? ρώτησε ο νεαρός πειρατής καθως σήκωσε μετά από πολύ ώρα το κεφάλι του και κοίταξε τον Φρανκ
{Φρανκ}-Στην ίδια βάση υπηρετούσαμε πριν αναβαθμιστεί σε Captain και φύγει για την GL. Πλέον είναι στην θέση του Rear Admiral κατι που με κάνει χαρούμενο. Ήταν από αυτούς που υπηρετούσαν με ζήλο την Παγκόσμια Κυβέρνηση και από τους σωστούς στρατιώτες. Με προπονούσε αυτός και με είχε υπο την επίβλεψή του και να που τώρα έχω εγω τον γιο του κοίτα πως τα φέρνει η τύχη του είπε και γύρισε το σώμα του προς τα εκείνον και τον κοίταξε στα μάτια θα δεχτώ την δοκιμασία που μας έβαλε ο παππούς σου εξάλλου είναι ένας από τους αντιπάλους μας και αυτό το δωράκι μάλλον απότι μου φαίνεται θα μας κάνει ποιο δυνατούς, αλλά θέλω να είσαι έτοιμος να σκέφτεσαι και να μην ενεργείς εν βρασμό ψυχής του είπε καθως τον πλησίασε περισσότερο
{Jonathan}-Μάλιστα καπετάνιε, σας ευχαριστώ για την ευκαιρία που μου δίνετε!!!! είπε ο Jonathan καθώς σηκώθηκε με μία απότομη κίνηση από την καρέκλα του
{Φρανκ}-Είσαι ελεύθερος να φύγεις!!! του είπε και με μία κίνηση του χεριού του του έδειξε την πόρτα της καμπίνας. Ο νεαρός πειρατής κούνησε καταφατικά το κεφάλι του και αποχώρησε από την καμπίνα ενω ο Φρανκ έκατσε στην καρέκλα και πήρε ακόμα μία μεγάλη τζούρα από το πούρο του

Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} I_icon_minitimeFri Sep 01, 2017 8:06 pm


Ο Φρανκ δεν μπορούσε να πιστέψει ότι είχε στο πλήρωμά του τον εγγονό του Jonathan Morgan που ήταν γιος του Korniliou Morgan παλιό συνάδελφο του. Ρουφούσε τις τζούρες με δύναμη και κατέβαζε τον καπνό στα πνευμόνια του και τον ανέβαζε μέχρι να το βγάλει από το στόμα του. Φαινόταν σκεπτικός, είχε χαθεί μέσα στο σκοτεινό μυαλό του και έψαχνε να βρει μία απάντηση για το πως θα κολλήσει τα κομμάτια του παζλ που λεγόντουσαν Punisher Pirates. Είχε έναν μασκοφόρο εκδικητή νεαρό σε ηλικία ως δεξί του χέρι που πλέον είχε μια καταστροφική δύναμη στα χέρια του, ένα από τα δυνατότερα φρούτα που υπάρχουν. Είχε ενα ψαράνθρωπο όπου του φαινόταν μυστικιστής αλλά είχε καλή χημεία με τον Moon Knight και έναν νεαρό με ένα χαμηλό υπόβαθρο και με μια πλούσια ιστορία να τον ακολουθεί από πίσω. Όπως και να το κάνεις είχε τρεις ανθρώπους τόσο διαφορετικούς μεταξύ τους αλλά και με τόσα κοινά στοιχεία που αν μπορούσε να τους ενώσει όλους μαζί θα έβγαζε τεράστια αποτελέσματα τόσο για τον ίδιο αλλά και τόσο για ότι θα ακολουθούσε στην συνέχεια
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} I_icon_minitimeFri Sep 01, 2017 8:31 pm


Του ερχόντουσαν πίσω μνήμες από την παλιά του ομάδα marines, τόσα ταλαντούχα παιδιά πήγαν στράφει λόγο μια ηλίθιας οδηγίας ή μια λάθος απόφασης από τους ανωτέρους. Δεν ήθελε να γίνει το ίδιο και με αυτη την ομάδα που είχε στα χέρια του ειδικά τώρα που δεν είχε κάποιον πάνω από το κεφάλι του και ήταν αυτός που θα έπαιρνε όλες τις σημαντικές αποφάσεις για όλους τους. Τότε σηκώθηκε από την καρέκλα του και άρχισε να πηγαίνει προς το κατάστρωμα εκεί όπου είδε τον Namor να κάθεται σε ένα βαρέλι και να δένει σε κόμπους ένα σχοινί. Τον πλησίασε με αργά βήματα καθώς ρουφούσε το πούρο του ενω ο ψαράνθρωπος τον κοίταξε και αμέσως σηκώθηκε από το βαρέλι στο οποίο καθόταν και έκατσε σε στάση προσοχής. Ο Φρανκ σήκωσε το χέρι του και τον έδειξε να ξανά καθίσει ενω κι αυτός πήγε δίπλα του και έκατσε κοντά του
{Φρανκ}-Πως νιώθεις Namor??? του είπε καθώς έβαλε το χέρι του πάνω στον ώμο του ενω εκείνος συνέχισε να δένει κόμπους το σχοινί
{Ναμορ}-Περίεργα του απάντησε ο ίδιος έχοντας το βλέμμα του κάτω στο πάτωμα
{Φρανκ}-Λογικό μόλις πάλεψες και σκότωσες τον αδερφό σου του είπε ο Φρανκ και γύρισε κι αυτός το βλέμμα του προς τα μπροστά κοιτώντας την αποθήκη του πλοίου
{Ναμορ}-Για εμένα αυτός δεν ήταν αδερφός μου είπε καθως έσφιξε τον κόμπο που κρατούσε στα χέρια του ακόμα ποιο πολύ δείχνοντας την νευρικότητα που επικρατούσε μέσα του
Ο Φρανκ το είδε αυτό με την άκρη του ματιού του και έβγαλε από το στόμα του το πούρο του και το πρόσφερε στον ψαράνθρωπο. εκείνος σήκωσε το βλέμμα του και τον κοίταξε με απορία μην ξέροντας τι να κάνει
{Φρανκ}-Κάπνισε λίγο, θα σε χαλαρώσει του είπε και του έκλεισε το μάτι με ένα χαμόγελο να διαμορφώνεται στο πρόσωπό του. Ο Namor το πήρε στα χέρια του και αφού το κοίταξε καλά και από τις δύο άκρες το έβαλε στο στόμα του και πήρε μία μεγάλη τζούρα. Καθως την κατέβασε στα πνευμόνια του άρχισε να βήχει και να χτυπάει απαλά το στήθος του καθώς τον έκαιγε.
Ο Φρανκ γέλασε με αυτή την εικόνα του μέλους του πληρώματός του και τον βάρεσε δυνατά στην πλάτη. Μετά από αυτό γέλασε και ο Namor καθώς κοίταζε το πούρο ενω εύηχε ταυτόχρονα καθώς δεν του είχε φύγει όλη η κάψα από το πούρο
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} I_icon_minitimeSat Sep 02, 2017 1:08 pm


Τότε o Jonathan άρχισε να φωνάζει καθως βρισκόταν πάνω στο κατάρτι καινα δείχνει με το χέρι του μπροστά
{Jonathan}-Μας πλησιάζει ένα πλοίο καπετάνιε!!! φώναξε ο νεαρός πειρατής καθως έριξε το βλέμμα του προς τα κατω θέλοντας να προιδοποιησει τους φίλους του. Τότε ο Φρανκ και ο Namor σηκώθηκαν από τα βαρέλια και έτρεξαν πρως την πρύμη του πλοίου. Τότε είδαν ένα άλλο πειρατικό πλοίο να τους πλησιάζει με μία κόκκινη σημαία με το χαρακτηριστικό κρανίο πάνω της και από κάτω μια δεύτερη πειρατική σημαία με ενα κρανίο που έμοιαζε με κρανίο αετού
Jonathan Morgan Flag:

Το Black Glory έφτασε κοντά στο άλλο πειρατικό πλοίο όπου τώρα βρισκόντουσαν παράλληλα ενω είχαν φτάσει και κοντά στο νησί Duergar καθώς φαινόταν στον ορίζοντα. όλοι οι πειρατές είχαν κατέβει στο κατάστρωμα εκτός από τον Jonathan ο οποίος βρισκόταν πάνω στο κατάρτι και παρακολουθούσε από ψηλά. Τότε ήταν που από το απέναντι πειρατικό πλοίο βγήκαν πέντε άρες με τελευταίο τον καπετάνιο του πληρώματος γνωστό στον Φρανκ από τότε που ήταν marine τον Hari Prosbon ή αλλιώς όπως ήταν το παρατσούκλι του ''Ο Χρυσαετός'' όπου το είχε κληρονομήσει λόγο τις δυνάμεις του φρούτου του διαβόλου που είχε φάει όπου τον μετέτρεπαν σε χρυσαετό. Από παιδί είχε μπει στην πειρατική ζωή καθως τον είχαν κλέψει πειρατές από το νησί του. Πριν από λίγα χρόνια αποφάσισε να κάνει δικό του πλήρωμα ενω πριν από λίγο καιρό μπήκε στους συμμάχους του Morgan ώστε να είναι τα μάτια του στην North Blue.
Hari Prosbon:
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} I_icon_minitimeSat Sep 02, 2017 1:21 pm


{Hari}-Εσείς πρέπει να είσται οι Punisher Pirates, σας περιμέναμε για αρκετές μερες σε αυτό το νησί. Αργήσατε τους είπε ο Hari καθώς εμφανίστηκε φορώντας την περίεργη στολή αετού
{Φρανκ}-Είχαμε κάποιες δουλείες να κανονίσουμε στον δρόμο μας για εδώ του απάντησε ο Φρανκ καθως έκανε λίγα βήματα προς τα μπροστά
{Hari}-Εσύ πρέπει να είσαι ο Φρανκ Καστλ έτσι δεν είναι, κάνεις αρκετό θόρυβο σε αυτή την θάλασσα
{Φρανκ}-Δεν είναι αυτός ο σκοπός μου του απάντησε σε σοβαρό ύφος ο Φρανκ
{Hari}-Είμαι σίγουρος, ακολουθήστε το πλοίο μου του απάντησε και γύρισε ενω άρχισε να χάνεται από το οπτικό πεδίο τον πειρατών και να πηγαίνει προς το εσωτερικό του πλοίου του. Ο Φρανκ κοίταξε τον Moon Knight και του έδειξε με μία κίνηση του κεφαλιού του να πάει προς το πηδάλιο ενω έπιασε από τον ώμο τον Namor και του είπε να πάει πίσω στο κατάστρωμα αλλά ποιο πολύ ανησυχούσε για τον ποιο μικρό της παρέας που τον έβλεπε να κάθετε στο κατάρτι σκεπτικός
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} I_icon_minitimeSat Sep 02, 2017 2:17 pm


Το πλοίο των Punisher Pirates ακολούθησε το άλλο πειρατικό πλοίο μέχρι που έφτασαν στο νησί Duergar Town όπου και έριξαν την άγκυρα. Πήραν μια μικρή ξύλινη βαρκούλα οι δύο άνδρες και πήγαν προς την παραλία του νησιού όπου εκεί τους περίμενε ο Hari με έναν μεγαλόσωμο άνδρα ο οποίος είχε μαυριδερό δέρμα τα μαλλιά του τα είχε σε τζίβες ενώ το χαρακτηριστικό πάνω του ήταν πως αντί για χέρια ειχε δύο μεταλλικά βαρίδια που τα χρησιμοποιούσε για όπλα. Ήταν το δεύτερο μέλος του πληρώματος του Hari ο λεγόμενος ''MetalCrash'' Droby Fosber
''MetalCrash'' Droby Fosber:
{Hari}-Καλός ήρθατε σε αυτό το ερημωμένο νησί Punisher Pirates, όπως βλέπετε πίσω μου υπάρχει μία έρημος. Θα πρέπει να την διασχίσετε για να φτάσετε στην μοναδική πόλη του νησιού, εκεί θα σας περιμένω εγω ξανά για να σας δώσω τις επόμενες οδηγίες σας. Δίπλα μου βρίσκεται ο Droby θα πρέπει να τον ακολουθήσετε μέσα στην έρημο για να μην χαθήτε αλλά προσοχή η άμμος κρύβει πολλές παγίδες τους είπε και τους έριξε ενα ειρωνικό χαμόγελο καθως μεταμορφωνόταν σε χρυσαετό και πετούσε μακριά τους προς το κέντρο του νησιού

Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος}   {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος} I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Η Πόλη Φάντασμα {Τέλος}
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» {Αρχή-Φρούτο} The Punisher Pirates: Punisher Justice {Τέλος}
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» {Αρχή-Φρούτο} The Punisher:Το Φεγγαρόφωτο {Τέλος}
» {Αρχή} The Punisher Pirates: Η Επανάσταση των Μακκαβαίων {Τέλος}
» {Αρχή-Βιβλίο} The Punisher Pirates: Something is being prepared {Τέλος}

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Duergar Town-
Jump to: