Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale   [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 08, 2017 12:00 am


Σοφό, ομολόγησε ο Ozaki .Και θα
Ο Drake τον σταμάτησε χτυπώντας τον ελαφρά με το χέρι του σηματοδοτώντας οτι κάτι συνέβη και όντως γυρίζοντας τα βλέμματά τους οι Ozaki και William αντίκρισαν την Rin να τους πλησιάζει έχοντας μια διπλωμένη κουβέρτα στα χέρια της.
Τι κάνετε?
Ξεκουραστήκαμε κάπως.Εσύ μπόρεσες να ξεκουραστείς καθόλου ? πήρε κατευθείαν τον λόγο ο Drake μη αφήνοντας τους δυο άλλους να ανοίξουν καν το στόμα τους
Και εγώ καλά , είπε όμως η απάντησή της ήταν σαφώς εκτός ροής συζήτησης.Φαινόταν σκεπτική.Οι τρεις τους παραξενεύτηκαν και μετά απο μερικές κλεφτές ματιές μεταξύ τους κυρίως αμηχανίας η Rin πρόσθεσε
William πρέπει να σου μιλήσω ιδιαιτέρως .Και σε εσένα Ozaki
Εντάξει , απάντησε τείνοντας το χέρι του εμπρός υποδεικνύοντας την έξοδο.
Ο Drake είχε σκάσει απο το κακό του με αυτή την πράξη της Rin. Θα ήθελε πολύ να ξοδέψει χρόνο με την κοπέλα έστω και για μια κουβέντα.
Αφού κατέβηκαν κάτω και προχώρησαν κάποια βήματα μέσα στο δάσος δίχως όμως να απομακρυνθούν απο τον πύργο σταμάτησαν κάτω απο ένα πεύκο με πλατύ κορμό  
Τι ήθελες να μας πεις? Ρώτησε
Είναι σχετικά με τα φρούτα του διαβόλου.είπε διστακτικά έχοντας το βλέμμα της στο έδαφος δείχνοντας τα αγχώδη συναισθήματά της .
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale   [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 08, 2017 12:03 am


Αμέσως ο William ταρακουνήθηκε και ο νους του πήγε στο κακό.Τι έγινε τα έχασε? σκέφτηκε. Δεν μπορουσε όμως. Αφου την πήγαν μέχρι το μαγαζί .Τα έκλεψαν απο εκεί? Αλλα πως? και πως ενημερώθηκε? Το κυριότερο πως το ήξεραν οτι θα είναι εκεί? Τα ερωτήματα πολλά όμως η κατάσταση ήταν πολύ καλύτερη για την κατάστασή τους.
Τα φρούτα δεν το άφησα στο μαγαζί τελικά.
Γιατί?
Δεν μπορούσαμε να διακινδυνεύσουμε την ασφάλειά τους . Ήταν δικό μου λάθος απο την αρχή. Το συγκεκριμένο δωμάτιο το είχα χρησιμοποιήσει για μια συνάντηση με ανθρώπους απο τον υπόκοσμο και με μια ομάδα επαναστατών . Όπως καταλαβαίνεις η επικινδυνότητα ήταν αυξημένη οπότε έπρεπε να μην τα αφήσουμε έτσι
Καλά όλα αυτά και συμφωνώ μαζί σου όμως γιατί περίμενες τόσο για να μου το αναφέρεις? Απάντησε ενοχλημένος παρα την ανακούφισή του. Η κοπέλα ήταν ανεύθυνη απέναντί του σύμφωνα με την γνώμη του.
Καταλαβαίνω οτι είναι άκρως σημαντικό για εσένα όπως και γενικότερα αλλα είχα στον νου μου την αδερφή μου και όχι αυτό. Σκεφτόμουν να στο πω με το που φύγαμε απο το μαγαζί αλλα το καθυστέρησα καθώς δεν είναι ότι το καλύτερο να συνομιλείς γι αυτά τα πράγματα μέσα σε μια πόλη .Και οι τοίχοι έχουν αυτιά. Μετά το ξέχασα λόγο του άγχους μου.
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale   [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 08, 2017 12:07 am


Ο William καταλάβαινε την κοπέλα καθώς ζούσε και εκείνος το ίδιο. Όμως κάτι που αφορούσε το φρούτο θα έπρεπε να το γνωρίζει. Καλό βέβαια ήταν οτι δεν του αποκάλυψε όλο αυτό έχοντας αφήσει εκεί τα φρούτα ή να γίνει αναφορά μπροστά σε επαναστάτες ακόμα και αυτούς που είναι ''προδότες'' .
Η κοπέλα εκμεταλλευόμενη την παύση κοίταξε δεξιά και αριστερά για να βεβαιωθεί οτι όντος ήταν μόνοι τους. Αφού κοίταξε και ο William και ο Ozaki που παρέμενε αμέτοχος , η κοπέλα έβγαλε απο τον σάκο της τα φρούτα τα οποία ήταν τυλιγμένα με ένα πανί και του τα έδωσε.
Νομίζω πως θα ήταν καλύτερο να τα έπαιρνες τώρα απο εμένα. Δεν ξέρω αν θα είμαι σε θέση να τα φυλάξω σωστά κατα την διάρκεια της επιχείρησης .
Ο William συμφώνησε δίχως να μιλήσει και τα πήρε στα χέρια του.Σκέφτηκε τις επιλογές του ενώ ο χρόνος που κυλούσε του φαινόταν αιωνιότητα .Σοφότερη του φάνηκε η επιλογή που ακολούθησε μετέπειτα . Με τα χέρια του έσπασε στην μέση το ενα φρούτο και έφαγε ένα ένα τα κομμάτια του ενώ το ίδιο έκανε και ο Ozaki με το φρούτο που του έδωσε ο William
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale   [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 08, 2017 12:12 am


Μόλις κατάπιε και την τελευταία μπουκιά ο William ένιωσε να τον κατακλύζει η αηδία , ο Οzaki απ την άλλη έδειχνε πως ήταν έτοιμος να κάνει εμετό .Με το δεξί του χέρι έπιασε το στομάχι του και με το αριστερό στηρίχθηκε στο δέντρο. Ένιωθε λες και τα μέσα του στριφογύριζαν.
Τι πάθατε, ρώτησε με εμφανή ανησυχία η Rin , η οποία πέρασε το χέρι της στον ώμο του William και έσκυψε στο επίπεδό που είχε σκύψει απο τον πόνο εκείνος ωστε να μπορέσει να δει ακόμα και κάποιον μορφασμό που θα δήλωνε κάποια αντίδραση.
Εκείνος σηκώθηκε ξανά στο ύψος του και ξεφύσησε διώχνοντας απο μέσα του τον αέρα που είχε στα πνευμόνια. Δυο παρόμοιες ανάσες μετά και είχε επανέλθει στο φυσιολογικό του.
Νιώθω κάπως καλύτερα.
Εγώ πάλι χάλια, αλλα πιο δυνατός απο πριν για κάποιο λόγο
Πάλι καλά. Αλλάξατε πόσα χρώματα.
Ας ελπίσουμε να μην είναι αυτή η δυνατότητα των φρούτων , είπε χαμογελώντας , προσπαθώντας να χαλαρώσει την κατάσταση
Η κοπέλα και ο Οzaki έκαναν το ίδιο με τον William .
Όντως δεν θα ήταν και ότι καλύτερο
Ο William έβγαλε ένα μαχαίρι απο την μπότα του και το έπιασε απο την λεπίδα. Αφού το σήκωσε στο ύψος του στήθους του το έδωσε στην κοπέλα η οποία είχε σαστίσει.
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale   [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 08, 2017 12:17 am

William τρελάθηκες ;
Τι κάνεις?
Εγώ τίποτα. Εσύ θα με χτυπήσεις με αυτό
Μα αφού
Ασε τα μα Ozaki και ας την να κάνει αυτό που την είπα. Έπειτα σήκωσε το δεξί του χέρι και με τον δείκτη του της υπέδειξε το μεταλλικό κομμάτι πανοπλίας που είχε στον αριστερό του ώμο .
Εδώ. Είπε
Η κοπέλα παρά τις ενστάσεις που είχε αναγκάστηκε να κάνει αυτό που της είπε ο William. To χτύπημα δεν ήταν ιδιαίτερα δυνατό όμως έκανε την δουλειά που ήθελε ο William.
Γαμώ την τύχη μου. Αρα είμαστε μειων μια κατηγορία φρούτου .
Δηλαδή? απάντησε σαστισμένη
Δεν ήταν Logia το φρούτο .Αν ήταν Logia θα γινόμουν κάποιο στοιχείο της φύσης για να αποκρούσω η να αποφύγω την επίθεση.
Πανέξυπνος τρόπος για να δεις την νεα σου δύναμη, σχολίασε ο συνάδελφός του
Δεν έδειξε να καταλαβαίνει και ιδιαίτερα τι γινόταν σύμφωνα με το βλέμμα της όμως ο κυνηγός το παρέβλεψε καθώς καιγόταν να μάθει τι γινόταν με την δύναμή του.
Αυτές τις τεχνικές χρησιμοποιείς για να μάθεις τι είδους φρούτο έχεις?
Ο William αγνοώντας την συνέχισε
Στάδιο δεύτερο. Είπε και σήκωσε το δεξί του χέρι μπροστά απο το πρόσωπό του. Για κάποια δευτερόλεπτα έδειχνε σαν να αυτοσυγκεντρώνεται όμως και πάλι δεν έγινε τίποτα.
Δεν νομίζω να είναι και Zoan, άρα θα έχω paramecia.
Αρχίζω να αμφιβάλω για το στρατηγικό σου μυαλό.....
Για να το λες εσύ. Είπε η κοπέλα μη θέλοντας και μπορώντας πλέον να ακολουθήσει τις πράξεις του William και παραλείποντας εντελώς τον Ozaki
Τώρα σωθήκαμε. Τα paramecia είναι τα φρούτα που μπορούν να σου δώσουν απο την πιο άχρηστη και άθλια δύναμη , μέχρι παντοδυναμία . Μπορώ να έχω την δύναμη να μιλάω στα φυτά η τα ζώα μέχρι να αφανίζω ολόκληρες ηπείρους με σεισμούς. Ποιος ξέρει τι στο καλό είναι
είπε ξεφυσώντας.
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale   [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 08, 2017 12:38 am

Ο Ozaki αφού δοκίμασε το τελευταίο πράγμα που έκανε ο William, τους σταμάτησε απότομα η Rin
Περιμένετε φωστήρες και οι δυο
Η κοπέλα έβγαλε τον σάκο της απ τον ώμο της και άρχισε να ψάχνει μέσα. Μετά απο λίγα δευτερόλεπτα έβγαλε ένα μικρό βιβλίο σε μέγεθος τσέπης και το έδωσε στον William.
Είναι ένας οδηγός με τα φρούτα του διαβόλου του έχουν φωτογραφηθεί στο παρελθόν και τις δυνάμεις που είχαν
Καλά με δουλεύεις?
Γιατί?
Είχες έναν τέτοιο θησαυρό όλη αυτή την ώρα και δεν μας είχες ενημερώσει?
Δεν με ρώτησες ουτε εσύ ούτε ο Ozaki.Kαι δεν με άφηνες να καταλάβω τι έκανες
Αυτό θα μας είναι παρα πολύ χρήσιμο.Μας γλιτώνει πολύ κόπο και χρόνο της είπε και άρχισε να το ξεφυλλίζει , με τον Οzaki να κάθεται δίπλα του.
Επι πέντε λεπτά κοιτούσαν τις φωτογραφίες των φρούτων ως που τελικά έφτασαν στα δικα τους. Με ιδιαίτερη προσοχή ξεκίνησαν να διαβάζουν τις αναλύσεις των φρούτων .
Τα βρήκαμε. της είπε
Και ποια είναι τελικά?
Το Mira Mira no Mi. Επιτρέπει στον χρήστη να δημιουργεί πολλαπλούς καθρέφτες οι οποίοι μπορούν να αντανακλούν επιθέσεις ή εμφανίσεις εγώ. Το Bane Bane no Mi ο Ozaki , το οποιο επιτρέπει στον χρήστη να μετατρέψει τα άκρα του (ανάμεσα στα γόνατα και τους αστραγάλους και ανάμεσα στους αγκώνες και τους καρπούς του) και το σώμα του σε ελατήρια.
Η κοπέλα πήρε το βιβλιαράκι και αφού επιβεβαίωσε τα λεγόμενα του William και του Ozaki τους κοίταξε  και τους είπε
Σας ικανοποίησαν οι νέες σας δυνάμεις
Μόνο την τελευταία στιγμή σκέφτηκα 30 πράγματα που μπορώ να κάνω.Το θέμα είναι να μάθω να τα κάνω.
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale   [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 08, 2017 12:38 am

Εγώ δεν έχω και πολλά που μπορώ να δοκιμάσω με τα ελατήρια, αλλα νομίζω πως θα μπορώ να αυξάνω την δύναμη και την ταχύτητά μου.
Για δοκιμάστε κατι
Τι να δοκιμάσω? Να γίνω σαν εσένα η τον Ozaki?
Όχι φυσικά. Δοκίμασε κάτι άλλο
Ο William έκανε δυο βήματα προς τα δεξιά και στράφηκε προς την Rin. Κατέβασε το δεξί του χέρι στο έδαφος και είπε
Mira mira no : Mirror Prison
Ένα μεγάλο κομμάτι της γης γύρω του άρχισε να αλλάζει και έπαιρνε το σχήμα του καθρέφτη αλλα στην υγρή του μορφή και σχεδόν αμέσως ξεκίνησε να τον τραβά προς τα μέσα.
Σήκωσε το χέρι του και σηκώθηκε σχεδόν τρομαγμένος .
Καλύτερα ας μην το χρησιμοποιήσω για αυτοκαταστροφή .Ozaki, εσύ τι κάνεις με τα ελατήρια ?
Δεν κατάφερα ακόμα κάτι σαν εσένα αλλα ελπίζω να βοηθήσει αυτό σε ώρα ανάγκης.
Αμέσως λύγισε τα γόνατά του και ακούμπησε με την γροθιά του το έδαφος . Τα πόδια του απο τα γονατα ως τους αστραγάλους έγιναν ελατήρια τα οποία έσφιγγαν απο δύναμη καθώς συγκεντρωνόταν ο Ozaki παραπάνω.Έπειτα σταμάτησε απότομα και σηκώθηκε όρθιος , με τα πόδια του να επιστρέφουν στην αρχική τους μορφή
Πιστεύω πως με λίγη προπόνηση θα είμαστε πολύ καλά, τουλάχιστον είναι ένα παραπάνω όπλο επάνω στην μάχη.Ας ξεκινήσουμε όμως για πίσω. Θα αρχίσουν να ανησυχούν . Άσε που απο στιγμή σε στιγμή θα ξεκινήσουμε και την επιχείρηση διάσωσης.
Η κοπέλα συμφώνησε σιωπηλά και ακολούθησε τον William o οποίος ξεκίνησε πρώτος να περπατά προς τον πύργο που βρίσκονταν και οι υπόλοιποι , ενώ πίσω τους ακολουθούσε ο Ozaki
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale   [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 08, 2017 12:43 am

Όσο τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας ετοιμάζονταν,ο James καθόταν οκλαδόν στο πάτωμα με κλειστά τα μάτια.Μην έχοντας τι άλλο να κάνει διαλογιζόταν.Ήξερε ότι αυτό που ακολουθούσε ήταν πολύ επικίνδυνο και έτσι τους ανακάλυπταν προτού καν ελευθερώσουν τους αιχμαλώτους δεν θα είχαν παρά μηδαμινές ελπίδες να ξεφύγουν.Όμως δεν φοβόταν.Ότι συνέβαινε σήμερα δεν θα ήταν παρά περίπατος με τα όσα θα ακολουθούσαν.Δεν πίστευε σε τίποτα το προκαθορισμένο,ούτε σε ιδέες όπως το πεπρωμένο,όμως ήξερε ότι πολλά των περίμεναν,πράγματα που κάποια στιγμή ίσως χρειαζόταν να μοιραστεί με τον αδερφό του,αν συνέχιζαν να είναι μαζί σαν ομάδα.Από την άλλη δεν ήθελε τον αδερφό του να μπλέξει σε αυτό το κομμάτι της ζωής του.Χρειαζόταν τον αδερφό του και την αδερφή του,όταν θα την έβρισκε,να είναι μια διαφορετική πραγματικότητα,να είναι η όμορφη πλευρά,η φωτεινή πλευρά,της ζωής του.Πραγματικά τους χρειαζόταν για αυτό τον λόγο,πιο πολύ από ότι ένας άρρωστος χρειάζεται το φάρμακο του.Και μόνο στην σκέψη του ότι μπορούσε να χαθεί αυτή η πλευρά του προκαλούσε έναν οξύ πόνο στην καρδιά.Ξαφνικά εκείνη η γνώριμη φωνή αντήχησε στο κεφάλι του,μια φωνή σαν την δικιά του μόνο πιο βαριά,πιο σκοτεινή.Είχε καιρό να την ακούσει και δεν ήθελε να το κάνει.
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale   [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 08, 2017 12:43 am

Αν το έκανε θα έπαυε να είναι ο χαλαρός και άνετος τύπος που ήτανε.Την έδιωξε λοιπόν πίσω μέσα στο σκοτάδι των βαθύτερων του σκέψεων.
Μέσα σε όλους τους ήχους που άκουγε ο James,άκουσε και αυτόν της πόρτας που άνοιγε και έπειτα τρεις διαφορετικούς ήχους από βήματα.Ένα πολυ ανάλαφρο,ένα πιο βαρύ και τον ήχο των μεταλλικά ενισχυμένων μποτών που φορούσε ο αδερφός του .Ανοίγοντας τα μάτια αντίκρισε τον αδερφό του , τον Ozaki και την Rin που είχαν επιστρέψει.Με το άνοιγμα της πόρτας μπήκε μαζί τους και αέρας.Φαίνεται πως ο καιρός χειροτέρευε.Ο Drake πλησίασε ξανά τον William,λες και δεν μπορούσε να είναι μόνος του για λίγο.Όμως ο James παρατηρούσε πιο πολύ τον αδερφό του.Έδειχνε χλωμός και όμως έδειχνε παραπάνω από καλά.Για την ακρίβεια ο James ένιωθε πως ο William εξέπεμπε έναν "αέρα" δύναμης ξαφνικά, μα και ο πιο κοντός Ozaki που ήταν πίσω τους, είχε ένα ηλίθιο χαμόγελο ζωγραφισμένο στο πρόσωπό του .
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale   [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 08, 2017 12:46 am

Αρκετό χρόνο είχαν χάσει και αν κάτι δεν άρεσε στον James είναι να σπαταλάει χρόνο και μιας και ο William αρνιόταν να το παίξει αρχηγός σήμερα,ας ήταν...
-William θα έχεις χρόνο να τα πεις με τον Ozaki και τον Drake,καθώς προχωράμε.Έχουμε χάσει πολύ χρόνο ήδη για αυτό θα ξεκινήσουμε... είπε ο James καθώς σηκώθηκε όρθιος.Έπειτα γύρισε προς έναν από τους επαναστάτες.
Mo όπως συμφωνήσαμε εσύ και εφτά από τους άντρες σου θα μείνετε εδώ,μαζί με την Rin. είπε θέλοντας να ξανα εξηγήσει την αλλαγή στο σχέδιο που είχε κάνει,όσο ο William και οι άλλοι βρίσκονταν έξω.
Ο William κοίταξε τον αδερφό του,όμως η Rin μίλησε πρώτη.
-Και γιατί αυτή η αλλαγή.Θέλω να έρθω κάτω στα μπουντρούμια,θέλω να ελευθερώσω την αδερφή μου! είπε κάπως απαιτητικά.
-Η αποστολή μας απαιτεί μυστικότητα και ταχύτητα,μια μικρότερη ομάδα θα τα καταφέρει καλύτερα σε αυτό.Έπειτα σκέφτηκα ότι χρειαζόμαστε άτομα να φυλάνε αυτό το δωμάτιο.Αν μας ανακαλύψουν και μας κυνηγήσουν μέσα στην βάση πρέπει να είμαστε σίγουροι ότι θα έχουμε την έξοδο μας διαθέσιμη.Για αυτό και σε αφήνω εδώ για να φυλάς το δωμάτιο σε περίπτωση που όλα παν στραβά.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale   [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος]The arc of Sirakava (Part 4) - Grand Finale
Back to top 
Page 3 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Φρούτο]The arc of Sirakava (Part 2) - Rin
» [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 3) - The Meeting
» [Τέλος]The arc of Sirakava (Part 1) - Two months later
» Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος-Αποστολή Part I) Part III
» Marine and Revo - A Strange meeting (Τέλος - Αποστολή Part II) Part IV

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Sirakava-
Jump to: