Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη!

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! Empty
PostSubject: [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη!   [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! I_icon_minitimeWed Jan 06, 2016 1:45 pm

Σημειωση για Αναγνωστη:




Το σημερινο επισοδειο ξεκιναει με τον Red να βρισκεται στο δωματιο του μονος του, να ξαπλωνει στο κρεβατι και να ακουει μουσικη απο το τελευταιας τεχνολογιας μοντελο Den Den Music
Spoiler:
.
Και εκει που καθοταν ησυχος και απολαμβανε την ηρεμια του, η πορτα ανοιξε αποτομα και ειδε μπροστα του εναν απο τους συναδελφους του.
-Red! Ρεμαλι! Κουνησου που καθεσαι και λιαζεσαι
-Τι θες ρε και ενοχλεις τον παλιο?
-Παλιε, σε θελει ο Commander.
-Ωχ... Εχει ωρα που με ζητησε.
-Δεδομενου οτι σε εψαχνα σε ολο το πλοιο... λιγη!
-Καλα εισαι χαζος? Με εψαξες σε ολο το πλοιο και μετα ηρθες στο δωματιο μου?
-Χεχε...
Χασκογελασε αμηχανα
-Τι ρωταω...
Ειπε ο Red και σηκωθηκε και εβαλε το σακακι του βιαστικα.
-Ειπε τι με θελει?
-Δεν ειπε τιποτα!
Και με βιασυνη βγηκε απο το δωματιο και τρεχοντας ανεβηκε στο καταστρωμα


Last edited by Badboy on Wed Jan 06, 2016 10:56 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη!   [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! I_icon_minitimeWed Jan 06, 2016 3:52 pm

Με το που εφτασε εξω απο την καμπινα του Commander Craul ειδε να βγαινουν ο Mark και η Rika και να χτυπουν πανηγυρικα τα χερια τους(high five).
Με το που ειδαν τον Red, τον πλησιασαν και με υφακι και rap yo φαση του ειπαν
-Warrant Officers Red-ουλη
-Και οι δυοοοο! ο γεα!
Και κουνιοντουσαν με περιεργες κινησεις.
-Α! Ειναι ωρα προαγωγων?? Και σας καναν ΕΣΑΣ Warrant Officers? Φαντασου εμενα τι θα με κανουν! Απο Admiral και πανω!
Οι Rika και ο Mark κοιταχτηκαν και μετα λυθηκαν στα γελια.
-Rika, εχω μπυρες στην καμπινα μου. Παμε να τα πιουμε.
-Ποιες μπυρες ρε βλακα? Εχω σακε απο την Yamagata της West! Καλυτερο Sake δεν θα βρεις πουθενα! Προαγωγαρα μιλαμε! Το αξιζει!
-ΓΙΟΥΧΟΥ!!!! ΣΑΚΕ YAMAGATA ΛΕΜΕΕΕΕΕ. Αντε γεια Red!!
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη!   [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! I_icon_minitimeWed Jan 06, 2016 3:57 pm

Ο Red κουνησε το κεφαλι του σε αποδοκιμασμο αλλα καταβαθος ζηλευε! Ηθελε και αυτος Σακε Yamagata!
Αλλα ξεχασε τις ζηλιες του, εστρωσε το σακακι πανω του και χτυπησε την πορτα του Commander.
-Περνα.
Φωναξε ο Commander Craul απο μεσα.
-Ποιος?
Ρωτησε και εγειρε το κεφαλι του για να δει.
-Με ζητησατε κυριε!?
-Καλως τό το παιδι! Αργησες...
-Με συγχωρειτε κυριε, αυτος ο αναθεματισμενος εψαξε ολο το πλοιο πριν-
-Σταματα εκει.
-Συγνωμη κυριε. Δεν θα ξαναγινει.
-Κατσε κατω ρε χαιβανι.
-Μαλιστα.
Ειπε και καθισε.
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη!   [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! I_icon_minitimeWed Jan 06, 2016 4:18 pm

-Red, ειναι καιρος να σταματησεις να κατηγορεις τους αλλους.
-Μα...
-Σκασε εγω μιλαω. Ολοι μας καποια στιγμη πρεπει να αρχισουμε να παιρνουμε ευθυνες πανω μας. Ειτε ειναι δικες μας, ειτε ειναι αλλονων. Και αυτο πρεπει να αρχισεις να το κανεις και εσυ.
-Δεν καταλαβαινω... Γιατι να παρω ευθυνη αλλου?
-Να σου δωσω ενα παραδειγμα. Εγω εχω τις ευθυνες για τις πραξεις μου αλλα εχω τις ευθυνες και των δικων σας πραξεων. Αμα κανετε κατι λαθος εσεις, ο Commodore Daigin δεν θα "ριξει καμπανες" σε εσας μονο. Και εγω θα υποστω τις συνεπειες του λαθους σας.
-Καταλαβα. Και λετε πως επειδη στο μελλον, καποια στιγμη θα ειμαι επικεφαλης καποιων ανδρων οπως εσεις τωρα, πρεπει να ξεκινησω να συμπεριφερομαι αναλογα.
-Οχι.
-Με μπερδεψατε κυριε.
-Σωστο αυτο που λες. Αλλα οχι σε καποια στιμγη στο μελλον. ΤΩΡΑ.
Ειπε και του εδωσε ενα κομματι χαρτι.
Ειχε το συμβολο της Παγκοσμιας Κυβερνησης που το εκανε επισημο εγγραφο και κατω δεξια της υπογραφη του Commodore Daigin και του Commander Captain Craul.
-Γινατε Captain κυριε?? Τα συγχαρητηρια μου!
-Ασε με εμενα και κοιτα τι γραφει το χαρτι.
Ο Red κοιταξε προσεκτικα:

Quote :
"Επειτα απο την εξαιρετη παρουσια του τους τελευταιους μηνες και ειδικα μετα τις επιτυχεις ενεργειας στην προσενταξη ενος ακομα νησιου στην Παγκοσμια Κυβερνηση, κρινουμε πως ο Red Fullman εδειξε το αναλογο ηθος και κριση στις περιστασεις και κατ' αποτελεσμα προαγεται στο βαθμο Ensign των αξιωματικων του Ναυτικου"


Last edited by Badboy on Wed Jan 06, 2016 6:29 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη!   [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! I_icon_minitimeWed Jan 06, 2016 4:38 pm

Γουρλωσε τα ματια. Το διαβαζε και το ξαναδιαβαζε. Ensign. Αξιωματικος. Red Fullman.
ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ENSIGN! Δεν το πιστευε! Δεν το περιμενε! Τουλαχιστον οχι ακομα.
Κοιταξε τον Captain Craul και ειπε εκπληκτος.
-Ειμαι αξιωματικος?
-Καλα μην χαιρεσαι τοσο! Θα παθεις τιποτα.
Τον ειρωνευτηκε.
-Οχι! ΟΧΙ! Δεν ειναι αυτο! Ειναι τοσο καλο! Θα παρω και το πανωφορι αυτο με τα μεγαλα μανικια?
-Χαχα! Ναι θα το παρεις και αυτο! Αν και ειναι επιλογη σου αν θα το φορας η οχι. Πλεον για σενα η ενδυση ειναι προεραιτικη και επιλογη σου.
-ΤΕΛΕΙΟ! ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ?
-Ηρεμησε νεαρε. Θα το παρεις μαζι με την επισημη προαγωγη σου την επομενη φορα που θα παμε στο Tohan.
-Ωραια. Τελεια. Ανυπομονω! Αλλα κυριε Craul...
O Craul αντι για απαντηση του εκανε νοημα να ρωτησει.
-Τωρα που εγινα αξιωματικος ομως... Θα παρω μεταθεση? Θα φυγω απο αυτο το πλοιο?
-Οχι, οχι. Μην αγχωνεσαι. Μπορουν παραπανω απο ενας αξιωματικος να βρισκονται στο ιδιο πλοιο. Εξαλλου πρεπει καπως οι νεοι να μαθουν!
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη!   [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! I_icon_minitimeWed Jan 06, 2016 5:01 pm

Ο Red καθησυχαστηκε απο αυτην την απαντηση. Δεν ηθελε να φυγει. Οι φιλοι του απο την ακαδημια, ο Craul, ολοι ηταν εδω και περνουσε καλα.
-Χαιρομαι κυριε!
-Και εγω. Συγχαρητηρια Ensign Red Fullman!
Με ενα χαζο και διαπλατο χαμογελο ο Red τον ευχαριστησε και τον ρωτησε
-Και τωρα? Τι αλλαζει?
-Πρωτα απολα, αν θελεις, θα παρεις τα πραγματα σου και θα μετακομισεις διπλα μου στην καμπινα του δευτερου Αξιωματικου. Οι ανθρωποι καμια φορα... τεινουν να ζηλευουν και να κανουν παραλογα πραγματα. Δεν ειναι κακο να κρατησεις λιγη αποσταση, το βραδυ που θα κοιμασαι μονο.
-Μαλιστα. Θα το κανω
-Και μετα, θα περνας περισσοτερο χρονο μαζι μου. Θα εισαι διπλα μου, θα ακους πιο προσεκτικα τις οδηγιες μου και δεν ακολουθεις μονο εντολες. Θα πρεπει να δινεις κιολας. Και για να δινεις σωστες εντολες, θα πρεπει να τις μαθεις. Απο εμενα.
-Και πως θα ξεχωριζω μια σωστη απο μια λαθος εντολη?
-Υπαρχουν πολλα κριτηρια. Θα τα μαθεις εν καιρω. Προσοχη στα λογια μου και εμπιστευομαι την κριση σου.
-Μαλιστα κυριε!
-Α και ενα τελευταιο. Η ζωη των ανδρων σου ερχεται πρωτη. Πρωτα θα πεθανεις εσυ και μετα αυτοι. Το καταλαβες?
Ξαφνικα η ατμοσφαιρα βαρυνε με το που το ειπε αυτο.
-Το καταλαβα.
-Ωραια. Τωρα ελα εξω μαζι μου
Ειπε και βγηκαν και οι δυο στο καταστρωμα
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη!   [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! I_icon_minitimeWed Jan 06, 2016 5:09 pm

-Δωσε την πρωτη σου εντολη
-Τι να πω?
-Πιασε εναν και πες του να φωναξει ολους τους υπολοιπους. Πρεπει να σε ανακοινωσουμε.
-Τελεια.
Ειπε ο Red και πηγε σε εναν συναδελφο του που καθαριζε και του ειπε πως πρεπει να μαζευτουνε ολοι στο καταστρωμα.
Αυτος βλεποντας οτι ηρθε και του το ειπε απο το πλευρο του Captain Craul, του εκανε ενα καταφατικο νευμα και εφυγε να τους φωναξει.
Λιγα λεπτα μοναχα χρειαστηκαν για να μαζευτουν ολοι και να παραταχθουν μπροστα στον καπετανιο τους. Ολοι εκτος απο τον Red που βρισκοταν στο αριστερο πλευρο του Craul.
Ενας ανυπομονος Μαριν ρωτησε
-Τι εγινε Commander? Γιατι μας μαζεψατε ολους?
-Πρωτα απολα ειναι Captain για σενα. Και για ολους τους αλλους. Captain Craul.
Επιφωνηματα και ζητοκραυγες απο το πληθος ξεκινησαν αλλα τους διεκοψε γρηγορα ο Captain για να συνεχισει.
-Φτανει φτανει. Τυπικη ηταν η προαγωγη.
Δεν καταλαβαν τι εννοουσε αλλα συνεχισαν να τον ακουν
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη!   [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! I_icon_minitimeWed Jan 06, 2016 5:23 pm

Συνεχισε:
-Η προαγωγη που θα επρεπε να σας ενδιαφερει ειναι αυτη του Red απο εδω.
Ολοι σωπασαν και κοιταξαν με απορια ή δυσπιστια.
-Απο εδω και στο εξης, ο Red θα ειναι Ensign Red για ολους σας και θα υπηρετει στο πλοιο ως δευτερος αξιωματικος. Περιμενω απο ολους σας να υπακουτε τις εντολες του και να τον σεβεστε οπως κανετε με εμενα.
-ΤΙΙΙΙΙΙ??????
Απορησε φωναχτα ο μισος οχλος
Ο Red εψαξε με την ματια του να βρει την Rika και τον Mark που του το παιζαν εξυπνοι, για να δει την αντιδραση τους αλλα οταν τους εντοπισε ειχαν ηδη αρχισει τα μουρμουρητα.
-Για ηρεμιστε για ηρεμιστε. Επιλογη του Commodore Daigin ηταν μετα τα κατορθωματα που σας εξιστορησε για το Matsue. Λοιπον. Οπως ειπα, θελω σεβασμο και υπακοη αλλα μην το παρακανετε. Ειναι ακομα ο Red που ολοι ξερουμε! Χαχα!
Τον λογο πηρε ο Red
-Παιδια να ξερετε οτι ηταν και για μενα εκπληξη αυτο που συνεβει και θα κανω οτι περναει απο το χερι μου για να φτασουν και τα δικα σας ονοματα στα αυτια των ανωτερων και μια μερα, συντομα να βρεθειτε και εσεις στην θεση μου!
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη!   [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! I_icon_minitimeWed Jan 06, 2016 6:28 pm

-Και τωρα ηρθε η ωρα να περασεις απο Test drive Ensign Red.
-Τι εννοειτε?
-Οριστε η νεα αποστολη που μας ανεθεσαν απο τα κεντρικα στο Tohan.
Ειπε και του εδωσε ενα επισημο εγγραφο. Αυτο εγγραφε:

Quote :
Captain Daigin και Ensign Red
Στην ευρυτερη περιοχη του Sedna Kingdom εχει αρχισει να κυκλοφορει ενα πειρατικο πληρωμα που εχει προκαλεσει μερικες ταραχες στο νησι. Το πειρατικο πληρωμα λεγεται Peck Brothers και ο καπετανιος τους, προσφατα επικυρηχθηκε με 10.000.000 Bounty. Κυνηγηστε και βαλτε ενα τελος απο νωρις στην αδοξη πορεια τους.

-Φαινεται ευκολη η αποστολη αυτη. Γιατι δεν την αναλαμβανεις εσυ μονος σου? Εγω δεν θα κανω τιποτα. Θα ειμαι εδω για να επιβλεπω και να σε διορθωσω στο τελος.
Του αρεσε η ιδεα του Red. Δεν ειχε κανενα προβλημα
-Συμφωνοι Captain Craul. ΑΝΤΡΕΣ!
-ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ!
-ΘΕΣΤΕ ΠΟΡΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ SEDNA KINGDOM! Εχουμε μερικους πειρατες να μαζεψουμε...
Back to top Go down
Badboy
Marine
Marine
Badboy


Όνομα Χαρακτήρα : Red Fullman
Posts : 1341
Join date : 2012-08-22
Age : 31

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη!   [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! I_icon_minitimeWed Jan 06, 2016 6:42 pm

Και το ταξιδι ξεκινησε. Ο πλοηγος του πλοιου συμβουλευτηκε τους χαρτες του και τις πυξιδες του και ορισε την σωστη κατευθυνση.
Ενα καλο με την καινουργια προαγωγη ηταν οτι πλεον δεν θα εκανε βαρδιες στο παρατηρητηριο.
Ετσι, τρεις μερες αργοτερα, τρεις ζεστες μερες για τον Red αργοτερα ακουσαν τον Mark που κοιτουσε με το τηλεσκοπιο
-ΝΗΣΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ!!! ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ!! ΝΗΣΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ!! ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ SEDNA KINGDOM!

Ο Red και ο Captain Craul ηταν μαζι, στην καμπινα του τελευταιου και συζητουσαν για το πως θα ηταν σωστοτερο να ενεργησουν. Κυριως ο Red κατεστρωνε σχεδια και ο Captain του ασκουσε φιλικη κριτικη.
Τελικα στο σχεδιο που κατεληξε ηταν να προσαραξουνε πρωτα στο λιμανι της πολης και να μαθουνε πληροφοριες για τους πειρατες και μετα να τους κυνηγησουνε
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη!   [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 9ο - Πρωτη φορα αξιωματικος! Πρώτη αποστολη!
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 2ο - Η πρωτη μικρη αναγνωριση?
» [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 1ο - Απο πολη σε φρουριο!
» [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 5ο - Νεες δυναμεις
» [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 3ο - Fullman to the Rescue!
» [Τέλος-Αποστολή]Νομος και Ταξη! Η δικαιοσυνη πανω απο ολα! Μερος 7ο - Mια παρεξηγημενη ομαδα

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Sedna Kingdom-
Jump to: