Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 9 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 9 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Mar 31, 2013 5:19 pm

Μόλις είχα φύγει από το Las Camp,ήμουνα αρκετά στεναχωρημένος από αυτό που είχε συμβεί.Παρόλο που έχω μία καταστροφική δύναμη που έτυχα από το devil fruit δεν μπόρεσα να την αξιοποιήσω στην μάχη και ούτε να σώσω το νησί από αυτόν τον αδίστακτο πειρατή.Μου θύμισε το παρελθόν μου που τότε που και στο δικό μου νησί επιτέθηκαν πειρατές και το διέλυσαν,''έπρεπε κάτι να κάνω έπρεπε να τους βοηθούσα ποιο πολύ,δεν μπορούσα να το αφήσω έτσι και ας μου κόστιζε την ζωή,δεν μπορώ να αφήσω άλλους ανθρώπους να πάθουν ότι έπαθα κι εγώ'' σκέφτηκα και χτύπησα το χέρι μου στο τραπέζι της κουζίνας του πλοίου μου.Τότε καθώς ήθελα να ηρεμήσω άνοιξα ένα ντουλαπάκι και έβγαλα έξω ένα μπουκάλι sake και ένα ποτηράκι και άρχιζα να το γεμίζω και να πίνω.Μόλις ήπια όλο το μπουκάλι είχε νυχτώσει και ήμουνα λίγο μεθυσμένος και έτσι πήγα να ξαπλώσω και να ξεχάσω ότι είχε γίνει εκείνες τις ημέρες.Μετά από αρκετή ώρα με ξύπνησε ένας μεγάλος θόρυβος και ένα τράνταγμα που έγινε μετά από αυτόν,αμέσως σηκώθηκα να δω τη είχε συμβεί.Προχώρησα προς το κατάστρωμα και κοίταξα κάτω από το πλοίο.Είχα πιάσει στεριά τότε κοίταξα δεξιά μου και είδα ένα νησί
-Πάλι,μόλις είχα ξεμπερδέψει  {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2788221432


Last edited by pashalis hunder on Tue Apr 09, 2013 6:06 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Mar 31, 2013 6:29 pm

Μετά αφού το καλό σκέφτηκα,μπορεί σε αυτό το νησί να κάνω προπόνηση για λίγο με το φρούτο μου για να μάθω καλύτερα τις δυνάμεις μου και να είμαι ποιο έτοιμος στην επόμενή μου μάχη.Έτσι ανέβηκα στο κατάρτι μου για να δω άμα το νησί κατοικούταν από κάποιον πολιτισμό,έτσι ανέβηκα ψηλά και είδα το νησί.Είχε ''ανώμαλο'' έδαφος και αυτό φαινόταν αλλά όλο το νησί ήταν ένα δάσος,ένα απέραντο μεγάλο δάσος,αυτό με χαροποίησε ιδιαίτερα γιατί δεν κατοικούταν από κάποιους και έτσι θα έκανα προπόνηση ανενόχλητος.Κατέβηκα και πήγα να πάρω κάποια πράγματα από το πλοίο πριν κατέβω και εξερευνήσω νησί.Πήρα μαζί μου έναν σάκο που είχε φαγητό για 3 ημέρες και λίγο sake και έτσι κατέβηκα από το πλοίο και προχώρησα μέσα στο δάσος του νησιού χωρίς να ξέρω τι με περιμένει.Καθώς προχωρούσα μέσα στο δάσος παρατήρησα πως το νησί δεν έχει μόνο πολύ χλωρίδα αλλά και πολύ πανίδα,παντού έβλεπα πουλιά να κελαηδούνε και πολλά ζώα να τρέχουν από εδώ και από εκεί,μετά από λίγο άκουσα έναν θόρυβο δεξιά μου μέσα σε κάτι θάμνους,αμέσως έπιασα το katana μου γιατί μάλλον ήταν ένας κίνδυνος για εμένα.Και είχα δίκαιο δεν πέρασε πολύ ώρα και μέσα από τους θάμνους πετάχτηκε μία τίγρης αλλά ήταν κάπως διαφορετική από τις άλλες,αυτή είχε κόκκινο δέρμα με άσπρες ρίγες και τα μάτια της ήταν πράσινα. Εγώ αμέσως έκανα ένα γρήγορο πηδηματάκι πίσω για να την αποφύγω
-Τι να θέλει άραγε????
μονολόγησα και τότε που μου ήρθε μία μυρωδιά που ήταν φανταστική μύριζε σαν ψημένο κρέας και τότε θυμήθηκα πως κουβάλαγα κρέας στον σάκο μου ''την έχω βαμμένη''.............
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Mar 31, 2013 11:17 pm

Τότε έβαλα το χέρι μου μέσα στον σάκο, έπιασα μία μπριζόλα και την έβγαλα έξω.Μόλις το είδε αυτό ο τίγρης γούρλωσαν τα μάτια του και άρχισαν να τρέχουν σάλια από το στόμα του,ήξερα ότι πεινούσε και έτσι του πέταξα την μπριζόλα για να μην γίνω εγώ το γεύμα του.Αμέσως πήδηξε στον αέρα την έπιασε με τα κοφτερά του νύχια και άρχισε να την κατασπαράζει,έκανε λες και είχε να φάει μέρες γι αυτό έκανα λίγα βήματα πίσω γιατί τώρα που ήταν απασχολημένη είχα ευκαιρία να φύγω. Αλλά εκεί που πήγα να φύγω σηκώθηκε η τίγρης και μου όρμηξε με τα νύχια της,εγώ πρόλαβα και τράβηξα το katana μου και το έβαλα ως προστασία
-Ώστε πεινάς κι άλλο,άλλα κρίμα δεν έχει άλλο φαγητό για εσένα
είπα και την κλότσησα έτσι ώστε να φύγει από κοντά μου,αλλά αυτή η τίγρης δεν έβαζε μυαλό μου ξανά επιτέθηκε αλλά εγώ δεν έκατσα μόνο στη άμυνα,έφερα την κορυφή του katana μου προς το μέρος της και με μια γρήγορη κίνηση της έσκισα το δεξή της μάτι.Η τίγρης άρχιζε να ουρλιάζει από τον πόνο σε σημείο που την λυπήθηκα,έτσι πήγα κοντά της όμως αυτή αμέσως γύρισε το κεφάλι της προς τα εμένα και με το χέρι της μου επιτέθηκε που είχε ως αποτέλεσμα να μου κάνει μία γρατζουνιά στο αριστερό μου χέρι
-Μην με νευριάζεις,δεν θα έχεις καλό τέλος
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Apr 02, 2013 3:20 pm

Τότε έκανα ένα βήμα προς τα πίσω και ετοιμάστηκα να της επιτεθώ με το φρούτο μου,αλλά τώρα ήθελα να δοκιμάσω ένα κόλπο έτσι έκανα στο χέρι μου την "Quake Bubble" (έτσι θα λέω την φούσκα από εδώ και πέρα).Τότε είδα την τίγρη να σηκώνετε με κοιτούσε άγρια με το ένα μάτι της και το στόμα της ανοιχτό για να φαίνονται τα κοφτερά της δόντια.Μου επιτέθηκε,έτρεξε γρήγορα προς το μέρος μου και πήδηξε με τα κοφτερά της νύχια εγώ αμέσως έβαλα δύναμη στα πόδια μου και πήδηξα πιο πάνω από αυτήν και έτσι με την μπουνιά μου που περιβάλλονταν από την "Quake Bubble" την χτύπησα στο πρόσωπο που είχε ως αποτέλεσμα να πέσει κάτω η τίγρης με δύναμη γεμάτο το πρόσωπό της αίματα.Όμως η "Quake Bubble" δεν είχε σκάσει από το χέρι μου και έτσι η μπουνιά μου έγινε πιο δυνατή από τι ήταν πιο πριν.Σιγά σιγά άρχιζα να καταλαβαίνω πως να χρησιμοποιώ το φρούτο μου και αυτό ήταν ένα ευχάριστο νέο μέσα σε όλα τα δυσάρεστα που έγιναν αυτές τις ημέρες.Έτσι μετά από αυτό προχώρησα μέσα στο δάσος πιο πολύ, καθώς προχωρούσα μέσα στο δάσος άρχισα να ακούω περίεργους θορύβους
στα δέντρα που ήταν γύρο μου ''πάλι άγριο ζώο???'' είπα από μέσα μου και έτσι έπιασα το katana μου για να είμαι έτοιμος μήπως και μου επιτεθεί τίποτα
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Apr 02, 2013 10:37 pm

Τότε καθώς κοιτούσα ψηλά στα δέντρα είδα σε μία στιγμή είδα μία σκιά να πετάγεται από το ένα δέντρο στο άλλο ''α ώστε δεν είναι άγρια ζώα,είναι άγριοι άνθρωποι'' είπα και χαμογέλασα.Τότε καθώς κοιτούσα ακόμα πάνω στα δέντρα ένιωσα κάτι εχθρικό να έρχεται κοντά μου έτσι κατέβασα το κεφάλι μου και είδα μπροστά μου έναν άνθρωπο εν κίνηση με την λόγχη του δόρατος στραμμένη προς τα εμένα,αμέσως έβγαλα το katana και απέκρουσα την λόγχη του δόρυ του που ερχόταν κατευθείαν στο κεφάλι μου και αυτό είχε ως αποτέλεσμα να φύγει μακριά το δόρυ του.Έτσι βρήκα την ευκαιρία και έστρεψα το katana μου προς το μέρος του αντιπάλου και τον αποκεφάλισα,τότε ψηλά από τα δέντρα κάποιοι άλλοι μου πέταξαν δύο δόρατα,το ένα το απέφυγα με ένα γρήγορο πηδηματάκι προς τα πίσω και το άλλο το απέκρουσα με το katana μου.Τότε από τα δέντρα πήδηξαν και προσγειώθηκαν στο έδαφος τρεις άνδρες,μάλλον ήταν ιθαγενείς γιατί ήταν λίγο μαυριδεροί και φορούσαν μόνο μία φούστα από φύλλα και κάλυπταν μόνο την λεκάνη τους.''Τελικά δεν είμαι μόνος σε αυτό το νησί''
-Με λένε pashali έρχομαι ειρηνικά δεν θέλω φασαρίες
{ιθαγενείς}-Huma bouba laba.......
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Apr 03, 2013 10:02 pm

Μιλούσαν μία γλώσσα που μου φαινόταν άγνωστη σε εμένα,έτσι τους πλησίασα με αργά βήματα και με το katana μου προς τα κάτω για να τους δείξω πως δεν θα τους επιτεθόμουν. Αλλά μόλις πλησίασα λίγο, αμέσως ένας μου επιτέθηκε με το σπαθί του έτσι εγώ έβαλα το katana μπροστά σαν ασπίδα στην επίθεσή του.
-Δεν θέλω να σας κάνω κακό
-Huba laba kanba
- {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2788221432 Από τι φαινόταν δεν θα έβγαζα άκρη
έτσι έσπρωξα με το katana μου προς τα πάνω το σπαθί του και έτσι βρήκα ευκαιρία να του κάνω μία μεγάλη σχισιματιά διαγώνια στο σώμα του,όπου άρχιζε από τον όμω του και τελείωνε στην κοιλιά του.Αυτός έπεσε κάτω γεμάτο αίματα ενώ ούρλιαζε από τον πόνο ενώ εγώ τον προσπέρασα και πήγαινα προς τον χοντρό ιθαγενή,πρόσεξα πως δεν κρατούσε όπλο και έτσι νόμισα πως θα ήταν εύκολο.Αλλά όταν πλησίασα λίγο αυτός με μία γρήγορη κίνηση με χτύπησε με την παλάμη του και με πέταξε πίσω,δεν το περίμενα αυτό νόμιζα πως θα ήταν αργός ''μάλλον πρέπει να χρησιμοποιήσω το φρούτο μου '' σκέφτηκα και έτσι σηκώθηκα και έκανα "Quake Bubble" στο δεξί μου χέρι και και ''βάρεσα'' τον αέρα που είχε ως αποτέλεσμα να ''ραγίσει'' και να ελευθερώσει ένα μεγάλο οστικό κύμα που προκαλούσε ρήγματα στο έδαφος και παρέσυρε δέντρα,ζώα και αυτόν τον ιθαγενή τον οποίο στόχευα...
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Apr 04, 2013 3:49 pm

Έτσι καθώς είχα κάνει όλη αυτή την φασαρία είδα πως ακόμα ένας ιθαγενής είχε μήνη όρθιος,τον κοίταξα με ένα απειλητικό βλέμμα και του είπα
-Θες να πάθεις και εσύ ότι έπαθε και ο φίλος σου????
τότε αυτός τρομαγμένος πέταξε το σπαθί του στο έδαφος και άρχιζε να τρέχει από την αντίθετη κατεύθυνση από εκεί που ήμουνα ''τελικά δεν ήμουνα μόνος στο νησί,έχω και παρέα και μάλιστα μία ξεχωριστή παρέα'' σκέφτηκα,χαμογέλασα και άρχισα να περπατάω προς την μεριά στην οποία έτρεχε ο ιθαγενής. Τότε καθώς έβλεπα γύρο μου να υπάρχουν ψηλά δέντρα και ψιλά φυτά με το katana μου άρχιζα να τα κόβω για να περάσω,σε μία στιγμή νόμιζα πως ήμουνα ένας εξερευνητής.Μικρός άκουγα από τον πατέρα μου να μου λέει ιστορίες με εξερευνητές να κάνουν ότι έκανα κι εγώ δηλαδή έκοβαν τα φυτά για να περάσουν και μετά από λίγο έβρισκαν ένα απομονωμένο χωριό που ζούσαν ιθαγενείς.Έτσι έγινε και σε εμένα καθώς
έκοβα λίγο τα φυτά ξαφνικά είδα ένα χωριό ιθαγενών
-Ώστε εδώ είναι οι ιθαγενείς
δεν μου έκανε εντύπωση τίποτε άλλο από ότι τα σπίτια τους ήταν χτισμένα από κλαδιά και στηρίζονταν πάνω στα δέντρα
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Apr 04, 2013 8:33 pm

Προχώρησα λίγο μέσα στο χωριό και παντού έβλεπα σπίτια και όχι τους ιθαγενείς
''που είναι οι ιθαγενείς άραγε???'' σκέφτηκα και τότε ένα δόρυ προσγειώθηκε μπροστά από τα πόδια μου
{Αρχηγός των ιθαγενών}-Μην κάνει ούτε ένα βήμα παραπέρα
και τότε από ένα σπίτι πήδηξε και προσγειώθηκε μπροστά μου ένας γυμνασμένος μαυριδερός άνδρας που έκρυβε όπως και οι άλλοι την περιφερειακή του χώρα με φύλα,έπιασε το δόρυ του και το έβγαλε από το έδαφος.
-Δεν έρχομαι με εχθρικές προθέσεις
-Δεν το έδειξες αυτό πριν λίγο
-Οι δικοί σου μου επιτέθηκαν πρώτα
-Καλά,αλλά δεν μπορω να σε αφήσω γιατί θα πρέπει να πολεμήσεις τον άρχοντα μας
-Είναι δυνατός????
-Ο ποιο δυνατός σε αυτό το νησί
Τότε χαμογέλασα σατανικά έπιασα γερά το katana μου και προχώρησα
-Δέχομαι την πρόκληση afro
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Apr 09, 2013 2:13 pm

-Μα τι κάνεις δεν σου είπα να φύγεις???
-Δεν θέλω,θέλω να πολεμήσω τον άρχοντα σας
-Είσαι τρελός?!?!?!?!?!
-Όχι αλλά θέλω να προπονηθώ και για να προπονηθώ πρέπει να πολεμήσω με τους δυνατότερους,τώρα πήγαινε με στον άρχοντα σας
-Καλά
είπε και μου έδειξε τον δρόμο για την καλύβα του άρχοντα τους.Ήταν όπως και οι άλλες πάνω σε ένα δέντρο αλλά αυτή ήταν τεράστια. Ενώ οι άλλες καλύβες είχαν σκάλες για να ανέβεις αυτή δεν είχε
-Αυτή είναι η καλύβα???
-Ναι,αυτή είναι
-Δεν βλέπω κάποιον τρόπο για να ανέβεις όμως
-Το ξέρω μόνο ο άρχοντας ανεβαίνει εκεί πέρα
-Καλά, φώναξε τον
-Άρχοντα μου!!!!!!!!!!!!!!! φώναξε με δυνατή φωνή
{Άρχοντας}-Ποιος με φώναξε???????????
-Εγώ άρχοντα μου,ένας ξένος θέλει να σας δει
-Ένας ξένος,δεν του είπες πως θα πρέπει να με πολεμήσει άμα εισέλθει στο χωριό
-Μου το είπε αλλά αυτό θέλω να κάνω
Τότε βγήκε από την καλύβα του και με κοίταξε.εγώ είδα έναν άνθρωπο άσπρο στο χρώμα να φοράει κανονικά ρούχα να έχει ένα τρομακτικό πρόσωπο και το μαλλί του φαινόταν σαν να είχε κέρατά, σίγουρα δεν είναι ιθαγενείς σκέφτηκα και αυτό μου δημιούργησε ερωτήματα
-Ώστε θες να με πολεμήσεις????
-Ναι
-Εντάξει θα με πολεμήσεις,αλλά υπό έναν όρο
-Πες μου
-Θα πρέπει να ανέβεις στην καλύβα μου
Μου είπε και χαμογέλασε,αλλά εγώ τότε δεν είχα χρόνο για τέτοια έτσι έβαλα δύναμη στα πόδια μου και πήδηξα.Ήταν ένα μεγάλο πήδημα και αυτό με διευκόλυνε γιατί μόλις έφτασα κοντά στο κορμό του δέντρου αμέσως και με τα πόδια μου αλλά και με τα χέρια μου πιάστηκα για λίγα δευτερόλεπτα και έβαλα δύναμη και έκανα ακόμα ένα πήδημα που είχε ως αποτέλεσμα να φτάσω την καλύβα του.
-Δεν έχω χρόνο για παιχνιδάκια,έλα να πολεμήσουμε
του είπα ενώ βρισκόμουν στην ''βεράντα'' της καλύβας του και είχα είδη τραβήξει το katana μου
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Apr 09, 2013 6:05 pm

Αυτός έμεινε έκπληκτος για λίγο γιατί δεν περίμενε να είχα ανεβεί το δέντρο τόσο γρήγορα
-Ποιος είσαι???
-Δεν έχει σημασία ποιος είμαι, σημασία έχει τώρα να πραγματοποιήσεις την υπόσχεση που μου έδωσες
-Καλά
Είπε και τράβηξε τα δύο σπαθιά του,για μια στιγμή έμεινα σκεπτικός γιατί λίγες φορές είχα πολεμήσει κάποιον που να χειριζόταν δύο σπαθιά έτσι ετοιμάστηκα και του έκανα την πρώτη επίθεση με την κορυφή του katana μου να σημαδεύει το πρόσωπό του,αλλά γρήγορα έδειξε τις ικανότητές του.Με το ένα σπαθί του χτύπησε το katana μου που είχε ως αποτέλεσμα η επίθεσή μου να φύγει προς τα επάνω και με το άλλο σπαθί του μου επιτέθηκε.Αλλά με μία γρήγορη κίνηση προς τα δίπλα βγήκα από την δύσκολη θέση,δεν έχασα καιρό του ξανά επιτέθηκα με μία γρήγορη κίνηση αλλά αυτός την απέφυγε ξανά αλλά τότε βρήκα ευκαιρία και με την μπουνιά μου δημιούργησα μία "Quake Bubble" και του την έριξα στο στομάχι έτσι ένα οστικό κύμα δημιουργήθηκε που είχε ως αποτέλεσμα όχι μόνο να διαλυθεί η καλύβα αλλά και όλο τα δέντρα από πίσω της.Εγώ έπεσα στο έδαφος ομαλά ενώ ο αντίπαλος μάλλον είχε πεθάνει,ακόμα δεν έχω βρει κάποιον δυνατόν να αντιμετωπίσω έτσι καθώς οι ιθαγενείς με κοιτούσαν έκπληκτο έφευγα από το νησί απογοητευμένος γι ακόμα μία φορά
Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] Κανίβαλοι [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Mafia{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Αρχή των πάντων [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Mysidia-
Jump to: