Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 13 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 13 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
DIRK
Guest
avatar



[Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Feb 10, 2013 4:47 pm



Καθόμουν στην καρέκλα μου , με τα ποδιά πάνω στο τραπεζάκι και διάβαζα την εφημερίδα της παγκόσμιας κυβέρνησης .Φωτογραφία για εξώφυλλο είχε τον Captain Smoker . Μέσα έλεγε για τις τελευταίες επιτυχίες του .Είχε πιάσει 3 πειρατικά πληρώματα τον τελευταίο μήνα από τα οποία , τα 2 είχαν καπετάνιους χρήστες φρούτων τoυ διαβόλου. Απο κάτω έγραφε κάποιες δηλώσεις του Smoker,"Θα πιάνω κάθε φιλόδοξο βρομιάρη πειρατή που προσπαθεί να μπει στην Grand Line..Κανένας παράνομος δεν θα περάσει από την Loguetown στην Grand Line."
Αυτός ο άνθρωπος είχε τραβήξει το ενδιαφέρον μου. Είχε ακριβώς τις ίδιες ιδεολογικές απόψεις με τον παππού μου.  Ήθελε να καθαρίσει αυτόν τον γεμάτο από πειρατές κόσμο και την βρωμιά που διαδίδουν. Εκτός αυτού, κάτι αξιοθαύμαστο είναι πως μερικά παρακλάδια του υποκόσμου προσπάθησαν να δημιουργήσουν ένα δίκτυο στην Loguetown όμως ο Smoker κατάφερε να τους ανακαλύψει και να τους συλλάβει όλους. Απο τότε κανένας δεν δοκίμασε ξανα το ίδιο. Η Loguetown αν και μια μεγαλούπολη, ήταν μια απο τις λίγες πόλεις στις οποίες η δικαιοσύνη λειτουργούσε άψογα σύμφωνα με έναν παιδικό μου φίλο που δούλευε πλέον εκεί.


Last edited by DIRK on Thu Feb 28, 2013 8:26 pm; edited 7 times in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Feb 10, 2013 4:57 pm

Μετά στην εφημερίδα, είχε ένα άρθρο σχετικά με την αυξημένη εγκληματικότητα και τάση προς πειρατεία που παρατηρείτε τον τελευταίο καιρό παγκοσμίως... Μετά υπήρχαν κάποια Wanted Posters που έδειχναν τους δυνατότερους ανθρώπους που ήταν καταζητούμενοι στον κόσμο.Σίγουρα αυτοί ήταν μια κατηγορία μόνοι τους.
Έκλεισα την εφημερίδα αφού την διάβασα ως το τέλος. Σηκώθηκα από την καρέκλα από την οποία καθόμουν με ένα μικρό άλμα μπροστά
Τεντώθηκα απλώνοντας τα χέρια μου προς τα πάνω και την μέση μου προς τα μπροστά. Ένα μονοκόμματο"ΚΡΑΚ" ακούστηκε καθώς ξέπιανα τα κόκαλά μου. Εκτός του γεγονότος οτι καθόμουν πόσες ώρες και διάβαζα την εφημερίδα , με είχε πιάσει και ο ύπνος σε αυτή και είχα πιαστεί
Μόλις τελείωσα τις ετοιμασίες βγήκα απο το δωμάτιο και άρχισα να γυρνώ το κεφάλι μου δεξιά αριστερά για να ξεπιαστεί, ενώ περπατούσα προς το κατάστρωμα.Τα βήματά μου ήταν αργά αλλά μεγάλα λόγο του ύψους μου.
Στο κατάστρωμα με περίμενε ο Drake.
Έχουμε καμια ειδοποίηση απ τον πληροφοριοδότη?
Όχι δυστυχώς . Μετά τον θάνατο του Sharinguru οι περισσότεροι πληροφοριοδότες έχουν αποσυρθεί. Φοβούνται για την ζωή τους.
Κατάλαβα..Ένας απ τους δυο λόγους που φύγαμε απ τον νότο, είναι αυτός.


Last edited by DIRK on Sun Feb 17, 2013 8:19 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Feb 10, 2013 6:07 pm

Το μόνο που γνώριζα ήταν πως έπρεπε να ψάξουμε για κάποιον γέρο Jegins σε ένα νησί με κρύο και χιόνια, στο οποίο μια ομάδα της Circle of Ossus προπορεύεται απο εμάς κατα μιας μέρας εξερευνήσεων..Κοινώς απο το κακό στο χειρότερο

Το ταξίδι απο την South στην North ήταν δύσκολο. Κανείς απ το πλήρωμά μου δεν είχε γνώση των πολικών καιρικών φαινομένων που επικρατούσαν εδώ έτσι η Lightning και o Engel είχαν αρρωστήσει . Με αρκετές δυσκολίες, έλλειψη φαρμάκων και χοντρής ένδυσης φτάσαμε στο λιμάνι του προορισμού μας. Ο Spawn και ο Auron θα παρέμεναν στο πλοίο για να προσέχουν τον Engel και την Lightning, ενώ o Squall και ο Drake θα έρχονταν μαζί μου τουλάχιστον για λίγο.
Έφτιαξα τον γιακά μου ωστε να μην κρυώνει ο λαιμός μου καθώς περπατούσαμε κατα μήκος της παραλιακής οδού . Στον δρόμο υπήρχαν αρκετοί μικροπωλητές με στημένους τους πάγκους τους κατα μήκος του μικρού πεζοδρομίου
Καθώς περνούσαμε μπροστά από έναν πάγκο , ένας τυπάκος, που ήταν μικροπωλητής με φώναξε κοντά του. Γεμάτος περιέργεια , ανταποκρίθηκα στο κάλεσμα και άρχισα να περπατάω προς το μέρος του. Πλησιάζοντας , έριξα μια ματιά στον πάγκο ...


Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Feb 11, 2013 7:16 pm

Είχε επάνω χιλιάδες χαϊμαλιά και αλυσίδες καθώς επίσης και κάποιου είδους χορταρικό . μαζεμένα σε ματσάκια.
-τι θες? ρώτησα
- Θα ήθελες να αγοράσεις κάποιο προστατευτικό μενταγιόν που διώχνει το κακό?Είπε σηκώνοντας ένα πρόχειρα φτιαγμένο ξύλινο πράγμα με κυκλικό σχήμα, που ήταν περασμένο από ένα λεπτό μαύρο κορδόνι ώστε να μπορεί να κρέμεται από τον λαιμό ενός ανθρώπου.
-Όχι, ευχαριστώ.
Άρχισα να περπατώ μακριά από τον πάγκο και εκείνος άρχισε να με φωνάζει από μακριά
-Σίγουρα δεν θες να μένεις μακριά από μάχες η να σε βοηθήσουν σε αυτές? Θα το χρειαστείς!
Σταμάτα πια τις βλακείες σου Alduin. Ποτέ κανείς δεν σώθηκε απο τα χαραγμένα ξύλα ξύλα και τις κλωστές σου
Ο πωλητής πλέον ήταν εμφανώς δυσαρεστημένος
Μπορεί να με κοροϊδεύεις όσο θες να σε δω όμως σε λίγο όταν έρθει ο γιος μου.
Τι έγινε πατέρα? ακούστηκε μια περίεργη φωνή απο πίσω μας .
Πάνω στην ώρα, είπε ο γέρος. Γύρισα για να δω τον γιό του. Μαύρη πανοπλία, κουκούλα στο κεφάλι και το μαύρο ξίφος με το κόκκινο ρουμπίνι στην λαβή . Ήταν ένας απο την Circle of ossus.Το κακό ήταν πως τον ακολουθούσαν άλλοι 5
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Feb 12, 2013 1:33 pm

O Virkas με χλευάζει και με εμποδίζει στο να πουλήσω.
Ο γιος του Alduin, εμφανώς ενοχλημένος, άρχισε να φωνάζει προς τον άλλο
Τι σου έχω πει ρε?
Νομίζεις πως θα μου επιβάλεις τι να λέω μικρέ?
Η κατάσταση που είχε δημιουργηθεί απο το μηδέν, μύριζε μπαρούτι. Έπρεπε να βρω κάποιον τρόπο να ξεφύγουμε απ την κατάσταση.Ίσως εαν έλεγα μερικά ψέματα για να εμπλουτίζω την αλήθεια σχετικά με την Circle of Ossus, θα με βοηθούσε . Σίγουρα κάποιος ντοπιος θα αποτελούσε μεγάλη υποβοήθηση και απ ότι έβλεπα, δεν πρέπει να ήταν κάποιος αδύναμος τύπος.Άλλωστε κουβαλούσε ένα τεράστιο δίχειρο ξίφος.
Νομίζω έγινε μια παρεξήγηση κύριοι. Όλο το θέμα έγινε για ένα μενταγιον οπότε δεν νομίζω πως πρέπει να δώσουμε συνέχεια.Αν το πρόβλημα είναι τα λεφτά, τότε πάρε, είπα βγάζοντας ένα πουγκί με 100 belli
Λοιπόν , αντίο σας
Άρχισα να περπατώ προς τον Virkas. Περνώντας απο δίπλα του, ψιθύρισα.
Μην δώσεις συνέχεια. Ακολούθα με, θα σου εξηγήσω
Ο Virkas έδειχνε νευριασμένος, όπως και περίεργος για την προσφορά του μυστηριώδη για αυτόν ξένο, έτσι έφτυσε κάτω και άρχισε να με ακολουθεί .
Απ την άλλη, ο Αlduin και ο γιος του, μοιράστηκαν το πουγκί που τους έδωσα. Ο Γιος του και η συνοδεία του έβγαλαν ένα den den mushi και άρχισαν να συνομιλούν με κάποιον.
Σε δέκα λεπτά φτάνει το πλοίο με τις ενισχύσεις, αναμένετε κλήση μου
Η απόσταση μεταξύ μας είχε ανοίξει αρκετά για να είμαι σε θέση να ακούω τι λέει , όμως ήξερα πως όσο καθυστερούσαμε, η θέση μας γινόταν χειρότερη.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Feb 12, 2013 9:08 pm

Εαν θέλεις να συζητήσουμε μπορούμε να πάμε στο μαγαζί της οικογένειάς μου. Είναι ένα μικρό και συμπαθητικό bar
Κανένα πρόβλημα, αποκρίθηκα .
Στο επόμενο στενό,στρίψαμε και οι τρεις σε έναν μεγαλούτσικο δρόμο. Η μυρωδιά του κρασιού που υπήρχε στην ατμόσφαιρα μου είχε τρυπήσει την μύτη . Μπορούσες να μυρίσεις την ωραία και απαλή μυρωδιά του, εντονότερα έξω απο κάθε ταβέρνα , χανι και πανδοχείο αλλα και γύρω απο το μεγάλο κτήριο που περιτριγυριζόταν απο αμπελώνες .
Οι Squall, είπα όταν ο Virkas άνοιξε λίγο την απόσταση
Αυτός πλησίασε
Τι είναι Captain ? Τι έγινε ?
Δεν ξέρω αν πρέπει να τον εμπιστευτούμε. Μου φαίνεται τίμιος αλλα πάντα πρέπει να κρατάμε μια πισινή.
Μάλιστα Captain
Drake, πάνε αγόρασε προμήθειες , κουβέρτες και κεριά. Κάλεσε τον Auron να έρθει να σε βοηθήσει αν χρειαστεί.
Ότι διατάξετε Captain είπε λίγο αργότερα και έκανε αναστροφή.
Λίγες στιγμές αργότερα, μπήκαμε στην ταβέρνα της οικογένειας του Virkas. Η ατμόσφαιρα ήταν αρκετά καλή και το μαγαζί ήταν γεμάτο. Πίσω απο την μπάρα, μια νεαρή κοπέλα σέρβιρε τα ποτά στους πελάτες

Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Feb 12, 2013 9:53 pm

Ο Virkas άρχισε να μιλά με έναν άντρα ο οποίος του έμοιαζε.Μου έκανε νόημα να τον πλησιάσω .
Απο εδώ ο αδερφός μου ο Farkas..
Χάρηκα. Alucard.
Δώσαμε τα χέρια μας.
Και απο εδώ η μικρή μας αδερφή, Lydia. είπε δείχνοντας την νεαρή κοπέλα που σέρβιρε . Εκείνη σήκωσε το χέρι της για να χαιρετήσει, απο ευγένεια ανταπέδωσα .
Lydia πιάσε τέσσερις κρύες μπύρες.,Λοιπόν Alucard, γιατι πράγμα ήθελες να μου μιλήσεις?
Κάθισα στον πάγκο . Η Lydia μου έφερε μια παγωμένη μπύρα
Κατ αρχήν θέλω να σας ξεκαθαρίσω πως είμαι πειρατής, αλλα καθόλου γνωστός είπα ψέματα όσο για το θέμα μας, είναι σχετικά με τον γιο του Αlduin.Ανήκει σε μια ομάδα που λέγετε circle of ossus . Αυτοί είναι αρκετά εκπαιδευμένοι στρατιώτες μισθοφόροι και εγκληματίες που δρουν κάτω απο τις εντολές ενός αγνώστου ταυτότητας άντρα ο οποίος βρίσκετε κατα τις πληροφορίες μου σε εξέχουσα θέση . Σύμφωνα με την στολή του ήταν αξιωματικός , κάτι που σημαίνει πως έγινες αυτόματα εχθρός τους και στόχος τους απο την ώρα που λογομαχήσατε. Και τώρα στο ψητό. Έρχομαι απο την South Blue με στόχο να τους σταματήσω. Δεν πρέπει να βρούνε έναν γέρο που λέγετε Jegins
Τον γερο Jegins? Γιατί?
Τον ξέρεις?
Εξαρτάτε τι τον θέλεις?
Κατ αρχήν να σώσω το τομάρι του και έπειτα θέλω μερικές πληροφορίες σχετικά με ένα θέμα.


Last edited by DIRK on Mon Feb 18, 2013 9:29 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Feb 12, 2013 10:22 pm

Δεν σε πιστεύω.. Οι ιστορίες του Jegins ποτέ δεν είχαν αξία , πόσο μάλιστα τόση ωστε ολόκληρη ομάδα να στραφεί προς αυτόν . Όσο για τον γιο του Αlduin δεν μου φάνηκε τόσο βίαι..
Τα λόγια του διέκοψε ένας κρότος. Γυρίσαμε τα κεφάλια μας προς την τζαμαρία του μαγαζιού, ήταν σπασμένη όμως αυτό δεν ήταν το χειρότερο. Έξω απο αυτή, 20-30 άντρες της Circle of Ossus, με επικεφαλή τον Zero στέκονταν με τα ξίφη και τις ασπίδες τους σε θέση μάχης.
Εγώ, ο Squall, ο Virkas και o Farkas βγάλαμε τα ξίφη μας .Δεν περίμενα η Circle of ossus να το τραβήξει τόσο, και ειδικά μέσα σε μια πόλη.
Τι σου έλεγα? Καλύτερα να φύγουμε απο αυτό το μέρος.Δεν είναι κανείς πλέον απο εμάς εδω ασφαλής
Μα τι λες, εδώ είναι το σπιτι μας, η περιουσία μας.
Τι είναι πιο σημαντικό? το σπίτι σου η η ζωή των δικών σου?
Σχηματίσαμε μια γραμμή άμυνας απο πεσμένα τραπέζια μπροστά απ την μπάρα προς τα έξω ενω οι θαμώνες του μαγαζιού, έφευγαν απο κάθε πιθανή έξοδο.
Έχεις δίκιο, πριν δεν σε πίστεψα και να τα αποτελέσματα. Lydia, πάρε όσα τρόφιμα μπορείς και φύγε απ την πίσω πόρτα
Χωρίς να καθυστερήσει στιγμή η κοπέλα άρπαξε λίγα χρήματα απ την μηχανή και τα έβαλε στις τσέπες τις. Έπειτα τράβηξε ένα τραπεζομάντιλο και άρχισε να ρίχνει μέσα τρόφιμα απ τον πάγκο
.


Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Feb 14, 2013 5:41 pm

Όρμισα μπροστά πετώντας μια καρέκλα στο κεφάλι ενός άντρα , εκείνος σήκωσε την ασπίδα του για να το αποκρούσει, όμως σκύβοντας, διαπέρασα με το ξίφος μου την πανοπλία του.Δίπλα μου, ο Farkas χτύπησε και λύγισε στα δυο την ασπίδα ενός. ''Πολύ δυνατό χτύπημα'' σκέφτηκα. Ο Squall έχοντας πάρει την μορφή υβριδίου του λευκού τίγρη, δάγκωσε το ξίφος το οποίο πήγαινε να με καρφώσει στο πλευρό, έπιασε τον άντρα απ τον λαιμό και τον πέταξε επάνω στους άλλους που έρχονταν για κάλυψη.
Όλα έτοιμα, φώναξε η lydia, φεύγουμε.
Ξεκινώντας την οπισθοχώρηση, ο Virkas έκοψε έναν ξύλινο στύλο που κρατούσε το ταβάνι του μαγαζιού , προκαλώντας κατολίσθηση και μαζί με αυτό, χρόνο ο οποίος θα μας βοηθούσε στην διαφυγή μας
Βγαίνοντας απ την πίσω πόρτα, βρήκαμε την Lydia και δυο μεγάλους σάκους. Τον έναν τον φορτώθηκε ο Virkas και τον άλλο ο Squall.
O Farkas προπορευόταν της ομάδας δείχνοντάς μας τον τρόπο. Λίγο πριν βγούμε απ την πόλη, κάλεσα με το Den den mushi το πλοίο και τους ειδοποίησα για την κατάστασή μας.
Μια ομάδα τεσσάρων αντρών πετάχτηκε μπροστά μας, κλείνοντας μας τον δρόμο για το χιονισμένο δάσος.Με σχεδόν αυτοματοποιημένος κινήσεις ο Farkas τράβηξε το τόξο του, και εγώ τα δυο μου πιστόλια..
Στόχευσε τον λαιμό τους , εκεί είναι το αδύναμο σημείο της πανοπλίας τους


Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Feb 16, 2013 11:37 pm

Χωρίς να απαντήσει, έριξε το βέλος του. Παρακολουθώντας την τροχιά του, είδα πως δεν πήγαινε για τον λαιμό, αλλα για το στήθος. Το βέλος του χτύπησε στην πανοπλία ενός στρατιώτη δημιουργώντας μια μικρή λακκούβα επάνω της και έπειτα έπεσε στο έδαφος .
Για ακόμα μια φορά έχεις δίκιο, διαπίστωσε τραβώντας ένα ακόμα βέλος απ την φαρέτρα του
Ενώ ξεφύσησα απαξιωτικά σχετικά με την κίνησή του, σημάδεψα τους αντιπάλους μας. Ηδη είχαμε χάσει αρκετή ώρα διδάσκοντας τον που να στοχεύει. Πυροβόλησα το άντρα που βρισκόταν στα αριστερά, και ενώ είχε υψωμένη την ασπίδα του, η σφαίρα την διαπέρασε, όπως επίσης και το κράνος του καταλήγοντας στο κεφάλι του. .Η δεύτερη σφαίρα, χτύπησε τον άντρα ακριβώς δίπλα του στον τετρακέφαλο και η αμέσος επόμενη στην κοιλιακή χώρα, ρίχνοντας τον στο έδαφος να πονά και να προσπαθεί να αφαιρέσει την πανοπλία του ωστε να σταματήσει την αιμορραγία . Ο Farkas καθώς τρέχαμε προς το μέρος τους , πέταξε ένα μαχαίρι σε έναν απ τους δυο εναπομείναντες άντρες με στόχο να το αποκρούσει μιλά αριστερά με την ασπίδα του, όπως και έγινε. Με αυτή του την κίνηση, έδωσε την ευκαιρία στον Virkas φυτέψει στο σώμα του άτυχου άντρα δυο βέλη που είχε περάσει στο τόξο του.
Υψώνοντας την ασπίδα του για να καλύψει το σώμα του, ο τελευταίος άντρας όρμησε προς το μέρος μου .
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος-Quest] The Circle of Ossus [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Micqueot-
Jump to: