Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 13 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 13 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος}

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος}   {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeWed May 22, 2019 10:44 pm


Τότε καθώς ο Frank κοιτούσε μέσα στο σκοτάδι των δέντρον κάτι έλαμψε και αμέσως κατευθύνθηκε προς τα επάνω του με μεγάλη ταχύτητα. Τότε ενεργοποίησε την δύναμη του Devil Fruit του και του έβαλε μεγάλη βαρυντική δύναμη και αυτό είχε ως αποτέλεσμα να σταματήσει στον αέρα και να πέσει κάτω στο έδαφος. Ήταν ένα βέλος, ένα βέλος που κάποιος είχε ρίξει με στόχο τον Frank
-Προσοχή παιδιά κάποιος βρίσκεται μέσα σε αυτά τα δέντρα!!!! φώναξε ο Moon Knight καθώς μεταμορφώθηκε σε αστραπή και πήγε μπροστά στον καπετάνιο του ως ασπίδα ενω η Nymiria δημιουργούσε κλωστές γύρο από τα χέρια της και ο Thomas έβγαζε ρο πιστόλι του προς αυτήν την κατεύθυνση
-Βγες έξω και δεν θα σε λυπηθώ και δεν θα σε σκοτώσω ανίδεε που νόμιζες ότι μπορείς να τα βάλεις με τους Punisher Pirates φώναξε ο Frank προς τα εκεί όπου το ήρθε το βέλος
-Δεν νομίζω ότι θα με σκοτώσεις τόσο εύκολα Punisher ακούστηκε μία φωνή μέσα στο δάσος και τότε σιγά σιγά μια ανθρώπινη μορφή άρχισε να ξεπροβάλει μέσα από το σκοτάδι
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος}   {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeFri May 24, 2019 5:11 pm


Μέσα από το δάσος βγήκε τότε ένας άνδρας καθως κρατούσε ένα τόξο με ένα βέλος πάνω του. Ήταν ένας άνδρας στο ύψος του Punisher με πορτοκαλί μαλλιά και μούσι σε Goat style. Τα ρούχα του απαρτιζόταν κυρίως από δέρμα και φορούσε και μία πράσινη κάπα. Φαινόταν αρκετά γεροδεμένος και έκανε έκπληξη η εμφάνισή τους στους πειρατές
Spoiler:
-Ήμουν σίγουρος ότι ο Jack Redram θα είχε σχέση με όλο αυτό το κυνήγι του θησαυρού!!! είπε ο Frank και πήρε μια κακή γκριμάτσα στο πρόσωπό του
-Αυτός είναι ο πειρατής που κοστίζει 100.000.000 εκατομμύρια καπετάνιε??? ρώτησε η Nymiria καθως τον κοίταξε
-Όχι, αλλά αυτός είναι ένα από τα μέλη του πληρώματός του, ο Green Hood Vakirion. Ένας πειρατής όπου το κεφάλι του κοστίζει 60.000.000 belli είπε ο Frank καθως ο Vakirion έκανε μία υπόκλιση στην κοπέλα στο άκουσμα του ονόματός του, κάτι που ενόχλησε τον Moon Knight καθώς κοίταξε την Nymiria για να δει την αντίδρασή της
-Είναι κρίμα γι αυτήν την γυναικεία παρουσία αλλά δεν μπορώ να σας αφήσω να κάνετε βήμα παραπάνω είπε και τράβηξε την χορδή από το τόξο του μαζί με το βέλος και στόχευσε τους πειρατές
-Ποιο νομίζεις ότι θα φτάσει πρώτο, το βέλος σου ή η σφαίρα μου??? είπε τότε ο Thomaw καθώς είχε βγάλει το περίστροφό του και στόχευε τον Vakirion. Ενώ ο τοξότης του χαμογέλασε πονηρά

Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος}   {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeFri May 24, 2019 5:44 pm


-Thomas τον αφήνω πάνω σου είπε ο Frank και συνέχισε να ανεβαίνει σιγά σιγά το μονοπάτι που οδηγούσε ψηλά στο βουνό. O Vakirion συνέχισε να χαμογελάει πονηρά παρόλο που τρεις από τους τέσσερις πειρατές συνέχιζαν κανονικά τον δρόμο τους προς το βουνό
-Και τώρα οι δύο μας είπε ο Τhomas καθως χαμογέλασε και ο ίδιος
-Πως σε λένε πειρατή??? είπε ο Vakirion καθως στόχευσε το βέλος του προς τον Thomas
-Thomas ''The Reaper'' Hendrix. είπε και απασφάλισε το όπλο του καθως έκλεισε το ένα του μάτι για περισσότερη ευστοχία
-Αν πιστεύεις ότι μπορείς να με χτυπήσεις με το οπλάκι σου, σε προκαλώ να μου ρίξεις
-Πας γυρεύοντας!!! είπε ο Thomas καθώς τράβηξε την σκανδάλη του και πυροβόλησε προς τον τοξότη πειρατή. Τότε ο Vakirion έριξε το βέλος του και συγκρούστηκε στον αέρα με την σφαίρα κάτι που δημιούργησε μία μικρή έκρηξη και σκόνη σε όλο το πεδίο κάνοντας τον Thomas να κλείσει τα μάτια του και να τα προστατεύσει με το ένα του χέρι
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος}   {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeFri May 24, 2019 7:16 pm


Τότε πετάχτηκε ακόμα ένα βέλος από την μεριά του Vakirion μέσα από την σκόνη κάτι που πρόλαβε να αποφύγει ο Thomas λόγο των αντανακλαστικών του αλλά δεν μπόρεσε να ξεφύγει τα άλλα δύο βέλη που έριξε ο πειρατής. Και τον χτύπησαν ένα στο μηρό και τον άλλο στο αριστερό του ώμο κάνοντας έτσι να πονέσει πολύ και να γουρλώσει τα μάτια του καθως ένιωθε δύο μυτερά αντικείμενα να τον τρυπάνε. Χωρίς να χάσει χρόνο ο Thomas έβγαλε από το σώμα του τα βέλη αλλά άρχισε να χάνει τον βηματισμό του καθως έβλεπε άλλα δύο βέλη να έρχονται μέσα από την σκόνη που είχε η ατμόσφαιρα. Τότε σήκωσε το όπλο του και πριν προλάβουν να τον χτυπήσουν έριξε δύο σφαίρες σε αυτά δημιουργώντας μία μεγαλύτερη έκρηξη πετώντας τον στους βράχους του βουνού που βρισκόντουσαν πίσω του. Τότε έπεσε στο έδαφος ο Thomas με την πλάτη στον τοίχο και μαζεύτηκε καθως δεν φαινόταν που βρισκόταν ο αντίπαλός του αλλά ταυτόχρονα ούτε κι αυτός. Έτσι μαζεύτηκε για να μικρύνει το στόχο του αντιπάλου του καθώς έκανε και ησυχία για να τον ακούσει πριν προλάβει και φανερωθεί μέσα από την σκόνη
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος}   {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeFri May 24, 2019 7:28 pm


Ο Punisher μαζί με τα δύο του μέλη του πληρώματός, Moon Knight και Nymiria, ανέβαιναν τον μονοπάτι και αυτό γινόταν όλο και ποιο στενό όσο προχωρούσαν και καθώς είχαν φτάσει στην μέση του άρχιζε να εμφανίζεται και σιγά σιγά ένας μεγάλος γκρεμός που όλο και μεγάλωνε καθως προχωρούσαν πιο ψηλά.
-Τελικά τι είναι αυτός ο πειρατής Captain???..ο Jack Redram ρώτησε ο Moon Knight καθώς είχε περιέργεια γι όλο αυτό που συνέβαινε
-Ένα καθίκι, ένα απόβρασμα της κοινωνίας που απορώ πως έφτασε στα 100.000.000 belli. Εκεί στο ναυτικό δεν ξέρουν πως να κάνουν σωστά την δουλειά τους είπε ο Frank και έπιασε το όπλο του και το τράβηξε κατευθείαν και πήδηξε προς τα πλάγια από την πλευρά του γκρεμού καθως στόχευσε ψηλά στο βουνό που υψωνόταν ακριβώς δίπλα τους  και πυροβόλησε δύο φορές.
-Καπετάνιε τι έγινε???? είπε έκπληκτη η Nymiria καθως έβλεπε που πυροβολούσε ο Frank. Αλλά αντί για να ακουστεί ο ήχος την σφαίρας να χτυπάει τις πέτρες και να σπάνε ακούστηκε ένας μεταλλικός ήχος από τις πέτρες σαν να είχε χτυπήσει ένα ρομπότ. Τότε οι πέτρες κουνήθηκαν απο το βουνό και έπεσαν στο έδαφος και τότε εμφανίστηκε άλλη μία μορφή ανθρώπου
-Κακακακακα, πως και με βρήκες Punisher???
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος}   {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeSat May 25, 2019 6:04 pm


Οι Punisher Pirates είδαν έναν ακόμη περίοεργο αντίπαλο να τους εμφανίζεται. Ήταν ενας μεσήλικας άνδρας κοντός σε ύψος με μπλε γραμμές στο πρόσωπό του καθως κουβαλούσε μαζί του και ένα πολύ μεγάλο σπαθί που τον περνούσε σε ύψος.
Spoiler:
-Εσένα δεν σε ξέρω, ποιος είσαι εσύ??? ρώτησε ο Frank καθως τον στόχευε με το όπλο του
-Κακακακακα με λένε Kakarin είμαι μέλος του πληρώματος του Jack Redram εγώ και ο αδερφός μου που μας ελευθέρωσε από τα σκλαβοπάζαρα και μας έκανε ελεύθερους ανθρώπους είπε ενω γελούσε ακόμα με αυτό το περίεργο γέλιο
-Έχει δύναμη Devil Fruit καπετάνιε είπε ο Moon Knight καθώς σήκωσε το χέρι του που ηλεκτριζόταν καθως ετοίμαζε να επιτεθεί στον πειρατή
-Κακακακακα, μπορεί να είσαι ποιο γρήγορος από εμένα αλλά μπορείς να επιτεθείς σε κάτι που δεν βλέπεις??? ρώτησε ρητορικά ο πειρατής και εξαφάνισε το σώμα του σιγά σιγά μπροστά στα μάτια του Frank και του πληρώματός του
-Θα τον αναλάβω εγώ, εσείς συνεχίστε!!! είπε η Nymiria καθως έκανε κάποια βήματα προς τα μπροστά και σήκωσε τα χέρια της στο σημείο του στήθους της σε σχήμα ''Χ'' και δημιούργησε πυκνές κλωστές από τα δάχτυλά της
-Δεν θέλω να σε αφήσω να κινδυνεύσεις!!! της είπε ο Moon Knight καθως την κοίταξε ανύσηχως
-Κάτι μου βρωμάει με αυτούς τους πειρατές, καλύτερα να πάτε να δείτε τι είναι εγω μόνο εμπόδια θα σας φέρω ειπε η Nymiria καθως κοιτούσε στο σημείο που είχε εξαφανιστεί ο πειρατής
-Τι λές???
-Έχει δίκαιο Φεγγαρόπαιδο, πάμε να δούμε τι συμβαίνει με αυτόν τον Jack Redram είπε ο Frank και συνέχισε να περπατάει ενω μετά από μερικά δευτερόλεπτα δισταγμού τον ακολούθησε ο Moon Knight
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος}   {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeSun May 26, 2019 5:20 pm


-Είσαι και εσύ χρήστης φρούτου του διαβόλου!! είπε ο πειρατής καθώς σήκωνε το πελώριο σπαθί του ψηλά στον ουρανό κι εγώ είμαι χρήστης του Camoy camoy no mi, με έχει κάνει άνθρωπο καμουφλάζ. Μπορώ να παίρνω δηλαδή πάνω σε μια επιφάνεια το χρώμα της και να γίνομαι σχεδόν αόρατος
-Δεν μπορείς να τα βάλεις με τις κλωστές μου!!! είπε και δημιούργησε κλωστές από τα δάχτυλά της τις οποίες τις πέταξε προς τον πειρατή και έπιασε τα πόδια του. Αφού τράβηξε τα δάχτυλά της προς το μέρος της, τράβηξε και τα πόδια του πειρατή κάνοντάς τον να πέσει στο έδαφος
-Μην παίρνεις θάρρος μικρή!!! είπε και έκοψε τις κλωστές με το τεράστιο σπαθί του και σηκώθηκε γρήγορα πάνω στα πόδια του. Τότε σήκωσε ξανά το σπαθί του πάνω στον αέρα και το άφησε να πέσει κάτω κάθετα δημιουργώντας μία μεγάλη σχισμή στον αέρα που κατευθύνθηκε προς την Nymiria. Εκείνη καθώς έβλεπε ότι οι κλωστές δεν θα μπορούσαν να συγκρατήσουν την επίθεση πήδηξε στα αριστερά αποφεύγοντας για λίγο την επίθεση. Τότε ο πειρατής βρίσκοντας την ευκαιρία και ενω η Nymira από το πήδημα ήταν πεσμένη στο έδαφος, πήδηξε στον αέρα και αέρα και έβαλε το σπαθί του κάτω στο να δείχνει την Nymiria. Εκείνη καθώς τρόμαξε από αυτό δημιούργησε αμέσως κλωστές στα δάχτυλά της και έπιασε έναν κορμό δέντρου και τράβηξε το σώμα της προς αυτή την κατεύθυνση και απέφυγε μία ακόμη επίθεση του πειρατή έχοντας λαχανιάσει
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος}   {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeSun May 26, 2019 5:43 pm


Ο Punisher & o Moon Knight ανέβαιναν το βουνό καθώς πλέον το δρομάκι είχε γίνει πολύ στενό και χωρούσαν μόνο οι δύο τους. Καθώς προχωρούσαν είδαν το τέλος του μονοπατιού και μία μεγάλη σπηλιά να είναι μπροστά τους. Το περίεργο ήταν πως στο κέντρο της εισόδου της σπηλιάς ήταν ένας μικρός βράχος και πάνω του ένας μαύρος άνδρας με τζίβες για μαλλιά, ένα λεοπάρ ριχτό πάνω του ενω κουβαλούσε και δύο κρανία ανθρώπων πάνω στην ζώνη του. Στα χέρια του κρατούσε δύο μεταλλικά σπαθιά που αμέσως έκαναν εντύπωση στον Punisher
Spoiler:
-Moon Knight πρόσεχε τα σπαθιά που κρατάει είναι από Kairoseki. Είπε ο Frank καθώς προχώρησε με αργά βήματα προς την είσοδο της πόρτας.
-Punisher είμαι ο...
-Δεν με ενδιαφέρει ποιος είσαι, ξέρω ότι ο καπετάνιος σου είναι μέσα. Moon Knight είναι όλος δικό σου!!! του είπε ο Punisher καθώς άφησε με ανοιχτό το στόμα και με αρκετά νεύρα τον πειρατή και μπήκε μέσα στην σκοτεινή σπηλιά
-Μάλιστα καπετάνιε θα τον περιποιηθώ κατάλληλα είπε ο Moon Knight καθως άρχισε το σώμα του να βγάζει μία μπλε λάμψη
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος}   {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeSun May 26, 2019 6:03 pm


Ο Frank προχώρησε μέσα στο σκοτάδι και μετά από λίγα δευτερόλεπτα αυτό το σκοτάδι τον είχε ''πνίξει''. Δεν μπορούσε να ακούσει και να δει τίποτα, έτσι έβγαλε από την τσέπη του τον αναπτήρα και τον άναψε βγάζοντας μία φωτιά που φώτισε λίγο το σημείο που στεκόταν ο Punisher. Ο Frank με το φως του αναπτήρα προσπάθησε να δει το εσωτερικό της σπηλιάς ''Μου μοιάζει για παγίδα'' σκέφτηκε καθως έβλεπε σταλακτίτες να ρίχνουν σταγόνες νερό κάτω στο έδαφος και κάποιες νυχτερίδες να κοιμούνται. Τότε καθώς έβλεπε τις νυχτερίδες, οι οποίες ήταν πολλές και βρισκόντουσαν δίπλα η μία από την άλλη, ξαφνικά το φως φανέρωσε μια πολύ τρομακτική μορφή να κάθετε κρεμασμένη από τα πόδια όπως οι νυχτερίδες. Ήταν όμως ένας κοντός άνθρωπος με ένα τεράστιο μουστάκι και πολύ τρομακτικά κυκλικά μάτια καθως φορούσε και περίεργα ρούχα
Spoiler:
Τότε ο άνδρας αμέσως άνοιξε τα τρομακτικά του μάτια και αντίκρισε τον Frank και έτσι κάποιες νυχτερίδες πέταξαν πάνω από το κεφάλι του ενω ο άνδρας έπεσε στο έδαφος και στάθηκε με τα πόδια.
-Punisher!!!
-Jack!!!....πως γίνεται ένας πειρατής-κλόουν σαν κι εσένα να αποκτήσει 100.000.000 belli αξία για το κεφάλι του είπε ο Frank καθως είχε ακόμα αναμμένο τον αναπτήρα του
-Απλός ζηλεύεις γιατί εσύ έχεις μόνο 80.000.000 είπε και άρχισε να γελάει καθως έπιανε την κοιλιά του με τα δύο του χέρια βέβαια αυτό θα παγώσει είπε και σοβάρεψε το ύφος του καθως κοίταξε στα μάτια των Punisher με ένα πονηρό γελάκι

Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος}   {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 I_icon_minitimeSun May 26, 2019 6:29 pm


-Τι εννοείς??? ρώτησε ο Frank καθως έβλεπε έβλεπε το άρρωστο πρόσωπό του πειρατή
-Βλέπεις κανέναν θησαυρό εδώ Punisher???...Εδώ μόνο σκοτάδι θα δεις και τις αγαπημένες μου νυχτερίδες είπε και έκανε ένα snap τα δάχτυλά του και τρεις νυχτερίδες οι οποίες βρισκόντουσαν πάνω στην σπηλιά άρχισαν να βγάζουν μία ροζ αύρα και να πέφτουν κάτω στο έδαφος και να μετατρέπονται σε ανθρώπους, οι οποίοι ήταν δεμένοι, φιμωμένοι και τρομαγμένοι. Ο Φρανκ γούρλωσε λίγο τα μάτια του μπροστά σε αυτό που αντίκρισε αλλά δεν άφησε τον εαυτό του να πανικοβληθεί και απλός έπιασε το όπλο του με το άλλο χέρι του
-Ποιο είναι το σχέδιό σου Jack??? ρώτησε ο Φρανκ καθώς έβλεπε τους αιχμάλωτους να μουγκρίζουν
-Αυτοί οι τρεις που βλέπεις είναι πειρατές με μεγάλο μερίδιο για το κεφάλι τους, όλοι τραβήχτηκαν από τα δολώματα που έριξα και τους έπιασα εδώ καθως το πλήρωμά μου τους απομάκρυνε από το δικό τους πλήρωμα. Το ίδιο σκέφτηκε ότι έκανε και σε εκείνον, ο Frank, κάτι που όμως είχε προβλέψει από μέσα του σε λίγη ώρα στο νησί θα έχουν φτάσει 2 Battleship των Marine και θα τους δώσω αυτά που έχω πιάσει ως αντάλλαγμα να μου δώσουν μία θέση shichibukai!!! είπε καθως τον κοιτούσε με το ίδιο βλέμμα εδω και ώρα
-Και πως ακριβώς τους παγιδεύεις??? ρώτησε ο Frank καθως ξεκούμπωσε την θήκη του όπλου του
-Βλέπεις έχω φάει το Bato bato no mi και μου έχει δώσει την δυνατότητα να ελέγχω και να μετατρέπω κάθε ζωντανό πλάσμα σε νυχτερίδα αφού το αγγίξω πρώτα. είπε και έκανε ακόμα ένα snap τα δάχτυλά του και τότε από πίσω του ένα σμήνος από νυχτερίδες επιτέθηκε στον Φρανκ
Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος}   {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος} - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: Το κυνήγι του θησαυρού {τέλος}
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» {Αρχή-Φρούτο}Golden Tournament: The Beginning
» {Αρχή}The Golden Tournament: Το καμπανάκι ήχησε!!!{Τέλος}
» {Αρχή}Golden Tournament: Τα αγκάθια της Κυβέρνησης {Τέλος}
» {Αρχή-Παρελθόν}Golden Tournament: Αναμνήσεις {Τέλος}
» {Αρχή-Φρούτο} Ένα τρελό ταξίδι {Τέλος}

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: Grand Line :: Crown Island-
Jump to: