Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 37 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 37 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος]Wolfpack...The creation.

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 28

[Τέλος]Wolfpack...The creation. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Wolfpack...The creation.   [Τέλος]Wolfpack...The creation. - Page 2 I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 4:45 pm

Μόλις τελειώσαμε και ο δρόμος ήταν πια ελεύθερος,από δημοσιογράφους και πολίτες,ώστε να φύγουμε,αποχωρήσαμε αφού χαιρέτησα τον βασιλιά και την οικογένεια του.Μου ευχήθηκε καλή τύχη...Τον ευχαρίστησα και του υποσχέθηκα να ξαναπεράσω...Καθώς φεύγαμε πείραμε μαζί μας δύο μεγάλα Den Den Mushi...Πήγαμε προς το σπίτι του Hyakkimaru και εκεί του έδωσα το ένα...
-Κράτα το...Κάθε φορά που θα βρίσκω έναν νέο κυνηγώ σε αυτή την θάλασσα θα του δίνω την συχνότητα αυτού του Den den mushi ώστε να επικοινωνεί μαζί σου και να σε ενημερώνει ότι μπήκε στην οργάνωση...Γενικά να έχει επαφή μαζί σου...Το άλλο θα το έχω εγώ για να επικοινωνώ μαζί σου και με τους άλλους κυνηγούς και το αντίστροφο...
-Κατάλαβα...Wolfpack ε;Ωραίο όνομα...
-Ναι...Προς τιμήν του Arashi...
Ο Hyakkimaru έσκυψε και τον χάιδεψε...
-Λυπάμαι που δεν μπορώ να μείνω αλλά θέλω να συνεχίσω και σε άλλα νησιά...Πρέπει να επεκτείνω την Wolfpack.
-Καταλαβαίνω,όμως θέλω μια χάρη...Μην φύγεις αμέσως...
-Χμ;Γιατί;
-Γιατί θέλω να μου πεις για το παρελθόν σου.
-Πως σου ήρθε τώρα αυτό;
-Μου είχες υποσχεθεί ότι θα μου έλεγες προτού ξεκινήσεις τα ταξίδια σου,όμως τελικά φαίνεται πως και οι δύο το ξεχάσαμε...
-Α! ναι σωστά... είπα και ξεφύσηξα ...Αφού στο είχα υποσχεθεί θα το κάνω...Masta έχεις πρόβλημα με αυτό;
-Κανένα...Να πω την αλήθεια θα με ενδιέφερε να μάθω πως τα κατάφερες και έφτασες μέχρι εδώ...
-Πολύ καλά λοιπόν...Τότε καθίστε κάτω...Αυτό θα μας πάρει κάποια ώρα... είπα και όλοι καθίσαμε κάτω...
Δεν ήμουν σίγουρος αν ήθελα να θυμάμαι τα παλιά,αν και το έκανα πολλές φορές αυτό.Πάντως το είχα υποσχεθεί και δεν μου άρεσε να μην τειρώ τις υποσχέσεις μου.Οπότε θα το έκανα...Άλλωστε είχα αποφασίσει τελικά να μην επιστρέψω ακόμα στο Aldean...Αν ο Kaizen και η Kanae είχαν πεθάνει και το μάθαινα,αυτό που θα ένιωθα μετά θα ήταν αβάστακτο,ενώ παράλληλα είχα δουλειά να κάνω...Ας ήταν δυστυχώς θα έπρεπε να περιμένει η επιστροφή μου.Ο Arshi ήρθε τότε και ξάπλωσε στα πόδια μου...Άρχισα να τον χαϊδεύω...
-Τι λες αγόρι μου;Εσύ θες να θυμάσαι τα παλιά; τον ρώτησα αλλά εκείνος δεν κουνήθηκε καν ...Κατάλαβα. είπα και ετοιμάστηκα για την αφήγηση.
Θα ήταν μια μεγάλη μέρα...
Back to top Go down
Argon
Bounty Hunter
Bounty Hunter
Argon


Όνομα Χαρακτήρα : Argon Naito
Posts : 3670
Location : At the top of the world
Join date : 2013-01-06
Age : 28

[Τέλος]Wolfpack...The creation. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Wolfpack...The creation.   [Τέλος]Wolfpack...The creation. - Page 2 I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 4:49 pm

παραμένω στο νησί...
Back to top Go down
Futago

Futago


Όνομα Χαρακτήρα : Yuuta
Posts : 231
Join date : 2012-11-12
Age : 30

[Τέλος]Wolfpack...The creation. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Wolfpack...The creation.   [Τέλος]Wolfpack...The creation. - Page 2 I_icon_minitimeSun Apr 14, 2013 3:48 pm

Όνομα χαρακτήρα: Argon Naito

P.o.M. Points: 8

Belli: 30.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Μια απλή ιστορία που παρόλα αυτά είχε ένα σημαντικό γεγονός. Δεν έχω να κάνω πάρα πολλά σχόλια για το σενάριο, καθώς είναι περισσότερο μεταβατική και έγινε για να γίνει η ανακοίνωση της δημιουργίας της Οργάνωσης των Κυνηγών Επικυρηγμένων. Όπως είπα και στα προηγούμενα σχόλια, ήταν μια ωραία ιδέα και σημαντική για την εξέλιξη του χαρακτήρα σου. Δεν έχω πολλά να σχολιάσω, η επόμενη ιστορία σου που θα είναι και παρελθόντος θα έχει πολύ περισσότερο ζουμί.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος]Wolfpack...The creation. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]Wolfpack...The creation.   [Τέλος]Wolfpack...The creation. - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος]Wolfpack...The creation.
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ομάδα: Wolfpack
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] New War

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Lvneel-
Jump to: