Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Jul 28, 2013 11:25 pm

Οι ιστορίες μου...:


Στην προηγούμενη ιστορία : Στην προηγούμενη ιστορια μου , έφτασα στο Gecko Island απόσο είδαμε , και βρήκα τον παπού μου , οπου χάρη σ'αυτόν , κάνω το όνειρό μου πραγματικότητα και πλέον είμαι πειρατής.. Αναμετρήθηκα με τον Captain Kuro , έχασα , και πρίν με σκωτόσει , είδαμε πως ο παππούς μου τον σταμάτησε!

Spoiler:

Τώρα :

Ο παππούς μου του κρατά νευριασμένος το χέρι και με απειλιτικότητα , του λέει :
Έχεις την ευκαιρία να ζήσεις αφήνοντας τον Azazel... Αν θέλεις να τον σκωτόσεις , θα σκωτόσεις πρώτα εμένα απ'οσο άκουσες!
Χαχαχαχαχαχααα! ένας γέρος , αλαζώνας όσο ο εγκονός του!
Δεν μπορείς να μιλάς για εμένα , εφόσον δέν με ξέρεις.. Μπορώ πάρα πολύ εύκολα να σου δείξω τον εαυτό μου και την δύναμή μου... Απλά κάνε πως προσπαθείς να τον σκωτόσεις..
Απλά άσε το χέρι μου να φύγω , και ο εγκονός σου θα ζήσει.. Τότε ο παππούς μου του άφησε το χέρι του , και ο Kuro κατέβηκε την κατηφόρα , φεύγοντας προς τους σκλάβους/νάκαμά του.. Ο παππούς μου με πήρε στους ώμους του , και έτρεχε προς την πόλη ,  να βρεί έναν γιατρό!


Last edited by Ryo D. Amidamaru on Thu Aug 01, 2013 4:11 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 29, 2013 11:00 pm

Ενώ τρέχαμε για ώρες , φτάσαμε στο κέντρο της πόλης.. μπήκε βιαστικός σε ένα σπίτι , και φώναξε :
Όοοοι! Senda! Που στο καλό είσαι παλιοηλίθια! Τότε μία κοπέλα με άπσρη στολή γιατρού και ένα τσιγάρο στο στομα , βγήκε έξω.. Με νευρικό ύφος μας κοίταξε , και τότε είπε :
Τί θέλεις ηλίθιε και με φωνάζεις βρίζοντας μέ? λαχανιασμένος και τρομαγμένος ο παππούς μου τότε είπε :
Γ..Γρήγορα! Έμπλεξε και χτύπισε άσχημα απ'όσο βλέπω! Σ..Σε παρακαλώ , φρόντισέ τον! Τότε , είπε :
Φέρτον μές το δωμάτιο , και όταν τελειώσω θα σου πώ! Ο παππούς μου με πήγε στο δωμάτιο το οποίο ήταν ακριβώς δίπλα , και πήγε να κάτσει σε μία καρέκλα του δωματιου.. Τότε η Senda , είπε :
Λυπάμαι , καλύτερα πάνε έξω... δέν μπορείς εδώ! Θα τραβάς την προσοχή μου , και ίσως να κάνω κάποιο λάθος , άθελά μου! Ο παππούς μου τότε , πλησίασε προς την πόρτα λέγοντας :
Μα..Μάλιστα! Βγήκε έξω , και έκατσε σε μία καρέκλα άλλη... Περίμενε με τις ώρες , αγωνιόντας και ιδρώνοντας.. Νοιαζόταν πραγματικά για το δικό μου το καλό !... Ήθελε απ'όσο φαινόταν να μπεί μέσα και να τσεκάρει την κατάσταση , μα έσφυγκε τα χέρια του , καταπολεμούσε τον εγωισμό και συνέχιζε να κάνει υπομονή!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 29, 2013 11:07 pm

Λιγο πιό μετά , βγήκε η Senda η νοσοκόμα , και είπε :
Οι βρωμόγερε Saito! Ο παππούς μου σηκώθηκε απο την καρέκλα , έτρεξε , την πλησίασε , την έπιασε απο τους 2 ώμους , και ενώ την σκουντούσε , είπε :
Τι! Τί έγεινε!? π..Πές μου!
Γιατί με τάραξες για 2 απλά χτυπίματα? Δέν σε καταλαβαίνω ποτέ! Το μόνο που είχε ο μικρός , ήταν χάσιμο αισθήσεων λόγο του οτι έχασε αρκετό αίμα , και τίποτα παραπάνω απο μικρομέγαλες ουλές , τις οποίες έραψα και σε λίγες εβδομάδες θα κλείσουν οριστικά! Ο παππούς μου τότε , έσκισε το μανίκι απο αυτό που φορούσε , και είπε :
Αφού χρειάζεται , θα δώσω μέχρι και ολόκληρη την ποσότητα του αίματός μου , μιάς και έχουμε τον ίδιο τύπο! Τον έσπρωξε η γυναίκα , και τον έριξε πάνω σε μία καρέκλα λέγοντας :
Κάτσε κάτω και μην σκάς! Του έδωσα εγώ , μιάς και έχω τον ίδιο τύπο με σάς! Ο παππούς μου της έπιασε το χέρι , γονάτισε , και με δάκρυα είπε :
Arigato! Πραγματικά , σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ! Ήταν πάρα πολύ γενναιόδωρο αυτό που έκανες , και το εκτιμώ όσο τίποτα.. και επείσης , εκτός απο γενναιόδωρο , ήταν αρκετά καλή βοήθεια απέναντι σε εμένα! Σε ευχαριστώ , θα στο χρωστ-... Τον κλώτσισε τότε με το πόδι της στο κεφάλι , και τον έστειλε λίγο πιό πέρα λέγοντας :
Οι! Πόσες φορές θα σου πώ πως δέν θέλω χάρες επειδή κάνω την δουλειά μου? Επείσης , πόσες φορές θα σου πώ να σταματήσεις με αυτά τα αδερφίστηκα , τα κλάμματα και τον ρομαντισμό , όπως γενναιοδωρίες κτλπ!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 29, 2013 11:25 pm

Ο παππούς μου τότε χαμογέλασε , και είπε :
Είναι δάκρυα γέλιου.. Δεν.. Δεν έκλεγα.. Χεχε! Ενώ φύσηξε τον καπνό η Senda , είπε :
Ανόητε ψεύτη! Εκείνος τότε , είπε σκουπίζοντας τα δάκρυά του :
Όι! μπορώ να πάω μέσα να τον δώ? Μ..Μόνο για 1 λεπτό! Θέλω να δώ αν βρίσκεται σε καλή κατάσταση... Και θέλω ακόμα μία χάρη , εκτός της δουλειάς σου που αφορά τον εγκονό μου!
Ώστε αυτός είναι ο εγκονός σου ε? Δέν είναι έτσι όπως μου τον περιέγραψες! Αυτός είναι που έφτασε μέχρι τον νέο κόσμο και ξαναγύρισε?
Όχι , όχι! Αυτός που λές , είναι ο Vlad... Αυτός μέσα , είναι ο Azazel! Τέλος πάντων , δέν μου απάντησες!
Αχά! Λοιπόν , πές μου πρώτα την χάρη που θέλεις , και αργότερα θα πάμε μαζί μέσα!
Λοιπόν! Είχα περάσει απο αυτό το νησί γιατί έμαθα πως θα έρθει και ο Az... Δέν ήρθα για κανέναν άλλον λόγο , και αυτό που έκανα , ήταν μείων μου γιατί καθυστερώ , ακόμη και τώρα... Έχω έναν ολόκληρο φάκελο αποστολών να τελειώσω , τις οποίες θα έπρεπε να είχε κάνει ο άζ , μα επειδή ήταν δύσκολες τις ανέλαβα εγώ.. Άκου να δείς τώρα!.. Ο Azazel , είναι ηλίθιος , είναι πραγματικά ηλίθιος! Μπλέκει πάντοτε , παντού , όπου και να πάει , ακόμα και αν ο άλλος είναι πραγματικά δυνατός.. Και σε τέτοια κατάσταση που είναι , οι πληγές λές θα κλείσουν σε περίπου μερικές εβδομάδες , δέν μπορώ να τον αφίσω ελεύθερο εδώ , ειδικότερα σαυτό το νησί που μπλέχτηκε ...
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 29, 2013 11:32 pm

Και θέλεις να μου πείς τώρα να κάνω Baby Sitting?! Αρκετές χάρες σου έχω κάνει εκτός δουλειάς Saito! Μα παρόλο το οτι είναι κουραστικό και αυτό , θα το φροντίσω! Για πόσο καιρό να τον κρατήσω εδώ? Ο παππούς μου τότε είπε :
Μέχρι να αναρώσει , ή αλλιώς , όσο αντέξεις! Η Senda , είπε Τότε :
Έλα ρήξε μία ματιά στον εγκονό σου , και κάντην... Έχω πιό σοβαρές δουλειές! Και αυτό που είπε έγινε... Μπήκαν στο δωμάτιο που είμουν εγώ , με είδε ο παππούς μου , με φίλησε στο μέτωπο και βγήκαν έξω.. ο παππούς μου τότε είπε :
Όι! Πραγματικά σ'ευχαριστώ Senda! Τότε αποχώρισε , και η Senda ήρθε στο δωμάτιο μέσα.. Λίγες ώρες αργότερα , βρήκα πίσω τις αισθήσεις μου..
Spoiler:
Πήγα να σηκωθώ , και είδα πως είμουν παγιδευμένος.. Είχα χειροπέδες στα χέρια μου  και στα πόδια μου , και δέν μπορούσα να κουνιθώ! Κοίταξα γύρω μου , και το μόνο που έβλεπα , ήταν κάτι ιατρικά εργαλεία , μπουκαλάκια που περιείχαν χημικά κτλπ... Τότε άρχισα να κουνώ τα χέρια μου προσπαθόντας να σπάσω τις αλυσίδες , πράγμα απίθανο... Σκέφτηκα ξαφνικά :
Τ..Τί στο καλό να συναίβει άραγε? Μ..Μήπως ηττήθηκε και ο παππούς μου μαζί μου , απο αυτόν τον Kuro? M..Μήπως έμπλεξα πραγματικά άσχημα όπως έλεγε ο τύπος? Π..Που είμαι? γιατί? Πότε ήρθα! Κ..Και οι πληγές μου?! Κοίταξα απορριμένος την κοιλιά μου και τον ώμο μου και είδα πως οι πληγές που είχα , είχαν ραφθεί..
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 29, 2013 11:38 pm

Κοίταξα λίγο δεξιά μου τότε , και είδα ένα Wanted Poster πάνω στο μικρό γραφειάκι! Το παρατήρισα , και έγραφε : Senda Kazy.. Το ποσό των μπέλι ήταν 250.000... στην φωτογραφία είδα μία κοπέλα με ένα τσιγάρο και ένα περίεργο τατουάζ..
Spoiler:
Η πόρτα του δωματίου άνοιξε τότε , και η κοπέλα αυτή μπήκε μέσα... Την κοίταξα , και ρώτησα αμέσως :
Τ..Τί θέλεις απο μένα?! Π..Ποιά είσαι? Τότε ανταποκρίθηκε βγάζοντας το άσπρο ιατρικό πουκάμισό της και αφίνοντας το σε μία κρεμάσταρα λέγοντας :
Είμαι η νοσοκόμα Senda...Εγώ σου έραψα τις πληγές , και σε φρόντισα γενικότερα , δίνοντάς σου αίμα.. Εγώ είπα τότε :
Όι.. Arigato.. Απλά.. Βγάλε μου αυτές τις χειροπάιδες..Με ενοχλούν , και νιώθω πραγματικά άβολα... Δέν αντέχω! Σ..Σε παρακαλώ , βγάλτες όσο το δυνατόν πιό γρήγορα γίνεται.. Πιστεύω μπορείς να το κάνεις.. Έτσι δεν είναι? Εκείνη , σωπασμένη , καθόταν στο γραφειάκι και άναβε το τσιγάρο της... Φύσιξε τον καπνό , έριξε την στάχτη κάτω , και τότε κοιτώντας με , είπε λυπημένη..
Λυπάμαι... Αλλά...Αυτό.. που ζητάς... Δέν γίνεται!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jul 29, 2013 11:56 pm

Spoiler:
Η σιωπή που επικρατούσε και ο τρόμος , έφτιαξε ένα περίεργο και τρομαχτικό κλίμα! την κοίταξα νευριασμένος σηκώνοντας το σώμα μου όσο μπορούσα , διότι είμουν και δεμμένος , και είπα :
Οοι! ποιά στο καλό είσαι εσύ!? Γ..Γιατί με έδεσες και δέν με αφήνεις να φύγω , αφού όπως φαίνεται , είσαι καλή ! Με έσωσες υποτίθεται! τί είναι αυτό που σε κάνει να με έχεις δεμμένο!? Και επείσης.. Π..Πού πήγε ο παππούς μου!? με κοίταξε νευρικά , και είπε :
Μικρέ , δέν μπορώ να ασχολούμαι με εσένα! Δέν υπάρχει περίπτωση να σε λύσω , υποσχέθηκα στον παππού σου να σε κρατήσω εδώ , ώστε να μήν μπλέξεις πάλι πουθενά. .. Να μήν σε ψάχνουμε.. Την κοίταξα τότε σοκαρισμένος και σκέφτηκα :
Ο παππούς μου... Να.. Να μήν μπλέξω? ενώ την κοιτούσα , είπε :
Έχω μάθει πως είσαι ένας αλαζώνας , και τίποτα παραπάνω.. Τίποτα δέν θα σε κάνει να αλλάξεις την γνώμη μου! Εγώ τότε , την κοίταξα αποφασισμένος να περιμένω λίγο , λέγοντας :
Κ..Και πόση ώρα θέλεις να περιμένω εδώ δεμμένος..? Με ένα πονηρό και ταυτόχρονα τρομαχτικό απέναντή μου χαμόγελο , με κοίταξε , φύσηξε και πάλι τον καπνό , και είπε :
Ώρα? Χαχα.. Περίπου δύο με τρείς εβδομάδες είναι ο χρόνος που χρειάζεται να επουλοθούν οι πληγές σου!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Jul 30, 2013 12:01 am

Άνοιξα τότε τα μάτια μου τρομαγμένος , λέγοντας :
Τ..Τρείς εβ..εβδομάδες?! Τ..Τί στο καλό λές?! Μα.. Μα εγώ! Τ..Τί θα κάνω περίπου μισό εώς έναν μήνα δεμμένος εδώ?
Λυπάμαι , δέν είμαι σε θέση να ασχολιθώ! Θα σου παρέχω ότι θέλεις , τρόφιμα , νερό , περίθαλψη , ότι χρειάζεσαι , απλά αυτό ΌΧΙ! Αντίο! Ενώ πήγαινε να φύγει , πλησίαζε σιγά σιγά προς την πόρτα , και εγώ φώναξα :
Οι! Αυτό που κάνεις είναι απαγωγή και καταστροφή των ονείρων μου! Το όνειρό μου σαν πειρατής , δέν είναι να είμαι κλειδαμπαρομένος σε ένα ηλίθιο κρεβάτι , και απλά να ζώ με ασφάλεια! Δέν θέλω να έχω φαγητό έτοιμο και νερό! Δεν θέλω κάν την βοήθειά σου! Τότε σταμάτησε..
Το όνειρό μου , είναι να γίνω δυνατότερος , να γίνω καλύτερος , πιό γνωστός , και να κάνω ότι καλύτερο μπορώ σαν πειρατής! Ακόμα και να γίνω βασηλειάς των πειρατών! Μπορεί να γελάσεις , να με κοροιδέψεις , ή οτιδήποτε! Μα.... Μα δέν θέλω την βοήθειά σου! Λυπάμαι , μα είσαι άχριστη αυτήν την στιγμή για μένα! Δέν θέλω να με βοηθίσεις , ούτε κάν στο πιό εύκολο πράγμα! Είμαι πλέον ένας πειρατής! Το μόνο που θέλω , είναι να βγώ στην θάλασσα , να ταξιδέψω κάνοντας το ωραιότερο ταξίδι στον κόσμο , και όλα όσα σου είπα λίγο πιό πρίν! Γιαυτό λοιπόν έλα και βγάλε μου σε παρακαλώ αυτές τις χειροπαίδες! Σ..Σε παρακαλώ! αν δέν το κάνεις τώρα , και δέν με αφήσεις να πάρω δικιά μου πρωτοβουλία , τότε... Τότε θα κόψω τα ίδια μου τα χέρια!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Jul 30, 2013 12:12 am

Ενώ άκουγε αυτά που έλεγα , όπως καθόταν δίπλα απο την πόρτα και είχε κλειστά τα μάτια , βγήκε βιαστικά έξω , έκλεισε , και έκατσε στο πάτωμα...
Ο..Όοοοοοιι! Δέν μπορείς έτσι απλά να με γράφεις και να φεύγεις έξω! Σ..Σε παρακαλώ! Γύρνα!.. Στο ορκίζομαι θα κόψω τα χέρια μου ή τα πόδια μου αν δέν έρθεις! Άρχισαν να στάζουν δάκρυα απο τα μάτια της τότε όπως καθόταν κάτω όσο εγώ φώναζα , και ξαφνικά , σε φλάσμπακ βλέπουμε μία σκηνή απο το παρελθόν της...
Spoiler:
Μπαμπά! Μπαμπάκα! Κοίτα τι ζωγράφισα! Ένα μικρό χαριτωμένο κοριτσάκι , με ένα φύλλο χαρτί πλησίασε στον μπαμπά της , δίχνωντας την ζωγραφιά της... Ο μπαμπάς της , ένας ανώτερης τάξεως όπως φαινόταν απο το πλούσιο ντύσιμό του πολίτης , λόγο του πλούσιου κουστουμιού που φορούσε , το άρπαξε , το κοίταξε , και είπε :
Ss..Senda! Τί στο καλό ζωγράφισες? Τί είναι αυτό?! Τότε , χαμογέλασε το κοριτσάκι , και είπε :
Ένα πειρατικό πλοίο μπαμπάκα! Ένα πειρατικό πλοίο , στο οποίο θα μπώ εγώ όταν θα μεγαλώσω! Θα γίνω μία πειρατείνα! Και για να σου κάνω την χάρη , θα γίνω και γιατρός! Θα είμαι γιατρός του πληρώματός μου Τί λες γιαυτ-.. Την χτύπισε τότε μία δυνατή σφαλιάρα , την έριξε κάτω , και με το χέρι που κρατούσε την ζωγραφιά , άρχισε να την σφίγγει και την τσαλάκωσε.. Τότε είπε :
Τί είναι αυτά που λές βρωμοκόριτσο? Θέλεις να σε σκωτόσω εδώ και τώρα?
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Jul 30, 2013 12:23 am

Εκείνη , ενώ άρχισαν τα δάκρυά της να στάζουν , έπιασε το κόκκινο και ζεστό μάγουλό της με τα δύο της χέρια , έκανε λίγο πίσω , και είπε :
Μπ..Μπαμπά! Τ..τί έπαθες? Αυτός είπε :
Θέλω να φύγεις εδώ και τώρα απο αυτό το σπίτι , αν όντως είσαι μία απο αυτούς τους ηλίθιους που θέλουν να γίνουν πειρατές? Κατάλαβες? Φύγε! Αμέσως φύγε! Με κλάμματα το κοριτσάκι , άρχισε να τρέχει.. Βγήκε απο το σπίτι , και κατέφυγε στα δάση... Για μέρες έλειπε , ως που οι γονείς της έκαναν κίνηση... Πήγαν στο ναυτικό , να δηλώσουν την εξαμφάνισή της , το κακό που έκανε και ήθελε να προκαλέσει κτλπ... (Βλέπουμε μία σκηνή οπου ο πατέρας της δίνει μία φωτογραφεία , με το πρώσοπό της , δίνει και τα στοιχεία της και λέει ) :
Το όνομά της? Senda Kazy! Είναι ένα διαφορετικό απο τα άλλα κοριτσάκια! Είναι δολοφονικό κοριτσάκι... Παρακαλώ , να την επικυρήξετε!
Λυπάμαι κύριε.. αλλα αυτό δεν γίνεται χωρίς κάποιον λόγ-... Τον διέκοψε τότε ο μπαμπάς της μικρής , δίνωντας έναν φάκελο γεμμάτο λεφτά..
Ίσως να πρόκειτε για περίπτωση που γίνεται να την εξαιρέσουμε σωστά? Τότε , πήρε τα λεφτά ο μαρίν , χαμογέλασε , και είπε :
Μάλιστα.. Φυσικά.. Πώς δεν γίνεται? Αφού μόλις μου είπατε πως πήγε να σας σκωτόσει! χεχε... Το άκουσα.. Αν και δέν το είπατε δυνατά.. Και έκανε όλα αυτά τα εγκλήματα που είπατε.... 250.000 μπέλι στο κεφάλι της πιστεύω θα είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω σε έναν μικρό σατανά σαν αυτόν!
Back to top Go down
Sponsored content





[ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [ΑΡΧΗ-Τιμωρία απο χάσημο Boss]Agreement with Marines...Going back to East Blue , Burvy's Plan[ΤΕΛΟΣ] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Bloodthirsty Avenger, The Revenge [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Αρχή]Yosh...My first adventure![ΤΕΛΟΣ] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αλλαγή Παράταξης]My pirate dream comes true!.. The new Island! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Pirate brawl [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Gecko Islands-
Jump to: