Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 36 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 36 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή-Τεχνική} Τα παιχνίδια της επανάστασης {Τέλος}

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Deidara
StoryReader
StoryReader
Deidara


Όνομα Χαρακτήρα : Deidara
Posts : 527
Location : Akatsuki's Hideout
Join date : 2013-04-11

{Αρχή-Τεχνική} Τα παιχνίδια της επανάστασης {Τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Τεχνική} Τα παιχνίδια της επανάστασης {Τέλος}   {Αρχή-Τεχνική} Τα παιχνίδια της επανάστασης {Τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeFri Jan 08, 2016 6:06 pm

Όνομα χαρακτήρα: Leonidas

P.o.M. Points: 25

Belli: 91.000

Τυχόν παρατηρήσεις:
Ήταν καλή ιστορία αν και πολύ απλή από θέμα πλοκής.
1)Αν και δεν ένιωθα ότι ο Leonidas ταίριαζε για τέτοιες ιστορίες τελικά δέθηκε καλά στην ομάδα.
2)Η μάχη σας ήταν πολύ καλή θεωρώ.Χαίρομαι που δεν συμμετείχε ο Leonidas γιατί πραγματικά θα μου φαινόταν πολύ παράξενο αν έχανε ή έστω αντιμετωπιζόταν στα ίσα από τα μέλη της ομάδας του Arima (χωρίς παρεξήγηση tsitakos).Έμεινε στο σωστό κλίμα και μου άρεσαν τα ζευγάρια.Ίσως να ήθελα να δω κάτι περισσότερο από τα πιο σοβαρά μέλη της ομάδας,τον Chrono και τον Bloody.
3)Στο κομμάτι που αρχίσατε το τουρνουά ένιωθα ότι γράφατε καλύτερα και κρατήσατε το ενδιαφέρον για τον αγώνα.Αν και οι πλειοψηφία των παιχτών σαν ήταν άσχετοι με το άθλημα δεν αμφέβαλλα πως αυτά τα θηρία θα τα ρήμαζαν όλα στο τέλος.Προφανώς ο Daisuki δεν πλήρωσε αρκετά τους διαιτητές.

------------------------------------------------------------------
1)Νιώθω ότι υπάρχει βελτίωση στον τρόπο γραφής σου,αυτό είναι σίγουρο,αλλά σοβαρά αδερφέ πρόσεχε το μέγεθος των προτάσεων σου.
Δεν θα μπορούσε ποτέ όμως ο Leonidas να τους εμπιστευτεί ήξερε πως όποια μεγάλη ομάδα είτε της κυβέρνησης ήταν είτε κατά της κυβέρνησης όλες είχαν και σκάρτους αλλά και καλούς ανθρώπους ο πατέρας του συχνά του έλεγε ''Οι άνθρωποι ίσως ακούσουν τα λόγια σου αλλά σίγουρα θα νιώσουν τις πράξεις σου'' .
Όλη αυτή την πρόταση μου την έγραψες στο πρώτο σου ποστ και προφανώς κανονικά είναι παραπάνω από μία προτάσεις.Όχι μόνο κουράζουν οι μεγάλες προτάσεις αλλά πολλές φορές δεν μπορείς να κρατήσεις το νόημα σε αυτές (όχι μόνο εσύ ο οποιοσδήποτε).Η παραπάνω αυτή πρόταση είναι παράδειγμα αυτής της περίπτωσης.Απλά ρίχνε καμιά έξτρα ματιά προτού στείλει το ποστ σου.
2)Στο τέλος μου τα χάλασες πάλι λιγάκι.Ξέρω ότι ήταν τα έξτρα ποστ τιμωρίας όπως λες,γιατί έχασες,αλλά μου έδεινες την εντύπωση ότι έγιναν κάπως βιαστικά και αυτό δεν χρειαζόταν.Ενώ γενικά έγραφες πολύ καλά στο τέλος μου φάνηκαν πολύ γρήγορα τα πράγματα.
(να ποστάρεις στο χαρακτήρα σου την τεχνική σου)
Back to top Go down
 
{Αρχή-Τεχνική} Τα παιχνίδια της επανάστασης {Τέλος}
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» {Αρχή-Τεχνική} Από νέο σε νέο πρόσωπο {Τέλος}
» [Τέλος-Παρελθόν-Τεχνική]Πίσω στην αρχή...Part 2
» [Τέλος]El Dorado arc:Στα χνάρια της επανάστασης.
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Αρχή-Φρούτου-Τεχνική] Μια βόλτα στα κεντρικά των Marines

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Centaurea-
Jump to: