Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 44 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 44 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τελος] The mystery revealed!!!

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] The mystery revealed!!! Empty
PostSubject: [Τελος] The mystery revealed!!!   [Τελος] The mystery revealed!!! I_icon_minitimeFri Nov 08, 2013 10:51 pm

Η ημέρα είναι ωραία, δεν έχει καθόλου κύματα, το νερό είναι τόσο ήρεμο οπού καταντάει βαρετό. Ήθελα κάτι να γίνει ώστε να γίνουν τα πράγματα πιο ενδιαφέρον αλλά δεν γινόταν τίποτα, άσε που είμαστε στην θάλασσα για κάμποσες μέρες και όλες αυτές τις μέρες δεν βρήκαμε ούτε ένα νησί να σταματήσουμε. Η erza και ο Elfman έκαναν αυτά που κάνουν πάντα, ο elfman είναι στο πηδάλιο και η Erza εξασκείται με το σπαθί της.
Μπορείς να πεις ότι τώρα είμαι μια χαρά αλλά μέσα βαθιά στην καρδιά μου δεν είμαι επειδή με τρώει αυτό το πράγμα που έχει η Erza, δεν είχε συμφωνήσει να μπει στο πλήρωμα μου αμέσως και από τι κατάλαβα κάτι τρέχει, τι δεν ξέρω. Μακάρι κάποια φορά να το λύσουμε και εκείνο το θέμα αλλά μέχρι τότε δεν ξέρω τι θα γίνει.
Αφού δεν υπήρχε κάτι να κάνω τώρα αποφάσισα να πάω μέσα στο δωμάτιο του elfman και το δικό μου για να κοιμηθώ.
-Λοιπόν πάω να την πέσω αν δεις τίποτα elfman τότε φώναξε με.
-Και βέβαια!!!
Είπε και μετά μπήκα μέσα στο δωμάτιο.


Last edited by Rikuo on Thu Oct 01, 2015 4:46 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] The mystery revealed!!! Empty
PostSubject: Re: [Τελος] The mystery revealed!!!   [Τελος] The mystery revealed!!! I_icon_minitimeSat Nov 09, 2013 1:26 am

Όταν μπήκα μέσα αμέσως έπεσα και ξάπλωσα στο κρεβάτι μου. Όταν ξάπλωσα μετά από 5 λεπτά τα μάτια μου και άρχιζα να κοιμάμαι.
Μετά από 3 ώρες
Όλα είναι καλά από την στιγμή που έπεσα για ύπνο άρχισα να απολαμβάνω έναν ωραίο ύπνο οπού ακόμη τον απολαμβάνω αλλά σε κάποια στιγμή τα μάτια μου άνοιξαν, προσπάθησα να τα κλείσω και να ξανά κοιμηθώ αλλά δεν μπόρεσα. Δεν είχα άλλη επιλογή από το να ξυπνήσω εντελώς.
Καθώς κοιμόμουν είχα δει ένα όνειρο οπού ήταν εγώ, ο elfman και η Erza σε ένα σημείο και έγιναν κάτι γεγονότα οπού φαίνονται να είναι πολύ σημαντικά για εμένα αλλά δεν θυμάμαι καλά εκείνο το όνειρο και για αυτό αισθάνθηκα κάτι θα συμβεί σύντομα. Σηκώθηκα μετά πάνω και πήγα να βγω έξω, πριν βγω έξω βάζει φωνές ο Elfman.
-Natsu έλα γρήγορα εδώ πέρα!!! Δεν ήξερα τι ήθελε και για αυτό πήγα γρήγορα έξω.
-Τι είναι??? Του είπα όταν βγήκα έξω, εκείνος μου έδειξε με το χέρι του προς τα ευθεία. Κοίταξα και δεν πίστευα αυτό που είδα, ήταν ένα νησί. Είχα χαρεί πάρα πολύ αλλά είδα την Erza κάπως χάλια, ήταν λες και δεν ήθελε να πάει σε εκείνο το νησί η κάτι τέτοιο.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] The mystery revealed!!! Empty
PostSubject: Re: [Τελος] The mystery revealed!!!   [Τελος] The mystery revealed!!! I_icon_minitimeSat Nov 09, 2013 1:48 am

Στο μυαλό μου ερχόταν μόνο ένα πράγμα, ότι εκεί πέρα είναι όλη αυτή η ιστορία με την Erza οπού δεν μπορούσε να πει αμέσως όχι όταν την ζήτησα να μπει στο πλήρωμα μου. Έτσι αποφάσισα να πάμε εκεί πέρα για να λύσω το θέμα.
-Λοιπόν Elfman θα πάμε εκεί πέρα όταν είπα αυτό το πράγμα με κοίταξε καλά η Erza και είπε.
-Είσαι σίγουρος ότι θες να πάμε εκεί πέρα αν θες τότε να προετοιμαστεις για αυτό που θα έρθει με αυτά τα λόγια κατάλαβα ότι κάτι όντως τρέχει σε εκείνο το νησί.
Το καράβι άρχισε να παίρνει πορεία προς εκείνο το νησί και μέσα σε 10 λεπτά είχαμε φτάσει στο λιμάνι του νησιού, όταν φτάσαμε κατέβασα την άγκυρα και μετά βγήκα έξω από το καράβι. Την στιγμή που πάτησα πάνω στο έδαφος του νησιού αμέσως άρχισα να κοιτάζω από εδώ και εκεί το νησί. Το νησί αυτό φαινόταν πολύ ειρηνικό εμφανισιακά και για αυτό δεν μπορώ να καταλάβω τι ακριβώς έχει αυτό το νησί, αν υπάρχει όμως όντως τότε θα το δω και μέχρι να το δω θα πρέπει να περιμένω.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] The mystery revealed!!! Empty
PostSubject: Re: [Τελος] The mystery revealed!!!   [Τελος] The mystery revealed!!! I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 2:23 pm

Μετά από λίγο άρχισα να περπατάω στο λιμάνι για να δω καλύτερα πως είναι το νησί αυτό, καθώς περπατούσα άκουγα από άλλους να λένε για επαναστάτες. Μάλλον αυτό το νησί θα έχει καμιά βάση επαναστατών, σκέφτηκα μετά. Αφού είναι βάση επαναστατών τότε μπορεί να κάνω κάποια φάση εδώ πέρα πριν φύγω ώστε να πάω ένα βήμα μπροστά για το όνειρο μου.
Γύρισα μια πίσω να δω τι κάνουν ο Elfman και η Erza και είδα τον Elfman να με ακολουθάει αλλά η Erza να έχει μείνει ακόμη εκεί πέρα. Της είπα μετά.
-Erza έλα και εσύ να δούμε το μέρος αυτό δεν είχε απαντήσει με την πρώτη και μετά άρχισε να πηγαίνει προς το καράβι.
-Θα κάτσω στο καράβι άλλο λίγο και θα σας περιμένω δεν ήξερα τι είχε αλλά και από πριν δεν φαινόταν και τόσο καλά, μάλλον καλό θα της κάνεις να κάτσει στο καράβι άλλο λίγο ακόμη.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] The mystery revealed!!! Empty
PostSubject: Re: [Τελος] The mystery revealed!!!   [Τελος] The mystery revealed!!! I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 2:33 pm

-Άραγε γιατί να μην θέλει να έρθει??? Λες να μην της αρέσει το μέρος αυτό??? Αλλά δεν γίνετε επειδή δεν το έχει ξανά δει αλλά από την άλλη μπορεί να έχει ξανά έρθει εδώ πέρα πιο πριν και για αυτό να μην θέλει να το δει.
-Δεν ξέρω τι τρέχει αλλά πάντως σίγουρα κάτι τρέχει είχε ένα δίκιο, αν όντως έχει ξανά έρθει εδώ πέρα τότε κάτι τρέχει με αυτό το νησί και με τους επαναστάτες οπού είχα ακούσει. Δεν γίνετε να μην τρέχουν κάτι με αυτά τα δυο αλλά που θα πάει θα το μάθω. Δεν πρέπει να είχα πει στον Elfman τι έγινε με την Erza και μπήκε στο πλήρωμα, μάλλον ήρθε στιγμή να του το πω.
-Elfman σου έχω πει πότε τι έγινε με την Erza και μπήκε στο πλήρωμα???
-Όχι πότε, αλήθεια πως μπήκε πάντα ήθελα να μάθω.
-Θα σου πω αμέσως τώρα, την Erza την είχα βρει σε ένα νησί που είχα πάει και καταλαθος συνάντησα μια ξιφομάχο οπού ήταν πολύ δυνατή και ήθελα να την βάλω στο πλήρωμα μου. Ε λοιπόν την ρώτησα και μου είπε θα μπει μόνο αν της κάνω αυτό που ήθελε, ήταν να σκοτώσει έναν από εκείνο το νησί. Τον σκοτώσαμε και μετά μπήκε στο πλήρωμα μου.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] The mystery revealed!!! Empty
PostSubject: Re: [Τελος] The mystery revealed!!!   [Τελος] The mystery revealed!!! I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 2:52 pm

-Έχω μια υποψία ότι κάτι τρέχει με αυτό το νησί, είχα ακούσει ότι υπήρχαν εδώ πέρα επαναστάτες κιόλας και για αυτό να μην είναι τόσο καλά η Erza είπα στον Elfman, δεν ήξερα πως θα απαντήσει με αυτά που του είπα.
-Ποπό δεν ξέρω τι να πω αλλά στο μυαλό μου, μου έρχεται ένα πράγμα μόνο ότι αυτή μπορεί να μας προδώσει κάποια στιγμή και μετά θα φύγει από το πλήρωμα.
-Αν το κάνει αυτό τότε θα πολεμήσω όλους τους επαναστάτες για να την πάρω πίσω και αν χρειαστεί ακόμη και εκείνη θα πολεμήσω
μάλλον θα χρειαστώ την βοήθεια του Elfman για να μπορέσω να κάνω αυτό το πράγμα αλλά όλα αυτά μπορεί και να μην γίνουν οπού θα είναι το καλύτερο πράγμα επειδή μετά θα πρέπει να μπω σε μια διαδικασία. Άραγε θα με βοηθήσει όμως ο Elfman αν γίνει κάτι τέτοιο.
-Θα μες βοηθήσεις Elfman αν γίνει κάτι τέτοιο??? Περίμενα απαντήσει από τον Elfman.
-Μα και βέβαια ναι, το συζητάς!!! Στο είχα πει από την αρχή θα σε ακολουθώ για πάντα σε όλο το ταξίδι μας.
-Ωραία τότε, ας πάμε στο καράβι πίσω να πάμε να φύγουμε
γυρίσαμε προς τα πίσω και αρχίσαμε να περπατάμε προς το καράβι.

Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] The mystery revealed!!! Empty
PostSubject: Re: [Τελος] The mystery revealed!!!   [Τελος] The mystery revealed!!! I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 3:13 pm

Μέσα σε λίγα λεπτά είχαμε φτάσει στο καράβι και πήγαμε να μπούμε μέσα. Όταν μπήκαμε τότε πήγα να ψάξω την erza για να της μιλήσω αλλά δεν την έβρισκα πουθενά. Μπορεί να μας έκανε αυτό που λέγαμε, προσπάθησα να την ψάξω λίγο ακόμη αλλά τίποτα, ήταν λες και και εξαφανίστηκε από την γη αλλά δεν είναι αυτό. Σίγουρα θα έκανε αυτό που έλεγα στον Elfman.
Με έβλεπε να κάνω έτσι ο elfman και αναρωτιόταν γιατί έκανα έτσι, έτσι λοιπόν ήρθε δίπλα μου και μου μίλησε.
-Γιατί κάνεις έτσι Natsu??? Κάνεις λες και έχασες κάτι έκατσε να σκεφτεί και μετά θυμήθηκε αυτό που λέγαμε.
-Μην μου πεις ότι μας το έκανε στα αλήθεια η Erza??? Αν είναι έτσι τότε πρέπει να αρχίσω να ψάχνω και εγώ άρχισε και εκείνος να ψάχνει μετά αλλά στο καράβι μέσα όσο και να ψάχναμε δεν την βρίσκαμε.
-Θα πρέπει να πάμε έξω για να την ψάξουμε αλλιώς δεν θα την βρούμε έτσι λοιπόν κατεβήκαμε και οι δυο από το καράβι και αρχίζαμε να ψάχνουμε την Erza στην πόλη.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] The mystery revealed!!! Empty
PostSubject: Re: [Τελος] The mystery revealed!!!   [Τελος] The mystery revealed!!! I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 3:33 pm

Ψάχναμε από εδώ και εκεί αλλά πουθενά δεν την βρίσκαμε, είχα αρχίσει να νευριάζω λιγάκι επειδή έφυγε έτσι χωρίς να πει τίποτα. Αλλά τώρα που το σκέφτομαι είχε πει κάτι ότι αν θέλω να πάω σε εκείνο το νησί και να μην το μετανιώσω, μάλλον με αυτό θα εννοούσε ότι η Erza θα έφευγε αν πηγαίναμε σε εκείνο το νησί επειδή εδώ υπάρχουν η επαναστάτες και αυτοί είναι εκείνοι οπού την είχαν διατάξει να σκοτώσει εκείνον σε εκείνο το νησί οπού την γνώρισα. Από τα νευρά μου έτρεχα πολύ γρήγορα και συνέχεια έπεφτα πάνω σε ανθρώπους, σηκωνόμουν πάνω και δεν έλεγα συγνώμη επειδή άλλα είχα να κάνω τώρα.
Σε κάποια στιγμή καθώς έτρεχα είδα 3 άντρες να περπατάνε οπού φαινόντουσαν σαν επαναστάτες επειδή φόραγαν κάπες. Έτσι από περιέργεια σταμάτησα να τρέχω και μετά πήγα να τους ρωτήσω.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] The mystery revealed!!! Empty
PostSubject: Re: [Τελος] The mystery revealed!!!   [Τελος] The mystery revealed!!! I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 3:33 pm

-Συγνώμη θέλω να σας κάνω κάτι ερωτήσεις, μήπως είστε επαναστάτες??? Δεν ήξεραν για ποιο λόγο ρωτάω και για αυτό δεν απαντούσαν με την πρώτη αλλά μετά απάντησαν.
-Ναι γιατί τι θες??? Το ήξερα ότι ήταν επαναστάτες, αν έχουν και την Erza μετά θα πρέπει να μάθω απλώς το κρησφύγετο τους.
-Έχετε έναν σύντροφο οπού ονομάζετε Erza??? Ανάλογα την απάντηση τους θα φερθώ και εγώ ανάλογα.
-Ναι έχουμε για ποιο λόγο όμως θέλεις να μάθεις αν έχουμε???? Με ρώτησε, δεν έμενε τίποτε άλλο να κάνω τώρα πια.
-Απλώς θέλω να μάθω που είναι το κρησφύγετο σας και να την πάρω πίσω!!!!! Είπα δυνατά και έπειτα του έριξα μια γερή μπουνιά στο στομάχι του μεσαίου.
Back to top Go down
Rikuo
Marine
Marine
Rikuo


Όνομα Χαρακτήρα : Ryuu Inugami
Posts : 6244
Location : Grand Line
Join date : 2012-10-24
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος] The mystery revealed!!! Empty
PostSubject: Re: [Τελος] The mystery revealed!!!   [Τελος] The mystery revealed!!! I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 3:54 pm

Οι άλλοι δυο οπού ήταν δίπλα του αμέσως πήγαν να βγάλουν τα όπλα τους αλλά δεν πρόλαβαν να κάνουν κάτι γιατί αμέσως έδωσα μια μπουνιά στην μούρη του ενός και στον άλλον του έδωσα κλωτσιά στο στομάχι του. Σε αυτόν οπού έδωσα κλωτσιά δεν του έδωσα τόσο δυνατή ώστε να τον κάνω να λιποθυμήσει επειδή τον χρειάζομαι για να μου πει που είναι το κρησφύγετο τους. Τον έπιασα από τα ρούχα και άρχισα να του μιλάω δυνατά ώστε να μου πει.
-Μιλα μου ρε που είναι το κρησφύγετο σας!!!! Του έλεγα και του εριχνα κάτι ελαφριές σφαλιάρες, εκείνος δεν μπορούσε άλλο και για αυτό μου είπε που είναι το κρησφύγετο τους.
Αφού έμαθα που είναι το κρησφύγετο τους τότε του έριξα μια γερή μπουνιά στο κεφάλι του και μετά αυτός έπεσε κάτω ξερός έπειτα έφυγα από εκεί και πήγα να βρω τον Elfman, μέσα σε 10 λεπτά τον είχα βρει και του είπα ότι μάλλον βρήκα που είναι η Erza και το κρησφύγετο των επαναστατών.
-Ωραία τότε ας πάμε εκεί πέρα χωρίς δίχως καθυστέρηση!!! Είπε με ενθουσιασμό ο Elfman, έτσι λοιπόν αρχίζαμε να πηγαίνουμε προς το κρησφύγετο τους.

Back to top Go down
Sponsored content





[Τελος] The mystery revealed!!! Empty
PostSubject: Re: [Τελος] The mystery revealed!!!   [Τελος] The mystery revealed!!! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τελος] The mystery revealed!!!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] A Mystery Fruit For Me, The Death Of My Teacher [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] New War

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Centaurea-
Jump to: