Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 25 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 25 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση    {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 I_icon_minitimeSun Jan 10, 2016 3:10 am


Τότε όλοι οι πειρατές που περικύκλωσαν τους δύο καπετάνιους άρχισαν να φωνάζουν το όνομα του καπετάνιου τους εκτός από τους Spartan Pirates που παρέμεναν σιωπηλοί.
-Όποτε είσαι έτοιμος καπετάνιε είπε ειρωνικά ο Leonidas. Τότε ο καπετάνιος των Woonan Pirates τον έλουσε κρύος ιδρώτας και άρχισέ να κουνάει τα δάχτυλα των χεριών του νευρικά. Μόλις είχε συμφωνήσει για μία μάχη μέχρι θανάτου με έναν από τους ποιο κακόφημους πειρατές των αρχικών θαλασσών. Αμέσως τράβηξε ένα πιστόλι από τα ζωνάρια του και άρχισε να πυροβολεί προς τον Leonida. Εκείνος με την σειρά του έβαλε μπροστά την ασπίδα του και απέκρουσε τις σφαίρες, τότε με μία κίνηση χρησιμοποιώντας την τεχνική αύρα στα πόδια του πετάχτηκε ψηλά στον αέρα περίπου τρία μέτρα και μετά με το δόρυ του έπεσε μπροστά στον καπετάνιο και προσπάθησε να τον χτυπήσει. Αλλά αυτός κυλίστηκε στο έδαφος προς τα δίπλα και απέφυγε την επίθεση και έτσι όπως ήταν στο έδαφος ξανα πυροβόλησε προς τον Leonida αλλά χωρίς τύχη. Εκείνος με μία γρήγορη κίνηση έφερε προς τα πίσω την ασπίδα προστατεύοντας ξανά το σώμα του
-Πότε θα καταλάβεις ότι αυτά τα κόλπα δεν πιάνουν σε εμένα!!!
Είπε και άρχισε να περπατάει αργά προς το μέρος του αντιπάλου του

Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση    {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 I_icon_minitimeSun Jan 10, 2016 3:30 am


Αυτός τότε προσπάθησε να του ρίξει πάλι με το όπλο του αλλά ήταν άδειο, έτσι το πέταξε προς το μέρος του και τράβηξε άλλα δύο πιστόλια και άρχισε να ρίχνει εμφανώς τρομαγμένος προς το μέρος του Leonida. Ο καπετάνιος των Spartan Pirates εξακολουθούσε να περπατάει αργά προς το μέρος του αλλά τώρα δεν έβαλε την ασπίδα μπροστά γιατί έβλεπε οι σφαίρες του αντιπάλου του να περνάνε από δίπλα του και να μην τον πετυχαίνουν. Τότε έπιασε γερά το δόρυ του και φωνάζοντας ''Goru'' εξαφανίστηκε από το οπτικό πεδίο του αντιπάλου του και εμφανίστηκε ακριβώς μπροστά του, αφήνοντάς τον έκπληκτο. Και έτσι με το δόρυ του τον κάρφωσε στην χοντρή κοιλιά του όπου την διαπέρασε και αμέσως με μία γρήγορη κίνηση ενώ είχε απενεργοποιήσει την ασπίδα του, τράβηξε το σπαθί του και αποκεφάλισε τον τωρινό καπετάνιο των Woonan Pirates. Όλοι είχαν μήνει άφωνοι, όλοι εκτός από τους Spartan Pirates που τώρα ήταν η δικιά τους σειρά να γελάσουν
-Το βλέπετε αυτό???....είναι το κομμένο κεφάλι του Πρώην καπετάνιου σας...ξέρετε πολύ καλά τι είχε συμφωνηθεί.....πλέον δεν ονομάζεστε Woonan Pirates αλλά Spartan Pirates!!!!! ακόμα όλοι όσοι βρισκόντουσαν μπροστά στην μάχη είχαν μήνει άφωνοι από το θέαμα που μόλις είχαν αντικρίσει. Τότε ήταν που ακούστηκε δειλά να φωνάζουν ένα όνομα, ήταν του Leonida και μετά από λίγο όλοι οι παραβρισκόμενοι φώναζαν το όνομά του, πλέον ο Leonidas είχε μεγαλώσει κατά πολύ το πλήρωμά του και γινόταν μία υπολογίσιμη δύναμη για την Grand Line
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση    {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 I_icon_minitimeSun Jan 10, 2016 3:46 am


Όλοι φώναζαν το όνομά του και πλέον ακουγόταν σε όλη την πόλη, από μέσα του ο Leonidas το ευχαριστιότανε αλλά αμέσως με μία κίνηση του χεριού του τους είπε να ησυχάσουν
-Πλέον θα έχετε καπετάνιο εμένα και κανέναν άλλον το καταλάβατε???....θα εκπροσωπείτε τους δικούς μου σκοπούς και θα αφήσετε τις παλιές σας βεντέτες το καταλάβατε???  
-Μάλιστα καπετάνιε!!!!!! φώναξε όλο το πλήθος δυνατά
-Αυτοί που είναι από πίσω μου, βλέπετε, είναι οι υπαρχηγοί σας δηλαδή οι Vice Captains των Spartan Pirates, ο γέρος είναι ο Jack με επικύρηξη στα 25.000.000 Belli  
-Μην με λες γέρο {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 326707096 ........Για σας!! {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 4141821756   είπε και έκανε ένα βήμα μπροστά
-Ο νεαρός με τα πέντε σπαθιά και την περίεργη φάτσα είναι ο ''Five Blades'' Chrono με επικήρυξη στα 20.000.000 belli
-Για σας και από εμένα  {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 2566997212
-Και ο ψαράνθρωπος που βλέπετε είναι ο Goretober με επικήρυξη στα 10.000.000 Belli  
-Για σας!!!

Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση    {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 I_icon_minitimeSun Jan 10, 2016 4:11 am


Μετά τις συστάσεις με το πλήρωμα ο Leonidas σήκωσε το κεφάλι του και κοίταξε μέσα στο πλήθος και φώναξε δυνατά προς αυτό
-Ποιος ήταν ο βοηθός του πτώματος εδώ???
-Εγώ καπετάνιε!!! είπε και εμφανίστηκε ένα παιδί μέσα στο πλήθος που φωρούσε μαύρα ρούχα και κάλυπτε το κεφάλι του με μία μπαντάνα. Προχώρησε μπροστά και υποκλίθηκε μπροστά στον Leonida
-Ωραία θέλω να στήλεις απεσταλμένους σε όλη την πόλη και να ενημερώσουν πως όλοι οι πειρατές του πληρώματος Woonan Pirates μετονομάζονται σε Spartan Pirates και ανήκουν πλέον σε εμένα
-Μάλιστα καπετάνιε!!!
-Και κάτι ακόμα, έμαθα πως δεν τα πάτε καλά με τον καπετάνιο των Bloodlust Pirates τον Ζοltan "Bloodlust" Lugos
-Μάλιστα καπετάνιε, αυτός ο πειρατής σκότωσε το πρώην καπετάνιο μας
-Τι σας είπα, ξεχάστε τις βεντέτες πλέον δεν ονομάζεστε Woonan Pirates αλλά Spartan Pirates!!!!!......θέλω να πας εσύ ο ίδιος με συνοδεία και να του πεις πως τον περιμένω σε αυτό το μπαρ για να του κάνω μία πρόταση
-Μάλιστα καπετάνιε!!!! Ότι είπε ο Leonidas έγινε, ο νεαρός τα οργάνωσε όλα πολύ καλά ενώ όλο το πλήρωμα ξανα μπήκε στο μπαρ όπου στον καναπέ έκατσε ο Leonidas με τους Vice Captains και όλοι οι υπόλοιποι ξανα έκατσαν στις θέσεις τους
-Όλα τα ποτά κερασμένα από εμένα για το καινούριο μου πλήρωμα!!!! είπε ο Leonidas και σήκωσε ένα ποτήρι μπύρα και το έστρεψε σε όλα τα τραπέζια
Leonidas.....Leonidas.....Leonidas!!!!! φώναζαν όλοι μαζί
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση    {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 I_icon_minitimeSun Jan 10, 2016 4:37 am


Όλα φαινόντουσαν μία χαρά , το σχέδιο του Leonida πήγαινε τέλεια και ο ίδιος καθώταν στο καλύτερο τραπέζι του μπαρ και είχε βγάλει την περικεφαλαία του, είχε απενεργοποιήσει τα όπλα του και έπινε μαζί με το πλήρωμά του για να γιορτάσουν αυτό το μεγάλο γεγονός. Τότε ήταν που μπήκε μέσα στο μπαρ τρέχοντας ο μικρός και φαινόταν στα μάτια του τρομαγμένος και κατευθύνθηκε κατευθείαν στο τραπέζι του Leonida
-Καπετάνιε!!!!!.... ο Ζοltan "Bloodlust" Lugos είναι έξω από το μπαρ είπε λαχανιάζοντας. Δεν πρόλαβε να του απαντήσει ο Leonidas και τότε ένας άνδρας κλώτσησε την πόρτα του μπαρ σπάζοντάς την και μπήκε μέσα με συνοδεία από δύο άνδρες.Ήταν ένας γεροδεμένος όμορφος άνδρας αρκετά νέος με μαύρα μακριά μαλλιά που τα έκρυβε με το αριστοκρατικό καπέλο του και καλυμμένο με eyepatch το αριστερό του μάτι. Αμέσως όλο το μπαρ ησύχασε για ακόμη μία φορά και αυτός ο άνδρας μόλις κατάλαβε που ήταν ο Leonidas κατευθύνθηκε προς αυτόν
{ Ζοltan }- Εσύ είσαι ο περίφημος Leonidas λοιπόν
-Και εσύ πρέπει να είσαι ο Ζοltan "Bloodlust" Lugos
-Έμαθα ότι θέλεις να μου κάνεις μία πρόταση
-Ναι αλλά κάτσε πρώτα να σε κεράσω ένα ποτό....φέρτε μία μπύρα!!!!
Τότε αυτός κάθισε ακριβώς απέναντι από τον Leonida και τους vice captains του έβγαλε το καπέλο του.
-Λέγε τώρα Leonida τι ακριβώς θες από εμένα!!!

Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση    {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 I_icon_minitimeMon Jan 11, 2016 1:50 pm


Τότε ο Leonidas χαμογέλασε προς τον άνδρα και έκανε κίνηση με το χέρι του να πλησιάσει κοντά στο στόμα του ο Chrono, τότε ήταν που του ψιθύρισε κάτι στο αυτί και αυτός με την σειρά του κούνησε καταφατικά το κεφάλι του και αμέσως έτρεξε από το μπαρ. Τότε γύρισε το κεφάλι του πάλι προς τον καλεσμένο του
-Ζοltan "Bloodlust" Lugos, πως πήρες αυτό το ψευδώνυμό???
-Δεν χρειάζεται να το εξηγήσω Leonida, νομίζω τα λέει όλα από μόνο του
-Μάλιστα.......όπως σου είπα θέλω να σου προτείνω κάτι
-Μπές στο ψητό
-Πλέον έχω προς την ηγεσία μου τους Woonan Pirates και έχω ένα πολύ μεγάλο πλήρωμα σχεδόν στα πέντε χιλιάδες άτομα και λέω σχεδόν γιατί θέλω έναν ακόμα συγκεκριμένο αριθμό για να συμπληρώσω το πέντε χιλιάδες
-Που το πας Leonida???
-Έχεις δύο επιλογές "Bloodlust", ή θα συμμαχήσεις μαζί μου και θα έρθεις υπό την ηγεσία μου ή θα πάθεις αυτό που έπαθε ο καπετάνιος των woonan pirates. Είδες το πτώμα του έξω από το μπαρ
-Μάλιστα δηλαδή αν αρνηθώ θα με σκοτώσεις
-Θα παλέψουμε και ο καλύτερος θα κερδίσει και θα πάρει το πλήρωμα, εξάλλου δεν σε συμφέρει, έχω σκοπό να πάω στην Grand Line σε λίγο καιρό
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση    {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 I_icon_minitimeMon Jan 11, 2016 2:09 pm


Τότε ο Ζοltan "Bloodlust" Lugos  αμέσως σήκωσε από τομα το βλέμμα του κοιτάζοντας τον Leonida μόλις άκουσε την λέξη ''Grand Line'', αυτό το κατάλαβε ο Leonidas πως είχε πατήσει στην φλέβα του και χαμογέλασε
-Και έχω ένα σχέδιο στο μυαλό μου όπου θα κάνει το πλήρωμά μου, Spartan Pirates, ένα από τα τέρατα αυτής της θάλασσας, γιατί όπως ξέρεις δεν χρειάζεται μόνο να έχεις μεγάλο πλήρωμα αλλά και να μπορείς να το διαχειριστής
-Και πότε έχεις σκοπό να μπεις σε αυτήν την θάλασσα??
-Δεν πρόκιτε να πώ λεπτομέρειες του πληρώματός μου σε ξένο πλήρωμα και  ξένο καπετάνιο, εκτός και αν συμφωνήσεις στην προσφορά μου και συμμαχήσεις μαζί μου και μετονομαστείς σε Spartan Pirates  
-Και τι θα γίνω αν συμφωνήσω....ένα από τα τσιράκια σου????....δεν θα το ήθελα αυτό
-Ποιος σου το είπε αυτό, έχω ακούσει πολλά καλά για τις ικανότητές σου ακόμα όταν δεν ονομαζόσουν "Bloodlust", σε ακούω πολύ καιρό και είναι ευκαιρία για εσένα αυτό!!!

-Ποια είναι η ευκαιρία???
-Να γίνεις ένας από τους Vice Captains μου στο πλήρωμα
Τότε όλοι όσοι ήταν στο τραπέζι και άκουγαν την συζήτηση εξεπλάγην, δεν περίμεναν να κάνει ΄ποτέ αυτή την πρόταση σε κάποιον που δεν τον ξέρει κι τόσο καλά ο Leonidas, αλλά το πλήρωμά του του είχαν εμπιστοσύνη
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση    {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 I_icon_minitimeMon Jan 11, 2016 2:21 pm


Ακόμα και ο Ζοltan "Bloodlust" Lugos γούρλωσε προς έκπληξη τα μάτια του και άρχισε να γελάει τόσο δυνατά που ακουγότανε σε όλο το μπαρ
-Θες από εμένα να γίνω Vice Captain σου???
-Ναι ακόμα θα έχεις την ηγεσία του πληρώματός σου απλός θα έχεις εμένα από πάνω σου και θα μετανομαστείτε σε Spartan Pirates
Τότε ο πειρατής συνέχιζε να γελάει και να χτυπάει το χέρι του στο τραπέζι
-Χαχαχαχα.........είμαι σύμφωνος!!!είπε και αμέσως το γέλιο του και η πλάκα που έκανε λίγη ώρα άλλαξαν. Και την θέση τους την πήρε ένα σοβαρό βλέμα και ένα σατανικό χαμόγελο και από τις δύο τις πλευρές. Οι οποιοί οι δύο άνδρες σηκώθηκαν από την καρέκλα τους και έδωσαν τα χέρια τους έχοντας συμφωνήσει στην συμμαχία των δύο πληρωμάτων και στην μετανομασία των "Bloodlust" Pirates σε Spartan Pirates. Αμέσως χτύπησαν τα ποτήρια μπύρα τους και άρχισαν να τραγουδάνε μαζί όλη στο μπαρ. Ο Leonidas μέσα σε μισή μέρα είχε φτιάξει μία μικρή αυτοκρατορία, εξάλλου αυτό ήταν το ταλέντο του να είναι ο βασιλιάς μίας κοινωνίας, λόγο και του παρελθόν του όπου προερχόταν από οικογένεια Celestian Dragon



Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση    {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 I_icon_minitimeFri Jan 15, 2016 1:52 pm


Τότε ήταν που μπήκε μέσα στο μπάρ ο Chrono τρέχοντας ενώ κρατούσε έναν πάπυρο στα χέρια του, και κατευθύνθηκε κατευθείαν στο τραπέζι του καπετάνιου του όπου το παρέδωσε
-Καπετάνιε σας έφερα αυτό που μου ζητήσατε!!!!!
-Μπράβο Chrono πάνω στην ώρα είπε και άφησε το ποτήρι πάνω στο τραπέζι και άρπαξε τον πάπυρο και τον έβαλε πάνω στο τραπέζι.
Λοιπόν Ζοltan Lugos αν και νωρίς έχουμε συμφωνήσει πως πλέον είσαι ένας από τους vice captains μου
-Ναι Leonida!!
-Πρόσεχε αν μας προδώσεις, δεν θα σε προλάβω να σε σκοτώσω εγώ αλλά οι nakama μου
-Είμαι ένας τίμιος άνδρας όταν δίνω τον λόγο μου τον κρατάω
-Λοιπόν δες εδώ είπε ο Leonidas και άνοιξε τον πάπυρο πάνω στο τραπέζι

Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση    {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 I_icon_minitimeSat Jan 16, 2016 10:03 pm


Τότε όλοι οι Vice Captain του Leonida περικύκλωσαν το τραπέζι και κοίταξαν τα σχέδια του πάνω στο πάπυρο. Ήταν σχεδιασμένο ένα πελώριο μεταλλικό καράβι και πολλές λεπτομέρειες γραμμένες για αυτό το καράβι δεξιά κάτω στον πάπυρο. Κι γραμμένο με κεφαλαία γράμματα πάνω από το σχέδιο ''Iron Palace''
-Προσέξτε το καλά αυτό θα είναι το επόμενό μας πλοίο......είναι ακόμα στον σχεδιασμό αλλά τώρα νομίζω με τα λευτά που έχουμε μπορούμε να το δημιουργήσουμε
-Μάλιστα αυτό είναι το σχέδιο σου για την Grand Line
-Τι λες Jack???
-Θα μας χωρέσει όλους???? και τα υλικά που θα τα βρούμε???
-Μην φοβάστε έχω έναν μεσολαβητή στην μαύρη αγορά που θα μας κάνει καλή τιμή αν πάρουμε όλα τα υλικά, απλός θα ήθελε πρώτα μία προκαταβολή
-Πως θα χωρέσουν τόσα άτομα εκεί μέσα???
-Το πλοίο θα ζυγίζει πέντε χιλιάδες τόνους και θα έχει ύψος πεντακόσια πόδια, νομίζεις αυτό το τέρας δεν θα μας χωράει???
Back to top Go down
Sponsored content





{Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση    {Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση  - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Τέλος} Spartan Pirates: Η Αναγέννηση
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] Marines vs Spartan Pirates
» {Τέλος-Φρούτο} Spartan Pirates: Ένα βήμα πριν την Grand Line
» {Τέλος -Αναβάθμιση Ειδικότητας} Spartan Pirates: Ενα γερό χτύπημα στην κυβέρνηση
» {Τέλος} Spartan Pirates: Η GL είναι έτοιμη να γνωρίσει μία καινούρια δύναμη{Διεγραμμένος Χαρακτήρας}
» SiShen VS Spartan Pirates

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Onrac Kingdom-
Jump to: