Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Jan 23, 2013 6:31 pm

Απομακρυνόμουν όλο και πιο πολύ από το Organ Island, πίσω μου είχα αφήσει τα νεκρά πλέον μέλη του σώματος του Buggy καθώς και τους άντρες του. Κατευθυνόμουν για τον προτελευταίο προορισμό μου, την πανέμορφη και επιβλητική Loguetown. Από εκεί θα μεταφερόμουν στην South Blue για να συναντήσω αυτοπροσώπως έναν πειρατή που έσπερνε τον πανικό εκεί, το όνομα του ήταν Alucard. Δεν ήξερα ακόμα τι θα έκανα όταν θα τον συναντούσα, δεν ήθελα να του επιτεθώ μιας που φαινόταν αξιόλογος πειρατής αλλά σίγουρα δεν ήμουν και φίλος του. Σε κάθε περίπτωση ήταν ένας αντίπαλος που έμπαινε στον δρόμο μου, αν αυτό ήταν καλό ή κακό θα το μάθαινα στην πορεία... Εν το μεταξύ όμως, πλησίαζα όλο και πιο πολύ στην Loguetown. Πλέον δεν ήμουν με την μεριά του νόμου και δεν πιστεύω πως ο Captain Smoker θα με υποδεχόταν με ανοιχτές αγκάλες... Σηκώθηκα και βγήκα στην πρύμνη του πλοίου μου, έβγαλα τα κιάλια μου και κοίταξα τον ορίζοντα. Μπορούσα να δω το λιμάνι της Loguetown καθαρά πλέον, αρκετά πλοία βρισκόντουσαν εκεί. Ανάμεσα τους και δυο πλοία των Μαρίν, έτσι αποφάσισα πως καλό θα ήταν να αφήσω το πλοίο μου στην πίσω μεριά του νησιού. Όσο πιο απόμερα ήμουν, τόσο το καλύτερο για μένα...


Last edited by Roni on Sun Jan 27, 2013 10:25 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Jan 24, 2013 3:29 pm

Βρήκα ένα ήσυχο μέρος και έδεσα το πλοίο μου, πήρα όσα πράγματα μου χρειάζονταν και κίνησα για την πόλη. Ήξερα πως στην Loguetown μπορεί να βρει κανείς οτιδήποτε θέλει, εγώ από την άλλη έψαχνα ένα μόνο πράγμα. Ένα περίεργο είδος πυξίδας που χρειάζεται για να πλοηγηθεί κανείς στην Μεγάλη Γραμμή, λεγόταν Log Pose. Δεν ήξερα ακριβώς τι κάνει, αλλά είχα ακούσει πως στην Γραμμή δεν δουλεύουν οι κανονικές πυξίδες, έτσι για να μπορέσει να πλοηγηθεί κανείς, ήθελα αυτή την ειδική πυξίδα. Στην προηγούμενη επίσκεψη μου στο νησί, είχα δει αρκετά μαγαζιά με προϊόντα για ναυτικούς ή και άλλες "περιηγητές" των θαλασσών.
Περπατούσα γρήγορα και έτσι μερικά λεπτά αργότερα βρέθηκα στην μεγάλη αγορά της Loguetown, όπως πάντα πολύς κόσμος υπήρχε στα μαγαζιά και τα ταβερνάκια. Μπλέχτηκα μέσα στο πλήθος και άρχισα να προχωρώ με τον ρυθμό της μάζας για να μην δίνω στόχο σε τυχόν μη επιθυμητά βλέμματα. Σχεδόν μισή ώρα περπατήματος αργότερα βρέθηκα μπροστά σε ένα από τα μαγαζιά που ήθελα, ένας συμπαθητικός γέρος βρισκόταν στην πόρτα του μαγαζιού και από ότι έδειχνε, ήταν και ο μαγαζάτορας. Τον πλησίασα και τον καλημέρισα, εκείνος μου ανταπέδωσε την καλημέρα με ένα χαμόγελο και με ρώτησε σε τι θα μπορούσε να με βοηθήσει.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Jan 24, 2013 3:35 pm

Ψάχνω ένα περίεργο είδος πυξίδας, νομίζω πως λέγεται Log Pose ή κάπως έτσι. Υπέθεσα πως σε μια μεγάλη πόλη όπως και η Loguetown θα έβρισκα αυτό που θέλω.
Πράγματι λέγεται Log Pose νεαρέ μου, έχω αρκετές στο μαγαζί μου. Αλλά ξέρεις, αυτές οι πυξίδες δεν είναι για τα δικά μας νερά αλλά για την μεγάλη γραμμή. Δεν νομίζεις πως είσαι λίγο μικρός για να σπαταλήσεις τα χρόνια σου σε εκείνα τα αιματοβαμμένα νερά?
Ξέρω για που χρησιμοποιείται η πυξίδα αυτή γέροντα. Το όνειρο μου είναι να πάω σε αυτή την θάλασσα και δεν σκοπεύω να πεθάνω τόσο εύκολα...! Δώσε μου μια και πες μου πόσο κοστίζει, μην ανησυχείς, έχω λεφτά.
Πολύ καλά λοιπόν, εφόσον ξέρεις τι θες να κάνεις. Πάρε την πυξίδα, όμως να ξέρεις πως δεν μου αρέσει να στέλνω παιδιά στον θάνατο, εκεί που θες να πας εσύ μόνο αυτό υπάρχει. Μην σε απασχολούν τα χρήματα, ελπίζω μόνο να σου φέρει καλή τύχη στα ταξίδια σου... Θα την χρειαστείς.
Τον κοίταξα για λίγο και ύστερα χαμογέλασα και τον ευχαρίστησα για το δώρο του.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Jan 26, 2013 7:31 pm

Βγήκα και πάλι στον δρόμο και συνέχισα την μικρή βόλτα μου, στο χέρι μου κρατούσα την Log Pose. Γύρισα το βλέμμα μου και την κοίταξα, ήταν πράγματι ένα περίεργο μηχάνημα, δεν έδειχνε Βορρά ή Νότο, μόνο μια βελόνα πυξίδας κρεμόταν και γυρνούσε γύρω γύρω ασταμάτητα. "Ελπίζω να με βοηθήσει αυτό το πράγμα, αλλιώς δεν με βλέπω καθόλου καλά..." Μονολόγησα καθώς έβαζα το μικρό μηχάνημα στην τσέπη μου, κοίταξα γύρω μου για να βρω ένα ήσυχο μαγαζί να περάσω το μεσημέρι μου, δεν ήθελα να είμαι ανάμεσα σε πολύ κόσμο, ποτέ δεν ξέρεις ποιος μπορεί να σε δει. Εντόπισα ένα μικρό μαγαζάκι λίγο πιο κάτω από την μεριά που ήμουν και άρχισα να κινούμαι προς το μέρος του. Ωστόσο την πορεία μου διέκοψε ένας νεαρός που έπεσε πάνω μου, φαινόταν βιαστικός όταν μου ζήτησε συγγνώμη και έτσι δεν έδωσα και πολύ σημασία. Έκανα μερικά βήματα όταν το συνειδητοποίησα, το πουγκί με τα λεφτά μου έλειπε, ο μικρός μόλις με είχε κλέψει...
Δίχως να χάσω λεπτό γύρισα πίσω και άρχισα να τρέχω προς την κατεύθυνση που πήγαινε αρχικά ο νεαρός, η πολυκοσμία των δρόμων της Loguetown το έκανε όσο πιο δύσκολο μπορούσε να γίνει για μένα. Κατάφερα να εντοπίσω τον μικρό κλέφτη αρκετά μέτρα πιο κάτω, εκείνος μόλις με πήρε χαμπάρι άρχισε να τρέχει για να κρυφτεί, δίχως δεύτερη σκέψη άρχισα να τον καταδιώκω...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Jan 26, 2013 9:37 pm

Δεν ξέρω για πόση ώρα τρέχαμε ανάποδα στην κίνηση, ο νεαρός κλέφτης έστριψε ξαφνικά και μπήκε μέσα σε ένα σοκάκι για να με χάσει. Τον ακολούθησα τρέχοντας και σύντομα βρέθηκα μέσα σε ένα μικρό λαβύρινθο από σοκάκια. Σκαρφάλωσα στην σκεπή ενός σπιτιού και άρχισα να ψάχνω από ψηλά τον στόχο μου, λες και ήμουν γεράκι που περίμενε την λεία του...
Η αναμονή μου τελείωσε μόλις είδα την γνωστή σκιά του μικρού που κυνηγούσα, να κάνει την εμφάνιση της δειλά δειλά πίσω από μερικές μεγάλες κούτες. Έμεινα ακίνητος και του έδωσα χώρο να κινηθεί, μετά από μερικά λεπτά, πείστηκε πως με είχε χάσει και βγήκε από την κρυψώνα που είχε λουφάξει... Έβγαλε το πουγκί μου από την τσέπη του μαζί με μερικά άλλα κλοπιμαία από την "βόλτα" του. Άρχισε να μετράει τα λεφτά μου και να εξετάζει κάθε αντικείμενο που είχε βουτήξει, κινήθηκα στην σκεπή σιγά σιγά και τον πλησίασα.
Πρέπει να παραδεχτώ πως είσαι αρκετά καλός μικρέ, αλλά όχι τόσο καλός για να μου ξεφύγεις...
Πετάχτηκε όρθιος από την τρομάρα του και έκανε να φύγει τρέχοντας αλλά το μαχαίρι μου καρφώθηκε στο έδαφος μπροστά του και έκανε το αίμα του να παγώσει.
Θα σου πρότεινα να μην το δοκιμάσεις καν, είμαι πολύ καλός στο σημάδι και είμαι πιο ψηλά από εσένα... Δεν έχεις ελπίδα να ξεφύγεις...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Jan 26, 2013 11:36 pm

Π... Ποιος είσαι εσύ? Δεν σου έκανα κάτι για να με κυνηγάς...
Μικρέ, σοβαρέψου... Το να μου λες ψέματα δεν θα σε ωφελήσει σε κάτι... Το καλύτερο που θα μπορέσεις να πετύχεις, θα είναι το να με νευριάσεις... Πίστεψε, δεν θες να το κάνεις αυτό... Πέτα μου το πουγκί με τα λεφτά μου και θα σε αφήσω να κρατήσεις τα υπόλοιπα κλοπιμαία, υπόσχομαι να μην σε πειράξω αν το κάνεις...!
Με κοίταξε για λίγο, φαινόταν αρκετά φοβισμένος από την τροπή που πήραν τα πράγματα. Ήμουν πλέον σίγουρος πως ο μικρός μπροστά μου έκλεβε για να μπορέσει να ζήσει και όχι για κάποιον άλλο λόγο.
Εντάξει, πάρε τα λεφτά σου... Συγγνώμη για πριν, πραγματικά δεν μου αρέσει να κλέβω, αλλά δεν μπορούμε όλοι να ζούμε πλούσια όπως εσύ...!
Τότε άλλαξε την ζωή σου, έλα μαζί μου και ζήσε ελεύθερος σαν πειρατής... Δεν είναι ανάγκη να μείνεις για πάντα εδώ, το να είσαι κλέφτης είναι κάτι που ο καθένας θα μπορούσε να κάνει. Όμως άνθρωποι με δύναμη όπως εγώ και εσύ δεν πρέπει να ζουν έτσι, οφείλουμε να ζούμε ελεύθεροι και άγριοι όπως και η θάλασσα...
Πειρατής? Δεν μπορεί να είσαι ο... Όχι, έχεις πεθάνει... Το είχα διαβάσει στην εφημερίδα.
Η κυβέρνηση λέει πολλά ψέματα για να καλύψει τους ανθρώπους της... Δεν πέθανα στην Βόρειο Θάλασσα, σκότωσα τον άντρα που πήγε να πάρει το κεφάλι μου και παράτησα την ζωή του κυνηγού επικηρυγμένων, πλέον ορίζω μόνος μου την μοίρα μου...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Jan 27, 2013 3:36 pm

Ο μικρός φάνηκε παρά τις αντιρρήσεις του, να δείχνει ένα ενδιαφέρον για τα λόγια μου. Φαινόταν πως του άρεσε ο τρόπος ζωής που του πρότεινα, ακόμα και αν ήθελε να το κρύψει πίσω από τα λόγια του. Τελικά με μια κίνηση μου πέταξε το πουγκί με τα λεφτά μου και μου γύρισε την πλάτη του.
Ακόμα και αν ήθελα να έρθω, δεν μπορώ. Πρέπει να μείνω εδώ, εδώ μεγάλωσα. Δεν έχω βγει ποτέ μου στην θάλασσα, δεν ξέρω καν να κολυμπάω, θα σου ήμουν απλά ένα βάρος που σε λίγο καιρό θα θες να ξεφορτωθείς, συνέχισε τα ταξίδια σου και μην σε απασχολεί, θα βρω κάποιον τρόπο να τα βγάλω πέρα...
Χαζομάρες, ξέρω πολύ καλά πως θες να έρθεις. Όλα όσα άκουσες, φαίνεται καθαρά πως σου άρεσαν ακόμα και αν δεν το παραδέχεσαι. Τέλος, το αποφάσισα. Θα σε πάρω μαζί μου ακόμα και πρέπει να σε σύρω δια της βίας για να έρθεις. Σκοπεύω να πάω στην South Blue, βέβαια δεν έχω ιδέα πως, αλλά κάτι θα καταφέρω πιστεύω. Θα έρθεις μαζί μου σε αυτό το ταξίδι, το πολύ πολύ αν δεν σου αρέσει να συνεχίσεις να το παίζεις κλέφτης σε εκείνη την θάλασσα...!
Είχα ακούσει πως είσαι ξεροκέφαλος, αλλά δεν περίμενα να είσαι τόσο πολύ... Σου είπα ήδη πως δεν θα έρθω μαζί σου, βάλτο καλά στο μυαλό σου...!
Τα λόγια διέκοψε ένα μικρό πετραδάκι που πέταξα στο κεφάλι του...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Jan 27, 2013 3:47 pm

Παλιό...!
Τι συμβαίνει εδώ? Προς τι αυτές οι φωνές και η φασαρία? Μια γυναικεία φωνή διέκοψε τον πιτσιρίκο που ετοιμαζόταν να με βρίσει κατά πάσα πιθανότητα. Γύρισα προς το μέρος που ακούστηκε η φωνή και αντίκρισα μια όμορφη κοπέλα με την κάπα των Μαρίν στους ώμους της...
Είσαι σίγουρη πως θες να κυκλοφορείς με την κάπα αυτή? Δεν σου πηγαίνει καθόλου να ξέρεις...! Αναφώνησα περιπαιχτικά για να της τραβήξω το ενδιαφέρον.
Ποιος είσαι εσύ? Κατέβα από εκεί και δείξε μου το πρόσωπο σου...!
Το όνομα μου είναι Kenshin, βέβαια όσο ήμουν υπό της υπηρεσίες της Κυβέρνησης, μου είχατε βγάλει το "όνομα" Head Hunter, αν σου λέει κάτι μικρή μου Μαρίν...
Εσύ? Τι κανείς εσύ εδώ? Άντρες, ετοιμαστείτε για μάχη...!
Μην μπαίνετε σε κόπο, απλά ήρθα να πάρω τον πιτσιρίκο και θα φύγω. Δεν σκοπεύω να σας πολεμήσω, αν βέβαια με αφήσετε να φύγω με την ησυχία μου. Αν πάλι προσπαθήσετε να με πιάσετε, τότε αγαπητή μου Tashigi θα έχουμε ένα πρόβλημα..!
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Jan 27, 2013 4:00 pm

Αν νομίζεις πως θα υποκύψω στις απειλές ενός πειρατή, κάνεις πολύ μεγάλο λάθος. Κάποτε βοηθούσες την δικαιοσύνη και έπιανες πειρατές και άλλα αποβράσματα της κοινωνίας, τώρα έγινες ένα από αυτούς που κυνηγούσες...
Τς, πραγματικά δεν θα ήθελα να πολεμήσω μια τόσο όμορφη κοπέλα, αλλά αν επιμένεις, πολύ φοβάμαι πως θα δεχτώ την πρόκληση σου...
Άντρες πιάστε τον πειρατή αυτόν, τον θέλω ζωντανό. Θα τον πάμε στον Captain Smoker, εκείνος θα ξέρει να πράξει ανάλογα για έναν προδότη...!
Στην φωνή της Tashigi, τρεις από τους εφτά Μαρίν που την συνόδευαν μου όρμηξαν με τα σπαθιά και τα ρόπαλα τους. Πήδηξα από την σκεπή και προσγειώθηκα μπροστά τους, με το κατάνα μου ακόμα στην θήκη του, επιτέθηκα και χτύπησα τον έναν από εκείνους στον λαιμό και το πρόσωπο. Η δύναμη της επίθεσης φάνηκε να τον ζάλισε και τον πέταξε αρκετά μέτρα πίσω από τους άλλους δυο. Εκείνοι κοίταξαν τον σύντροφο τους και αφού έβγαλαν μια φωνή μίσους, μου επιτέθηκαν και οι δυο μαζί, απέφυγα την επίθεση του πρώτου και με τον αγκώνα μου τον βάρεσα κάθετα στο πηγούνι. Έπεσε στο έδαφος αιμόφυρτος, τον κλότσησα στα πλευρά προτού προλάβει να ξανά σηκωθεί. Ο τελευταίος πρόλαβε και με χτύπησε με το ρόπαλο που είχε στο χέρι του, ωστόσο είχα προλάβει να βάλω τα χέρια μου μπροστά στο πρόσωπο μου, έτσι η επίθεση του δεν είχε και τόσο μεγάλο αποτέλεσμα...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Jan 27, 2013 8:04 pm

Κάντε πίσω άντρες, ο άνθρωπος αυτός είναι ένας δυνατός αντίπαλος, αρκετά πιο δυνατός από όλους εσάς. Εγώ θα τον αντιμετωπίσω, εσείς φροντίστε να ενημερώσετε τον Captain Smoker να έρθει όσο πιο γρήγορα μπορεί... Εμπρός, φύγετε!!
Μα... Lieutenant Tashigi... Ο άντρας αυτός...
ΦΎΓΕΤΕ ΕΊΠΑ...
Οι υπόλοιποι Μαρίν γύρισαν τις πλάτες τους και άρχισαν να τρέχουν προς την βάση των Μαρίν...
Οι, οι, μου δημιουργείς προβλήματα μικρή μου... Ξέρεις πως είμαι πολύ αδύναμος για να αντιμετωπίσω έναν Μαρίν σαν τον Smoker... Μπορεί σε δύναμη να είμαστε κοντά, αλλά σίγουρα δεν μπορώ να τα βάλω με το φρούτο του... Άσε με να φύγω και όλα αυτά θα είναι παρελθόν, οι άντρες σου που μου επιτέθηκαν δεν είναι νεκροί, δεν έχεις λόγο να με πολεμήσεις...
Ησυχία, έχω υποχρέωση σε όλους τους πολίτες να τους προστατέψω. Στο όνομα της δικαιοσύνης θα σε νικήσω...
Καταλαβαίνω, πολύ καλά λοιπόν... Μικρέ, υποθέτω πως ξέρεις που είναι το πλοίο μου... Εξαφανίσου και πήγαινε να το ετοιμάσεις... Πρέπει να φύγουμε όσο το δυνατόν πιο γρήγορα από εδώ πέρα...
Back to top Go down
Sponsored content





Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Back Again... As a Pirate [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] Back for more! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Τεχνική]Back for Extra more! [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] Same blood, different path ? (part 3) The pirate [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» The pirate crew, the enemies and the doctor [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [ΤΕΛΟΣ-Aποστολή] Back to Loguetown for my mission!.. A new start[New Arc] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Loguetown-
Jump to: