Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [τελος ] ένα καπρίτσιο

Go down 
2 posters
AuthorMessage
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος ]    ένα  καπρίτσιο    Empty
PostSubject: [τελος ] ένα καπρίτσιο    [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    I_icon_minitimeWed Jul 17, 2013 11:26 pm

Μετα  απο μία εβδομάδα δύσκολων και περίεργον αποστολών , ήθελα να ξεκουραστώ.. Έτσι είχα αποφασίσει να γυρίσω σπίτι μου... Ακόμα , οι καιρικές συνθήκες ήταν αρκετά καλες , ο άνεμος ήταν μαζί μου , και η καλοκαιρία επείσης , πράγμα που σήμαινε πως θα έφτανα γρήγορα... Περίεργο μου φάνηκε που καθόμουν χαλαρός πάνω στο κατάστρωμα και μέχρι τότε κανένας δεν με φώναξε , ή δεν προκάλεσε ανησυχία!.. Απορούσα το πόσο θα κρατούσε αυτή η ησυχία!... Και τότε ξαφνικά , ακούστηκε μια δυνατή φωνή!...
-Kάρεν- : reen! Που είσαι! reeen![τελος ]    ένα  καπρίτσιο    2396732099 [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    2396732099.τότε φώναξα
-Εγώ- : Τί στο καλό θέλεις Kάρεν και με ταράζεις?! Βλέπεις οτι χαλαρώνω! Δέν μπορώ να ασχολούμαι μαζί σου όλη την ώρα!. εκείνη την στιγμή πλησίασε και την έβλεπα που έκλαιγε.. για την ακρίβεια μιξοέκλαιγε...
Τί έγινε κάρεν!? Π..Ποιός σε πείραξε?.νώ με κοιτούσε με τα δακρυσμενα μάτια της είπε
Το αγόρι μου!...
Τί εκανε αυτός ο αλήτης??[τελος ]    ένα  καπρίτσιο    2741317649  Πές μου και θα πάω να τον στραγκαλίσω με τα ίδια μου τα χέρια!.
ότε σκέυτόμουν ενώ η κάρεν φοβόταν να μιλήσει , τί στο καλό θα της είχε κάνει?! Ήταν αρκετά δειλός και ηλίθιος ωστε να προσπαθίσει να κάνει κάτι στην  καλητερη   νακαμα  μου.. Παρόλο που είναι μαρίν , θα τον σκωτόσω αν της έκανε κάτι κακό
Το αγόρι μου , με παράτησε και πήγε στο Baratie για να βρεί άλλη κοπέλα! Ren! Κάνε κάτι ren! Σε παρακαλώ πάνε κάντου κάτι κακό renΝευριασμένος τότε , [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    3510096238τί να πρωτοσκεφτόμουν? Με τάραξε για το ηλίθιο πρωσοπικό της θέμα! Τί στο καλό νόμιζε πως έκανε! Την έσπρωξα απο πάνω μου και  αρχησα  να τις  φωνάζω  τότε και εκείνη συνέχισε να μυξοκλαίει


Last edited by alex 1010 on Thu Jul 25, 2013 9:20 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος ]    ένα  καπρίτσιο    Empty
PostSubject: Re: [τελος ] ένα καπρίτσιο    [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    I_icon_minitimeWed Jul 17, 2013 11:40 pm

Νευριασμένος τότε φώναξα
-Εγώ- : ΚΑΑΑΑΡΕΕΕΝ! ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝΝ! ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΜΕΝΗ! Είναι ένα ασήμαντο και πρωσοπικό σου θέμα! Δέν πρόκειτε να μπλεχτώ!. :Τότε εκείνη συνέχισε να κλαίει ενώ την λυπόμουν είπα
-Καρεν- : Ren! Μπορείς! Πάνε στο εστιατόριο! Σε παρακαλώ πάνε πανε πανεεε!
Εγώ- : ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! Δεν πρόκειτε να το κάνω ποτέ αυτό που ζητάς!.ενώ η κάρεν συνέχισε να μυξοκλαίει και να με πρίζει όσο προσπαθούσα να χαλαρώσω , τότε της φώναξα δυνατά να φύγει.. Και έτσι έκανε.. Λίγο αργότερα (20 λεπτά) , γύρισε μαζί με τον καπετάνιο και είπε :
-ren! Σήκω πάνω!.Ενώ με ξαναανησύχισε εκεί που με είχε πάρει για λίγο ο ύπνος , σηκωθηκα και ενώ πήγα να φωνάξω , κρατήθικα , διότι ήταν δίπλα της ο καπετάνιος..
-Κάρεν- : Πές του καπετάνιε![τελος ]    ένα  καπρίτσιο    1889509032
Καπετάνιος- : [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    1521215566 Λυπάμαι ren αλλα σου αναθέτω την αποστολή να κάνεις ότι θέλει η κάρεν! Αμέσως!Νευριασμένος εγώ τότε είπα
Εγώ- : Μάλιστα![τελος ]    ένα  καπρίτσιο    2495193261 .ί στο καλό συναίβει!? Η χάρη στην ομορφιά της , ή χάρη στην αδυναμία του καπετάνιου στις γυναίκες , ο καπετάνιος πείστηκε να κάνει την χάρη της!... Ενώ το πλοίο άλλαξε κατέυθηνση μόνο και μόνο για χάρη της , τα νεύρα μου είχαν γίνει κρόσσια! Είχα αρχίσει να χτυπάω αποδώ και αποκεί! Ο ron είχε έρθει να με ειδοποιήσει για κάτι , μα δέν του έδινα σημασία! Λίγο αργότερα που σταμάτησα , μου είπε :
Ron- Ren! Tώρα που ηρέμισες! Πρίν απο λίγο , περάσαμε απο ένα πειρατικό πλοίο δίπλα! Γιατί δεν μ'άκουγες!
Εγώ- : RON! ΑΣΕΜΕ ΗΣΥΧΟ ΤΩΡΑ!.. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΙΣΩ , Ο ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΚΑΡΕΝ!.Αργότερα απο 5-10 λεπτά , το περίφημο εστιατόριο είχε αρχίσει να φαίνετε... Το καλό με όλη την υπόθεση ήταν το εξής , πως θα δοκίμαζα απο το θεσπήσιο αυτό φαγητό που ακούγεται πως υπάρχει εκεί..
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος ]    ένα  καπρίτσιο    Empty
PostSubject: Re: [τελος ] ένα καπρίτσιο    [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    I_icon_minitimeThu Jul 18, 2013 1:45 pm

Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος ]    ένα  καπρίτσιο    Empty
PostSubject: Re: [τελος ] ένα καπρίτσιο    [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    I_icon_minitimeFri Jul 19, 2013 3:47 pm

Τον παλιόγερο τι μπορεί να του είπε και να έφυγε τόσο ξαφνικά . έπρεπε να μάθω εστί μόλις ο αζαζελ έφυγε πήγα να ρωτήσω τον σεφ τι του είπε ανέβηκα της σκάλες και στάθηκα απέναντι από τον σεφ
Εγώ- με συγχωρείς αλλά θα ήθελα να μάθω τι είπες σε αυτόν τον επαναστάτη και έφυγε. Το ξερά που αυτό που ζητούσα δεν θα μου το έλεγε αλλά άξιζε να προσπαθήσω

Σεφ - μικρέ κοίτα τι ζημιές προκάλεσε αυτός ο τύπος μονό και μονό που ήταν εδώ . είναι επικίνδυνος για αυτόν τον λόγο του ζήτησα να φυγή από το μαγαζί μου . ο σεφ φαινόταν πώς κάτι έκρυβε αλλά δεν ήθελα να ανακατευτώ και άλλο βασικά είχα προκαλέσει μερικές ζημιές στο μαγαζί όποτε ένιωθα και ένοχος γεια όλη αυτήν την κατάσταση

Εγώ- σεφ . έκανα αρκετές ζημιές την ώρα της μάχης μου και θέλω να επανορθώσω έτσι θα δουλεύσω γεια εσένα
Σεφ – μικρέ δεν χρειάζεται έτσι και αλλιώς το εστιατόριο αντιμετωπίζει τέτοια παραβλήματα καθημερινά σχεδόν όποτε μην νιώθεις ένοχος ο σεφ έκανε μια μικρή παύσει κατή σκέφτηκε και είπε
Σεφ- αλλά μιας και το είπες έχουμε λειψή προσωπικού στην θέση του σερβιτόρου αν θες έλα να δούλεψης
Εγω- ένταξη αφού μονό εκεί έχετε καινή θέση εκεί θα πάω αλλά πρώτα πρέπει να τελειώσω μια δουλειά
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος ]    ένα  καπρίτσιο    Empty
PostSubject: Re: [τελος ] ένα καπρίτσιο    [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    I_icon_minitimeWed Jul 24, 2013 9:27 pm

Ο γέρος   χαμήλωσε  το κεφάλι του  και  μου έδωσε  την  έγκριση να  το κάνω      κατέβηκα    της  σκάλες  με  αρκετή  ταχύτητα     έπιασα  τον  κοντά  από το πίσω  μέρος  του  γιακά  και  τον  έσυρα  μέχρι   το  πλοίο .   το  πρώτο  άτομο  που συνάντησα  ήταν  ο ρον που με το πολύ χαλαρωτικό του  ύφος  είπε
Ρον-  α ώστε   τον  έπιασες  . έκανες  παραπάνω  ώρα  από τι  είχες  πει.  Δεν  είχα  όρεξη  για  κουβέντες  
Εγω-   σκάσε .  και  φέρε  χειροπέδες για  τον  προδότη. Ο ρον  με κοίταζε  απορημένος  αλλά  πήγε να  τις φέρει      .πήγα στο σημείο  που  καθόταν  η  καρεν   και της  παρέδωσα  τον  κοντα
Εγω-  ορίστε  καρεν   είναι  όλος  δικός σου .. η  καρεν  τον  κοίταξε  με ένα  ψυχρό βλέμμα  
Καρεν -  γεια τι  με  αφίσες  
Κοντα-  ανόητο  κορίτσι  ο μόνος  λόγος  είναι  διότι   ήμουν  ένας  κατάσκοπος   που  από την άρχει  ήθελε να γήινη  πειρατής  και ο μόνος λόγος  που  μπήκα στο ναυτικό είναι να  με  εφοδιάζετε με  όπλα χαχαχαχα   .  ο  ρον  έφερε τις  χειροπέδες   και    του  της φόρεσε    η  καρεν  χαμήλωσε  το  κεφάλι τις  και πόστα εμένα.
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος ]    ένα  καπρίτσιο    Empty
PostSubject: Re: [τελος ] ένα καπρίτσιο    [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    I_icon_minitimeWed Jul 24, 2013 9:45 pm

και με μια τρεμάμενη φωνή ειπε
Καρεν –ρεν είναι ηλίθια άλλα αυτά .[τελος ]    ένα  καπρίτσιο    3286295906  η καρεν περίμενε να την πο κάτι καλώ μπας και γελάσει ώμος είχα θυμώσει λίγο και ήθελα να την δω να κλαίει
Εγω – ναι είναι όλα ηλίθια . [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    1889509032 [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    1410600121 [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    1984863023 
Καρεν- ένταξη.[τελος ]    ένα  καπρίτσιο    4252452532 [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    1159954462 [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    2784389376 [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    2545945474 [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    420078411 
Η καρεν με βουρκωμένα τα μάτια κατευθύνθηκε στο δωμάτιο να πο την ηλίθια την λυπήθηκα λίγο αλλά από την αλλη πλευρά καλά να πάθει της άξιζε . άλλαξε την ποριά του πλοίου γεια ένα καπρίτσιο . έρεπε να φηγό και να πάω πίσω στο εστιατόριο . έτσι γύρισα το κεφάλι μου στον ρον και του είπα
Εγώ- ρον φύγετε χωρίς εμένα πρέπει να κάτσω εδώ . ο ρον με κοίταξε με ένα απορημένο βλεμα

Ρον- γεια τι τι έγινε περίμενεις κανέναν πειρατή
Εγώ- όχι απλός έκανα μερικές ζημιές και πρέπει να της πληρώσω . ο ρον γέλασε

Ρον- αχχ αδιόρθωτος είσαι μια φορά να πλεκτής σε μάχη και να μην κάνης ζημιές καημό τύχω . αναστέναξα και έφυγα από το καράβι


παραμένω στο νησί
Back to top Go down
Editor
Newspaper Publisher
Newspaper Publisher
Editor


Posts : 956
Join date : 2013-02-01

[τελος ]    ένα  καπρίτσιο    Empty
PostSubject: Re: [τελος ] ένα καπρίτσιο    [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 1:45 am

Όνομα χαρακτήρα: ren D. tao

P.o.M. Points: 5

Belli: 23.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Αν και υπήρχε ένα καλό υπόβαθρο και σε ιδέες και σε πλοκή, μου τα χάλασες. Η συνεργασία με τον Ryo έπρεπε να γίνει σε καλύτερο βαθμό. Από την μεταξύ σας μάχη δεν περιέγραψες τίποτα, έπρεπε να είχατε συνεννοηθεί καλύτερα. Πέρα από αυτό, ακόμα και στην μάχη με τους πειρατές-επαναστάτες δεν ανέφερες τίποτα εκτός του ότι τους είχαν εύκολα. Ωραίο το κομμάτι με την Karen και τον Koda αλλά ό,τι ανέφερα παραπάνω σου κόστισε αρκετά.
Back to top Go down
Sponsored content





[τελος ]    ένα  καπρίτσιο    Empty
PostSubject: Re: [τελος ] ένα καπρίτσιο    [τελος ]    ένα  καπρίτσιο    I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[τελος ] ένα καπρίτσιο
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] Mr Bel knows..
»  Ah sh*t, here we go again. [Τέλος]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Baratie-
Jump to: