Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeFri Mar 22, 2013 6:02 pm

Eχοντας αρπαξει την εφημεριδα της κυβερνησης στα χερια μου, γυρναγα γρηγορα τις σελιδες προσπερνώντας oτιδηποτε μπορει σε αλλη περιπτωση να μου φαινοταν ενδιαφερον , μεχρι να φτασω στη σελιδα που με ανεφερε.

Ο τιτλος του αρθρου ελεγε "Μεγαλη επιτυχια στο Elfheim'' . Hμουν σχεδον σιγουρος τι θα περιειχε αυτο το αρθρο και μολις το διαβασα επιβεβαιωθηκα. Αναφεροταν στα γεγονοτα που συνεβησαν στο Elfheim τα οποια προφανως και διαστρεβλωνε υπερ των Ναυτικων και της κυβερνησης. Παρουσιαζε τον εξευτελισμο του Woonan ως σωφρονιστικη πραξη των Marines ενω εφταιγε η Rosalie. Xιλιες δυο ανακριβειες και ασαφειες περιεχονταν στο κειμενο αυτο που με εκνευριζαν. Αυτο ομως που πραγματικα με εβγαλε εξω απο τα ρουχα μου ηταν η ανακοινωση του Hayario oποιος ελεγε : “οι πειρατές είχαν κρυφές υποθέσεις στο νησί για τις οποίες θα έπρεπε να δώσει λόγο ένα διαφεύγων μέλος του πληρώματος, με το όνομα Silver Elf. Πρόκειται για επικίνδυνο άτομο το οποίο καταζητείται για εξηγήσεις.”

"Τι? Τι λεει? Δεν εχω καμμια σχεση!"
---Ορκιζομαι, ειπα δυνατα σφιγγοντας την εφημεριδα, οτι μια μερα θα τον βρω τον Hayari και θα τον σκοτωσω...
Τα ματια μου ειχαν γουρλωσει και κοιταζα ξανα και ξανα τη φραση "κρυφές υποθέσεις στο νησί για τις οποίες θα έπρεπε να δώσει λόγο ένα διαφεύγων μέλος"
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 24, 2013 9:43 am

Oσοι ειχαν παρεβρεθει εκει ηξεραν πως ακριβως συνεβησαν τα γεγονοτα. Το πως εσπασε η συμφωνια Hayari-Woonan και χτυπηθηκαν μεταξυ τους. Αυτος ο καταραμενος ο Hayari παντα μου προκαλει κακο... Με μισει επειδη γλυτωσα απο την μυστικη οργανωση στην οποια συμμετεχει...
---Elf... μην βαζεις κακα πραγματα με το νου σου... Αστο και θα ξεχαστει.. Δεν χρειαζεται να μπλεξεις με ανθρωπους τοσο ισχυρους μιλησε ο Bernard προσπαθώντας να με καθησυχασει
Με απολυτη ψυχραιμια σηκωθηκα ορθιος και κοιταξα ψηλα σαν να εβγαζα κανενα δημοσιο λογο
---Λυπαμαι, αλλα δεν ειμαι κανεις τυχαιος... Ειμαι ο Elf απο το ενδοξο γενος των Silver !! Kαι ειμαι ενας πειρατης που σκοπευει να ταραξει τα νερα σε ναυτικους ή συνεργους τους οπως ο Hayari...
Tα ειπα διδοντας τοσο στομφο που δημιουργησα ενα κλιμα πανω στο οποιο ο Charlie μπορεσε να βασιστει για να εκφραστει και εκεινος
---Elf ! To ξερω οτι ειναι ανοητο αυτο που θα πω, αλλα ασε με να ερθω μαζι σου στα ταξιδια που θα κανεις! Ασε με να περιπλανηθω και γω στην αχανη θαλασσα μεχρι να βρω αυτον τον Montblanc Cricket της North Blue και να παρω εκδικηση!!!
Η αυθορμητη προταση του νεαρου μαλλον σοκαρε την μανα και τον θειο που ηταν μπροστα.Και οπως πολλες φορες γινεται, ο κηδεμονας Bernard φροντισε να κοψει τα φτερα του Charlie.
---Charlie! Mην λες βλακειες! Η θεση σου ειναι στο συνεργειο μου! Εκει θα βοηθησεις την οικογενεια!!
---Μα-
---Σιωπη!! Πηγαινε μεσα!
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 24, 2013 9:57 am

Ο νεαρος φαινοταν αποφασισμενος και η προταση του μου ηρθε τελειως εξαφνα..." Γιατι οχι? Να εχω παρεα κιολας! Εχω βαρεθει να παιζω σκακι μονος μου!" Η ιδεα του να ταξιδεψει και καποιος αλλος μαζι μου μου αρεσε παρα πολυ. Aκομα και αν υπηρχε προβλημα αν το ηθελε παρα πολυ μπορουσε να το καταφερει "Για να δουμε..." σκεφτηκα και απευθυνθηκα στον Bernard για να κανονισουμε τα του καραβιου μου.

Ξαφνικα ενας δυνατος κροτος ακουστηκε στην πορτα. Ο Bernard , η Εlvisa και η μητερα της παγωσαν. Εκαναν μια ελαφρια υποκλιση σαν να ηθελαν να κρυφτουν. Ο καποιος ομως συνεχιζε να χτυπαει επιμονα την πορτα ωσπου μιλησε κιολας
---Bernard... Aνοιξε μου.. Το ξερω οτι εισαι μεσα... Ανοιξε γιατι εχουμε καποια πραγματακια να πουμε!
---Ειναι ο Macro! εφεραν το αφεντικο τους! καντε ησυχια και θα φυγει... ψιθυρισε ο Bernard κλεινοντας το στομα της Elvisa
Eγω αποφασισα να κανω αυτο που θεωρησα οτι θα ελυνε μια για παντα την υποθεση. Πλησιασα αργα την πορτα παρακολουθωντας τον κρυο ιδρωτα να λουζει τον Bernard και απλωσα το χερι μου για να την ανοιξω.
Eμφανιστηκαν ο Gyaro και ο Tansui συνοδευομενοι μαλλον απο το αφεντικο τους που ηταν ενας κοντυτερος ψαρανθρωπος με ανακατα μαυρα μαλλια.Αυτος ηταν μαλλον ο Macro.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 24, 2013 10:04 am

Ο Μacro μπηκε μεσα πρωτος κοιταζοντας με απο πανω μεχρι κατω και κρατώντας ενα ροπαλο. Το ιδιο και οι αλλοι δυο. Μολις μπηκαν μεσα, εκαναν και οι τρεις μια απειλητικη κινηση με τα ροπαλα τους και ο Macro μιλησε
---Λοιπον, χωρις κολπα ή απατεωνιες, φερε μου τωρα τα λεφτα. Καντο αλλιως θα παω μεσα και θα βρω τ α παιδια σου...ειπε χτυπώντας απειλητικα το ροπαλο στην παλαμη του
Στο ακουσμα αυτο Elvisa και η μητερα της επνιξαν εναν ηχο εκπληξης και ο Bernard αδυνατουσε για λιγα δευτερολεπτα να μιλησει.
---Εε... ξερετε... δεν τα εχω τωρα... ΕΓΩ δεν τα εχω....
Καταλαβα οτι ο τονισμος του Eγω και το κρυφο του βλεμμα προς τα μενα απευθυνοταν στην υποσχεση μου οτι θα πληρωσω ο ιδιος το χρεος τους, αλλα προφανως διαφωνουσα με το να το δωσω κατω απο την απειλη της βιας... Αντιθετα θα τις ετρωγαν εκεινοι...
Πηρα ενα σαρδονιο και σατανικο χαμογελο και αφοτου εδωσα μια αγκωνιά στο προσωπο του Tansui , αρπαξα το ροπαλο απο τα χερια του σφιγγοντας το καλα στα δικα μου.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 24, 2013 10:26 am

Ο Gyaro εσπευσε να επιχερησει να μου ανοιξει το κεφαλι στα δυο με το ροπαλο του αλλα το απεφυγα τελευταια στιγμη. Καθως η κινηση του κατευθυνοταν προς το εδαφος και επομενως ειχε σκυψει, τον χτυπησα εγω με το ροπαλο στην πλατη βγαζοντας τον προς το παρον εκτος μαχης.
---Ευ εσυ! φωναξε ο Macro. Eλα να τα βαλεις με καποιον στο μποϊ σου!
Το σχολιο του ηταν πολυ ειρωνικο αφου του εριχνα δυο κεφαλια.
---Παμε ! φωναξα στριφογυριζοντας το ροπαλο μου.
Εκεινος σηκωσε ψηλα το ροπαλο του σαν να ηθελε να με χτυπησει απο πανω. Επομενως η φυσικη μου αντιδραση ηταν να κρατησω το ροπαλο απο τα δυο ακρα και να το υψωσω αποκρουοντας την επιθεση του. Η μπλοφα του ομως επιασε και εν τελει δεν με χτυπησε απο πανω με το ροπαλο, αλλα το κλωτσησε απο κατω , κανοντας με να χασω τον ελεγχο του και να πεσει κατω. Με ξαφνιασε παρα πολυ η κινηση του και ακομα πιο πολυ η σουβλια που εφαγα στα πλευρα απο το ροπαλο . Επεσα στο εδαφος και τιναζομουν απο τον πονο. Αν και ηθελα να μεινω εκει μεχρι να μου περασει, πεισμωσα και σηκωθηκα ορθιος πιανοντας το ροπαλο του με τα χερια μου κανοντας τον να μην μπορει να μου επιτεθει αλλο.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 24, 2013 10:38 am

Oταν εν τελει το απεσπασα απο τα χερια του, το πεταξα στο εδαφος και τον επιασα απο το λαιμο χτυπώντας τον στο προσωπο και σπρωχνοντας τον προς την εξοδο. Εκεινος ανικανος να αντιδρασει εφαγε τις μπουνιες μεχρι που τον πεταξα εκτος του σπιτιου. Γυρισα προς τους αλλους δυο αλλα ειχαν ηδη σηκωθει και βγαινανε απο μονοι τους προς τα εξω αποφευγοντας να με αντιμετωπισουν. Μολις εφτασαν τον Macro, τον περιμαζεψαν και χωρις να μιλησουν αρχισαν να απομακρυνονται.
"Α! Για μια στιγμη πηγα να το ξεχασω! " εβγαλα απο την τσεπη μου ενα πουγκι με belli και το πεταξα προς το μερος τους.
---Παρτε τα χρηματα σας και μην μας ξαναενοχλησετε ποτε!! φωναξα και εδειχναν να το δεχονται φευγοντας με χρηματα στο χερι και χωρις την υποχρεωση πια να επιστρεψουν
---Εlf εισαι ο ηρωας μας!!! φωναξε η Elvisa και με αγκαλιασε Σε θαυμαζαμε τοσο καιρο για ο,τι εκανες στο Elfheim αλλα μετα απ΄αυτο μενει πραγματικα να σου στησουμε αγαλμα!!
---Σε ευχαριστουμε... ειπε ο Bernard χτυπώντας με στην πλατη
---Δεν κανει τιποτα παιδια... Ελπιζω να μην σας ξαναενοχλησουν...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 24, 2013 11:09 am

Χαρηκα παρα πολυ που βοηθησα μια ταλαιπωρη οικογενεια , πραγμα το οποιο η κυβερνηση ποτε δεν εκανε. Eιδικα μια οικογενεια που με παρακολουθαγε και πιστευε σε μενα. Και θα συνεχιζε να το κανει...Βεβαια τα χρηματα που εδωσα στους ψαρανθρωπους ηταν παραπανω απο το χρεος του Bernard αλλα εκεινη τη στιγμη δεν μπορουσα να μετραω...Τα εδωσα ολα και εμεινα χωρις χρηματα...
---Λοιπον Bernard παμε να δουμε την σκουνα μου? Τον Αμλετ? Μετα μπορουμε να επιστρεψουμε και να φαμε κατι ! ειπα χαμογελαστος
---Βεβαιως!Παμε!
Δυσκολευτηκαμε λιγακι να βρουμε την θεση της σκουνας καθως η Elvisa δεν ηρθε μαζι μας ωστε να δειξει τον δρομο μεχρι εκει που την συναντησα οποτε πηγαιναμε λιγακι με οδηγο την τυχη.
Μετα απο λιγη ωρα φτασαμε στο αγαπημενο σκαρι που μου εδωσαν οι επαναστατες.
Αφησα τον μηχανικο Bernard να εξετασει το καραβι οπως εξεταζει ενας γιατρος εναν ασθενη. Εδειχνε να ξερει και να αγαπα την δουλεια του. Μετα απο λιγη ωρα ειχε βγαλει συμπερασμα
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 24, 2013 11:25 am

Με πλησιασε αρκετα σοβαρα και καπως λυπημενα και μου ανακοινωσε
---Ακουσε Elf... Η σκουνα σου, ο Αμλετ, εχει υποστει μεγαλη ζημια στην δεξια πλευρα. Δεν ειναι αρκετα εμφανης τωρα, αλλα αν βγεις ετσι στη θαλασσα θα εμφανιστει το προβλημα και θα μεγεθυνθει ! Συνεπως το καραβι δεν μπορεις να το χρησιμοποιησεις αμεσα...
---Ποση ωρα θα κανει να φτιαχτει? ρωτησα με αγωνια
---Ωρα? Μερες εννοεις! Αυτο θα παρει πανω απο μια εβδομαδα για να επισκευαστει!
---ΤΙ??? φωναξα σοκαρισμενος Δεν γινεται!!
---Μην αγχωνεσαι! Θα σου βρουμε στεγη εμεις! δεν υπαρχει προβλημα!
---Δεν σκεφτομαι αυτο, αλλα σε 13 μερες, στις 17 του μηνος, πρεπει να βρισκομαι στο νησι Emerald !! Aν περιμενω να φτιαχτει δεν εχω ελπιδα!!!

---Παμε στο σπιτι να φαμε και ας το συζητησουμε εκει...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 24, 2013 11:38 am

Καθομουν στο τραπεζι και ετρωγα με τον Bernard αφου οι υπολοιποι ειχαν ηδη φαει.
---Τι επιλογες εχω? ρωτησα τον Bernard
---Κοιτα, μπορεις να περιμενεις να σου φτιαξω το πλοιο, μπορεις να πας με κατι φιλους μου εμπορους στο Bliss Kingdom που θα φυγουν μεθαυριο.
Καμμια απο τις επιλογες δεν με βοηθαγε ιδιαιτερα και ο Bernard το καταλαβε.
---Μπορεις επισης... ειπε και το βλεμμα μου σηκωθηκε αποτομα να τον κοιταξει, να παρεις μια δικη μου βαρκα και να βγεις μονος σου στα ανοιχτα...Δεν ειναι τιποτα, ενα απλο καικι ειναι ...πολυ μικρο, απ'αυτα που χωρανε δυο ατομα ... Τι λες?
---Τελεια!! Αυτο θα κανω! Δεν εχω χρονο για χασιμο!Ποτε φευγω? Oπως φαινοταν ηταν η μονη μου επιλογη.
---Οποτε θες!
---Παμε τωρα! φωναξα και σηκωθηκα ορθιος.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 24, 2013 11:54 am

Λιγο αργοτερα ολη η οικογενεια ειχε ερθει για να με αποχαιρετισει, να με ευχαριστησει, να μου ευχηθει και να με ξεπροβοδισει. Η Elvisa εδειχνε ελαφρως πιο συγκινημενη.
---Elvisa ! σε λιγες βδομαδες θα ειναι ξανα εδω για να παρει πισω τον Aμλετ! την σκουνα του! ειπε ο Bernard κλεινοντας της το ματι.
Φευγοντας απο το σπιτι φορτωμενος με κατι φαγωσιμα και λιγο κρασι, σκεφτομουν κατι που παρατηρησα " Ο Charlie δεν ηταν εκει να με αποχαιρετισει...Χμ... " Κατι μου ελεγε οτι θα τον ξαναεβλεπα αργα ή γρηγορα..σε στερια ή θαλασσα μιας και ηθελε τοσο πολυ να βγει στη θαλασσα...
Πριν παμε στη βαρκα του Bernard περασαμε απο την σκουνα μου ωστε να παρω διαφορα σημαντικα αντικειμενα οπως χαρτες, ή το κιβωτιο με την επιγραφη "ΠΡΟΣΟΧΗ Φρουτο του Διαβολου" . Αφου φορτωθηκα και αυτα, φτασαμε μαζι με τον Bernard στη βαρκα του. Εβγαλε μερικα αντικειμενα που ηθελε να κρατησει και εβαλα μεσα τα δικα μου.
Back to top Go down
Sponsored content





Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Οι κρυφοί θαυμαστές  [Tελος]  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Αυτοκτονια του Silver Elf [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
»  Στα αδυτα της ομιχλης... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Tελος] Με ενα σμπάρο....κανένα τρυγώνι ! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Tελος] Υιοθετώντας την πειρατικη ζωη: η Κορυφωση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Zarzara Town-
Jump to: