Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 29, 2013 1:57 pm

Πήδηξα στον αέρα και προσγειώθηκα στο έδαφος δίπλα του, σήκωσα το πόδι μου στον αέρα και το κάλυψα και πάλι με Haki.
Έχεις κάποια τελευταία λόγια μικρέ? Αλλιώς καλύτερα να χαιρετήσεις αυτόν τον κόσμο καθώς σκοπεύω να διαλύσω το κρανίο σου.
Ωστόσο κάτι μου τράβηξε την προσοχή, μια πολύ δυνατή ψυχή. Φαινόταν σαν άγριο θηρίο που με έψαχνε για να με καταβροχθήσει, κάτι μου έλεγε πως η ψυχή αυτή ανήκε στον Viper που έλεγε ο αντίπαλος μου προηγουμένως. Κατέβασα το πόδι μου και γύρισα να φύγω, με την άκρη του ματιού μου τον είδα να με κοιτάει σαστισμένος.
Είναι η τυχερή σου μέρα μικρέ. Πάω να συναντήσω τον Viper που έλεγες πριν, φαίνεται να είναι πολύ δυνατός αντίπαλος. Όσο και αν θέλω να σε σκοτώσω, δεν πρόκειται να πω όχι σε μια τέτοια πρόκληση. Αν ήμουν στην θέση σου θα έφευγα όσο πιο μακριά μπορούσα, αφού ξεμπερδέψω μαζί του θα επιστρέψω για τους υπόλοιπους που έχω αφήσει ζωντανούς... Του είπα καθώς ήδη κατευθυνόμουν προς την κατεύθυνση που είχα νιώσει την ψυχή εκείνη.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 29, 2013 3:47 pm

Έφτασα μπροστά από το τοίχος που είχαν στήσει για να προστατέψουν το χωριό τους, ακούμπησα το χέρι μου και δημιούργησα μια έκρηξη. Αρκετά κομμάτια του τοίχους άρχισαν να πέφτουν διαλυμένα...
Χμ, ώστε αυτό το πράγμα είναι αρκετά γερό για να αντέχει ακόμα και τις εκρήξεις μου εε? Ενδιαφέρον! Ας δούμε πόσες πολλές μπορεί να αντέξει.. Μονολόγησα καθώς έφερνα το χέρι μου μπροστά για μια ακόμη φορά. Μια δεύτερη έκρηξη ακολούθησε και ακόμα περισσότερα κομμάτια έπεσαν στο έδαφος, χαμογέλασα ευχαριστημένος με την θέληση του τοίχους να αντισταθεί και ύστερα σήκωσα και τα δυο μου χέρια στον αέρα. Αρκετές εκρήξεις ακολούθησαν και σύντομα το τοίχος άρχισε να υποχωρεί μέχρι που διαλύθηκε σε κομμάτια και μου άνοιξε τον δρόμο για να περάσω. Κάνοντας μερικά βήματα ακόμα, παρατήρησα πως πίσω από το τοίχος βρίσκονταν αρκετοί πολεμιστές που με περίμεναν με τα όπλα τους στον αέρα.
"Επιτέλους είστε όλοι μαζί. Τώρα δεν χρειάζεται να σας ψάχνω για να σας σκοτώσω...!" Σκέφτηκα βγάζοντας το κατάνα μου από την θήκη του, δεν θα χρησιμοποιούσα τις εκρήξεις μου. Θα το απολάμβανα καθώς θα τους έσφαζα έναν έναν..
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 29, 2013 3:55 pm

Σταματήστε αμέσως, δεν είστε αρκετά δυνατοί για να αντιμετωπίσετε αυτόν τον άντρα. Δεν χρειάζεται να πεθάνουν πολλοί πολεμιστές μας, εγώ θα τον αντιμετωπίσω. Δεν είδατε τι έκανε στον Braham και τον Genbo, νίκησε ακόμα και τον Kamakiri.. Δεν είναι ένας αντίπαλος που πρέπει να θεωρείτε εύκολος... Φώναξε ένας άντρας και ευθύς αμέσως οι πολεμιστές κατέβασαν τα όπλα τους. Γύρισα και τον κοίταξα, φαινόταν αρκετά δυνατός και δύσκολος αντίπαλος. Δεν υπήρχε αμφιβολία πλέον, σε αυτόν άνηκε η ψυχή που ένιωσα πριν. Αυτός πρέπει να ήταν ο Viper.
Ώστε εσύ είσαι το αφεντικό σε αυτή την περιοχή εε? Ήθελα να σε συναντήσω... Viper.. Έτσι δεν σε λένε, έτσι πρέπει να σε λένε! Άλλωστε η ψυχή σου είναι το ίδιο δυνατή με αυτήν που ένιωσα πριν, θες να με σκοτώσεις αλλά και εγώ θέλω το ίδιο πράγμα. Δεν έπρεπε να πειράξετε το πλήρωμα μου, τώρα θα βιώσετε τον φόβο και τον θάνατο.
Με κοίταξε στα μάτια αλλά δεν απάντησε τίποτα, μπορούσα να δω την φλόγα της οργής του να χτυπιέται μέσα στα μάτια του. Αυτός ο άντρας ήταν ένας από τους πιο δύσκολους αντιπάλους, δεν φοβούνται να πεθάνουν αλλά αντίθετα το ζητάνε.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 29, 2013 4:47 pm

Τς, δεν σκοπεύεις να μιλήσεις άλλο εε? Πολύ καλά λοιπόν, ας αφήσουμε τα όπλα μας να μιλήσουν για εμάς. Ξέρω πως είσαι δυνατός όμως δεν νομίζω πως μπορείς να με νικήσεις σε μια μάχη σώμα με σώμα, πιστεύω πως θα έχεις και εσύ μερικά περίεργα παιχνίδια όπως και οι φίλοι σου που νίκησα μέχρι τώρα. Σου προτείνω να τα χρησιμοποιήσεις από την αρχή γιατί δεν σκοπεύω να συγκρατήσω τον εαυτό μου, πρέπει να βρω το πλήρωμα μου και εσύ θα με οδηγήσεις σε εκείνους προτού σε σκοτώσω.
Το πλήρωμα σου? Δεν χρειάζονται ψέματα ξένε, ξέρω πολύ καλά πως είσαι ένας από τους άντρες του Enel. Αλλά ο "θεός" σου μάλλον φοβόταν να μας αντιμετωπίσει ο ίδιος και έστειλε εσένα.. Τι σου έταξε άραγε? Δύναμη? Ή μήπως πλούτη?
"Άντε πάλι με αυτόν τον Enel... Γιατί τον αποκαλούν όλοι θεό? Τς, εγώ είμαι ο άνθρωπος που θα ξεπεράσει ακόμα και τον θεό... Πως μπορούν να με συγκρίνουν με κάποιον που απλά παριστάνει τον θεό...?" Σκέφτηκα και έσφιξα το κατάνα στο χέρι μου, λύγισα τα γόνατα μου και ύστερα πήδηξα προς τον αντίπαλο μου. Το ίδιο έκανε και εκείνος με το όπλο του έτοιμο για μάχη.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 29, 2013 4:58 pm

Συγκρουστήκαμε στον αέρα για πρώτη φορά, είχε αρκετή δύναμη μέσα του για να μπορεί να με μπλοκάρει. Προσγειωθήκαμε στο έδαφος και κάναμε μερικά βήματα για να απομακρυνθούμε ο ένας από τον άλλο, γύρισε το όπλο του και έριξε μια βολή. Δεν είχε καμία σχέση με το μπαζούκα του προηγούμενου τύπου, ήξερα πολύ καλά πως αν αυτό με πετύχαινε δεν θα αποκτούσα απλά μια γρατζουνιά όπως και πριν. Έσπρωξα το έδαφος και εκτινάχτηκα προς το μέρος του, έσκισα τον αέρα με το κατάνα μου με σκοπό να τον πετύχω στα πλευρά. Ωστόσο χρησιμοποίησε την κάννη του όπλου του για να αποκρούσει την λεπίδα μου. Σήκωσα το άλλο μου χέρι και δοκίμασα να τον χτυπήσω με μια έκρηξη αλλά κάτι που δεν περίμενα έγινε... Η έκρηξη μου απορροφήθηκε από το χέρι του, αυτόματα έκανα μερικά βήματα προς τα πίσω. Δεν περίμενα μια τέτοια εξέλιξη, αυτός ο άντρας είχε στην κατοχή του ένα φρούτο του διαβόλου? Ή απλά έκανε κάτι και κατάφερε να ρουφήξει την έκρηξη που είχα προκαλέσει? Όπως και να είχε έπρεπε να είμαι προσεκτικός από εδώ και πέρα...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 29, 2013 6:27 pm

Του επιτέθηκα και πάλι, αυτή την φορά χρησιμοποίησα το κατάνα μου. Μετέφερα την δύναμη μου σε αυτό και έκανα την επιφάνεια του να εκραγεί καθώς ο Viper απέκρουε και πάλι το χτύπημα μου με το όπλο του. Δεν περίμενε την έκρηξη και έτσι πετάχτηκε μερικά μέτρα πίσω αλλά την γλύτωσε με μια γρατζουνιά και μερικά καψίματα στα χέρια και τα πόδια.
Δεν αρκεί αυτό για να με νικήσεις. Πρέπει να δοκιμάσεις πιο πολύ για να τα καταφέρεις.
Δεν είναι και τόσο δύσκολο. Απλά θα σε ανατινάξω σε κομμάτια και θα λήξω αυτή την μάχη, ωστόσο δεν είμαι τόσο χαζός για να σε χτυπήσω με το χέρι μου. Ξέρω πως έχεις την ικανότητα να απορροφήσεις τις εκρήξεις μου και δεν θα σου δώσω την ευκαιρία να το κάνεις. Φώναξα καθώς μια ακόμα εκρηκτική επίθεση με το κατάνα μου ήταν καθ'οδών. Ο Viper χαμογέλασε και έφερε το χέρι του μπροστά, δεν πρόλαβα να σταματήσω το χέρι μου και έτσι μια ακόμα έκρηξη απορροφήθηκε από το χέρι του.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 29, 2013 6:42 pm

Νομίζω πως αυτό πρέπει να είναι πλέον αρκετό... Έκανες λάθος στους υπολογισμούς σου... Reject!!
Ένιωσα ένα κύμα να διαπερνάει το σώμα μου καθώς με χτύπησε με εκείνο το περίεργο χέρι που είχε, πετάχτηκα πίσω και ένιωσα λες και το σώμα μου θα γινόταν χίλια κομμάτια από την επίθεση του.
Βήχας μου ήρθε και έφτυσα αίμα, τι ακριβώς είχε κάνει? Μπορούσε να επιτεθεί με κύματα από τις παλάμες του?
Σηκώθηκα τρεκλίζοντας και τον κοίταξα νευριασμένα.
Θα μου το πληρώσεις αυτό στο σύντομο μέλλον.
Πολύ αμφιβάλω, όσο πιο δυνατές είναι οι επιθέσεις σου τόσο πιο δυνατά μπορώ να σε χτυπήσω μετά... Εμπρός, δοκίμασε και πάλι να με ανατινάξεις...
Είσαι πολύ σίγουρος για τον εαυτό σου μικρέ. Δεν θα σου βγει σε καλό, αυτό μπορώ να στο υποσχεθώ.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 29, 2013 6:48 pm

Επιτέθηκα και πάλι με το κατάνα μου, αυτή την φορά δίχως να κάνω έκρηξη. Στόχευα το χέρι του και ήμουν σίγουρος πως θα χρησιμοποιήσει την περίεργη δύναμη του για να απορροφήσει το χτύπημα μου. Πράγματι ο Viper πιάστηκε στην παγίδα μου και έβγαλε το χέρι του μπροστά, γύρισα το κατάνα μου στον αέρα και το πέρασα ξυστά από το δικό του. Η λεπίδα μου έσκισε τον επίδεσμο που το είχε δεμένο και ένα περίεργο αντικείμενο σε σχήμα κοχυλιού έπεσε στο έδαφος. Ο Viper προσπάθησε να το πιάσει αλλά το πόδι μου ήταν πιο γρήγορο και το κάλυψε.
Τς, ώστε αυτό ήταν το παιχνίδι σου. Έτσι μπορούσε να απορροφήσεις το χτύπημα μου, ας ξανά δούμε τα πράγματα από την αρχή τώρα. Άραγε μπορείς να αντέξεις μια μάχη απέναντι μου δίχως αυτό?
Έκανε μερικά βήματα πίσω για να μπορέσει να αμυνθεί σε περίπτωση που επιτεθώ, δεν θα του έδινα το παράθυρο όμως. Έσπρωξα το έδαφος με μια έκρηξη και έπεσα πάνω του με το σώμα μου καλυμμένο με Haki. Φώναξε από τον πόνο του χτυπήματος και έπεσε στο έδαφος, βρέθηκα από πάνω του και η λεπίδα μου έγλυφε τον λαιμό του.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeThu Aug 29, 2013 6:54 pm

Έχασες και τώρα θα πεθάνεις... Σαν σκυλί στο έδαφος, θα πάρω την ζωή σου και θα βάψω το κατάνα μου με το αίμα σου.
Σήκωσα το κατάνα μου στον αέρα και το κατέβασα με οργή προς τον Viper αλλά ένα λεπτό ρόπαλο με μπλόκαρε. Σήκωσα το βλέμμα μου για να αντικρίσω μια μικροκαμμωμένη κοπέλα να προσπαθεί να συγκρατήσει το χτύπημα μου.
Θα σου πρότεινα να φύγεις από εδώ. Δεν υπάρχει χώρος για κοριτσάκια στην μάχη αυτή. Είπα και πίεσα ακόμα πιο πολύ το κατάνα μου προς τα κάτω, τα γόνατα της λύγισαν αλλά δεν σταμάτησε να αντιστέκεται.
Τς, πολύ καλά... Αφού αυτό θέλεις, αυτό θα γίνει... Δικιά σου ζωή είναι άλλωστε, εμένα δεν με πειράζει και αν στην πάρω.
Δεν ήρθα για να πεθάνω, ήρθα για να σε σταματήσω. Δεν πειράξαμε το πλήρωμα σου, οι στρατιώτες το Enel το έκαναν.. Σε παρακαλώ σταμάτα...
Ζεχαχαχαχα, είσαι καλή στα ψέματα μικρή... Αλλά μην νομίζεις πως θα πιάσει κάτι τέτοιο, θα σκοτώσω τον Viper για αυτό που έκανε και αν χρειαστεί θα σκοτώσω και εσένα πρώτα.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeFri Aug 30, 2013 10:18 am

Έκανε μερικά βήματα πίσω και έσφιξε το όπλο της στα χέρια της. Την κοίταξα παραξενεμενος, φαινόταν να είναι σίγουρη για αυτό που πήγαινε να κάνει παρά το ότι δεν είχε ελπίδα απέναντι μου.
Επιτέθηκα και πάλι αλλά δεν κουνήθηκε από την θέση της, πίσω της βρισκόταν πεσμένος ο Viper. Το κατανα μου άρχισε να χτυπάει μανιωδώς το όπλο της μέχρι που το ράγισε.
Τς, δεν θα αντέξεις ούτε πέντε λεπτά ακόμα αν κατέθεσε όπως είσαι τώρα... Εξαφανίσου από τον δρόμο μου.
Σου είπα πως δεν θέλω να σε πολεμήσω. Οι φίλοι σου δεν είναι εδώ, δεν ήμαστε αντίπαλοι σας... Πρέπει να σταματήσεις.
Κανείς τα πράγματα χειρότερα με τα ψέματα σου. Σου είπα να φύγεις από την μέση Ουρλιαξα και την χτύπησα στο πρόσωπο με μια γροθιά μου. Έπεσε στο έδαφος, τα χείλη της είχαν ανοίξει και έτρεχαν αίμα. Ήμουν εξοργισμένος, γύρισα και πήγα προς τον Viper. Το κατανα μου έσκισε τον αέρα με στόχο την καρδιά του, αλλά βρήκε και πάλι αντίσταση από την μικροκαμμωμενη γυναίκα. Είχε καρφωθεί στον δεξί της ώμο. Για μια στιγμή πάγωσα, ένιωσα την ψυχή της που πάλευε να με κάνει να την ακούσω, παρά το γεγονός πως είχε νικηθεί ακόμα προσπαθούσε να μου δώσει το μήνυμα.
Έβγαλα το κατανα μου και το έβαλα στην θήκη του, οι δυο τους με κοιτούσαν σαστισμενα..
Τς, πρέπει να είμαι τρελός για να μην πιστέψω μια γυναίκα με τόσο θάρρος.. Καλά λοιπόν, οδήγησε με σε εκείνον τον θεό, αλλά φρόντισε να είναι εκεί οι φίλοι μου... Είπα καθώς καθόμουν στο έδαφος...


Τέλος δεύτερου μέρους.
Back to top Go down
Sponsored content





Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Knock-up Stream] Angels [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Same blood, different path ? (part 2 ) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Same blood, different path ? (part 1) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Παρελθόν] Mercenerie Origins Part 1 [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: White Sea :: Skypiea :: Shandian Village-
Jump to: