Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 A strange Prince [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

A strange Prince [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: A strange Prince [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   A strange Prince [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSat Dec 01, 2012 10:23 pm

Η νύχτα πέρασε πιο γρήγορα από ότι περίμενα, έτσι το πρωί με βρήκε να ντύνομαι και να ετοιμάζομαι για την μάχη μου με τον πρίγκιπα Bellet. Πλέον σχεδόν όλοι οι θεατές είχαν φύγει από το παλάτι, οι μόνοι που είχαν μείνει ήμασταν εγώ και ο Mamra. Η μάχη μου με τον πρίγκιπα Bellet θα ήταν προσωπική και κλειστή, δίχως θεατές και με κανονικά όπλα. Πήγα στο γραφείο που είχα γραφτεί στο τουρνουά και παρέλαβα το κατάνα και το μαχαίρι μου. Ύστερα συναντήθηκα με τον Mamra και βγήκαμε στην μεγάλη αυλή με την αρένα. Ο πρίγκιπας Bellet μας περίμενε εκεί, στον ώμο του είχε ένα μπαζούκα. Πρώτη φορά έβλεπα κάποιον σκοπευτή και από ότι φαινόταν ο Bellet ήξερε να χειρίζεται το όπλο του καλά και με ακρίβεια. Εγώ από την άλλη έπρεπε να τον πλησιάσω για να μπορέσω να του ρίξω ένα χτύπημα. Είχα ακούσει φήμες για τεχνικές με το σπαθί ώστε να εξαπολύει κανείς, ιπτάμενες επιθέσεις, αλλά αυτό ήταν μια άλλη ιστορία και προς το παρόν είχα ένα αντίπαλο να νικήσω.
Καλώς ήρθες φίλε μου, σε ευχαριστώ που δέχτηκες την πρόταση μου για μάχη...
Μη με ευχαριστείς, άλλωστε και εγώ ήθελα να αναμετρηθώ μαζί σου... Λοιπόν τι λες? Ας το κάνουμε μια καλή μάχη...!
Χεχε, έλα λοιπόν Kenshin!!! Σε περιμένω...! Είπε ο πρίγκιπας και σήκωσε το μπαζούκα του για να με σημαδέψει...
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

A strange Prince [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: A strange Prince [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   A strange Prince [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSat Dec 01, 2012 11:16 pm

Έβγαλα το κατάνα μου και κινήθηκα γρήγορα αριστερά και δεξιά, ο πρίγκιπας άρχισε να ρίχνει προς κάθε κατεύθυνση καταστρέφοντας κυριολεκτικά όλη την αρένα. Έτρεχα γρήγορα ώστε να μην του δίνω την ευκαιρία να έχει σταθερό στόχο πάνω μου, μπορεί να είχε ένα τρομερά δυνατό όπλο αλλά σίγουρα δεν μπορούσε να κάνει και πολλά απέναντι στην ταχύτητα μου. Τον έφτασα σε δευτερόλεπτα και του επιτέθηκα με το κατάνα μου αλλά πρόλαβε και απέκρουσε το χτύπημα με την κάννη του όπλου του. Έβγαλα το μαχαίρι μου και του επιτέθηκα χαμηλά στην κοιλιά, έκανε ένα βήμα πίσω όμως δεν πρόλαβε να αποφύγει τελείως την επίθεση. Η ζώνη που ήταν δεμένη στο όπλο του κόπηκα από την λεπίδα του μαχαιριού μου, έκανα ένα βήμα μπροστά για να μην του δώσω στόχο και κατέβασα απότομα το σπαθί μου. Πέρασε από την άμυνα του και σταμάτησε μερικά χιλιοστά από τον λαιμό του, ο πρίγκιπας Bellet χαμογέλασε...
Καλά το είχα καταλάβει, είσαι πράγματι πολύ δυνατός για το επίπεδο μου... Παραδέχομαι την ήττα μου και ελπίζω κάποια στιγμή στο μέλλον να ξανά αναμετρηθούμε εμείς οι δυο...! Είπε και μου έδωσε το χέρι του, το έσφιξα και συμφώνησα μαζί του. Ο πρίγκιπας Bellet ήθελε να μας δώσει επιπλέον χρυσό για την νίκη μου, αλλά δεν δέχτηκα. Είχα ήδη ότι ήθελα και κατάφερα να βρω έναν σύμμαχο και να νικήσω έναν από τους στόχους μου! Καιρός να κυνηγήσω τον πρώην Cp και να ολοκληρώσω επιτέλους την αποστολή αυτή...!
Back to top Go down
Destro
Administrator
Administrator
avatar


Όνομα Χαρακτήρα : Destro
Posts : 2474
Join date : 2012-08-12
Age : 35

Character sheet
Remaining Health: 100%

A strange Prince [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: A strange Prince [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   A strange Prince [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSun Dec 02, 2012 4:03 pm


Όνομα χαρακτήρα: Kenshin

P.o.M. Points: 7

Belli: 54,000

Τυχόν παρατηρήσεις: Λίγο παραπάνω μάχη με τον πρίγκιπα και θα ήταν άψογη. Υποτίθεται είναι ο καλύτερος μαχητής του νησιού. Το άλλο σημείο που δεν μου το παρουσίασες καλά ήταν στην αρχή με τα μαγαζιά και ειδικά όταν βρήκες την αφίσα με το τουρνουά.

Τα βραβεία θα μπουν το βράδυ.
Back to top Go down
Sponsored content





A strange Prince [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: A strange Prince [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   A strange Prince [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
A strange Prince [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Once Again... [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» The Katana [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] The top agent [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] The massacre [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Another island [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Sedna Kingdom-
Jump to: