Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος]Wolfpack...The creation.

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Wolfpack...The creation. Empty
PostSubject: [Τέλος]Wolfpack...The creation.   [Τέλος]Wolfpack...The creation. I_icon_minitimeWed Apr 03, 2013 10:44 pm

Link προηγούμενης ιστορίας:
Σημαντικά πρόσωπα:
Opening 1:

Περίληψη προηγουμένων:
Βρισκόμουν στο Tohan Island μαζί με τον Masta για να παραδώσω τα σχέδια για ένα,μυστηριώδες,όπλο που είχαμε κλέψει από τους επαναστάτες του Zanakand Island στον Kenobi όπου μας περίμενε εκεί...Κατά τη διάρκεια της διαμονής μου στο νησί δεχτήκαμε επίθεση από επαναστάτες οι οποίοι εισέβαλαν στην βάση και προκάλεσαν πολλές καταστροφές...Κατά τη διάρκεια της μάχης βρήκα τον Commodore Daigin,τον αρχηγό της βάσης των Marines του νησιού,να έχει δεχθεί επίθεση από τον Alucard.Αφού κατάφερα μόνο με τα λόγια να απομακρύνω τον Alucard,αμύνθηκα εναντίων μιας ομάδας επαναστατών για να προστατέψω τον Daigin ο οποίος ήταν ανήμπορος να αμυνθεί.Μόλις νίκησα τους επαναστάτες,χάρις μιας τεχνικής που είχα μάθει πριν τρία χρόνια το Shadow Step, κατέρρευσα από την κούραση.Μόλις ξύπνησα η πόλη είχε ήδη καθαρίσει από τους επαναστάτες χάρις τις ενισχύσεις που κατέφθασαν,υπό τις οδηγίες του Kenobi.Ακολούθησε μια μικρή τελετή όπου τιμήθηκα για τις υπηρεσίες που είχα προσφέρει και πριν αναχωρήσω μαζί με τον Masta συνεννοήθηκα με τον Daigin για την δημιουργία μιας οργάνωσης κυνηγών,με αρχηγό εμένα,ώστε να ενισχυθεί η κυβέρνηση...Αφού εκείνος μίλησε με τους ανωτέρους η πρόταση μου έγινε δεκτή και έτσι μαζί με τον Masta πλέον κατευθυνόμαστε προς το Lyneel όπου και επίσημα θα δημιουργήσω την οργάνωση μου,χάρις τον χορηγό μου την Παγκόσμια Κυβέρνηση.


Last edited by Argon on Sun Apr 07, 2013 4:48 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Wolfpack...The creation. Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Wolfpack...The creation.   [Τέλος]Wolfpack...The creation. I_icon_minitimeSat Apr 06, 2013 11:53 pm

Κατεβήκαμε στο νησί και αφήσαμε το καράβι μας στη πλευρά της παραλίας όπου συνήθιζα να κάθομαι όταν έμενα εδώ...
-Και ποιο είναι το άτομο που θέλεις να συναντήσεις;
-Το όνομα του είναι Hyakkimaru.Ένας φίλος που έκανα τα τελευταία χρόνια της ζωής μου...Είναι με το μέρος της κυβέρνησης και δεν θα τον πείραζε να πολεμήσει πειρατές και επαναστάτες,όμως δεν θέλει να εγκαταλείψει το νησί.Νομίζω ως η δουλειά που θα του προσφέρω θα τον ικανοποιήσει.
-Αν είναι όπως τα λες μάλλον ναι...
Δεν είπαμε τίποτε άλλο και απλά συνεχίσαμε να περπατάμε μέχρι το σπίτι του Hyakkimaru.Όταν φτάσαμε τον είδαμε να βρίσκεται έξω από το σπίτι του και να εξασκείται με τα όπλα του...Μόλις πλησιάσαμε αρκετά και αντιλήφθηκε την παρουσία μας πείρε μια περίεργη έκφραση το πρόσωπο του που έδειχνε ότι ήταν παραξενεμένος.
-Τι κάνεις εσύ εδώ;Γύρισες τόσο γρήγορα; με ρώτησε
-Ναι έχω κάποιες δουλειές που πρέπει να κάνω εδώ πριν συνεχίσω. του απάντησα
-Α! μάλιστα...Πρόσεχε πάντως μην αντιληφθεί την παρουσία σου ο Reyking γιατί τότε θα θέλει να πολεμήσετε...Και τι ακριβώς είναι αυτή η δουλειά που έχεις να κάνεις;
-Κάποια που αφορά και εσένα... του είπα και φάνηκε ξανά παραξενεμένος...
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Wolfpack...The creation. Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Wolfpack...The creation.   [Τέλος]Wolfpack...The creation. I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 2:24 pm

Για κάμποση ώρα έπειτα καθόμασταν όλοι κάτω από ένα δέντρο και εξηγούσα στον Hyakkimaru τον λόγο της επίσκεψης μου και όλα όσα έπρεπε να ξέρει σχετικά με την οργάνωση που ήθελα να δημιουργήσω...
-Άρα...για ανακεφαλαίωση...Θέλεις να φτιάξεις μια εταιρία κυνηγών και μισθοφόρων,υπό την αρχηγία σου που θα δουλεύει για την κυβέρνηση...; με ρώτησε...
-Ναι...
-Ο κάθε κυνηγός στην οργάνωση θα βρίσκεται μόνιμα σε ένα νησί και θα το προστατεύει από απειλές;
-Ναι...
-Άρα για να εξασφαλίσει ο κυνηγός ότι θα κερδίσει κάτι ακόμα και αν δεν πιάσει κανέναν πειρατή θα λαμβάνει έναν τακτικό μισθό από την κυβέρνηση...
-Σωστά...
-Σε κάθε θάλασσα θα υπάρχει ένας κυνηγός που θα δρα ως διοικητής της θάλασσας και θα αναθέτει τις δουλείες στους άλλους πειρατές,καθώς επίσης θα δείνει αναφορά για το τι γίνετε στην θάλασσα στον αντίστοιχο διοκητή των Marines της θάλασσας και όλοι θα δείνουν αναφορά σε σένα...
-Ακριβώς...
-Λοιπόν ξέρεις κάτι;...Είμαι μέσα...
-Το ήξερα ότι δεν θα αρνηθείς... του είπα και τον χτύπησα φιλικά στην πλάτη...
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Wolfpack...The creation. Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Wolfpack...The creation.   [Τέλος]Wolfpack...The creation. I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 2:33 pm

-Δηλαδή τα έχεις όλα συμφωνήσει ήδη σχετικά με την δημιουργία αυτής της οργάνωσης;
-Όλα είναι κανονισμένα...Οι ανώτεροι των Marines ενέγκριναν την δημιουργία και τώρα η είδηση αυτή θα αρχίσει να διαδύεται σε όλες τις αρχικές θάλασσες,ώστε να ενημερωθεί κάθε κυνηγός και τοπική διοίκηση...
-Οπότε τώρα τι κάνουμε;...
-Πρέπει να περάσουμε από το παλάτι...Ο βασιλιάς μας περιμένει ώστε να εγκαινιάσουμε επίσημα την δημιουργία...
-Μάλλον θα χαρεί που θα σε δει ξανά τόσο σύντομα.
-Μάλλον ναι...Λοιπόν ας μην χάνουμε χρόνο...Πάμε... είπα και σηκώθηκα με τους άλλους να με ακολουθούν.
Όσο περπατάγαμε ο Masta συστήθηκε στον Hyakkimaru και εγώ τον ενημέρωσα πως αυτός και η ομάδα του,από το Amino Island,ήταν τα πρώτα μέλοι της οργάνωσης μας.
-Ω! ώστε είσαι χρήστης φρούτου...Θα πρέπει να είσαι πολύ δυνατός...
-Αρκετά...Αλλά όχι τόσο για να νικήσω τον φίλο μας από εδώ... είπε δείχνοντας με...
-Χα! σε εμένα μου το λες...Μου έβγαζε την πίστη σχεδόν κάθε μέρα...Σίγουρα κάνει για το "κεφάλι" της οργάνωσης... είπε με την σειρά του ο Hyakkimaru και τότε γέλασαν...
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Wolfpack...The creation. Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Wolfpack...The creation.   [Τέλος]Wolfpack...The creation. I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 2:45 pm

-Ω! αλήθεια να σε ρωτήσω Shadow...Ποιος θα είναι ο διοικητής της οργάνωσης μας σε αυτή την θάλασσα;
-Εσύ...
-Τι;...Κάτσε...Σοβαρά;
-Ναι γιατί να σου πω ψέματα;...
-Α καλά όχι ότι με πειράζει αλλά πως και διάλεξες εμένα;
-Γιατί είσαι πολύ δυνατός πολεμιστής και έχεις και έναν πολύ δυνατό και πλούσιο βασιλιά στο ίδιο νησί που μπορεί να μας προσφέρει εύκολα βοήθεια...
-Με θεωρείς σπουδαίο πολεμιστή;Αυτό με συγκινεί...
-Σίγουρα είσαι...Έπειτα τα μόνα άτομα που ξέρω ικάνα να πολεμήσουν είσαι εσύ και ο Masta...Τα άλλα είναι μέλη της κυβέρνησης και ο Reyking,που δεν κάνει και τόσο για την δουλειά που θέλω...
-Άουτς... [Τέλος]Wolfpack...The creation. 3018751272
Ήταν κάπως κακό πρέπει να πω... [Τέλος]Wolfpack...The creation. 4141821756
-Χμ;...Γιατί;
-Τίποτα ξέχνα το...
Για λίγο δεν είπαμε τίποτε άλλο...Απλά συνεχίσαμε να περπατάμε και έτσι φτάσαμε γρήγορα στην γεμάτη κόσμο κεντρική πόλη του Lyneel...
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Wolfpack...The creation. Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Wolfpack...The creation.   [Τέλος]Wolfpack...The creation. I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 3:01 pm

Παραμερίσαμε όσο πιο γρήγορα γινόταν τον κόσμο και φτάσαμε τελικά στο παλάτι...Δεν ήξερα τι ήταν αυτό που με έκανε να βιάζομαι...Ήθελα να τελειώνω όσο πιο γρήγορα γινόταν...Να έφευγα από εδώ και να συνέχιζα τα ταξίδια μου...Ω! σωστά...Θυμήθηκα τι άλλο ήταν αυτό που με έκανε να βιάζομαι...Ένα αίσθημα πόνου και φόβου που είχα νιώσει άλλη μία φορά μόνο...Μια φορά που η Kanae και ο Kaizen είχαν βρεθεί σε κίνδυνο...Έτσι ήταν και τώρα...Δεν ήξερα αν ζούσαν ή είχαν παιθάνει...Και αυτό με πονούσε με έκανε να ανυσηχώ όσο τίποτε άλλο...Έπρεπε να τελειώσω από εδώ και να πάω στο Aldean...Έπρεπε να πάω και να τους δω...Να δω ότι είναι καλά...Και αν όμως δεν ήταν έτσι τα πράγματα;Τι και αν πήγαινα και μάθαινα ότι είχαν χαθεί;...Ωχ Θεέ μου...η καρδιά χτυπούσε σαν τρελή...Έπρεπε να το ξεχάσω...Τουλάχιστον για την ώρα και μετά θα το θυμώμουν όταν έπρεπε...Πείρα βαθιές ανάσες και καθάρισα το μυαλό μου,πρωτού καταλάβει κανείς τίποτα...Τουλάχιστον κανείς πέρα από τον Arashi...Όπως και τώρα...Με είχε καταλάβει...Το ήξερα από το βλέμμα του...Πλησιάσαμε την πύλη του παλατιού και μόλις οι φρουροί με είδαν κάθισαν σε στάση προσοχής και μου άνοιξαν έπειτα την πόρτα...
-Τι τιμές! είπε κάπως κοροΐδευτηκά ο Masta...
Ευχαρίστησα του φρουρούς και όλοι περάσαμε μέσα...Το μέρος ήταν γεμάτο δημοσιογράφους και πραγματικά είχα συχαθεί να τους βλέπω...
-Όχι πάλι... μονολόγησα...
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Wolfpack...The creation. Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Wolfpack...The creation.   [Τέλος]Wolfpack...The creation. I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 3:44 pm

Από την μία χαιρόμουν που αποκτούσα όλη αυτή την δημοσιότητα αλλά από την άλλη καταντούσε και κουραστικό...Μάλλον ένας ακόμα λόγος για να θέλω να φύγω γρήγορα από εδώ...Οι δημοσιογράφοι μόλις αντιλήφθηκαν την παρουσία μας όρμηξαν απάνω μας,όμως φρουροί του παλατιού πρόλαβαν να μπουν στην μέση και να μας "προστατέψουν"....
-Θα σας ανοίξουμε τον δρόμο...Έπειτα ακολουθήστε μας...Ο βασιλιάς σας περιμένει Mr.Shadow... μου είπε ένας φρουρός.
Οι φρουροί πράγματι άρχισαν να ανοίγουν δρόμο ανάμεσα στο πλήθος των "αχόρταγων" δημοσιογράφων και έτσι μπορούσαμε να προχωρήσουμε στο μεγάλο και πλούσια στολισμένο διάδρομο του παλατιού...
-Ηρεμήστε επιτέλους... φώναξε τότε ένας άλλος φρουρός προς τους δημοσιογράφους ...Θα πάρετε ότι θέλετε σε λίγο.Ο βασιλιάς θα εμφανιστεί με τον Mr.Shadow για αυτό και επιθυμεί να τον περιμένετε έξω από το παλάτι. συμπλήρωσε και τότε οι φρουροί οδήγησαν με συνοπτικές διαδικασίες του δημοσιογράφους έξω από το κτήριο...
-Δεν ηρεμεί ούτε μια στιγμή το κεφάλι σου με αυτούς...Που να είσαι και αυτός που "κυνηγούνε" είπε ο φρουρός και πείρε ένα ειρωνικό υφάκι...
-Εμένα μου λες... είπα και εκείνος κούνησε το κεφάλι του ως ένδειξη κατανόησης...
Προχωρήσαμε μέχρι το τέλος του διαδρόμου όπου υπήρχαν κάποιες μεγάλες πύλες...Οι πύλες άνοιξαν και μπήκαμε μέσα...Εκεί σε δύο θρόνους καθόντουσαν ο βασιλιάς Juon και η κόρη του Silvia,ενώ δίπλα της όρθιος βρισκόταν ο Garrow...Ο βασιλιάς με κοίταξε και ένα χαμόγελο διαγράφτηκε στο πρόσωπο του.
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Wolfpack...The creation. Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Wolfpack...The creation.   [Τέλος]Wolfpack...The creation. I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 3:54 pm

Ο βασιλιάς σηκώθηκε όρθιος,μαζί με την κόρη του,αλλά αυτός που με πλησίασε πρώτος ήταν ο Garrow,ο οποίος μου έπιασε σφιχτά το χέρι και με χαιρέτησε...
-Δεν το πιστεύω ότι σε ξαναβλέπω τόσο σύντομα...Χαίρομαι παρόλα αυτά... μου είπε γελώντας
-Παρομοίως φίλε μου...Όλα καλά με την Silvia;...Διάβασα στις εφημερίδες πως ο γάμος σας ήταν πολύ ακριβώς και πολύ όμορφος...
-Πράγματι ήταν...Και αυτό το χρωστάω σε εσένα...Ειλικρινά σε είχα παρεξηγήσει.
-Έλα τώρα...Όλο τα ίδια θα λέμε;Περασμένα ξεχασμένα...
Τότε ο βασιλιάς πλησίασα και ο Garrow παραμέρισε κάνοντας παράλληλα μια υπόκλιση.
-Λοιπόν λοιπόν...Ο αγαπημένος μου κυνηγός επέστρεψε...Να ξέρεις όταν το έμαθα ότι θα ερχόσουν και το τι σχεδίαζες έκανα πολλές προετοιμασίες...
-Με τιμάτε,όμως δεν χρειαζόταν να κάνετε τίποτα... είπα και υποκλίθηκα...
Ύστερα ήταν η σειρά της Silvia η οποία ήρθε και με χαιρέτησε όλο χαρά...Είχα σίγουρα αφήσει το στίγμα μου εδώ και αυτό με ευχαριστούσε...Αφού τελείωσαν οι χαιρετούρες σύστησα στον βασιλιά και στην οικογένεια του τον Masta και τον Hyakkimaru και έπειτα ο βασιλιάς έστειλε έξω την Silvia και τον Garrow ώστε να μπορέσουμε να συζητήσουμε για δουλειές...Παρόλα αυτά φαίνεται πως ούτε ο Garrow ούτε η Silvia ήθελαν να φύγουν,γιατί ήθελαν και εκείνοι να ακούσουν τα όσα ετοίμαζα.Τελικά με τα πολλά έμειναν και αυτή μαζί μας...
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Wolfpack...The creation. Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Wolfpack...The creation.   [Τέλος]Wolfpack...The creation. I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 4:09 pm

Λίγο πριν αρχίσουμε μπήκαν στο δωμάτιο υπηρέτριες οι οποίες έφεραν φαγητό...Εγώ δεν πεινούσα,όμως φαινόταν πως οι άλλοι τρεις που ήταν μαζί μου είχαν πολύ όρεξη,και ιδιαίτερα ο Arashi,και έτσι πέσαν απευθείας πάνω στα πιάτα...Όσο λοιπόν οι άλλοι έτρωγαν εγώ εξηγούσα ακόμα μια φορά τα πάντα γύρω από την οργάνωση που σκόπευα να δημιουργήσω στον βασιλιά....παρότι τα είχε ήδη ακούσει,απλώς είχε ζητήσει κάποιες διευκρινήσεις.
-Πολύ καλά... είπε ο βασιλιάς όταν τελείωα τα όσα είχα να του πω ...Και ποιος θα είναι σε αυτό το νησί ξέρεις;
-Ναι...Θα είναι ο Hyakkimaru...Είναι πολύ ικανός πολεμιστής...Περίπου τόσο δυνατός όσο εγώ... -ας κοκορευόμουν και λίγο...τι πειράζει;- ...Και όχι μόνο αυτό,αλλά θα είναι και ο αρχηγός αυτής της θάλασσας.Γι'αυτό θα παρακαλούσα να του προσφέρετε την μέγιστη βοήθεια.
-Αν είναι τόσο δυνατός όσο λες τότε χαίρομαι που θα τον έχουμε εδώ...Και μην φοβάσαι θα του παρέχουμε όποια βοήθεια και να χρειαστεί... με καθησύχασε ο βασιλιάς...
-Χαίρομαι για αυτό...
-Τώρα που όλα κανονίστηκαν καλύτερα να πάμε να ανακοινώσουμε την επίσημη δημιουργία της οργάνωσης σου στους δημοσιογράφους προτού εγκατασταθούν μόνιμα έξω από το παλάτι...Τι λες; με ρώτησε και γέλασε
-Μάλλον έχετε δίκιο... είπα και τον ακολούθησα έξω από το δωμάτιο με τον Arashi δίπλα μου και τον Masta και τον Hyakkimaru από πίσω μου...
Οι μεγάλες πύλες του παλατιού άνοιξαν και τότε είδα γύρω από την είσοδο να είναι ένας κύκλος από φρουρούς για να εμποδίζουν,λογικά,τους δημοσιογράφους από το να πλησιάσουν πολύ κοντά...
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 27

[Τέλος]Wolfpack...The creation. Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Wolfpack...The creation.   [Τέλος]Wolfpack...The creation. I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 4:28 pm

Όλοι τότε άρχιζαν να βγάζουν φωτογραφίες και να "πετάνε" ερωτήσεις από τις οποίες μόνο λίγες έπιασα...Τότε ο βασιλιάς έκανε νόημα να ησυχάσουν όλοι για να μιλήσει και έτσι έγινε...Μακάρι να μπορούσα και εγώ να το κάνω αυτό...
-Απόψε εδώ που βρισκόμαστε... άρχισε να λέει ο βασιλιάς και όλοι του έδιναν μεγάλη προσοχή ...Θα γίνει επίσημα η δημιουργία μιας οργάνωσης η οποία θα μας βοηθήσει να εξαλείψουμε την πειρατεία από τα νερά μας.Η οργάνωση αυτή είναι βασισμένη σε μια ιδέα του διάσημου κυνηγού επικυρηγμένων Mr.Shadow... είπε δείχνοντας με ...ο οποίος και για αυτό το λόγο θα λάβει την αρχηγία.Η οργάνωση αυτή θα είναι η πρώτη Οργάνωση Κυνηγών του κόσμου και έχει στόχο να ενώσει τους κυνηγούς και να τους μοιράσει στις αρχικές θάλασσες έτσι ώστε παντού να υπάρχει έστω και ένας κυνηγός.Στην κάθε θάλασσα θα υπάρχει ένας αντιπρόσωπος αρχηγός της οργάνωσης με τον οποίο θα μπορεί ο οποιοσδήποτε να επικοινωνεί στην περίπτωση που υπάρχει κάποιο πρόβλημα...Στην θάλασσα μας αρχηγός θα είναι ο γενναίος Hyakkimaru,ο οποίος θα έχει επαφές και μαζί μου.Να ξέρετε ότι το σχέδιο αυτό έχει την συγκατάθεση της κυβέρνησης οι οποία θα ενισχύει οικονομικά την οργάνωση.Παρόλα αυτά όποιος ενδιαφέρετε μπορεί να βοηθήσει στέλνοντας χρήματα για να επιτευχθεί αυτό το σχέδιο και να έχουμε ασφαλέστερες θάλασσες.Νομίζω ότι είπα αρκετά...Ας αφήσουμε και τον Mr.Shadow να μιλήσει μιας και το δικαιούται....
-Ευχαριστώ...Νομίζω ότι τα βασικά τα είπε ήδη ο βασιλιάς Juon,απλά είναι κάποια πράγματα που θέλω να συμπληρώσω...Όσοι κυνηγοί ενημερωθείτε θέλω να ξέρετε ότι όσοι ενταχθούν στην οργάνωση η κυβέρνηση,πέρα από τα χρήματα για τους κακοποιούς που πιάνουν,θα τους προσφέρει και έναν σταθερό μισθό καθόλου αμελητέο...Παρόλα αυτά δεν θα γίνετε δεκτός ο οποιοσδήποτε αλλά μόνο οι πιο δυνατοί και οι πιο άξιοι,μιας και δεν γίνετε να στηρίζουμε την προστασία των πολιτών σε άτομα ανίκανα...Η οργάνωση έχει ήδη τα πρώτα της μέλοι και θα συνεχίσει να εξαπλώνεται στην North Blue.Όταν τελειώσουμε από εδώ θα επεκταθούμε σταδιακά και στις άλλες θάλασσες μέχρι να καλείψουμε κάθε νησί που υπάρχει...Θα κυνηγήσουμε κάθε πειρατή και επαναστάτη και θα επιβάλλουμε την τάξη στις αρχικές θάλασσες...Απόψε λοιπόν επίσημα δημιουργείται η Παγκόσμια Οργάνωση Κυνηγών η οποία θα ακούγεται στο όνομα Wolfpack...Ζήτω η Κυβέρνηση! είπα και τότε ένα πλήθος χειροκροτήματα ξέσπασε και τα φλας άρχισαν να αστράφτουν σε πολύ μικρά διαστήματα το ένα από το άλλο.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος]Wolfpack...The creation. Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Wolfpack...The creation.   [Τέλος]Wolfpack...The creation. I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος]Wolfpack...The creation.
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ομάδα: Wolfpack
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] New War

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Lvneel-
Jump to: