Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 32

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist   [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 I_icon_minitimeThu Jun 06, 2013 7:54 pm

O μικρος διαδρομος μας οδηγησε σε εναν αρκετα μεγαλυτερο και φαρδυτερο που κατεληγε σε εναν τεραστιο τοιχο.Γενικα ο χωρος μεσα στον οποιο κινουμασταν φαινοταν αρκετα μεγαλος ωστε να χωρεσει μερικες δεκαδες πλοια.Ο marine συνεχισε να προχωραει με κατευθυνση τον τοιχο και εγω τον ακολουθουσα απο πισω.Κοιταξε ακομα μια φορα τριγυρω και οταν βεβαιωθηκε οτι δεν υπηρχε κανεις αλλος εβγαλε απο την τσεπη του εναν μικρο φακο.Η μικρη ακτινα του ηταν αρκετη για να φωτισει τον τοιχο και να μας αποκαλυψει μια πορτα.Πηγαμε προς τα εκει και ο τοποθετωντας μια καρτα σε εναν μηχανισμο,ο marine την ξεκλειδωσε.Φρεσκος αερας περασε στον χωρο και γεμισε τα πνευμονια μας.Εξω η νυχτα ειχε πεσει για τα καλα και μονο του φως του φεγγαριου,των αστεριων αλλα και μερικων λαμπων εσπαγε το πυκνο σκοταδι.Εκανα ενα βημα για να βγω αλλα ο marine με σταματησε.
-Απο εδω και περαπρεπει να ειμαστε πραγματικα προσεκτικοι.Τοση ωρα ειμασταν σε μια αποθηκη και ποτε δεν υπηρξε πραγματικος κινδυνος αλλα εχω μαθει στην ζωη να τα περιμενω ολα και για αυτο και προσεχα πολυ τις κινησεις μας.Τωρα ομως τα πραγματα σοβαρευουν.Δεν πρεπει κανεις να μας δει,τουλαχιστον μεχρι να φτασουμε στον στοχο μας.Αν κατι παει στραβα χαλαει καθε συμφωνια μας.
-Οκ.Θα προχωρησουμε τωρα?τον ρωτησα εκνευρισμενος απο την συμπεριφορα του.Δεν ελαβα καμια απαντηση και τον ειδα απλα να κανει μερικα μικρα βηματα προς τα εξω.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 32

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist   [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 I_icon_minitimeThu Jun 20, 2013 3:52 pm

Bρισκομασταν και παλι στους δρομους της πολης.Προχωραμε στα σκοταδια,αποφευγωντας τους μεγαλους δρομους και προτιμωντας τα στενα.Υπηρχε αρκετος κοσμος εξω και αυτο δυσκολευε την προσπαθεια μας για "μυστικοτητα".Μυστικοτητα ανεξηγητη σε μενα καθως δεν μπορουσα να καταλαβω γιατι ενας marine δεν εκανε φανερα την δουλεια του.Κατι δεν μου καθοταν καλα στην υποθεση αλλα αποφασισα να μην πω τιποτα μεχρι να δω που θα καταληξουμε.Ειχαμε περπατησει ενα σοκακι και ετοιμαζομασταν να στριψουμε για να μουμε στο επομενο,οταν μπροστα μας ειδαμε μια περιπολο των marines.Εγω προλαβα να κρυφτω πισω απο εναν καδο αλλα τα πραγματα δεν ηταν τοσο καλα για τον "φιλο" μου marine καθως οι συναδελφοι τον ειδαν και τον αναγνωρισαν.
-Commander Βrandon!!!φωναξαν οι εξι αντρες με τρομο στην φωνη τους και χαιρετησαν οσο πιο καλα μπορουσαν.Αυτος ανταπεδωσε τον χαιρετισμο και υστερα απο μια μικρη συζητηση τους εδιωξε με εμμεσο τροπο και χωρις αυτοι να καταλαβουν τιποτα.Οταν απομακρυνθηκαν αρκετα,Lieutenant Sammy ξεφυσηξε και μου φωναξε ψιθυριστα οτι μπορουσα να βγω.Εκανα πως δεν ακουσα και τον αφησα για λιγο να ανησυχει οτι το ειχα σκασει.Μετα απο λιγα δευτερολεπτα ομως και αφου ειδα οτι ειχε αρχισει να πανικοβαλλεται,βγηκα απο την κρυψωνα μου.
-Νομιζες οτι ειχα φυγει ε?του ειπα γελωντας.
-Αλλη μια τετοια βλακεια και σε σκοτωσα  απαντησε εκνευρισμενος και υστερα χωρις να μου ριξει ουτε μια ματια συνεχισε το περπατημα.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 32

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist   [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 I_icon_minitimeThu Jun 20, 2013 3:55 pm

Mετα απο αρκετη ωρα ασταματητου περπατηματος,χωρις αλλα απροοπτα,βρεθηκαμε εξω απο την πολη.Το τεραστιο βουνο που ειχα αντικρισει απο μακρια φανηκε μπροστα μας με ολη του την μεγαλοπρεπεια.Παροτι ηταν νυχτα η χιονισμενη κορυφη του ελαμπε σαν διαμαντι.Σε αρκετα μικρο υψομετρο υπηρχε μια τρυπα που φαινοταν οτι ειχε γινει οχι απο την φυση αλλα απο ανθρωπινο χερι.
-Τι ειναι αυτη η τρυπα εκει περα?ρωτησα γεματος περιεργεια τον Sammy
-Χμμ.Αυτο το μεγαλο βουνο που βλεπεις χωριζει το νησι σε δυο πλευρες.Στην βορεια και στην νοτια.Στην καθεμια πλευρα υπαρχει μια πολη.Η πολη απο την οποια βγηκαμε και η οποια ανηκει στην βορεια πλευρα ονομαζεται Damcyan και ειναι η βασικη πηγη παραγωγης αγαθων.Επισης σ'αυτην βρισκεται η βαση μου.Στην νοτια πλευρα υπαρχει μια μικροτερη πολη,η Minami Town.Και ο μονος τροπος επικοινωνιας αυτων των δυο πολεων ειναι αυτη η τρυπα.Ειναι ενα τουνελ που τις συνδεει και επιτρεπει την ανταλλαγη αγαθων.Αλλα εμας δεν μας ενδιαφερει αυτη η τρυπα αλλα εκεινη μου ειπε δειχνωντας με το χερι καπου ψηλοτερα απο το τουνελ.Κοιταξα προσεκτικα και υστερα απο μερικες στιγμες καταφερα να διακρινω ενα πολυ μικρο ανοιγμα που ισα ισα φαινοταν.Τον κοιταξα σαν να ηταν τρελος.-Μα τι υπαρχει εκει πανω?του φωναξα.Αυτος χαμογελασε περιεργα
-Θα δεις οταν φτασουμε απαντησε τελικα.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 32

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist   [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 I_icon_minitimeSat Jun 22, 2013 4:16 pm

Ειχα αρχισει να εκνευριζομαι εντονα απο την αινιγματικη του σταση αλλα και παλι κρατησα το στομα μου κλειστο.Περπατουσαμε με πιο γρηγορο βημα πλεον και μεσα σε ελαχιστο χρονο φτασαμε στους προποδες απο οπου και ξεκινησαμε την δυσκολη αναρριχιση μας.Το εδαφος ηταν δυσκολο και οι καιρικες συνθηκες χειροτερευαν συνεχως οσο ανεβαιναμε.Παρα τις δυσκολιες μετα απο τρεις ατελειωτες ωρες φτασαμε στον προορισμο μας.Το ανοιγμα που ειδα απο μακρια ηταν τελικα μια μικρη σπηλια μηκους οχτω μετρων και πλατους δωδεκα.Στην απεναντι πλευρα υπηρχε ενας μεγαλος βραχος μπροστα στον τοιχο αλλα κατα τα αλλα η σπηλια ηταν εντελως αδεια,πραγμα που μου εκανε μεγαλη εντυπωση.
-Τωρα που φτασαμε μπορεις να μου πεις τι ιδιατερο εχει αυτη η σπηλια?τον ρωτησα ενω μπαιναμε μεσα.Δεν μου απαντησε τιποτα και κινηθηκε προς τον βραχο χωρις να μου δωσει καμια σημασια.Ψαχουλευσε για λιγο τις πλευρες και ξαφνικα σταματησε.Επιασε ενα σημειο στην πισω πλευρα του και γελασε σιγα.Τον πλησιασα για να καταλαβω τι γινοταν και τον ειδα να εχει χωσει τον δεικτη του δεξιου χεριου του σε μια μικρη εσοχη στον βραχο.Εκανε μια κινηση σαν να παταει κατι και ενα μικρο κλικ ακουστηκε.Την επομενη στιγμη ολη η σπηλια αρχισε να τρεμει και ο τοιχος πισω απο τον βραχο ανοιξε αποκαλυπτωντας τον χωρο που βρισκοταν πισω του...
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 32

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist   [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 I_icon_minitimeSat Jun 22, 2013 4:22 pm

Hταν ενα τεραστιος διαδρομος με μεταλλικους τοιχους και πατωμα στρωμενο με γαλαζια πλακακια.Ηταν φωτισμενος με μικρες λαμπες που βρισκοταν στερεωμενες σε καθε πλευρα του και το τελος του δεν φαινοταν πουθενα.Κανενας ηχος δεν ακουγοταν.Κοιταξα τον Commander Βrandon με εκπληξη.
-Τι στο διαολο ειναι αυτο το μερος?
-Ενα εργαστηριο απαντησε απλα.
-Τι σοϊ εργαστηριο?Και τι ρολο βαραμε εμεις εδω?
-Μη ρωτας πολλα και απλως προχωρα μου απαντησε με εντονο τονο.
-Οχι
-Τι ειπες?με ρωτησε κοιτωντας με υφος μανιακου.
-Ειπα οχι.Αν θες να συνεχισω να προχωραω πρεπει να σταματησει αυτη η μυστικοτητα.
-Δεν νομιζω να καταλαβαινεις την θεση σου ειπε και τραβηξε το οπλο του.
-Εγω θα λεγα οτι εσυ δεν καταλαβαινεις την θεση σου του ειπα ηρεμα.Εσυ εισαι αυτος που ζητησε βοηθεια και αυτο απο μονο του δειχνει οτι με εχεις αναγκη.Δεν εχεις τοση δυναμη οσο νομιζεις.Θα μπορουσα πολλες φορες να το σκασω αλλα σε ακολουθω απλως επειδη κατι με εκανε να σε εμπιστευτω.Πιστευω οτι βρισκομαστε εδω για σοβαρο λογο και νομιζω οτι ηρθε η ωρα να τον μαθω.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 32

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist   [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 I_icon_minitimeMon Jun 24, 2013 3:06 pm

Mε κοιταξε για λιγο σκεπτικος και τελικα ειπε -Ωραια λοιπον.Αφου θες τοσο πολυ να μαθεις θα σου πω την αληθεια.Βρισκομαστε στο εργαστηριο του Dr.Stein.Ειναι ενας τρελο επιστημονας που σκοπο εχει να κατακτησει τον κοσμο και εδω κανει διαφορα πειραματα για να δημιουργησει το τελειο οπλο.Κανεις δεν ξερει την υπαρξη αυτου του εργαστηριου.Κανεις εκτος απο μενα.Οταν πρωτοηρθε στο νησι πριν απο μερικα χρονια με επεισε να τον βοηθησω να το χτισει.Με επεισε λεγωντας μου οτι θα εκανε πραγματα που θα βοηθουσαν τον κοσμο,οχι οτι θα τον κατεστρεφαν!Ετσι οταν εμαθα τα πραγματικα του σχεδια τον εγκατελειψα αμεσως.Σκεφτομουν να το αναφερω στους συναδελφους μου αλλα αν το εκανα θα με εδιωχναν απο το σωμα σιγουρα.Και δεν μπορουσα με τιποτα να κανω τιποτα μονος μου.Ετσι αποφασισα να περιμενω μεχρι να εμφανιστει μια ευκαιρια.Και αυτη φανηκε οταν ηρθες εδω.Αυτη ειναι η μια και μοναδικη αληθεια και αυτο ειναι το μοναδικο βαρος που κουβαλαω στην συνειδηση μου.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 32

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist   [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 I_icon_minitimeMon Jun 24, 2013 3:13 pm

Οταν τελειωσε την ιστορια του μειναμε για λιγο αμιλητοι αλλα τελικα εσπασα την σιωπη.
-Χμμ.Ομολογω οτι μολις μου κεντρισες το ενδιαφερον!Εχω την εντυπωση οτι αυτος ο αντρας δεν δρα απο μονος του.Αν εχω δικιο και αυτοι που υποψιαζομαι βρισκονται απο πισω του τοτε τα πραγματα ισως ειναι πιο δυσκολα απο οτι νομιζεις.Αλλα επισης αν ισχυει η υποθεση μου,τοτε θα σε βοηθησω με μεγαλη χαρα!φωναξα και αρχισα να τρεχω τον μεγαλο διαδρομο με τον Commander να με ακολουθει σαστισμενος απο την αντιδραση μου.Ομως δεν προλαβαμε να κανουμε πολλα μετρα καθως κατι μας εκοψε τον δρομο.
-Τι...τι ειναι αυτα?
-Μερικα απο τα πειραματα του...
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 32

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist   [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 I_icon_minitimeMon Jun 24, 2013 3:18 pm

Mπροστα μας υπηρχαν περιπου δεκα αγρια σκυλια φτιαγμενα απο καποιο μεταλλο και γρυλισαν με τον πιο περιεργο ηχο.-Να παρει φωναξε ο marine.-Hθελα να φτασουμε μυστικα μεχρι το κυριως εργαστηριο αλλα δεν ημουν αρκετα προσεχτικος ειπε και μου εδειξε δυο den-den mushi που πηγαιναν περα δωθε στους τοιχους.
-Αυτα παλι τι ειναι?Νομιζα οτι τα den den ειναι μονο για επικοινωνια απο μακρια.
-Οχι.Υπαρχουν ειδικες κατηγοριες και μια απο αυτες ειναι τα συγκεκριμενα.Eιναι τα Surveillance Den Den Mushi και μεσω αυτων οποιαδηποτε κινηση γινεται σε αυτον τον διαδρομο μεταδιδεται σε οθονες που βρισκοτναι καπου σ'ατο το κτηριο.Και τωρα χαρις σε αυτα ο Stein γνωριζει οτι ειμαστε εδω ειπε και τραβηξε με το αδειο του χερι το σπαθι του.Τον αντεγραψα,και εβγαλα τα δυο δικα μου.Μολις τα σκυλια ειδαν τις κινησεις μας δεν διστασαν ουτε λεπτο και μας επιτεθηκαν.Ο Brandon πυροβολησε εξι φορες και πετυχε τεσσερα σκυλια τιναζωντας τα κεφαλια τους στον αερα.Ηταν αρκετα ικανος στην μαχη.Στο μεταξυ εγω ειχα κοψει στην μεση δυο την ωρα που μου επιτιθοταν και τωρα ημουν αντιμετωπος με αλλα τρια.Ενα δοκιμασε να με δαγκασει στο ποδι αλλα το χερι μου κινηθηκε πιο γρηγορα και το σπαθι μου κατεβηκε στο κεφαλι του κανωντας ενα μεγαλο ανοιγμα.Μεσα ειδα διαφορων χρωματων καλωδια και ενα πρασινο υγρο.Ο Commander εκοψε και αυτος με το σπαθι του ακομα ενα την ωρα που εγω κλωτσουσα με δυναμη στον τοιχο το δευτερο απο αυτα που με ειχαν περικυκλωσει.Το τελευταιο που ειχε απομεινει καταφερα και με δαγκωσε με τα μεταλλικα δοντια του στο αριστερο ωμο.Στο ιδιο ακριβως σημειο δηλαδη,που με ειχε τραυματισει μερικες ωρες πριν ο bounty hunter.Πριν προλαβει να μου προκαλεσει μεγαλυτερη ζημια το αρπαξα και το πεταξα με ολη μου την δυναμη στο πατωμα διαλυωντας το σε μικρα κομματια.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 32

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist   [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 I_icon_minitimeMon Jun 24, 2013 3:22 pm

Aφου τα καταστρεψαμε ολα αρχισαμε να τρεχουμε στον διαδρομο,οσο πιο γρηγορα μπορουσαμε.Μπροστα πηγαινε ο Commander Brandon και εγω τον ακολουθουσα κατα ποδας.Πορτες υπηρχαν εδω και εκει κατα μηκος του διαδρομου ομως ο marine τις αγνοουσε ολους και απλως συνεχιζε ευθεια.Καποια στιγμη,πολυ αποτομα ο ισιος διαδρομος τελειωσε στριβωντας δεξια.Ευτυχως που υπηρχε μπροστα μου ο marine που γνωριζε τον δρομο γιατι αλλιως θα ειχα στουκαρει στον τοιχο ευθεια.Μολις πηραμε την στροφη ειδαμε να τρεχουν καταπανω μας μερικα ακομα μηχανικα ζωα.
-Λυπαμαι αλλα δεν εχουμε χρονο για εσας τους φωναξε ο Brandon και σηκωσε ξανα τα πιστολια του πυροβολωντας αρκετες φορες,βρισκοντας παντα στοχο.Οι μεταλλικοι "φρουροι" εγιναν χιλιαδες κομματια σε μερικα δευτερολεπτα,σκορπιζωντας γραναζια και καλωδια σε ολο τον τοπο.Προχωρησαμε λιγο ακομα και μετα πηραμε ακομα μια στροφη προς τα αριστερα αυτη την φορα.Τωρα περπατουσαμε σε εναν μικροτερο διαδρομο στο τελος του οποιου φαινοταν μια γαλαζια λαμψη.Φτασαμε ως εκει και ο Sammy σταματησε.
Back to top Go down
metalgunner
Pirate
Pirate
metalgunner


Όνομα Χαρακτήρα : Raziel
Posts : 2568
Join date : 2012-08-15
Age : 32

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist   [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 I_icon_minitimeMon Jun 24, 2013 3:26 pm

Βρισκομασταν σε μια μεγαλη γκριζα αιθουσα.Ηταν γεματη με παραξενα μηχανηματα και με τραπεζια που πανω τους υπηρχαν διαφορα εργαλεια.Στο κεντορ της στεκοταν ενας τυπος γυρω στα σαραντα που φορουσε ενααπρο σακακι και μια λαδη μπλουζα γεματη μπαλωματα.Ειχε κοντα ασπρα μαλλια και φορουσε γυαλια.Το πιο περιεργο ομως ηταν οτι ειχε ενα κολλημενο ξυλο απο την μια πλευρα του κεφαλιου του ως την αλλη.Στο χερια του κρατουσε ενα εργαλειο που εβγαζε μια γαλαζια φλογα και μ'αυτο κατι εφτιαχνε.Ακουσε τα βηματα μας και χωρις να μας κοιταξει ειπε
-Ωστε γυρισες επιτελους Βrandon?Και εφερες και παρεα μαζι σου απ'οτι βλεπω.Υπεροχα!!!Ηρθατε στην καταλληλη στιγμη.Μολις ολοκληρωσα το τελειο οπλο μου.Παρατησε το εργαλειο με τις φλογες και κανωντας λιγο στην ακρη μας αποκαλυψε το δημιουργημα του.Στην αρχη ειδαμε μονο ενα περιεργο κεφαλι.Αλλα σιγα σιγα η ραμπα στην οποια στεκοταν αρχισε να ανεβαινει και τοτε ειδαμε το ολοκληρωμενο εργο του.Ενα ρομποτ κοκκινου χρωματος,υψους πανω απο δωδεκα μετρα και φουλ εξοπλισμενο με ολο των ειδων τα οπλα.Στο στηθος του υπηρχε μια θεση στην οποια ανεβηκε ο Stein χρησιμοποιωντας μια σκαλα.Οταν μπηκε μεσα ενα μεγαλο κομματι μεταλλο ανεβηκε απο την κοιλια του ρομποτ ασφαλιζωντας τον.-Με αυτο το "τερας" στον ελεγχο μου κανεις δεν θα μπορεσει να με σταματησει!!!ακουστηκε η φωνη του απο ενα μικροφωνο μεσα απο το ρομποτ και την επομενη στιγμη ενας πυραυλος εκτοξευτηκε απο το στομα του
Back to top Go down
Sponsored content





[Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist   [Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Tελος]Τhe bounty hunters and the crazy scientist
Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Pirates, revolutionaries, Bounty hunters and marines. An all out war on tohan island.. Part II [The inner walls] (Τέλος)
» Pirates, revolutionaries, Bounty hunters and marines. An all out war on tohan island.. Part I [The outer walls] (Τέλος)
» Pirates, revolutionaries, Bounty hunters and marines. An all out war on tohan island.. Part III [End of the War and the death of the pirate] (Τέλος)
» Οδηγίες-κανόνες του παιχνιδιού-φόρουμ
» Official Bounty Hunter [Τέλος-Αποστολή] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Sirakava-
Jump to: