Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 03, 2013 1:21 pm

Το πήρα τότε , και η άπις μου είπε :
Τ..Τί είναι αυτό? Κ..Και τί στο καλό κάνει? Γιατί μιλάει ? Εεε? Πές μου πές μου! την είπα τότε :
Σσσσ! περίμενε 5 λεπτά να μιλήσω! Το σήκωσα , και άκουσα τότε μία βαρυά φωνή να λέει :
Τι κάνεις μία ώρα Hyenah και δέν το σηκώνεις?! Ε? Πές μου τί στο καλό κάνεις?! Ελπίζω να σκώτοσες την μικρή , την Apis , και να μήν έμαθε για σένα ο Αzazel! Θα τον βρούμε και θα τον σκωτόσουμε , μήν τον φωβάσαι! Είναι ένας άθλιος πειρατής με 16.000.000 στο κεφάλι του... Είναι εύκολος στόχος! Άκουσες?! Γιατί δεν μ'απαντάς ηλίθιε! η άπις , μόλις άκουσε πως ήθελε να την σκωτόσει , έβγαλε μία τσιρίδα..
ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥΥ!? ΑΑΑΑΑ!
Εεε?! Τί στο? Τότε , πλησίασα το Mushi προς το στόμα μου..
Όι! Εγώ είμαι... Ο Azazel D. Drake! Εγώ είμαι αυτός που θέλεις να σκωτόσεις! Και αυτό το κοριτσάκι που είπες να σκωτόσει , η apis , είναι υπο την προστασία μου! Αυτή τσίριξε μόλις τώρα... Αν θέλεις να την σκωτόσεις ηλίθιε , τότε θα σκωτόσεις πρώτα εμένα! Πράγμα που δέν είναι πιθανό να κάνεις , διότι απέναντί μου έχεις 0 πιθανότητες! Οι ! Μπάκα! Άκουσες?!
Επιτέλους έχω επικοινωνία και με σένα Azazel! Χα-χααχαχαχαχα-χα-χα-χα-χαααα!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 03, 2013 1:29 pm

Σοβαρεύτηκε ξαφνικά , και το γέλιο του σταμάτησε!.. Φώναξε τότε :
AZAZEEL! AZAZEL D. DRAKEEEEEEEEEEEEE! Στο ορκίζομαι , θα κατέβω σε μία εβδομάδα στην East Blue! Για το καλό σου , φύγε , διότι αν σε βρώ θα σε σκωτόσω ! ΚΑΤΑΛΑΒΕΕΣ! ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΑΣΑΝΙΣΟΥΜΕ ΑΝ ΣΕ ΒΡΟΥΜΕ! ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ! Εσύ και ο Vladimir D. Dr-... Σοβαρεύτηκα τότε και εγώ , και με νεύρο είπα ενώ τον διέκοψα ξαφνικά χτυπόντας έναν βράχο και ταυτόχρωνα μιλόντας :
Spoiler:
SMASH! Σε περιμένω στην East Blue! Εγώ θα κάτσω εδώ όλη την εβδομάδα , και θα περιμένω να μοιράσω ξύλο , σε εσένα και όλο σου το πλήρωμα! Σε περιμένω ηλίθιε! Στο υπόσχομαι πως άμα σε δώ μπροστά μου , θα σε σκωτόσω! Η μάλλον , θα σκωτόσω το πλήρωμά σου , και αργότερα , μέχρι τον δρόμο για την μεγάλη γραμμή , θα σου δίνω ξύλο! Κατάλαβες?! ΚΑΤΑΛΑΒΕΕΣ!? θα πεθάνεις , γιαυτό καλύτερα μήν με ψάξεις! Το υπόσχομαι! Εκείνος τότε τρομαγμένος είπε :
Για να μεσκωτόσεις , χρειαζεσαι άλλα 30 άτομα , ίσα με το πλήρωμά μου! Τότε είπα :
Δεν χρειαζομαι άτομα για να σκωτόσω έναν φλόρο σαν εσένα , έναν που ούτε με ολόκληρο το πλήρωμά του δέν έχει τα κότσια να έρθει μπροστά μου , και στέλνει τσιράκια , έναν που μόνο με γράμματα και σαλιγκάρια ξέρει να μιλάει! Αν είσαι άντρας και όπως λές τόσο δυνατός , κατέβα εδώ και τώρα στην East Blue! Θα πεθάνεις εσύ και το πλήρωμά σου!
Ανόητε θα-.. Τον διέκοψα κλείνοντας το Den Den , και πετόντας το κάτω και σπάζοντάς το...
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 04, 2013 1:37 pm

Η apis τότε λυπημένη , μου είπε :
Α..Αζαζελ! Θ... Θα πεθάνω? Ετσι δεν ειναι? Δεν θα με κυνηγισουν αυτοί οι τύποι? Τί τους έκανα? τί φταίω? Εγώ απλά έχω τον δράκο μου , και τον προσέχω.. ενώ έπιανα την μικρή πληγή μου , είπα :
Όχι μικρή , δέν θα πεθάνεις! Μήν φοβάσαι! Θα σε προστατέψω!
Σ..Σιγουρα? Και.. Και τον δράκο μου?
Φυσικά και τον δράκ-.. με διέκοψε τότε ξαφνικά μία φωνή...
Ννννναιιιιιιιιιι! εδώ είναι το σημείο που έπρεπε να εμφανιστώ! Ααχαχαχαχααα! Θα προστατέψεις τον δράκο λές? ΧΑααααα! Δέν το νομίζω φίλε μου! Αααααχααααααααα! Θα πεθάνεις απλά , προσπαθόντας! Γύρισα , τον κοίταξα , και είπα :
Όι! Απις! Ποιός είναι αυτός?
Ο Οκάμα που σέλεγα! σήκωσε το χέρι του , και ξαφνικα το κατέβασε με φόρα και πέταξε μία λεπίδα στον αέρα.. Η άπις με έσπρωξε , και είπε :
Πρόσεξε άζ! Είναι κοφτερές λεπίδες του αέρα! μπορούν να σε σκωτόσουν!
Αχαχαχαχαχαααα! Είμαι κύνδινος δηλαδή για εσάς ε?! Ας σας δίξω την δύανμη του φρούτου του διαβόλου που επικρατώ! Το Kama Kama No Mi! Αχα-χα-χα-χαααα! εγώ απορριμένος τον κοίταξα , και είπα :
Όι! Τί στο καλό κάνει μία δύναμη σαν αυτήν? Okama Okama No mi! Απλά σε μετατρέπει σε... σε αυτό που είσαι! Ενώ έτρεχε καταπάνω μου , είπε :
ΜΠAKA Kama kama no mi λέγεται! Και θα σου δείξω τώρα! Η μάχη ξαφνικά ξεκίνησε..
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Aug 07, 2013 3:08 pm

Ενώ πήρε στάση για να με χτυπίσει , σηκώνοντας τα χέρια , έτρεχα κατα πάνω του.. Πήγε να κατεβάσει το χέρι του ωστε να "πετάξει" τις κοφτερές απο αέρα λεπίδες για να με χτυπίσει , μα του κλώτσισα το χέρι γρήγορα γρήγορα , κάνοντας έτσι , την επίθεσή του να αλλάξει πορία.. Χτύπισε έναν βράχο της σπηλιάς , και ενώ πήγε να πέσει πάνω μας , τον ξανακλώτσισα με το άλλο πόδι μου , και τον έσπρωξα προς τα εκεί , ενώ έκανα και ένα σάλτο πίσω.. Ενώ οι μικροί βράχοι πήγεναν να πέσουν πάνω του , τελευταία στιγμή κούνισε τα χέρια του σάν έλικες και τους έσπασε.. Τότε είπε :
Χα-Χα-χα-χα-χαα! Μικρέ , τώρα θα δείς τον πραγματικό κύνδινο! Αυτό που έκανες δέν είναι τίποτα μπροστά σε αυτό που θα κάνω..! Τον κοίταξα τότε , και είπα :
Όι! Είσαι πιό αδύναμος απο μένα! δέν έχεις ελπίδες εναντίον μου! Και πιό αργός , και πιο ηλίθιος!
Ακόμα και αν ισχύει αυτό που λές , και είμαι όλα αυτά που λές , δέν σκέφτηκες το δεύτερο σενάριο! δέν σκέφτηκες τον κύνδινο που υπάρχει , όχι σε σένα , αλλα στον δράκο αυτόν και την άπις! Κοίταξε τότε την άπις που καθόταν μπροστά απο τον δράκο.. Τον κοίταξα σφύγκοντας τα χέρια μου , και είπα :
Όι! Μήν τολμίσεις!.. Απις! Πάρε τον δράκο σου και φύγετε!
Αζαζελ ! Αυτό που λές δεν γίνεται! Κ..Κάνε κάτι! Σήκωσε τα χέρια του ο τύπος και είπε :
Θα φτιάξω έναν ολόκληρο ανεμοστρόβυλο απο κοφτερές λεπίδες... Ας δούμε λοιπόν , ποιόν θα πρωτοσκωτόσω! Η μικρή? Ο δράκος? Η ο Azazel D. Drake!?
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Aug 07, 2013 3:19 pm

Μικρή , κανε κάτι! Δέν.. Δεν γίνεται να πετάξει? Δράκος δεν είναι!?
Εχει σπάσει το 1 του φτερό! Δ..Δέν μπορεί να πετάξει! Σ..Σε παρακαλώ! Προστάτεψέ μας! Τότε ο τύπος είπε :
Kama kama no.. Whirlwind! Ξαφνικά άρχισε να κουνά τα χέρια του πάνω κάτω και γρήγορα.. Οι κοφτερές λεπίδες άρχισαν να παράγονται , και οωθούνταν προς την Apis και τον Ryuji(τον δράκο).. Ξαφνικά , ενώ έφτασαν δίπλα στην άπις , πήδηξα , και τις δέχτηκα όλες επάνω μου... Εκτός το οτι γέμισα γραντζουνιές και αίμματα , πλέον , είμουν έτοιμος να δόσω ένα μάθημα στον τυπά.
Spoiler:
. Η ανδρεναλίνη μου ανέβηκε στο φούλ εκείνη την στιγμή , και χωρίς δεύτερη σκέψη , σήκωσα το κεφάλι μου και ετοιμαζόμουν να πάω να του δώσω το μάθημα που λέγαμε... Πρωχορούσα με αργό βήμα προς το μέρος του.. Η απίς ενώ είδε τα αίμματα και τρόμαξε , είπε τότε τσιρίζοντας :
ΑΖΑΖΕL! Εισ..Εισαι καλά!? την είπα τότε :
Απις! Φύγε αμέσως απο εδώ! Θα προστατέψω εγώ τον δράκο σου!
Αζαζελ , είσαι σίγουρος!?
ΦΥΥΥΥΥΥΥΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! τρομαγμένη άρχισε να τρέχει προς την έξοδο της σπηλιάς.. Και εγώ ακολούθισα το τρέξιμο , αλλα προς τον Okama.. Έσφυξα τα χέρια μου , τον πλησίασα , και τον βάρεσα δυνατά μπουνιά στο πρώσοπο , σπάζοντας έτσι τα γυαλιά του και ματώνοντάς τον ταυτόχρονα..
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 10, 2013 1:48 pm

Ο κύνδινος λόγο του οτι είμασταν σε μικρό χόρο , και έκανε βλαβερή ζημιά , όχι σε μένα αλλα στην σπηλιά και στον δράκο , και το ρίσκο που έπρεπε να πάρω για να τον αντιμετωπίσω , ήταν σε υπερβολικά ποσοστά , πράγμα που σήμαινε πως έπρεπε να παίξω έξυπνα.. Θα έπρεπε 3 πράγματα ταυτόχρονα να κάνω! Το πρώτο θα ήταν να προστατέψω τον δράκο της άπις οπου της το υποσχέθικα να το κάνω , το 2ο ήταν να προστατέψω τον εαυτό μου , και το 3ο , πράγμα που θα πραγματοποιούσε τα άλλα δύο , ήταν να εξοντώσω τον τύπο.. Αλλά , έπρεπε να κάνω γρήγορα , ώστε να μήν έχω υποχρεώσεις , να διώξω την κουλτούρα , και πάνω απ'όλα να μήν χρειάστεί να πάθει κάτι ο δράκος και να νιώθω τύψεις! Άλλωστε , δέν θεωρούσα κάτι το σπουδαίο να σκωτόσω τον τύπο εκείνον , την στιγμή αυτή! Ο πρώτος λόγος , ήταν το εξής : ο τύπος ήταν αδύναμος θεωρητικά , άχρηστος και άμυαλος.. Ήταν τόσο χαζός , που είχε πραγματικά ένα τεράστειο πλεονέκτημα και δέν το χρησιμοποιούσε μέχρι στιγμής! Και ο δεύτερος λόγος ήταν γιατί με είχε νευριάσει το οτι έπαιξε ύπουλα και πήγε να χτυπίσει τον δράκο .. Ακόμα , βοήθεια αρκετή πιστεύω είναι το οτι "ενεργοποίησε" την ανδρεναλίνη μου! Το πλεονέκτιμα που είχε , όχι για να με σκωτόσει , αλλα για να με χτυπίσει απλά , ήταν να επιτήθεται ύπουλα , όπως πρίν , και να με αναγκάζει να τρώω τις επιθέσεις του ώστε να μήν πάθει κάτι ο δράκος.. Δέν είμουν όμως πραγματικά διατεθιμένος να τον αφίσω να κάνει κάτι τέτοιο , διότι ο λόγος είναι λόγος , και έτσι , ετοιμαζόμουν να τρέξω εγώ κατα πάνω του..
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 10, 2013 11:32 pm

Spoiler:
Ο τύπος ξαφνικά σηκώθηκε , και είπε τότε :
Ωστε απ'όσο βλέπω , δέν το βάζεις κάτω.. Μα απ'οσο βλέπω , είσαι τόσο χαζός που νομίζεις οτι μπορείς να προστατεύσεις και τον δράκο , και τον εαυτό σου! Χαχαχααα!~ Σηκώθηκε ανενόχλητος , ενώ φαινόταν πως ετοίμαζε κιάλλη επίθεση προς τον δράκο... Έσφυξα τότε τα χέρια μου , και ετοιμάστηκα να τρέξω να τον αποτελειώσω..
Όι , τί πάς να κάνεις?! Τ..Τί στο καλό θέλεις απο αυτόν τον δράκο?! εκείνος ανταποκρίθηκε , λέγοντας :
Το μόνο που θέλω , είναι το ελιξίριο των κοκκάλων του δράκου.. Αρχικά , δέν θα τον σκώτονα , μα τώρα , με αναγκάσατε εσύ και το ηλίθιο κοριτσάκι .. Και επείσης , απ'όσο βλέπω , το πέτυχα αυτό που ήθελα να κάνω.. Όταν δέχτηκες τις λεπίδες μου επάνω σου , πίστεψες πως τις δέχτητκες όλες ε? χαχαχα..
ΕΕ? Τί ενωείς?
Πρίν απο λίγο , που επιτέθηκα με τις λεπίδες μου , νόμιζες πως απλά πέτυχα μόνο εσένα μπένοντας εσύ μπροστά.. Μα γιά κοίτα τον μικρό δράκο σου! Γύρισα τότε απότομα , και είδα τον δράκο που μούγκριζε , και σιγά σιγά ξεψυχούσε.. Τεράστιοι βράχοι είχαν πέσει πάνω του , και εκτός του οτι τον παγίδευσαν , τον είχαν προκαλέσει και σοβαρές ζημιές απ'όσο φαινόταν..
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 10, 2013 11:43 pm

Ξαφνικά ακούστηκε απο πίσω μου , μία δυνατή φωνή :
Ποτέ σου μήν γυρνάς την πλάτη στον εχθρό σου! Kama Kama No , Mega Whirlwind! Γύρισα , και κοίταξα τον τύπο.. Ξαναχρησιμοποίησε την τεχνική του φρούτου του , και έφτιαξε πραγματικά εκατομύρια κοφτερές λεπίδες.. Ήταν τόσες πολλές , που , όχι τον δράκο , εδώ τον ίδιο μου εαυτό δεν μπορούσα να αποτρέψω απο κάτι τέτοιο.. Όλες ήρθαν πάνω μου , και με έκαναν χιλιάδες γραντζουνιές.. Μα εκτός αυτού , μόλις σταμάτησε , ακούστηκε απο πάνω μου ένας ήχος.. Κοίταξα , και είδα βράχους να πέφτουν..
Εε?! Οι βράχοι έπεσαν πάνω μου , και με εγκλόβισαν.... Ήμουν πλέον ηττημένος κάτω απο τους βράχους.. Με τις γραντζουνιές και τις πληγές που συνοδεύονταν με τα αίμματα , είχα εγκλοβιστεί κάτω απο τους χιλιάδες βράχους! Όπως και ο δράκος.. Νευριασμένος πίεζα τον εαυτό μου να σηκώσω τους βράχους μα ήταν αδύνατον.. Ήταν τόσοι πολοί , και τόσο βαριοί! Δέν είχα δεύτερη επιλογή... Έπρεπε κάτι να κάνω να σηκωθώ! Δέν έπρεπε να ηττηθώ απο έναν τύπο σαν αυτόν... Δέν έπρεπε να αφίσω έτσι απλά μία υπόσχεση... Δέν έπρεπε να χάσω απο έναν απλά ύπουλο άντρα! Πίεσα τον εαυτό μου , ένιωσα την ανδρεναλίνη που αυξανόταν , και σκέφτηκα την στιγμή πρίν , οπου υποσχέθηκα στην άπις να την βοηθίσω!.. Έβγαλα μία δυνατή τσιρίδα απο μέσα μου , και άρχισα να βγάζω και την δύναμή μου όλη οωθόντας τους τεράστιους βράχους μακρυά απο πάνω μου!.. Ενώ τους Έκανα λίγο πιο εκεί , σηκώθηκα μές τα αίματα , με απειλιτικότητα τον πλησίασα ενώ είμουν μές τα αίμματα , σήκωσα το βλέμμα μου , και τότε τον έπιασα με το ένα χέρι μου απο τον λαιμό..
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 10, 2013 11:55 pm

Spoiler:
Ενώ τον έπιασα , τον σήκωσα , και είπα αφού έβγαλε τρομαγμένος έναν αναστεναγμό απο μέσα του :
Μπακα.. Μπορείς.. Μπορείς να μου κάνεις ότι θέλεις.. Μα δέν μπορείς να με κάνεςι να πατίσω τον λόγο μου , την υπόσχεση που έδωσα στην άπις! Σαν πειρατής που είμαι , οφείλω να τιρώ τον λόγο μου! Ενώ χαμογέλασα , τον πέταξα προς τον τοίχο... Εκείνος σηκώθηκε , και είπε :
Μικρέ , έχεις πραγματικά δύναμη , στο παραδέχομαι! Το παρατήρισα μόλις τώρα.. Παρ'όλες τις θανατηφόρες πληγές που σου προκάλεσα , εσύ συνεχίζεις και στέκεσαι όρθιος , προσπαθόντας.. Θα σου δώσω ένα τελειοτικό μάθημα.. τώρα θα δείς τι εστιά θάνατος! Ενώ κρατούσα το χαμόγελό μου , τον κοιτούσα , και είπα :
Ο μόνος τρόπος για να με επιτεθείς , είναι πονηρά! Και η πονηριά μου την δίνει , διότι κανένας άντρας δέν θα μάχονταν ύπουλα , τόσο ύπουλα όσο εσύ! Θα σου δώσω και εγώ ένα μάθημα , τό μάθημα του θανάτου που λέγαμε! Ήμουν έτοιμος να δεχτώ κάθε του επίθεση , μα να τον κάνω να νιώσει 10πλάσιο πόνο απ'όσο θα μέ κανε αυτός!.. Άρχισα να τρέχει προς την έξοδο της σπηλιάς.. Στάθηκε εκεί , και ενώ σφύχτικα , είπε :
Μήν φοβάσαι! Δέν φεύγω! Ετοιμάζομαι να σου δίξω την μυστική κίνησή μου : Kama kama nooooooo! Gigant Storm! Οι λεπίδες του έρχονταν προς εμένα.. Ήταν περισσότερες απο πρίν! μα δέν έδωσα σημασία , και έτρεξα κατα πάνω του.. Ενώ δεχόμουν τις πληγές απο την επίθεση του , έφτασα δίπλα του , τον έπιασα απο τον γιακά , τον σταμάτησα , και ενώ τρόμαξε , είπε :
Τι στο!!!? Τότε , είπα :
Τώρα θα δείς!
Back to top Go down
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Όνομα Χαρακτήρα : Azazel D. Drake
Posts : 669
Join date : 2013-03-27

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 11, 2013 12:05 am

Spoiler:
Ενώ τον κρατούσα , έτρεξα , βγήκα απο την σπηλιά , και πήδηξα απο τον τεράστειο γκρεμό.. Τον κρατούσα μπροστά , ωστε να τον κάνω να πάθει αυτός την περισσότερη ζημιά! Εγώ απλά , είγα τους αγκόνες μου επάνω στο διάφραγμά του.. Ενώ απογειωθίκαμε , φτάναμε σιγά σιγά στο έδαφος και αυτός είπε :
Μπ..Μπάκαααα! Θ...ΘΑ ΜΕ ΣΚΩΤΟΣΕΙΣ ΜΠΑΑΚΑΑΑΑΑΑ! Σ..ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΑΜΑΤΑ! ενώ με κάρφωνε με τα νύχια του , συνέχιζα να τον κρατάω! Δέν έδινα σημασία... Φτάσαμε στο έδαφος , οπου έσκασε σάν καρπούζι κάτω , και γέμισε αίματα.. έβγαλε τότε ένα μικρό αναστέναγμα , ενώ ξεψύχισε.. Εγώ , το μόνο που έπαθα ήταν να πονέσουν αρκετά τα χέρια μου , λόγο της σύγκρουσής μου με τον τύπο , και το πάτωμα... Ενώ σιγουρεύτικα πως τον σκώτοσα και πως η άπις πλέον δέν θα είχε κανένα θέμα ασφάλειας , σηκώθικα , κούνισα τα χέρια μου να ξεπιαστούν απο τον πόνο , και άρχισα να τρέχω προς το λιμάνι να πάρω την βάρκα μου να φύγω.. Δέν είμουν διατεθιμένος να την κοιτάξω μετά απο κάτι τέτοιο.. Δέν είμουν διατεθιμένος να πάω και να την δώ κατάμουτρα , ενώ απέτυχα , αφού ο δράκος πέθανε... ήμουν έτοιμος να φύγω , και αυτό γινόταν!...
Μετά απο αρκετή ώρα , οπου είχα φύγει.. Η άπις , στεκόταν κοντά στην θάλασσα και με περίμενε.. Τότε ένα αυγό ξαφνικά κοντά της έσπασε και βγήκε ένας δράκος.. Τον πλησίασε και άρχισε να του μιλάει.. Πέρασαν 1000 χρόνια , και ένας νέος δράκος γεννήθηκε(όπως στο ανίμε) .. Η ψυχή του Ryuji μπήκε στον δράκο αυτόν , και η άπις τον αναγνώρισε ενώ μιλούσαν.. Χαρούμενη φώναξε τότε :
ΑΖΑΖΕΛ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!

ΤΕΛΟΣ
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] A ship or an Island?... The "Kama Kama" guy , and mr. X Messages [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] Another island [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] An Island That Looks Like A Warship [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Hunt for food and the guardian of the Island [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» Deadly Fights on the Island Of The Giants [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» Once Again... [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Warship Island-
Jump to: