Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSun Jul 28, 2013 9:21 pm

Κατάφερα να φτάσω στην μοναδική πόλη του νησιού και έτσι πήγα σε κάποιο bar να ξεκουραστώ,όταν είδα την τοποθεσία του ηλίου κατάλαβα πως ήταν μεσημέρι και ήταν γύρο στις 2-3 ώρα.Εκτός αυτού έκανε τρομερή ζέστη εκείνη την ώρα και οπωσδήποτε έπρεπε να βρω ένα μέρος με σκιά και κάτι δροσιστικό να πιω,δηλαδή ένα bar.Έκανα βόλτες στην πόλη μέχρι που κατάλαβα πως έκανα κύκλους και ακόμα δεν είχα βρει κάποιο bar,ήμουν σίγουρος πως αυτό το νησί δεν θα είχε και έτσι έστριψα να φύγω για να πάω πάλι πίσω στο καράβι μου.Αλλά μόλις έστριψα είδα κατευθείαν μπροστά μου ένα ''σπίτι'' που είχε βάλει μία πινακίδα και έγραφε bar,δεν το είχα προσέξει πιο πριν αυτό γιατί ήταν τόσο ίδιο με τα άλλα σπίτια που δύσκολα το διέκρινε κάποιος.Δεν έχασα χρόνο αμέσως πήγα και μπήκα μέσα στο bar.Για μεσημέρι είχε αρκετό κόσμο και μόλις μπήκα όλοι με κοίταξαν περίεργα ενώ έπιναν τις μπύρες του.Μου κίνησε την προσοχή ένας μεγαλόσωμος άνδρας με μακριά κόκκινα μαλλιά και φορούσε μία μεγάλη σιδερένια πανοπλία όπου καθότανε σε ένα τραπέζι στην γωνία του μαγαζιού μαζί με άλλα τρία άτομα και γελούσε βλέποντας εμένα να μπαίνω μέσα στο bar
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSun Jul 28, 2013 11:55 pm

Δεν έδωσα σημασία και πήγα προς τον barman γιατί διψούσα πολύ.
-Oi barman,θέλω ένα ποτήρι sake
-Αμέσως κύριε είπε και έβγαλε ένα ποτήρι και άρχισε να του βάζει sake από ένα μπουκάλι και μου το έδωσε.
-Ευχαριστώ του είπα και άρχισα να πίνω για να αντέξω σε αυτή την ανυπόφορη ζέστη που είχε αυτό το νησί.Αλλά η ηρεμία μου δεν κράτησε για πολύ,από πίσω μου άρχισα να ακούω ψιθύρους από όλους όσους βρίσκονταν μέσα στο bar.Σε μία φάση άκουσα και το όνομά μου μέσα στους ψίθυρους και έτσι γύρισα λίγο το κεφάλι μου για να δω ποιοι ήτανε αλλά όλοι μέσα στο bar με κοιτούσαν περίεργα.Τότε σηκώθηκε αυτός ο μεγαλόσωμος άνδρας με τα μακριά κόκκινα μαλλιά και ερχόταν προς το μέρος μου,εγώ τότε γύρισα ήπια το sake μου άφησα beli δίπλα στο ποτήρι και έπιασα δυνατά το ένα μου katana {Zap}-Oi,εσύ δεν είσαι ο pashalisφώναξε,ήρθε δίπλα μου και με το δεξί χέρι βάρεσε την μπάρα του bar έχοντας έτσι το poster μου για να το δω
λέγε εσύ δεν είσαι?!?!?!?!?!?!
-Ναι εγώ είμαι τι θέλεις????
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeMon Jul 29, 2013 12:08 am

-Xaxaxaxaxaxa επιτέλους σε βρήκα ο captain μου θέλει πολύ να σου μιλήσει
-Πες του πως εγώ δεν θέλω
*τότε χτύπησε δυνατά το χέρι του στην μπάρα ξανά*
Κοίτα ο captain μου θέλει να σου μιλήσει μην με αγριευεις
είπε και άπλωσε το χέρι του για να με πιάσει,αλλά εγώ τότε έκανα μία ''Quake Bubble'' στο αριστερό μου χέρι και τον βάρεσα στα πλάγια και η επίθεσή μου πήγε κατευθείαν στην κοιλιά του.Σήκωσα ένα μικρό οστικό κύμα αφού δεν είχα βάλει δύναμη για να μην προκαλέσω ζημιές.Αυτός πετάχτηκε προς τα πίσω γεμάτος αίματα και σπάζοντας με την πτώση του δύο τραπέζια.Αμέσως όλοι όσοι βρισκόντουσαν μέσα στο bar έβγαλαν τα σπαθιά τους.
-Α,ώστε όλοι είστε πειρατές αυτού του ''captain''
-Ναι και θα γινόσουν και εσύ άμα μας άκουγες με το καλό αλλά εσύ θέλησες να πεθάνεις είπε καθώς σηκώθηκε και μετά έφτυσε αίμα από το στόμα του -Πρώτον είμαι στο πλήρωμα του Alucard και δεύτερον και να μην ήμουν σε πλήρωμα δεν θα έμπαινα ούτως η άλλος είπα βγάζοντας τα δύο katana μου
-Επίθεση άνδρες!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeMon Jul 29, 2013 11:56 am

Άρχισαν να μου επιτίθενται οι πειρατές ενώ ο μεγαλόσωμος άνδρας στεκότανε και απλός τους φώναζε.Δεν είχα βρει μεγάλη δυσκολία στο να τους νικήσω,ήταν απλοί άνθρωποι χωρίς ιδιαίτερη δύναμη που δεν ήξεραν να χρησιμοποιούν το σπαθί τους και έτσι ήταν πολύ εύκολη για εμένα.Έτσι όταν μου επιτέθηκαν οι πρώτοι ομάδα από πειρατές δεν έχασα χρόνο και με διαδοχικές γρήγορες κινήσεις τους έκοψα σχεδόν όλους στην κοιλιά και έναν στο λαιμό που αυτό είχε ως αποτέλεσμα να πέσουν όλοι κάτω και όταν έπεσαν ήταν γεμάτοι από αίματα και σφάδαζαν από πόνο.Όλοι οι υπόλοιποι φοβόντουσαν πλέον να έρθουν να μου επιτεθούν,γιατί δεν ήθελαν να πάθουν ότι έπαθαν αυτοί οι πειρατές
-Αφού δεν θέλετε να μου επιτεθείτε θα σας επιτεθώ εγώ  
είπα,έκανα δύο βήματα μπροστά και πήδηξα προς το μέρος τους.Καθώς προσγειωνόμουν έκοψα δύο κεφάλια από τους πειρατές και μετά κάποιους στην κοιλιά.Δεν άφησα να κάνουν ούτε μία κίνηση και έτσι σήκωσα ένα μεγάλο οστικό κύμα με την δύναμη του DF και έτσι τους πέταξα όλους πίσω
-Λοιπόν κοκκινοτρίχη μείναμε οι δύο μας  
-Θα δεις θα σε σκοτώσω!!!!!!!!!!!!!


Last edited by pashalis hunder on Mon Sep 02, 2013 1:59 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Jul 30, 2013 1:06 pm

Τότε μου επιτέθηκε με το ξίφος του που κρατούσε στα χέρια του,έτσι έκανα τα δύο katana μου σε σχήμα ''Χ'' και απέκρουσα την επίθεσή του.Παρόλο που τον είχα τραυματίσει σοβαρά αυτός είχε ακόμα την δύναμη να μου επιτεθεί και μάλιστα με αρκετή ενέργεια.Δεν τον άφησα να πάρει το πάνω χέρι,αμέσως με τα katana μου τον έσπρωξα έτσι ώστε να χάσει την ισορροπία του και μετά τον έκοψα και του σχημάτισα στην κοιλιά του διαπερνώντας την πανοπλία του με τα katana ένα τεράστιο ''Χ''.Αυτός έπεσε στο έδαφος βγάζοντας αίμα από το στόμα και την κοιλιά του,αλλά δεν τον άφησα να ανασάνει,αμέσως πήγα και του έδωσα μία μπουνιά στα μούτρα καθώς έπεφτε κάτω και τον αποτελείωσα
-Άμα είναι έτσι και ο captain σου τότε δεν θα έχω καμία δυσκολία

-Ο.....cap.....tain μου.........θα σε νικήσει
είπε και λιποθύμησε κάτω στο έδαφος
-Για να δούμε,τι θα δούμε
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 02, 2013 2:10 pm

Μόλις είχα τελειώσει με αυτόν τον μεγαλόσωμο άνδρα και έβαζα τα katana μου στις θήκες τους.Πήγα προς το bar ήπια λίγο ακόμα sake και άρχισα να φεύγω όταν μου έποιασε το χέρι ο τρομοκρατημένος barman και μου είπε
-Δεν........δεν.......δεν.....
ήταν τόσο τρομοκρατημένος που δεν μπορούσε να ολοκληρώσει την πρότασή του και έτσι άρχισε να με εκνευρίζει
-Πες μου τι θες και μην με καθυστερείς!!!!!!
-Δεν....ξέρεις ποιος είναι ο captain τους????
-Όχι που να το ξέρω
-Ο captain τους είναι ο Strawberry Bayan με bounty 25.000.000
-Σιγά το πράγμα
-Σιγά????????,τι λες τώρα μόλις νίκησες τον first mate του των Red Axe Zap με bounty 17.000.000 ξέρεις τι σημαίνει αυτό????
Ότι δεν ήταν αρκετά δυνατός για εμένα
-Όχι ηλίθιε,πως τώρα είσαι τελειωμένος
-Την έχω ακούσει πολλές φορές αυτή την πρόταση,δεν φοβάμαι κανέναν
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 02, 2013 3:04 pm

-Φύγε γρήγορα όταν το μάθει ο Bayan θα έρθει να σε σκοτώσει
-Ξέρεις πόσους τέτοιους πειρατές έχω αντιμετωπίσει???
-Εγώ ένα ξέρω,πως άμα θέλεις να φύγεις ζωντανός θα πρέπει να με ακούσεις
-Τι θες να πεις????
-Αυτός ο πειρατής είναι χρήστης ενός φρούτο του διαβόλου και τα 25.000.000 bounty που πήρε τα πήρε μόνο και μόνο σε μία επίθεση εναντίων των marines γι'αυτό άκουσέ με δεν έχεις ελπίδα
-Αυτό θα το διαπιστώσω μόνος μου
-Δεν καταλαβαίνεις,κάνε ότι θες εγώ σε προειδοποίησα πάντως
{Strawberry Bayan}-Εσύ είσαι αυτός όπου νίκησε το crew μου???? Άκουσα μία φωνή από πίσω μου και έτσι γύρισα να δω ποιος είναι.Είδα έναν άνδρα στην πόρτα του bar,μετρίου αναστήματος,με μπλε μαλλιά και πολύ καλά ρούχα.
-Ώστε εσύ είσαι ο Strawberry Bayan
-Ναι εγώ είμαι ''Tremor Human'' Pashali
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 02, 2013 4:48 pm

Τότε τον κοίταξα περίεργα,ενώ αυτός γελούσε με ένα κοροϊδευτικό ύφος προς εμένα -Πως ξέρεις το όνομά μου???
-Χαχαχαχα,γιατί εκπλήσσεσαι είσαι ένας από τους πιο διάσημους πειρατές στην West Blue με bounty 20.000.000
-20.000.000?????
-Ναι δεν το ήξερες?????
-Δεν κατάλαβα πότε ανέβηκε,τελευταία φορά το θυμάμαι στα 9.000.000
-Και σε έχουν και στην εφημερίδα
-Πολύ ωραία τώρα θα τραβήξω περισσότερους κυνηγούς για να πολεμήσω
-Κάτσε πρώτα να αντέξεις από εμένα και μετά κάνε ότι θες
-Για να σε δω ''captain''
είπα και έπιασα το ένα katana μου,αλλά έτσι όπως κοίταξα τις θήκες μου ένα δυνατό χτύπημα ένιωσα στο πρόσωπό μου που με πέταξε κάτω στο έδαφος
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 02, 2013 5:02 pm

Ήμουνα σίγουρος πως μου επιτέθηκε την ώρα που δεν κοίταζα ο Strawberry Bayan,και έτσι όπως άνοιξα τα μάτια μου μετά την επίθεση για να δω που ήτανε,εξεπλάγην.Δεν είχε αλλάξει μεριά και στεκότανε έτσι ακριβώς όπως και πριν την επίθεση.Τότε αναρωτήθηκα ποιος με χτύπησε αλλά αμέσως μου ήρθε στο μυαλό πως είναι χρήστης ενός φρούτο του διαβόλου και έτσι έπρεπε να ήμουν ποιο επιφυλακτικός γιατί ακόμα δεν ήξερα την δύναμή του.Σηκώθηκα και έβγαλα το ένα μου katana και το έστρεψα προς το μέρος του
-Είσαι χρήστης του διαβόλου έτσι???
-Ναι είμαι όπως και εσύ,αλλά η εφημερίδα δεν εξακριβώνει την δύναμή σου και θα ήθελα να την μάθω σε παρακαλώ
-Προηγείσαι κύριε μου
-Καλώς
έτσι ετοιμάστηκα για άμυνα,τότε ο Strawberry Bayan έκανε προς τα πίσω το δεξί του χέρι έτσι ώστε να μου επιτεθεί,αλλά ήταν πολύ μακριά για να με φτάσει.''Χτύπησε'' όπως κάνω και εγώ με το δικό μου DF και τότε σχηματίστηκε από μία σκοτεινή αύρα η μπουνιά του και ερχόταν γρήγορα προς τα εμένα.Εγώ τότε αιφνιδιάστηκα και αυτή η μπουνιά με χτύπησε στο πρόσωπο και με έριξε στην κάβα με τα ποτά
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 03, 2013 2:42 pm

Τότε εγώ σηκώθηκα γεμάτος αίματα στο πρόσωπό μου.Είχα νευριάσει αρκετά και έτσι ετοιμάστηκα να του επιτεθώ.Άρχισα να τρέχω προς το μέρος του με το katana μου έτοιμος να τον σκοτώσω αλλά αυτός χρησιμοποιήσε και πάλι το DF του και καθώς βάρεσε δύο μπουνιές στον αέρα κι μία κλοτσιά.Τότε όπως και πριν δημιουργήθηκαν με μία σκοτεινή αυρά και ερχόντουσαν προς τα πάνω μου
-Attack mode:zic zac φώναξα και με διαδοχικές κινήσεις zic zac απέφυγα τις επιθέσεις του και όταν έφτασα κοντά του αμέσως σήκωσα το katana μου για να τον χτυπήσω αλλά όταν πήγα να τον κόψω στο κεφάλι αυτός με την δύναμή του δημιούργησε δύο χέρια που ήταν τόσο μεγάλα όπου κάλυπταν όλο του το σώμα και τα χρησιμοποιήσε σαν ασπίδα.Τότε αυτός βρήκε την ευκαιρία και με μία ακόμα μπουνιά με πέταξε προς τα πίσω.
-Τι έγινε αυτό ήταν μόνο,σε είχα για δυνατότερο,μάλλον δεν κάνεις για το crew μου
-Γιατί ποιος σου είπε πως θα έμπαινα ποτέ???
Είπα και έβαλα μέσα το katana μου στην θήκη μου.Έκανα δύο ''Quakes Bubbles'' στα δύο μου χέρια και ετοιμάστηκα να του επιτεθώ.
Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» {Αρχή}Mafia{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Αρχή των πάντων [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Strawberry Hill Island-
Jump to: