Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Sep 04, 2013 3:18 pm

Είχα νευριάσει και αυτό φαινότανε στο πρόσωπό μου,αλλά ο Strawberry Bayan φαινότανε να το διασκέδασε.Αυτό με νευρίασε ακόμα παραπάνω και έτσι χωρίς δεύτερη σκέψη του επιτέθηκα
-Θες να μάθεις την δύναμή μου??? είπα νευριασμένος καθώς έτρεχα προς το μέρος του
-Θέλω πολύ να μάθω είπε καθώς έκανε πάλι με την δύναμή του μία ''ασπίδα'' που κάλυπτε όλο του το σώμα.
Βάρεσα πρώτα με το δεξί μου χέρι τον τον αέρα που είχε σαν αποτέλεσμα να σπάσει σαν γυαλί και να σηκώσω ένα μεγάλο οστικό κύμα που πήγαινε προς τον Bayan.Τελικά δεν είχε τόσο μεγάλη δύναμη στο να αντέξει την επίθεσή μου και έτσι του ''έσπασα'' την ''ασπίδα'' του -Τι στο καλό?!?!?!?!?!
-Πέθανε!!!!!!!!!!!!!!φώναξα,καθώς τον χτύπησα με το αριστερό μου χέρι και έτσι σήκωσα ένα μεγάλο οστικό κύμα όπου τον πέταξε έξω από το bar.Τότε έκανα άλλες δύο ''Quakes Bubbles'' στα χέρια μου και βγήκα έξω από το bar που είχε πολλές ρωγμές και ήταν έτοιμο να καταρρεύσει λόγο των επιθέσεων μου.Βγήκα έξω και είδα τον Bayan ξαπλωμένος κάτω στο έδαφος με την μούρη του γεμάτο αίματα.
-Την πάτησες μου είπε και με έπιασε με ένα μεγάλο χέρι που δημιούργησε με το DF
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Sep 04, 2013 5:29 pm

Με είχε πιάσει έτσι ώστε να μην μπορούσα να σηκώσω τα χέρια μου για να του επιτεθώ.Τότε σηκώθηκε από το έδαφος φανερά τραυματισμένος,και με το ένα χέρι το είχε έτσι ώστε να ''πιάνει'' τον αέρα που ουσιαστικά έπιανε εμένα και με το άλλο σκούπιζε τα λερωμένα από χώμα ρούχα του.
-Κρίμα Pashali θα ήμασταν φοβεροί εμείς οι δύο θα κυβερνούσαμε σε όλο τον κόσμο αλλά εσύ δεν δέχτηκες την πρότασή μου
-Σιγά να μην την δεχόμουνα
τότε με έσφιξε παραπάνω με το χέρι του εμένα έτσι ώστε να πονάω περισσότερο
-Κοίτα το devil fruit μου, μου δίνει την δύναμη να επεκτείνω τα άκρα μου με όποιον τρόπο θέλω δημιουργώντας τα με σκοτεινή αύρα,αλλά δεν έχω καταλάβει ακόμα την δικιά σου ικανότητα,θα μου την πεις???
-Μάλλον θα στην δείξω είπα και έκανα ένα ''Quake Bubble'' στο δεξί μου πόδι και του επιτέθηκα.Έτσι σήκωσα ένα οστικό κύμα που ήταν αρκετό να τον πετάξει μακριά και να ελευθερωθώ εγώ από την δύναμη του DF του
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeWed Sep 04, 2013 9:36 pm

Δεν του έκανα και τόσο μεγάλη ζημιά γιατί ακόμα δεν είχα δουλέψει αυτή την επίθεση,αλλά ευτυχώς μπόρεσα και απελευθερώθηκα έτσι έβγαλα τα δύο katana μου και του επιτέθηκα πριν προλάβει να μου ξανακάνει κάτι.Ήμουν αρκετά κουρασμένος για να ξαναχρησιμοποιήσω την δύναμη του DF μου και έτσι του επιτέθηκα γρήγορα με τα σπαθιά μου.Πριν προλάβει να αντιδράσει τον έκοψα με δύο οριζόντιες σκισιματιές στο στήθος και έτσι ξαναέπεσε κάτω στο έδαφος σφαδάζοντας από τους πόνους.Οι περισσότεροι πολίτες που βρισκόντουσαν εκεί έτρεξαν πανικοβλημένοι μέσα στα σπίτια τους ενώ ένας με φωτογράφιζε με την μηχανή του και μιλούσε ταυτοχρόνως στο den den mushi του.Έτσι πλησίασα τον Bayan καθώς τον έβλεπα να προσπαθεί να σηκωθεί και του είπα στο αυτί
-Κατέληξες όπως όλο σου το πλήρωμα,στο χώμα!!!!!! είπα και τον βάρεσα με την θήκη του ενός katana μου στην μύτη και αυτός έπεσε λιπόθυμος κάτω στο έδαφος.Έτσι του πείρα την εφημερίδα που είχε στην τσέπη του και έφυγα βιάστηκα από το νησί γιατί φοβόμουνα μήπως αυτός που μιλούσε στο den den mushi έφερνε τους marines,πήγα στο μέρος όπου άφησα το καράβι μου και έφυγα από το νησί και το μόνο που στεναχωρήθηκα ήταν πως δεν πήρα μαζί μου φράουλες.
Back to top Go down
Editor
Newspaper Publisher
Newspaper Publisher
Editor


Posts : 956
Join date : 2013-02-01

{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeMon Sep 09, 2013 6:04 pm

Όνομα χαρακτήρα: Pashalis

P.o.M. Points: 16

Belli: 52.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Πολύ γρήγορη ιστορία. Έφτασες στο νησί, νίκησες τους πειρατές, έφυγες. Εννοείται πως το πιο ωραίο κομμάτι ήταν η ιστορία του νησιού και αυτό σου εξασφάλισε καλύτερη βαθμολογία. Κάτι που με προβλημάτισε αφορά το ίδιο το νησί. Έγραψες πως στην πόλη βρήκες τους πειρατές αλλά, στην "περιγραφή του νησιού" οι πειρατές βρίσκονται σε ένα χωριό και έχουν "πόλεμο" με τους κατοίκους της πόλης.
Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» {Αρχή}Mafia{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Αρχή των πάντων [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
»  [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Strawberry Hill Island-
Jump to: