Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 40 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 40 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] A new comrade

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A new comrade  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A new comrade    [Τέλος] A new comrade  - Page 4 I_icon_minitimeMon Sep 09, 2013 2:31 am

-Τελείωσα την δουλειά μου, πάμε να φύγουμε μου είπε η Erza. Άρχιζε να περπατάει και μετά σταμάτησε. Γύρισε προς τα μένα και είπε κάτι.
-Που είναι το καράβι σου??? Με ρώτησε. Με αυτό που είχε πει σημαίνει ότι θα μπει στο πλήρωμα μου αλλά θα πρέπει να της πω την αλήθεια αλλά φοβάμαι κιόλας μην θέλει μετά να μπει στο πηρατικο πλήρωμα μου. Όπως και να έχει πρέπει να της πω την αλήθεια όμως επειδή θα το μάθει έτσι και αλλιώς.
-Βασικά ήθελα να σου πω για αυτό το πράγμα, έχω την βάρκα στην ακτή και για να πω την αλήθεια δεν έχω φτιάξει ούτε σημαία αλλά ούτε και έχω καράβι μεγάλο ήταν λίγο νευριασμένη αλλά μετά ησύχασε.
-Δεν πειράζει, θα φτιάξουμε την σημαία και όταν βρούμε καράβι τότε θα την ανεβάσουμε όντως είχε ένα δίκιο με αυτό. Μετά φύγαμε προς την ακτή. Την βάρκα την είχα αφήσει στην ακτή και για αυτό λογικά θα κάνουμε πολύ ώρα μέχρι να φτάσουμε.
Μετά από 30 λεπτά
Περάσαν 30 λεπτά και επιτέλους είχαμε φτάσει στην ακτή, έδειχνε λίγο τσαντισμένη. Μάλλον θα ήταν επειδή είχα αφήσει την βάρκα στο λιμάνι. Αμέσως μετά πήγα και έβαλα την βάρκα στο νερό και μπήκα μέσα, μπήκε και η Erza μέσα στην βάρκα.
-Ξέχασα πρέπει να ονομάσω και το πλήρωμα μας κιόλας, λέω να το ονομάσω White Scarf Πειρατές εσύ τι λες??? Ρώτησα την Erza.
-Μια χαρά φαίνεται.
Πιάσαμε και οι δυο μετά τα κουπιά και αρχίσαμε να κάνουμε κουπί και πηγαίναμε προς το επόμενο νησί.

Τελος
Back to top Go down
Editor
Newspaper Publisher
Newspaper Publisher
Editor


Posts : 956
Join date : 2013-02-01

[Τέλος] A new comrade  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A new comrade    [Τέλος] A new comrade  - Page 4 I_icon_minitimeWed Sep 11, 2013 4:18 pm

Όνομα χαρακτήρα: Natsu Dragneel

P.o.M. Points: 20

Belli: 78.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Καλύτερη από την προηγούμενη. Εκτός από μικροαπροσεξίες έχω δύο παρατηρήσεις. Η πρώτη αφορά τα αρχικά ποστ τα οποία ήταν αρκετά κουραστικά. Η δεύτερη αφορά το πόσο εύκολα αποφάσισε η Erza να σε ακολουθήσει. Δεν ξέρω αν κρύβει κάτι ή αν έχεις κάτι στο μυαλό σου, θα ήθελα να την δω όμως να αναπτύσσει και να εκφράζει τις σκέψεις της.
Back to top Go down
 
[Τέλος] A new comrade
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» [Τελος] Again a new comrade!!!!
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] New War

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Endless Waste-
Jump to: