Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 10 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 10 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 1:49 pm

Οι ιστορίες μου...:


East Blue.. Dawn Island!
13 χρονια πριν!


Spoiler:
Ξυπνόντας ένα απο τα συνηθισμένα πρωινά , και φωνάζω :
Οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! Καλημέρααααα! Κοιτάω γύρω μου , και βλέπω τoν Vladimir μαζί με τον Sam , τον φίλο μας , να κάθονται και να τρώνε στο τραπέζι...Εκείνη την στιγμή , φωνάζει ο Sam :
Μπαακαα! Μπορείς να μην φωνάζεις κάθε πρωί που ξυπνάς?! Εγώ , ενώ τρίβω τα μάτια μου , σηκώνομαι , και ενώ μυρίζει υπέροχα , λέω :
Μμμμ.. τί μυρίζει τόσο υπέροχα? Π..Πές μου οτι έχει απο αυτό το κάτι και για εμένα! τότε , ο Vladimir , λέει :
Φυσικά αζ! Έλα , ετοίμασε ο Sam φαγητό! Και είναι υπέροχο , γιαυτό κάνε γρήγορα , πρωτού το φάω όλο! Ο Sam , τότε είπε :
Μπάκα , πώς θα το φάς όλο , είναι υπερβολικά πολύ για 3 άτομα!


Last edited by Ryo D. Amidamaru on Sat Jul 27, 2013 12:49 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 2:53 pm

Ένω πλύθηκα και πήγα έκατσα στο τραπέζι , άπλωσα το κεφάλι μου πάνω απο το φαγητό και άρχισα να το μυρίζω... Άρπαξα ένα κομμάτι κρέας , και εκείνη την στιγμή , είπα :
Ειναι..Είναι.. ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΟΟΟΟΟ! *.* Ο sam με κοίταξε μαζί με τον Vlad , και χαμογέλασαν... Ο Vlad τότε είπε :
Μπάκα , είμαι σίγουρος πως εγώ και ο Az , το τελειώνουμε σε 5 λεπτά όλο το τραπέζι..
Vlad , αυτό ξέρεις είναι αδύνατον να συμβεί!...
5 λεπτά αργότερα :
οι κοιλιές μας είναι φουσκομένες , το τραπέζι έχει μόνο τα άδεια πιάτα πάνω , και ο Sam λέει :
Εισ..Εισαστε...Τέρατα! εγώ τότε φώναξα :
Όι! Φέρε κιάλλο! Ενώ με χτυπάει εκείνη την στιγμή ο Sam , αρχίζει να φωνάζει , και λέει :
ΜΠΑΚΑ! ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΕΣ ! ΚΑΙ ΕΦΑΓΕΣ ΟΣΟ ΘΑ ΕΤΡΩΓΑ ΕΓΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ! εγώ με ένα καρούμπαλο στο κεφάλι μου τότε , λέω :
Μα αφού πεινάω , και το φαγητό ήταν υπέροχο!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 3:13 pm

Τότε , πετάγεται και ο Vlad , και λέει :
Καλά σου λέει Sam! φέρε μας κιάλλο! πεινάμε! Ενώ ο sam τότε αναστέναξε , είπε :
Εχω βαρεθεί κάθε πρωί τα ίδια!-.-'' Λίγες ώρες αργότερα , ενώ χονέψαμε , σηκωήκαμε , και βγήκαμε έξω για να κάνουμε κάτι να περάσει η ώρα... Για την ακρίβεια , πήγαίναμε στο Gray Terminal , το οποίο βρίσκεται κοντά στο σπιτάκι που έχουμε χτίσει , στο δάσος Midway Forest! Πηγαίναμε να κλέψουμε κανένα χρυσαφικό , ή γενικότερα να δημιουργίσουμε μπελά! Πράγμα που εγώ φοβόμουν , μα οι άλλοι διασκέδαζαν!.. Εγώ είμουν 6 χρονών , ο Sam 8 και ο Vlad 10... Ήταν ο μεγαλύτερος... Τα υπόλοιπα 2 αδέρφια μου , δέν τα έχω γνωρίσει ακόμα εκείνη την περίοδο!.. Τέλος πάντων , φτάσαμε εκείνη την ώρα στο Gray Terminal!.. ενώ προχωρούσαμε οι 3 μας στον σκουπιδότοπο , ξαφνικά , κάποιος φώναξε :
Όι! Ελάτε εδώ εσείς! Γύρισα , και είδα πως ήταν ένας μεγάλος άντρας , του οποίου του είχαμε κλέψει την προηγούμενη εβδομάδα κάτι χρυσαφικά , τα οποία έβγαλε απο τα σκουπίδια!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 3:25 pm

Spoiler:
Ενώ τον κοιτάξαμε αρχίσαμε να τρέχουμε.. Εγώ όμως σκόνταψα μία στιγμή , εξαιτίας ενός παλιοσίδερου! Πήγα να σηκωθώ , μα ο άντρας , ήρθε και με έπιασε απο το πίσω μέρος του γιακά , και ετοιμαζόταν να με σηκώσει.. Πιάστηκα απο κάτω τότε , και πρωτού με σηκώσει , φώναξα :
Vla..Vladimir! Σταμάτησαν να τρέχουν , και γύρισαν με κοίταξαν... Ενώ πήγε να με σηκώσει ο άντρας , εγώ πιανώμουν απο κάτω , και τότε με σήκωσε επάνω... Έβγαλε ένα μαχαίρι , και μου το ακούμπισε στον λαιμό.. Τότε ο άντρας αυτός , είπε :
Ετοιμαστείτε να δείτε τον μικρό σας φίλο να παιθένει!
AZAZEEEEEEEEL! Τράβηξε τότε το μικρό του κατάνα έξω , και ενώ έτρεχε προς εμένα , ο Sam τον σταμάτησε πηδόντας πάνω του , και είπε :
Vladimir μη! Είναι παγίδα για να μας πιάσει! Πάμε να φύγουμε!
VLADIMIIIIIIIR! Φώναζα εγώ τότε με δάκρυα...
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 3:29 pm

Ενώ ο Vladimir προσπαθούσε να σηκωθεί , είπε :
Μπ..Μπάκα! είναι ο αδερφός μου! Δέν πρόκειτε να τον αφίσω για κανέναν λόγο πίσω! βάζοντας δύναμη , σηκώθηκε και πέταξε τον Sam απο πάνω του... Έτρεχε με το κατάνα του προς εμένα και τον άντρα , και με μία πάρα μα πάρα πολύ γρήγορη κίνηση , εμφανίστηκε απο πίσω μας.... Ενώ τότε έβαζε το κατάνα στην θήκη του , είπε σιγά σιγά :
Καλό σου θάνατο Zamie! Ziroku Slash! Καθώς το τοποθετούσε σιγά σιγά , δέν γινόταν τίποτα.... Όταν το τοποθέτησε στο τέλος όλο μέσα , ξαφνικά , η επίθεσή του "ενεργοποιήθηκε"! Αλλα το κακό δέν ήταν πως δέν έπαθε τίποτα ο άντρας , αλλα το οτι με χρησιμοποίησε σαν ασπίδα , και το χτύπιμα το δέχτηκα εγώ , αλλα όχι αυτός! Εκείνη την στιγμή , ενώ με έκοψε και με έκανε πάνω απο 5 πληγές στο σώμα μου , τσίριξα απο τον πόνο!..
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 3:35 pm

Το τελευταίο που θυμόμουν εκείνη την στιγμή , ήταν πως έπεσα κάτω αναίσθητος μές τα αίματα , και πως το τελευταίο που είπα , ήταν :
Σ..Σωστε μεεε! Ενώ λυποθίμησα , ο Vlad , γύρισε και είδε τι έκανε ο Zamie , και είπε σοκαρισμένος , ενώ με κοιτούσε με γουρλωμένα τα μάτια του :
AZAZEEEEEL! Τότε , έσφυξε το σπαθί του , και ενώ ο Zamie γύρισε και κοιτούσε τον Vlad , είπε :
Άντρες ! Ελάτε λοιπόν! Βγήκαν τότε 5 άτομα που ήταν κρυμμένοι , και σιγά σιγά πλησίαζαν τον Vlad.. Εγώ πεσμένος στο πάτωμα και λυπόθιμος , τίποτα δεν μπορούσα να κάνω.. Και σε τέτοια θέση που βρισκόταν ο Vlad , δηλαδή περικυκλωμένος , το πολύ να σκώτονε έναν , άντε δύο!... O Vlad τότε είπε :
Ακόμα και αν χριαστεί να πεθάνω , θα πεθάνεις και εσύ μαζί μου... Όλοι τότε με αργό βήμα τον πλησίαζαν.. Ενώ κοιτούσε γύρω του ο Vlad , έκλεισε τα μάτια του και φάνηκε να αυτοσυγκετρώνεται...
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 3:41 pm

Έσφυξε το σπαθί του , και είπε :
One Sword Style : Cobra Fangs Slas-... Ενώ ετοιμαζόταν να επιτεθεί , τότε ο Sam , πετάχτηκε , και με ένα σιδερένιο ρόπαλο , χτύπισε στο κεφάλι τον Zamie , και σταμάτησε τον Vlad!
Spoiler:
Ενώ ο Zamie έπεσε κάτω , ο Sam είπε :
Είναι η τελευταία φορά που μπλέκουμε εξαιτίας του Az , κυνδινεύετε και οι 2 σας , και έρχομαι να σας βοηθίσω μικροί ηλίθοι! Χαμογέλασε τότε ο Vlad , και είπε :
Ήξερα πως θα ερχόσουν Sam! Ας τελειώνουμε με αυτόυς λοιπόν! Mass Attack : Sword Killing Strike! πετάχτηκε και ο Sam τότε , και είπε :
Mass Attack 2 , Silver Bat strike! Τότε , ο ένας με το ρόπαλο τους χτυπούσε , και ο άλλος με το σπαθί τους κάρφωνε.. Όταν τους έβγαλαν και τους 5 "knock out" , σταμάτησαν , και μάζεψαν τα όπλα τους.. Πήγαν στους 5 ανίμπορους πλέον να κουνιθούν άντρες , και άρχισαν να τους ψάχνουν για να τους κλέψουν αντικείμενα!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 3:51 pm

Eνώ έψαχναν για μερικά λεπτά , πήραν μερικά μπέλι και 2 πιστόλια , και σηκώθηκαν...
Όι! Ξεχάσαμε τον azazel! Έτρεξαν τότε σε μένα , και ενώ με κοίταξαν , ο Vlad με σήκωσε και με πήρε στους ώμους του.. Αρχίσαμε να τρέχουμε τότε... Ενώ μπέναμε ενδότερα στο Gray Terminal , ο σάμ , είπε :
Όι Vlad! Πού πάμε? Και γιατί τρέχεις έτσι στα ξαφνικά!? ο Vlad τότε είπε :
ΜΠΑΚΑ! Ο αδερφός μου κυνδινεύε , διότι χτύπισε απο σπαθί! Τι δεν κατάλαβες απο τα αίματα που είδες?! Θα πάω στην Goa City , να βρώ έναν γιατρό , και θα τον βοηθίσω να αναρώσει! Ο σάμ τότε είπε :
Μα.. Περίμενε Vlad! Μπένουμε όλο και πιό μέσα στο Gray Terminal! Mπορεί να με δούνε , και να με κυνιγίσουν , διότι ξέρουν ποιός είμαι! Ο Vlad τότε είπε νευριασμένος :
Καλά σάμ! Πάνε στο σπίτι , θα γυρίσω αργότερα!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 4:00 pm

Ενώ ο Sam έφυγε , εμείς , δηλαδή ο vlad που με κουβαλούσε στους ώμους του , συνέχισε να τρέχει.. Ξαφνικά , άρχισε να ψιχαλίζει! Ο Vlad ενώ έτρεχε , κοίταξε τις σταγώνες τις οποίες έπεφταν σιγά σιγά , και είπε :
Δέν μπορεί να συμβαίνει κάτι τέτοιο , μία στιγμή σαν αυτήν! ενώ επιτάχυνε , τότε , η βροχή έκανε το ίδιο.. Ό Vlad έτσι , έτρεχε όλο και περισσότερο.. Όταν επιτάχυνε για τα καλά , φτάσαμε στην μεγάλη πόρτα , που σύνδεε το Gray Terminal με την Goa City.. Ενώ ο Vlad πήγε να περάσει , οι φρουροί τον σταμάτησαν... Ο Vlad είπε :
Αφήστε με να περάσω ηλίθιοι! Δέν γίνεται να το κάνετε αυτό! Ο φρουρός τότε είπε :
Δέν γίνεται να αφήσουμε κανέναν απο το Gray Terminal να περάσει όπωτε θέλει! Πόσο μάλλον εσένα μικρέ , που ούτε καλά καλά σε γνωρίζω!... Κάνε πίσω! Με τοποθέτησε στο πάτωμα αργά αργά τότε ο Vlad , και είπε :
Μπάκα! κοίτα τον μικρό , αιμοραγεί! Πρέπει επιγόντως να με αφήσεις να τον πάω σε έναν γιατρό!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Jul 26, 2013 4:14 pm

Ο φρουρός τότε είπε νευριασμένος :
ΜΙΚΡΕ ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?! Κάντην απο εδώ! Δέν μπορώ να σε αφήσω , και ούτε θέλω βέβαια! Δέν με ενδιαφέρει αν αιμοραγεί ο μικρός , ή κάτι τέτοιο! Ποιός ο λόγος να σε αφήσω να περάσεις ενώ έχεις μία θήκη με ένα σπαθί επάνω σου!? Ο vlad τότε , έβγαλε την θήκη μαζί με το σπαθί , και την πέταξε κάτω.. Τότε είπε :
Άφησέ με τώρα να μπώ! Ο φρουρός συνέχισε το πίσμα του , και είπε :
Ακόμα και να το έβγαλες αυτό το σπαθί , πού ξέρω εγώ τί άλλο έχεις πάνω σου! Αν έχεις κρυμμένο κανένα όπλο!? Ο Vlad συνέχισε την προσπάθειά του , βγάζοντας την μπλούζα του...
Βλέπεις!? Δέν έχω τίποτα! θέλεις να βγάλω και το παντελόνι μου μήπως τώρα?!
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος-Παρελθόν]13 Years Back!..Vladimir's <<Death>> [Brotherhood-Story] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος]Taking a look back. A bright future awaits![Παρελθόν] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Disaster Story (An epic version) [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Back to East Blue [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Soka: The Deadly Death [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] A Mystery Fruit For Me, The Death Of My Teacher [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Dawn Island-
Jump to: