Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 14 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 14 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Jul 27, 2013 4:24 pm

Ενημέρωση:


To πλοίο μας έφτανε επιτέλους στα παγωμένα μέρη του Drum Island, βγήκα στο κατάστρωμα και ένας κρύος αέρας με συνεπήρε. Χαμογέλασα και κοίταξα γύρω μου.
Χμ, σαν το Ice Nine ε?! Καιρό είχα να βρεθώ σε ένα τέτοιο μέρος, μου είχε λείψει μπορώ να πω..
O Scar βγήκε στο κατάστρωμα και ενθουσιάστηκε με το παγωμένο τοπίο.
Επιτέλους! Καιρός ήταν να φτάσουμε, πλέον μπορώ να δω πόσο πολύ μπορώ να πιέσω το φρούτο μου..!
Ζεχαχαχαχα, θα ήθελα να το δω αυτό φίλε μου! Λοιπόν, ώρα να ετοιμαστούμε για αποβίβαση. Ανέβα και μάζεψε τα πανιά, θα πάω να μιλήσω στην Rangiku. Είπα καθώς έμπαινα και πάλι στο εσωτερικό του πλοίου, η Rangiku είχε μείνει ξύπνια μέχρι αργά το βράδυ γιατί μελετούσε τους χάρτες με τα υδάτινα ρεύματα της περιοχής και έτσι ήταν ακόμα στο κρεβάτι.
Την ξύπνησα και την άφησα να ετοιμαστεί, εν το μεταξύ πήγα στο πηδάλιο και οδήγησα το πλοίο μας σε ένα απομονωμένο μέρος που θα μπορούσαμε να το αφήσουμε και να συνεχίσουμε με τα πόδια.


Last edited by Roni on Tue Aug 06, 2013 10:33 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Jul 28, 2013 12:28 pm

Η Rangiku ετοιμάστηκε και βγήκε στο κατάστρωμα, ο Scar και εγώ είχαμε ήδη ετοιμάσει το πλοίο και τα πράγματα που θα παίρναμε μαζί μας. Κατεβήκαμε επιτέλους στο κρύο νησί και πατήσαμε στο αφράτο χιόνι.
Ενδιαφέρον! Είναι πιο κρύο από ότι περίμενα, θα είναι πράγματι πολύ ενδιαφέρον νησί αυτό.
Έχε τον νου σου και άσε τους ενθουσιασμούς, το χιόνι και ο πάγος δεν είναι για να παίξει κανείς. Θα σε σκοτώσουν αν βρουν την ευκαιρία, να το θυμάσαι πάντα αυτό.
Οι, οι. Καλά...! Δεν με αφήνεις να χαρώ καθόλου! Τι σόι καπετάνιος είσαι εσύ?
Έλα σταματήστε! Έχουν παγώσει τα κόκαλα μου εδώ, πάμε καλύτερα προς την πόλη μπας και βρούμε κατάλληλα ρούχα και ένα μέρος για να μείνουμε σήμερα. Έχουμε αρκετό καιρό μέχρι να ρυθμιστεί η Log Pose οπότε καλύτερα να φροντίσουμε να έχουμε τα πιο βασικά.


Last edited by Roni on Tue Jul 30, 2013 11:48 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 29, 2013 9:56 pm

Συμφωνήσαμε γελώντας και προχωρήσαμε προς το εσωτερικό μέρος του νησιού με σκοπό να βρούμε την πόλη. Ωστόσο δεν προλάβαμε να προχωρήσουμε αρκετά μέχρι που μπλεχτήκαμε σε μια χιονοθύελλα. Ο Scar χρησιμοποίησε τις δυνάμεις του φρούτου του για να φέρει ένα δυνατό κύμα αέρα, σύντομα το χιόνι που έπεφτε άρχισε να σπρώχνεται προς την αντίθετη κατεύθυνση από αυτή που ακολουθούσαμε.
Τς, γίνεσαι όλο και καλύτερος φίλε μου. Ίσως να πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ για την ηγετική μου θέση!
Χεχεχεχε, έχω πολύ δρόμο ακόμα για να μπορώ να πω πως έχω μια ελπίδα απέναντι σου. Μην ξεχνάς πως έχεις και εκείνη την ενοχλητική δύναμη πλέον... Δεν είμαι τρελός για να σε πολεμήσω...!
Ζεχαχαχαχα, για μια στιγμή πίστευα πως θα μπορούσα να σε προκαλέσω να με πολεμήσεις. Θα είχε ενδιαφέρον μπορώ να πω, αλλά δεν πιάστηκες στην παγίδα μου.
Περιτριγυρίζομαι από χαζούς... Πως κατέληξα εγώ έτσι, ξεκίνησε τόσο ωραία η ζωή μου... Ψιθύρισε η Rangiku αλλά ο Scar την άκουσε και τις έκανε μια γκριμάτσα κοροϊδίας. Δίχως να τους δώσω και πολύ σημασία συνέχισα τον δρόμο μου προς την πόλη αναγκάζοντας τους έτσι να σταματήσουν και να με ακολουθήσουν.


Last edited by Roni on Tue Jul 30, 2013 11:49 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 29, 2013 10:04 pm

Περπατούσαμε αρκετά μέχρι που αισθάνθηκα κάποιον να μας παρακολουθεί, αν και δεν μπορούσα να είμαι σίγουρος για το που ακριβώς βρισκόταν ήξερα πως ήταν κάπου στο δάσος που εκτεινόταν γύρω μας.
Έχετε τον νου σας. Δεν μου φαίνεται να είναι εύκολος αντίπαλος αυτός που μας παρακολουθεί. Δεν γνωρίζω αν είναι εχθρικός ή αν απλά μας κοιτάει, αλλά υποθέτω πως θα μάθουμε πολύ σύντομα.
Άστον πάνω μου. Πήρες τους μαρίν στο Nanimonai.
Τς, καλά... Αλλά να προσέχεις.
Ο Scar συμφώνησε με ένα νεύμα και πέρασε μπροστά, προχωρήσαμε λίγο ακόμα μέχρι που μια φιγούρα εμφανίστηκε ανάμεσα στα δέντρα. Ήταν ένας νεαρός γεμάτος ουλές παλιές αλλά και καινούργιες. Το πάνω σώμα του ήταν γυμνό και σε αντίθεση με το κρύο που μας αγκάλιαζε, αυτός φαινόταν να μην κρυώνει. Αντίθετα έδειχνε να απολαμβάνει τον καιρό.


Last edited by Roni on Tue Jul 30, 2013 11:49 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 29, 2013 10:11 pm

Καλώς τον. Εσένα ψάχναμε. Γιατί μας παρακολουθείς?
Όταν μιλάς σε κάποιον ξένο πρέπει πρώτα να συστήνεσαι, αλλά υποθέτω πως αυτούς τους σωστούς τρόπους συμπεριφοράς δεν τους ξέρει ένας βρωμερός πειρατής σαν και του λόγου σου.
Τς, αυτόν ήταν! Θα σε καθαρίσω... Φώναξε ο Scar και κουνώντας τα χέρια του έστειλε αρκετό χιόνι πάνω στον αντίπαλο του μαζί με μια δόση δυνατού αέρα.
Ο νεαρός χαμογέλασε ξερά και έμεινε ακίνητος.
Το χιόνι σε συνδυασμό με τον αέρα τον χτύπησε μετωπικά αλλά προς μεγάλη μας έκπληξη το σώμα του διαλύθηκε και έγινε άμμος. Μερικά δευτερόλεπτα αργότερα ξανά δημιουργήθηκε στο ίδιο ακριβώς σημείο.
Τι στο...? Φώναξε σαστισμένος ο Scar και έστειλε έναν κεραυνό αυτή την φορά. Ωστόσο και πάλι είχε το ίδιο αποτέλεσμα πάνω στον άγνωστο ακόμα άντρα.
Logia? Ενδιαφέρον, Scar! Βάλε τα δυνατά σου, θέλω να δω τι μπορείς να καταφέρεις απέναντι του.
Τς, λες και δεν προσπαθώ τόση ώρα...


Last edited by Roni on Tue Jul 30, 2013 11:49 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 29, 2013 10:35 pm

Ο αντίπαλος του Scar αποφάσισε να πάρει την μάχη λίγο πιο σοβαρά και επιτέλους κινήθηκε από την θέση του. Ένας ακόμα κεραυνός ακολούθησε αλλά για μια ακόμα φορά δεν είχε αποτέλεσμα, ο νεαρός μετακινήθηκε σε μορφή άμμου ανάμεσα στον αέρα και βρέθηκε ξαφνικά μπροστά στον Scar. Ένα δυνατό αλλά απόλυτα ακριβές χτύπημα τον βρήκε λίγο πάνω από το διάφραγμα και τον έριξε στο έδαφος δίχως ανάσα.
Καλύτερα να τα παρατήσεις. Έχω ανώτερο φρούτο και σίγουρα είμαι πολύ πιο δυνατός από εσένα, για να μην αναφέρω το ότι μπορώ να σε σκοτώσω με μερικές απλές κινήσεις των χεριών μου.
Τς, αν τα παρατούσα τόσο εύκολα τότε δεν θα άξιζα να ταξιδεύω μαζί του. Τώρα αρχίζει η κανονική μάχη μικρέ.
Πολύ καλά. Απλά μη ζητάς να σου χαρίσω την ζωή αργότερα, δεν θα κάνω τέτοια χάρη σε ένα σκουπίδι παράνομο.
Δεν θα σου ζήταγα χάρες ούτως ή άλλως.
Οι δυο τους συγκρούστηκαν για μια ακόμη φορά, ο Scar παρά την μεγαλύτερη σωματική του διάπλαση φαινόταν να παίρνει επικίνδυνα χτυπήματα από τον νεαρό άντρα.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Jul 30, 2013 11:45 pm

Άμμος και αέρας μπλέχτηκαν σε έναν επικίνδυνο αγώνα, σύντομα ένα σύννεφο τους τύλιξε και τους έκρυψε από το οπτικό μας πεδίο.
Μπορούσα να νιώσω τις κινήσεις τους καθώς και τα μέρη που στόχευαν όταν χτυπούσαν ο ένας τον άλλο μέσω του χάκι μου. Ο νεαρός αντίπαλος του Scar παρά τα αλλεπάλληλα χτυπήματα του δεν φαινόταν να έχει πάθει κάποια ζημιά. Αντιθέτως ο Scar είχε αρκετά κοψίματα και αμυχές στο σώμα του που είχαν προκληθεί από την άμμο και τις τρομακτικές γνώσεις του ανθρωπίνου σώματος από τον αντίπαλο του.
Ωστόσο κανένας από τους δυο δεν φαινόταν να τα παρατάει παρά την κούραση που πρέπει να είχαν φορτώσει στα σώματα τους. Ο ουρανός από πάνω μας άρχισε να σκοτεινιάζει όλο και πιο πολύ.
O Scar.. Ψιθύρισε η Rangiku και έτριψε τα χέρια της για να ζεσταθεί. Οι πρώτες σταγόνες έφτασαν πάνω μας και σύντομα άρχισε να ψιλοβρέχει, η ροή της μάχης άλλαξε. Για πρώτη φορά τα χτυπήματα του Scar βρήκαν στόχο, ωστόσο αυτό δεν ήταν αρκετό για να σταματήσει τον αντίπαλο του. Άφησε τις δυνάμεις του φρούτου στην άκρη και έκανε μερικά βήματα πίσω, η βροχή καθάρισε το σύννεφο που τους είχε τυλίξει και επιτέλους μπορούσαμε να τους δούμε.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Aug 01, 2013 7:50 am

Είσαι λίγο καλύτερος από ότι περίμενα, αν και δεν σε θεωρώ τόσο έξυπνο ώστε να βρεις την μοναδική αδυναμία του φρούτου μου. Μάλλον το έκανες κατά τύχη αλλά δεν έχει και τόσο σημασία πλέον, άλλωστε ήρθε η ώρα να τελειώσω την μάχη αυτή.
Έφερε το χέρι του στην πλάτη του και έβγαλε ένα περίεργο εξάρτημα, το γύρισε στα χέρια του και ένα σύννεφο καπνού τον κάλυψε για μερικά δευτερόλεπτα. Όταν ο καπνός καθάρισε είδα κάτι που δεν περίμενα να δω...
Στα χέρια του βρίσκονταν δυο λεπίδες με σιδερένια λαβή ενώ στην πλάτη του βρισκόταν άλλη μια, σήκωσε τα χέρια του προς τον Scar και ετοιμάστηκε για μάχη.
Θες να με προκαλέσεις σε μάχη με λεπίδες? Πρέπει να είσαι τρελός ή να μην με γνωρίζεις καθόλου.. Πολύ καλά λοιπόν, θα φροντίσω να σου μάθω τι θα πει "ξιφομάχος".
Έβγαλε το κατάνα του και το γύρισε στα χέρια του, η λαβή προς τα μέσα και η λεπίδα προς το ίδιο του το σώμα. Δεν τον είχα δει ποτέ να χρησιμοποιεί αυτή την τεχνική, φαινόταν αρκετά σοβαρός για ότι θα ακολουθούσε, το ίδιο και ο νεαρός αντίπαλος του.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Aug 01, 2013 7:58 am

Εκτινάχθηκαν ο ένας προς τον άλλο με τις λεπίδες τους να ζητάνε αίμα, δίχως να χάσω λεπτό έτρεξα και μπήκα ανάμεσα τους ενώ παράλληλα σκλήρυνα και τα χέρια μου με το χάκι μου. Τα χτυπήματα τους βρήκαν στόχο αλλά όχι αυτόν που ήλπιζαν να βρουν.
Αρκετά μέχρι εδώ. Καιρός να σταματήσετε την μάχη σας, άλλωστε δεν νομίζω πως κάποιος από τους δυο είναι πιο δυνατός από τον άλλο. Κατά πάσα περίπτωση θα πεθάνετε και οι δυο αν συνεχίσετε.
Μη με βάζεις στην ίδια κατηγορία με έναν βρωμερό παράνομο. Θα σας σκοτώσω όλους πριν προλάβετε να κάνετε και άλλες καταστροφές.
Μικρέ, θυμάμαι όλα τα μέρη που έχω καταστρέψει και το δικό σου δεν είναι ένα από αυτά. Άλλωστε ποτέ δεν θα μπορούσα να καταστρέψω ένα μέρος που μοιάζει με εκείνο. Αναφερόμουν και πάλι στο Ice Nine, για μια ακόμα φορά μου έλειπε...
Σκάσε. Θυμάμαι που ήρθαν με κανόνια και μας σκότωσαν, δεν θα αφήσω να γίνει και πάλι κάτι τέτοιο. Θα το σταματήσω με όλες μου τις δυνάμεις.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Aug 01, 2013 8:10 am

Τς, υποθέτω πως αναφέρεσαι στο παρελθόν σου. Αν κρίνω από το σώμα σου δεν έχεις περάσει και λίγα όλα αυτά τα χρόνια. Αλλά σε διαβεβαιώ πως δεν ήρθαμε με τέτοιες προθέσεις, κάναμε μια στάση για ξεκούραση και προπόνηση. Οι χαμηλές θερμοκρασίες και ο πάγος θα είναι ότι πρέπει για να δυναμώσουμε λιγάκι. Παρόλα αυτά αν ακόμα μας θεωρείς απειλή θα χαρώ να είμαι εγώ ο αντίπαλος σου, αν και δεν μπορώ να σου υποσχεθώ πως θα συγκρατηθώ σε μια τέτοια μάχη.
Φάνηκε να νιώθει την παρουσία μου για πρώτη φορά, ξεροκατάπιε και με κοίταξε. Στο βλέμμα του μπορούσα να δω πως δεν με ήθελε για αντίπαλο του. Ή τουλάχιστον φοβόταν να με βάλει αντίπαλο προς το παρόν.
Κατέβασε τα όπλα του και με μια ακόμα κίνηση τα μετέτρεψε σε ένα αρκετά μικρό σπαστό κοντάρι που έβαλε στην πλάτη του.
Τι είναι αυτό? Το παρατήρησα από πριν. Ενδιαφέρον αντικείμενο μπορώ να πω.
Δεν είναι κάτι που σε αφορά και δεν έχω καμία διάθεση να σου μιλήσω για αυτό. Θα υποθέσω πως δεν είστε εχθροί προς το παρόν, αλλά μη νομίζεις πως αυτό τελείωσε τόσο εύκολα. Θα σας ακολουθώ μέχρι να φύγετε. Θα καθαρίσω αυτόν τον τόπο από τους "ληστές" κάθε είδους.
Back to top Go down
Sponsored content





The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] Same blood, different path ? (part 3) The pirate [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Pirate brawl [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The wrath of the One Eyed Pirate [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» A young Pirate is Born [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: Grand Line :: Drum Island-
Jump to: