Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Rough Start - For a Marine? (Φρούτο-Τέλος)

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Rough Start - For a Marine? (Φρούτο-Τέλος) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rough Start - For a Marine? (Φρούτο-Τέλος)   Rough Start - For a Marine? (Φρούτο-Τέλος) - Page 2 I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 3:36 am

Σηκώθηκα από το νεκρό κουφάρι του και αφού έριξα μια τελευταία κλωτσιά, γύρισα και κοίταξα τον Daigin.
Πάει το κατοικίδιο σου. Καιρός να με ελευθερώσεις και να με βάλεις στους άντρες σου. Αυτή ήταν η συμφωνία μας.
Ζεχαχαχαχα, η συμφωνία μας ήταν πως αν νικούσες, που το έκανες. Θα είχες μια ευκαιρία να γίνεις πιο δυνατός και να μπεις στους Μαρίν. Πάρτε τον και φέρτε τον στην πτέρυγα Γ. Φώναξε και ένας δυνατός και οξύς πόνος στο πίσω μέρος του κεφαλιού μου με έριξε αναίσθητο.
Ξύπνησα αρκετές ώρες μετά και ήμουν δεμένος σε ένα όρθιο είδος κρεβατιού.
Ξύπνησες επιτέλους. Νόμιζα πως είχες πεθάνει από το χτύπημα..
Τί είναι αυτό το μερος; Άσε με ελεύθερο..
Θα γίνει και αυτό. Αν επιβιώσεις. Βλέπεις αυτή η σύριγγα περιέχει ένα φρούτο του Διαβόλου που έλιωσα. Λένε πως μπορούν να σου δώσουν φοβερές δυνάμεις, άλλοι πάλι λένε πως αν το φάει κανείς τότε πεθαίνει. Λοιπόν, νομίζω θα πρέπει να το δοκιμάσουμε μαζί σου. Ίσως βγεις πολύ πιο δυνατός από ότι είσαι τώρα, θα ήθελα μερικούς Μαρίν που να αντέχουν στην μαχη. Είπε και δίχως να προλάβω να πω κουβέντα έχωσε την σύριγγα στο στόμα μου και άφησε το υγρό να κυλίσει στον ουρανίσκο μου.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Rough Start - For a Marine? (Φρούτο-Τέλος) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rough Start - For a Marine? (Φρούτο-Τέλος)   Rough Start - For a Marine? (Φρούτο-Τέλος) - Page 2 I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 3:46 am

Τα μάτια μου άνοιξαν διάπλατα και ένιωσα όλο μου το σώμα να σκίζεται από τον πόνο. Ήξερα πως θα πεθάνω από λεπτό σε λεπτό. Όμως αυτό που έγινε εκείνη την ώρα άξιζε να το δω έστω και αν αυτό ήταν η τελευταία μου εικόνα. Μια ομάδα ανθρώπων εμφανίστηκε απο το πουθενά και μια τεράστια μαχη ξεκίνησε. Ο Daigin που δεν περίμενε κάτι τέτοιο πιάστηκε απροετοίμαστος και σύντομα είχε νικηθεί από τους άντρες που είχαν μπεί στο δωμάτιο. Τα μάτια μου άρχισαν να θολώνουν. Το τελευταίο πράγμα που κατάφερα να δώ ήταν τον Daigin να διαφεύγει κακήν κακώς από τους εχθρούς του. Έχασα τις αισθήσεις μου, ή είχα πεθάνει. Μπορεί πρώτα το ένα και μετά το άλλο... Ποιος ξέρει...;
_______________________________________________________________________________________________________
Αρκετές ώρες αργότερα:
_______________________________________________________________________________________________________

Νομίζω συνέρχεται... Φωνάξτε τους γιατρούς αμέσως εδώ!
Άνοιξα ελαφρώς τα μάτια μου. Η όραση μου ήταν σε άθλια επίπεδα, αλλά ήξερα πως ήμουν ξαπλωμένος και υπήρχαν άνθρωποι γύρω. Ίσως και να μην είχα πεθάνει τελικά..
Είσαι σε καλά χέρια. Είμαστε επαναστάτες, θα σε φροντίσουμε μέχρι να γίνεις καλά.. Προς το παρόν προσπάθησε να ξεκουραστείς και να ανακτήσεις τις δυνάμεις σου. Όλα τα άλλα θα έρθουν.
Αυτά ήταν τα τελευταία λόγια που άκουσα πριν κλείσω και πάλι τα μάτια μου. Ένα περίεργο κάψιμο υπήρχε στο στήθος μου, μέσα μου ένιωθα μια περίεργη δύναμη και σιγοκαίει. Αλλά δεν είχα ιδέα τι ήταν αυτό ή τι μου επιφύλασε το μέλλον... Αν υπήρχε μέλλον.
Back to top Go down
SlipKnoTaS
Administrator
Administrator
SlipKnoTaS


Όνομα Χαρακτήρα : Doctor Psyduck
Posts : 3477
Location : In my lab
Join date : 2012-07-22
Age : 102

Character sheet
Remaining Health:

Rough Start - For a Marine? (Φρούτο-Τέλος) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rough Start - For a Marine? (Φρούτο-Τέλος)   Rough Start - For a Marine? (Φρούτο-Τέλος) - Page 2 I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 8:31 pm

Όνομα χαρακτήρα: Rin Faust

P.o.M. Points: 6

Belli: 26.000

Τυχόν παρατηρήσεις:
SlipKnoTaS:

Geralt of Rivia:
Back to top Go down
https://onepiece-rpg.forumgreek.com
Sponsored content





Rough Start - For a Marine? (Φρούτο-Τέλος) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rough Start - For a Marine? (Φρούτο-Τέλος)   Rough Start - For a Marine? (Φρούτο-Τέλος) - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Rough Start - For a Marine? (Φρούτο-Τέλος)
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [Τέλος- Αποστολή-Φρούτο] Διπλός πράκτορας, καταδότης ή Marine;
» [Τέλος-Ειδικότητα] A new start
» Start of the Quest [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [ΤΕΛΟΣ-Aποστολή] Back to Loguetown for my mission!.. A new start[New Arc] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος-Φρουτο] A Little Vacation

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Lvneel-
Jump to: