Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 10 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 10 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Aug 02, 2013 2:34 pm

Οι ιστορίες μου...:

Στην προηγούμενή μου ιστορία : στην προηγούμενή μου ιστορία , απ'όσο είδαμε , έμεινα στο Gecko Island μετά απο την ήττα μου με τον Kuro , και έκατσα με σκοπό να πάρω εκδίκηση , οπου το έκανα και πήρα.. Καθώς τον νίκησα και τον άφησα πεταμένο και ματωμένο κάτω , έφυγα ψάχνοντας τον νέο μου προορισμο! ακόμα , είδαμε σε φλάσμπακ , πως ο Smash , ένας πειρατής απο την Grand Line , με έψαχνε γιατί νόμιζε πως είμαι ο αρχηγός των νεκρών Deparment of Supplies Boats , και νόμιζε πως τον εξαπατήσανε..

Τώρα :

Ενώ έχει βραδυάσει απο τότε που έφυγα απο το Gecko Island , το καράβι μου πλέει μέσα στην ομίχλη , και στην υγρασία.. Λογο του οτι η ψύχρα με έκανε να κρυώνω λιγάκι , έβαλα μία μαύρη ζακέτα που είχα απο παλιά... Καθώς έπλεε , εγώ καθόμουν αραχτός , και σκεφτόμουν να κοιμηθώ , ωστε να ξυπνίσω την επόμενη μέρα στο επόμενο νησί , περιμένοντας να μήν υπάρχει κανένας μπελάς ώς συνήθως.. Μα τότε σκέφτηκα , πως είμαι πειρατής , πάντωτε θα υπάρχουν μπελάδες..



Last edited by Ryo D. Amidamaru on Sun Aug 11, 2013 12:05 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Aug 02, 2013 2:44 pm

Ενώ πάω να ξαπλώσω , ξαφνικά , άρχισε να φυσά περισσότερο , και έτσι , τα κύμματα ήταν μεγαλύτερα... Τράβηξα τα πανιά , και πήγα να κάνω απο την αντίθετη μεριά κουπί για αντίσταση , ωστε να μήν προλάβω να πέσω πάνω σε κανέναν βράχο εξαιτίας της πολλής φόρας... Ενώ έκανα κουπί βάζοντας όλη την δύναμη μου για να κάνω κουπί , πράγμα αδύνατον διότι το κύμα ήταν αρκετά δυνατό , σταμάτησα και στάθηκα μπροστά στην βάρκα... Κοιτούσα την ομίχλη , προσπαθόντας να παρατηρίσω μήπως υπήρχε κάτι το περίεργο.. Απο μακρυά , φάνηκε μία τεράστια σκια.. Την παρατήρισα και όταν κατάλαβα τί είναι είπα τρομαγμένος κοιτάζοντάς την ξανά και ξανά :
Spoiler:
Ε..Ε...ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ ΠΛΟΙΟ! ΕΝ..ΕΝΑ WARSHIP! Τ..ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ?! είχα ακόμα αρκετές πληγές απο την μάχη μου με τον Kuro , πράγμα που σήμαινε πως δέν μπορούσα να αναμετριθώ με κάποιον... Και εκτός αυτού , με τέτοια φόρα που οοθούμουν πάνω στο τεράστιο αυτό πλοίο , η βάρκα μου θα καταστρεφόταν.. Κοίταξα ξανά μήπως έκανα λάθος , μα ήταν όντως σχήμα πλοίου.. Χωρίς δεύτερη σκέψη και κουβέντα , αφού ήταν αδύνατον να κάνω κουπί σε τέτοιες συνθήκες , μιάς και το κύμα άρχιζε να αυξάνεται και να γίνετε πιό άγριο , σκέφτηκα να βουτίξω και να ξεφύγω απο το πλοίο αυτό! Μα έσκυψα να δώ το νερό , και ήταν πράγματι πιό κρύο και απο πάγο...
Τ..Τί στο καλό θα κάνω τώρα?!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Aug 02, 2013 2:52 pm

Εκτός του οτι δέν θα μπορούσα να κολυμπίσω λόγο τον κυμμάτων , δέν θα μπορούσα και λόγο του παγωμένου νερού.. Μα δέν είχα άλλη λύση.. Έβγαλα την ζακέτα μου , την μπλούζα , και κατευθείαν βούτηξα.. Ενώ έπεσα μέσα , πραγματικά είχα παγώσει , και εκτός αυτού , δέν έλεγχα το σώμα μου εγώ , αλλα το υπερβολικό κύμα! τότε , άρχισα να κάνω προσπάθιες να αποφύγω το τεράστιο πλοίο , μα το κύμμα με έσερνε προς την μεριά του... Ως που μία στιγμή , χτύπισα το κεφάλι μου δυνατά σε έναν βράχο που με πέταξε το κύμα , και λυποθίμησα!... Για ώρες , άγνωστος ο προορισμός που πήγαινα...
Spoiler:
ΏΡΕΣ ΜΕΤΑ :
Άκουγα μία φωνή δίπλα απο το αυτί μου , ξαφνικά , άνοιξα τα μάτια μου , και είπα :
Ααα? εε?! ζαλιζόμουν και δέν μπορούσα να δώ καλά.. Τα έβλεπα όλα θολά! Κοίταξα απο πάνω μου , και ήταν ένα μικρό κοριτσάκι που έκρυβε τον ήλιο.. Με χτυπούσε χαλαρές σφαλιαρίτσες για να συνέλθω..
Οι οι οι οι οι! Ξύπνισες ! Επιτέλους ! Χαμογέλασα , ξαναέκλεισα τα μάτια μου , και τα άνοιξα ξαφνικά , βλέποντας καθαρά... Έκανα ένα βήμα πίσω , αποφεύγοντάς την , και τρομαγμένος είπα :
Ποι..Ποιά στο καλό είσαι εσύ?
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Aug 02, 2013 2:59 pm

Είμαι η Apis.. Χθές το βράδυ είχε πραγματικά πολύ κύμα... λογικά , θα έπεσες απο την βάρκα σου , και θα σε παρέσυρε το κύμα ώς εδώ , αλλα μάλλον θα χτύπισες όπως έπεφτες , γιαυτό είχες αίματα στο κεφάλι και σ'όλο σου το σώμα.. σε βρήκα εδώ κοιμισμένο , και ήρθα πιέζοντάς σε στο διάφραγμα , για να φτύσεις το νερό που είχες καταπιεί.. και έτσι έγεινε..
Αχα.. Που βρισκόμαστε τώρα? είπα ενώ είμουν ξαπλωμένος κάτω...
Στο Warship-... μόλις άκουσα "Warship" , σηκώθηκα πανικοβλιμένος , και φώναξα ενώ κοίταξα και γύρω μου :
Στ..ΣΤ...ΣΤΟ WARSHIP? Εκ..ΕΚείνο το τεράστιο πλοίο που.. που είδα χθές?
Ναί , στο Warship Island.. Έτσι ονομάζεται το νησί αυτό , διότι μοιάζει με πλοίο.. Τότε σκέφτηκα :
Ωστε λόγο της ομίχλης έβλεπα λάθος πράγματα , νομίζοντας έτσι πως ήταν ένα κανονικό πλοίο εε? Ενώ κοίταξα πάλι γύρω μου και είδα πως υπήρχε βλάστιση , έδαφος και αμμουδιά , έχωσα τα χέρια μου μές την αμουδιά , τα έβγαλα κρατόντας την , και ενώ την πετούσα , φώναξα :
ΕΔΑΦΟΣ! ΑΜΜΟΥΔΙΑ! ΝΑΙΙ! ΕΙΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ! ΧΑΧΑΑΧΑΑΑ! Μα.. Πού στο καλό είναι η βάρκα μου? εκείνη , μου έδειξε πίσω , και είπε :
Εκεί πίσω.. Α , είχες και ένα γράμμα μαζί σου σήμερα το πρωί.. Δέν το άνοιξα , το υπόσχομαι!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Aug 02, 2013 3:08 pm

Κοίταξα την θάλασσα , και είδα την βάρκα μου η οποία ήταν παρκαρισμένη.. πήρα το γράμμα που με έδωσε , το κοίταξα , και είπα απο μέσα μου :
Οχι πάλι οι επαναστάτες! Έχω φύγει ούτος η άλλος απο αυτούς! Δέν θέλω άλλες ηλίθιες αποστολές που θα μου λένε το τί να κάνω , το πώς να το κάνω και γιατί! Ποιός ο λόγος να μου έρθει πάλι ένα γράμμα!? Το άνοιξα , και παρατήρισα πως ήταν μία διαφορετική γραφή! Δέν ήταν των επαναστατών.. Άρχισα τότε να το διαβάζω..
Χα-Χα-Χα! Azazel D. Drake! Ηλίθιε μικρέ Azazel D. Drake! Κατάλαβες το ποίος είμαι έτσι? Χα-Χα-Χααααα! Είμαι ο Smash... o Smash Burger αν θυμάσαι , που μου είπατε εσύ και οι 50 κλέφτες σου , οι Department of Supplies Boats , πως αν σκωτώσω τον μαρίν Burvy , θα μου δίνατε το 30% των λάφυρων του επόμενου νησιού που θα κλέβατε.. Αλλα με εξαπατήσατε! Με φερθήκατε με τον χειρότερο τρόπο όσο το πιθανόν! Έτσι , πρέπει να σε σκωτόσω! Που θα το κάνω! Τώρα βρίσκομαι στην Grand Line , και στο υπόσχομαι πως θα γυρίσω να σε σκωτώσω! Α-χα-χα-χα-χααα! Αναρωτιέσαι τώρα το ποιός σου παρέδωσε το μύνημα εε? Χα-χα-χα-χα-χα-χα-χαααα! Αυτός που σε παρέδωσε το μύνημα , είναι ο "κύριος Χ."... Άγνωστος ακόμα για σένα.. Θα σου παραδώσει κιάλλα μυνήματά μου.. θα σε κάνω να φοβάσαι , ακόμα και την σκιά σου! εγώ , στο υπόσχομαι πως σε λίγες μέρες ίσως να φτάσω! Αλλιώς , μετο που θα μπείς στην μεγάλη γραμμή , θα είσαι νεκρός! Και είσαστε πολύ ηλίθιοι για να πιστέψω αυτά που λένε οι εφημερίδες , πως οι Department σκωτόθηκαν , απο τον αδερφό σου , τον Vladimir D. Drake... Ξέρω πως κρύβονται όπως πάντα.. Με όλον τον σεβασμό , ΕΙΣΑΣΤΕ ΗΛΙΘΙΟΙ ! Αντίο!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Aug 03, 2013 12:43 pm

Spoiler:
Ενώ διάβαασα το γράμμα , κατάλαβα πως κάποιος με παρακολουθούσε.. Κάποιος ήθελε να με σκωτόσει.. Είμουν έτοιμος να τον βρώ και να τον σκωτόσω , μα δέν ήξερα καλά καλά ποιός ήταν ο στόχος μου , εκτός απο ένα απλό όνομα... Smash Burger.. Άραγε ποιός στο καλό να ήταν αυτός , τί δουλειά να είχε με τον burvy , τί δουλειά να είχε με τους Department και με τον Vlad? Και αυτή η φήμη? Οπου ο Vlad σκώτοσε τους Department? Γιαυτό τι να έλεγα? Έπρεπε να κάνω κάτι να λύσω όλα τα προβλήματα και τα μυστήριά μου... Πλέον είχα πιστεί πως ο Vlad ζούσε! και τίποτα δεν θα με σταματούσε να βγώ στην μεγάλη γραμμή , να τον βρώ , μαζί με τον Daichi(τα 2 αδέρφια μου είναι).. Ποιός να ήταν άραγε ο τύπος αυτός , και ποιός άραγε να έστελνε τα μυνήματα? Σηκώθηκα κατευθείαν νευριασμένος , και κοιτούσα γύρω μου.. Τότε η apis είπε :
Όι! Τί έπαθες? τότε , ενώ με είδε πανικοβλιμένο και νευριασμένο , είπα πιάνοντάς την απο τους 2 ώμους της και κουνώντας την :
Ο..Οι! Μήπως είδες ποιός στο καλό έστειλε το γράμμα αυτό?! Μ..Μήπως είδες ποιός το άφησε εδώ?!
Ναί! Εκείνος ο άντρας με το μαύρο το καπελάκι , ο ψηλός... Περίμενε λίγο.. Αχ! Νάτος! Μου έδειξε τότε έναν τύπο που στεκόταν και κρυβόταν πίσω απο έναν θάμνο.. Τον είδα , και φώναξα :
Όι! Έλα εδώ! Τότε άρχισα να τρέχω.. Είχα μάθει ποιός είναι ο κύριος Χ. πλέον! είχα δεί για την ακρίβεια.. Αν και το πρώσοπό του κρυβόταν χάρης στο μεγάλο καπελάκι του..
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Aug 03, 2013 12:51 pm

Το παιχνίδι άρχισε.. Και το όνομά του ήταν κυνηγιτό! Ο τύπος έτρεχε πραγματικά σαν τρελός! Δέν μπόρεσα να τον φτάσω , διότι εξαμφανίστηκε ξαφνικά.. Ή θα έφτεγε το οτι δέν είμουν γρήγορος , ή το οτι οι πληγές που είχα με εμπόδιζαν!.. Η άπις τότε , ξαφνικά ήρθε απο πίσω μου , με τράβηξε απο το χέρι , και είπε :
Όι! ποιός στο καλό ήταν αυτός? Γ..Γιατί τον κυνηγούσες? Εγώ τότε ανταποκρίθηκα λέγοντάς της :
Απις! θέλω να μου πείς τα πάντα! Το τί έγεινε όσο κοιμόμουν λυπόθιμος! Τι σου είπε αυτός ο άντρας , και τί έκανε! εκείνη , κοίταξε λυπημένη και είπε τότε :
Αν σου πώ , θα μου κάνεις τότε και μία χάρη? Σ..Σε παρακαλώ?! εγώ τότε , είπα :
Εξαρτάτε τι χάρη!
Αρχικά.. Πρ..Πρέπει να σου πώ.. Πώς... Έχω δυνάμεις ενός φρούτου του διαβόλου! Και μπορώ να μιλάω με τα ζώα.... Έχω έναν δράκο κρυμμένο στην σπηλιά , τέρμα πάνω.. Και θέλουν να τον πιάσουν... θέλουν να τον σκωτόσουν , εκείνος ο okama , με τα μαύρα γυαλιά! Σ..Σέ παρακαλώ , προστάτεψε τον δράκο μου , και εγώ στο υπόσχομαι θα σου πώ ότι γνωρίζω γιαυτόν τον άντρα! είμουν έτοιμος να της απαντίσω όχι! Είχα αρκετες πληγές , που ήταν εμπόδιο , και δέν πίστευα σε δράκους και τέτοια... Μα όταν την είδα να κλαίει , κατάλαβα πως έλεγε αλήθεια... Κιόλας , θα έπερνα πληροφορίες για τον κύριο Χ. , και έτσι ίσως να έβρισκα και τον Smash αυτόν.. έτσι της είπα :
Πάμε λοιπόν στον δράκο , και δείξε μου ποιός στο καλό είναι αυτός ο okama με τα μαύρα γυαλιά.. Θα του πώ να μήν ξαναπειράξει τον δράκο σου.. Το πήρα σαν πλάκα , και νόμιζα πως απλά θα ήταν ένα αστείο παιχνιδάκι της μικρής , γιαυτό , πηγαίναμε προς την σπηλιά..
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Aug 03, 2013 1:01 pm

Δέν είχα φανταστεί τον πραγματικό κυνδινο , το ποίος θα ήταν ο αντίπαλός μου ή οτιδήποτε τέτοιο! το πέρασα για ένα αστείο , ξαναλέω , και έτσι πρωχορούσαμε προς την σπηλιά...
Στο μεταξύ :
ο κύριος Χ. στέκεται πάνω σε ένα δέντρο και ενώ μας βλέπει να απομακρυνόμαστε , μιλάει σε ένα Den Den Mushi..
Κύριε! Παραλίγο να με έπιανε , μα δεν με έπιασε , είναι πραγματικά αργός!
Σου έχω πεί 1 εκατομμύριο φορές ηλίθιε να προσέχεις! Hyenah , άν σε πιάσει , πίστεψέ με θα σε σκωτόσω κατάλαβες? Απλά παρέδιδέ του τα μυνήματα που θα σου λέω!
Μάλιστα κύριε! απ'ότι βλέπω πάνε στην σπηλιά πάνω , για έναν δράκο , ένα μικρό κακόγουστο της μικρής αστειο.. Η μικρή αυτή ξέρει για μένα και θα του δώσει πληροφορίες αν παίξει το άθλιο παιχνίδι με τον δράκο αυτόν!
ΗΛΙΘΙΕ! Ακολούθησέ τους , σκώτοσε την μικρή , και παρέδωσε το 2ο γράμμα! όσο πιό γρήγορα μπορείς και διακριτικά!
Μετά απο 20 λεπτάκια :
Ενώ είμασταν έξω απο την σπηλιά , είπα εγώ :
Ωστε φτάσαμε λοιπόν.. Τώρα , πώς παίζεται το παιχν-.. Με διεκοψε τότε ξαφνικά ένα υπερβολικά δυνατό μουγκριτό μέσα απο την σπηλιά.. Άνοιξα τρομμαγμένος τα μάτια μου , και παρατήρισα την σκωτεινή είσοδός της! τότε η απις , είπε :
Έλα , μας φώναξε...!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Aug 03, 2013 1:08 pm

Με σιγανό βήμα , λόγο του οτι φοβόμουν , έμπενα μέσα στην σπηλιά!.. Όταν μπήκαμε , είδα τον τεράστειο δράκο.. Ήταν ένας πράσινος τεράστιος δράκος! Η μικρή δεν έλεγε ψέματα! Ποιός ξέρει το τί άλλο θα δώ απ'αυτά που μέλεγε! Μόλις η άπις πήγε κοντά του , τον αγκάλιασε , και είπε :
Μήν φοβάσαι Ryuji! Είναι φίλος μου.. Ήρθε για να με βοηθίσει να σε προστατέψω! Ο δράκος τότε ξαναμούγκρισε... Η apis τότε , ξαναείπε :
Όι , λέει πως σε συμπάθισε... Παρεμπιπτόντως , πώς είναι το όνομά σου?
Με λένε Azazel! Και παρεμπιπτόντως , πώς στο καλό μπορείς και μιλάς με τον δράκο?!
Όταν μιλάω , δέν με προσέχεις! Σου είπα , έχω φάει ένα φρούτο του διαβόλου , και μπορώ να μιλάω με τα ζώα! Το Hiso Hiso No Mi..! Ξαφνικά , ο δράκος ξαναμούγκρισε...
Π..Ποιόν αισθάνεσαι να έρχετε Ryuji?! Ενώ μούγκριζε , είπε η Apis :
Az..Az..Azazel! O .. O Ryuji! Ο ryuji είπε πως νιώθει μια παρουσία ! Έρχετε κάποιος εδώ , μέσα στην σπηλιά! Κ..Κάνε κάτι , σέ παρακαλώ! Ξαφνικά , άρχισαν να ακούγονται βήματα.. Μία σκιά φάνηκε τότε , μία σκιά ανθρώπου... Τότε , με σιγανό βήμα , πλησίαζα προς την σκιά του , για να μήν με ακούσει και να τον πιάσω.. Έκανα νόημα στην Apis να κάνει ησυχία... Κρύφτηκα πίσω απο έναν βράχο , και περίμενα να μπεί στην σπηλιά ο άνθρωπος που ερχόταν.. Ενώ μπήκε , είπε :
Ωστε εδώ κρύβεσαι παλιοκόριτσο! Θα πεθάνεις! Ηλίθια! Ενώ πήγε να πρωχορίσει προς την άπις , βγήκα , και τον έπιασα τότε ξαφνικά απο τον λαιμό... Τον παρατήρισα , και είδα πως ήταν ο κύριος Χ.
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Aug 03, 2013 1:14 pm

Όταν κατάλαβα οτι ήταν αυτός , είπα :
Όι! Ποιός στο καλό είσαι εσύ! Γιατί με ακολουθάς ! Και πάνω απ'όλα , ποιός είναι ο Smash Burg--... Ξαφνικά , έβγαλε απο την τσέπη του μία μικρή λεπίδα και μου την κάρφωσε στο χέρι για να τον αφήσω.. Και έτσι έκανα επειδή πόνεσα... Ενώ τον άφησα , άρχισε να τρέχει , και ξέφυγε...
Αααα! Παλιομπ***δε! Θα πεθάνεις! Αααα! Αυτό πόνεσε! με πλησίασε τότε η Apis , και είπε :
Az..Azazel! Είσαι καλά?!! εγώ τότε , την είπα :
Δόξα τον θεό , δέν μου το κάρφωσε πολύ βαθυά , και δέν έκανα μεγάλη πληγή! Μα πόνεσε! Ααα! εκείνη τότε , είπε :
Όι! Του έπεσε αυτό το τσαντάκι! Πήγε , έτρεξε , το σήκωσε και μου τόφερε... Μέσα είχε 4 γράμματα και ένα σαλιγκάρι.. Για την ακρίβεια , ένα Den Den Mushi... Άρπαξα τα γράμματα , και άνοιξα το πρώτο... Άρχισα να το διαβάζω..
Γράμμα νο.2! Αζαζελ! Σε βλέπω! Θα πεθάνεις , εσύ και η μικρή άπις! Αυτή που ξέρει πληροφορίες για το τσιράκι μου , τον κύριο Χ.!
Γράμμα νο.3 Αζ! αν τολμάς , έλα να με βρείς! Θα σε σκωτόσω! Έλα λοιπόν στην μεγάλη γραμμή άν τολμάς , υπόσχομαι να σε σκωτόσω!
ενώ κατάλαβα πως έπρεπε να αδιαφορίσω , πέταξα τα γράμματα , γνωρίζοντας πως όλα θα έγραφαν το ίδιο.. Να πάω να βρώ αυτόν τον Smash! Τα έσκισα , και είπα :
Τώρα πρέπει να μάθω ποιός στο καλό είναι αυτός ο-... ακούστηκε τότε μία φωνή :
Puru puru puru puru puru puru! Puru puru puru puru puru puru!
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] Another island [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] An Island That Looks Like A Warship [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Hunt for food and the guardian of the Island [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» Deadly Fights on the Island Of The Giants [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» Once Again... [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Warship Island-
Jump to: