Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 41 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 41 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Αρχή] All dreams must end [Διαγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
AuthorMessage
Griffith Hawk
Simple Member
Simple Member
Griffith Hawk


Όνομα Χαρακτήρα : Griffith
Posts : 4
Join date : 2015-10-15

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Αρχή] All dreams must end [Διαγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Αρχή] All dreams must end [Διαγραμμένος Χαρακτήρας]   [Αρχή] All dreams must end [Διαγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Jan 12, 2016 3:05 pm

If you prick us, do we not bleed?
If you tickle us, do we not laugh?
If you poison us, do we not die?
And if you wrong us, shall we not revenge?

-Shylock

Κρύο.... Η πρώτες ακτίνες του ηλίου ξεπρόβαλαν από το βάθος. Άλλο ένα βράδυ άυπνος. Άλλο ένα βράδυ κυνηγημένος από... Δεν είχα τη δύναμη ούτε να συλλέξω τις σκέψεις μου. Πόσες μέρες άραγε είμαι στη μέση του πουθενά? Δεν είχε σημασία. Αυτό που επείγει τώρα είναι να βρω ένα νησί, οποιοδήποτε. Έχοντας αδειάσει το σακί μου με τις προμήθειες από το προηγούμενο βράδυ η πείνα όσο πήγαινε και με κυρίευε και ο λαιμός μου είναι πιο στεγνός και από την διάσημη έρημο της Alabasta. Κοίταξα με μια γρήγορη ματιά το νερό γύρω μου και χωρίς δεύτερη σκέψη και δισταγμό, επιχείρησα να πιω έστω και λίγο από το θαλασσινό νερό που με περικλείει. Βούτηξα τις παλάμες μου ενωμένες,κάνοντας μια χούφτα, μέσα στο νερό και κατάφερα να συλλέξω μια μικρή ποσότητα νερού ανάμεσα στα χέρια μου. Σήκωσα την χούφτα με το ελάχιστο νερό στο ύψος του προσώπου μου και το έφερα κοντά στα χείλια μου. Καθώς το θαλασσινό νερό ακουμπούσε τα παγωμένα χείλια μου, ένας οξύς πόνος με χτύπησε στα χείλια. Εξαιτίας του ανυπόφερτου κρύο που επικρατούσε τα βράδια, τα χείλια μου είχα σκάσει και μάλιστα σε μεγάλο βαθμό. Επιλέγοντας να καταπολεμήσω την δίψα μου χρησιμοποιώντας αλατόνερο ήταν η χειρότερη δυνατή επιλογή μου. Το αλατόνερο όχι μόνο μου άνοιξε τις πληγές στα χείλια μου αλλά μου γέμισε το στόμα με αίμα. Αμέσως έφτυσα στη θάλασσα όσο αίμα και αλατόνερο είχε περισσέψει μέσα στο στόμα μου αλλά δεν ήταν όλο. Ένα μικρο κομμάτι αλατόνερου ανακατεμένο με το αίμα μου, το είχα ήδη καταπιεί πριν καλά καλά καταλάβω πως αιμορραγούσα. Έπεσα εξουθενωμένος ανάσκελα στη βάρκα μου. Δεν άντεχα άλλο. Ο πόνος, η πείνα, το κρύο και αυτό το αδύναμο σώμα, όλα αυτά με έκαναν να θέλω να τα παρατήσω. Τουλάχιστον δεν διψούσα όσο και πριν.
Back to top Go down
 
[Αρχή] All dreams must end [Διαγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Τέλος] Κυνήγι μεγαθήριων! (18+) [Μέρος 1ο] [Διαγραμμένος χαρακτήρας]
» [Τέλος-Βιβλίο-Minion]Burglar! [Διαγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Easy job, easy life. [Διαγραμμένος χαρακτήρας]
» Supernova? [Αρχή] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Αρχή - Βιβλίο] Deadlock! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Amino Island-
Jump to: