Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος)

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) Empty
PostSubject: Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος)   Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) I_icon_minitimeTue Dec 22, 2015 10:00 pm

To soundtrack της ιστορίας... Ειδικά για το μέρος με τους μαρίν.:

Οι δυο άντρες βρίσκονταν ήδη στα ανοιχτά της North Blue και κατευθύνονταν προς το νησί Zanakand. Ο Walter γνώριζε πως ο Faust ή μάλλον ο Rin, είχε ξαναπάει εκεί στις μέρες που ήταν επαναστάτης.. Ήξερε λοιπόν πως δεν θα ήταν και τόσο δύσκολο να βρουν κάποιον παλιό του γνωστό για να τον χρησιμοποιήσουν για τις πληροφορίες που ήθελαν να πάρουν. Άλλωστε ακόμα και μέσα στις τάξεις των επαναστατών υπήρχε μια διαφθορά.
Δεν πρέπει να είχε επικοινωνήσει μέχρι τώρα; Τι διάολο κάνει αυτός ο Daigin πια; Αν και θεωρώ πως αν μας είχε στην μπούκα ακόμα θα βλέπαμε κανά πλοίο να μας πλησιάζει...
Μην είσαι και τόσο σίγουρος... Ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις απόλυτα τι σκέφτεται εκείνος ο άνθρωπος.. Είναι βλέπεις στην φύση του να είναι ένα φίδι που χρησιμοποιεί ανθρώπους. Καλύτερα να είμαστε έτοιμοι για όλα, στο ενδιάμεσο διάστημα μπορούμε απλά να συνεχίσουμε τις ζωές μας δίχως να συμβαίνει κάτι.. Λες και όλα είναι τέλεια.! Είμαι σίγουρος πως θα το έχει ξεχάσει ήδη ο τύπος...
Τέλεια... Πήγαμε από τον απόλυτα ξέγνοιαστο Rin στο ακόμα πιο απόλυτα ξέγνοιαστο Faust... Δεν ξέρω αν το έχεις παρατηρήσει, αλλά του φέρνεις αρκετά ώρες ώρες.
Νομίζω πως σου είπα να μην αναφέρεις αυτό το όνομα.. Το σώμα του μου ανήκει. Και το όνομα που ακούει αυτό το σώμα είναι Faust.
Πφ.. Κάνε ότι θες.. Εμένα να βγάζω τα χρήματα μου με ενδιαφέρει για να είμαι ειλικρινής.. Από εκεί και πέρα, ας σε λένε και Δον Κιχώτη...


Last edited by Roni on Wed Dec 23, 2015 4:43 pm; edited 4 times in total
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) Empty
PostSubject: Re: Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος)   Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) I_icon_minitimeTue Dec 22, 2015 10:22 pm

O Faust του έριξε ένα δολοφονικό βλέμμα αλλά δεν μίλησε. Εν αντιθέση έγειρε την καρέκλα του πίσω και έβαλε τα χέρια του πίσω από το κεφάλι του.
Και τώρα... Μας μένει μόνο να περιμένουμε να φτάσουμε ή να χτυπήσει αυτό το den den mushi... Όπως και να έχει, νομίζω προλαβαίνω να πάρω έναν ελαφρύ υπνάκο.. Έκανε δήθεν νυσταγμένα και έγειρε το κεφάλι του στο πλάι για να αποφύγει περαιτέρω συζητήσεις.
Ο Walter από την άλλη άλλο που δεν ήθελε να μην συζητάει με το ημί έως και θεότρελο αφεντικό του οπότε δεν είπε κάτι παραπέρα.
Το πλοίο τους συνέχισε να κινείται σταθερά προς τον προορισμό που είχαν επιλέξει. Ένα ελαφρύ βόρειο αεράκι τους μετέφερε απαλά προς το Zanakand δίχως να τους χαλάει την πορεία. Οι δυο άντρες πέρασαν αρκετές ώρες στην αναπαυτική τους αλλά παράλληλα μικρή κουζίνα κάνοντας "διάλειμμα" μόνο για να βγαίνουν και να ελέγχουν την πορεία τους.
Καθώς το βράδυ πλησίαζε όλο και πιο πολύ, βρέθηκαν να βλέπουν τα μικρά σαν πυγολαμπίδες φώτα του Zanakand Island.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) Empty
PostSubject: Re: Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος)   Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) I_icon_minitimeWed Dec 23, 2015 12:12 am

Φτάνουμε επιτέλους... Λοιπόν μπος, από ότι φαίνεται δεν έχουμε και πολλά πράγματα να ακούσουμε από το λατρεμένο σου αφεντικό. Δεν νομίζω να κάνει κάποια εμφάνιση μέσα στο επόμενο διάστημα, οπότε μάλλον πρέπει να συνεχίσουμε με την αποστολή και να μάθουμε ότι μπορούμε για εκείνον τον επαναστάτη.
Χμ.. Περίμενα να έχει επικοινωνήσει μέχρι τώρα... Ωστόσο.. Ο Daigin είναι ο Daigin.. Δεν μπορούμε να περιμένουμε να δούμε τι θα κάνει... Εκτός αν.. Ο Faust έκοψε απότομα την ομιλία του και γύρισε να κοιτάξει έξω από το παράθυρο. Χαμογέλασε ελαφρώς και γύρισε προς τον σύντροφο του.
Έχουμε παρέα.. Καλύτερα να ετοιμαστούμε για κάθε ενδεχόμενο.
Ωραία... Άρχισαν τα προβλήματα... Οκ λοιπόν.. Ας δούμε τι έχουμε να δούμε. Φρόντισε να είσαι όσο πιο ήρεμος γίνεται... Μόνο αυτό μας έλειπε τώρα να έχω να προσέχω και εσένα.
Με μια κίνηση του χεριού του ο Faust έδειξε πως συμφωνούσε αν και βαθιά μέσα του ήξερε πως δεν θα έκανε σε καμία περίπτωση αυτό αν χρειαζόταν. Οι δυο άντρες βγήκαν στο κατάστρωμα του πλοίου τους και περίμεναν το μικρό πλοίο των μαρίν που τους πλησίαζε όλο και πιο πολύ.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) Empty
PostSubject: Re: Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος)   Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) I_icon_minitimeWed Dec 23, 2015 12:24 am

Πάμε λοιπόν! Είπε ο μικρός κυνηγός κοιτώντας τους μαρίν με ανυπομονησία. Τα δάχτυλα του χεριού του είχαν αρχίσει να τρέμουν από ενθουσιασμό. Τα λύγιζε ένα ένα και άκουγε το ελαφρύ κρακ που έκαναν... Στο πρόσωπο του είχε σχηματιστεί ένα τρομακτικό χαμόγελο που αναδείκνυε ακριβώς πόσο τρελός ήταν αυτός ο νεαρός.
Έρχονται.. Έρχονται... Πόσοι να είναι; Πόσοι θα έρθουν; Πόσοι θα φύγουν; Εεε Walter, πόσοι λες να φύγουν ζωντανοί από εδώ;
Σου είπα να ηρεμήσεις. Δεν είναι ανάγκη να επιτεθούμε.. Καλό θα είναι να κρατήσουμε ένα ήρεμο προφίλ προς το παρόν.
Ήρεμο προφίλ; Όχι. Δεν θέλω να το κάνω αυτό...! Εγώ προτείνω να τους σφάξουμε όλους, δεν έχουμε λόγο να τους ακούμε πλέον... Μετά λέω να σκοτώσουμε όσους επαναστάτες θέλουμε και να φύγουμε από το Zanakand. Πάμε στο Lyneel και από εκεί στο Tohan για να πολεμήσουμε τον Daigin με όλες μας τις δυνάμεις.
Άκου με.
Είναι εντολή. Τέλος. Άσε τους να έρθουν κοντά μόνο.
Πφφ... Καλά λοιπόν, δεν βλέπω λόγο να προσπαθώ να σου αλλάξω άποψη.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) Empty
PostSubject: Re: Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος)   Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) I_icon_minitimeWed Dec 23, 2015 12:34 am

Το πλοίο των μαρίν σταμάτησε δίπλα στο ήδη σταματημένο πλοίο των δυο αντρών. Βρίσκονταν στα ανοικτά του Zanakand Island, αρκετά μακριά από το νησί ώστε να μπορούν να μιλήσουν δίχως να μπορούν να τους δουν μάτια που δεν θα έπρεπε να τους δουν.
Μια ομάδα μαρίν πέρασε στο πλοίο των δυο αντρών. Ανάμεσα τους ένας άντρας με αρκετά παράσημα στους ώμους του.
Είμαι ο Lieutenant Jose των μαρίν και το δεξί χέρι του Commodore Daigin. Rin Faust και Walter C. Dornez, πριν μια εβδομάδα παραβήκατε σαφείς εντολές του Commodore Daigin και κρατήσατε ένα φρούτο του διαβόλου που θα έπρεπε ευθύς αμέσως να επιστραφεί σε εμάς. Ειδάλλως έχουμε σαφείς εντολές να συνοδεύσουμε εσένα Rin Faust στην βάση μας στο Tohan Island και από εκεί στην Impel Down της μεγάλης γραμμής. Είπε ο άντρας καθώς η ομάδα των μαρίν σταμάτησε παρατεταγμένη μπροστά από τους δυο άντρες.
Ο Faust συνέχισε να χαμογελάει δίχως να λέει κάτι. Τα χαρακτηριστικά του προσώπου του Lieutenant άρχισαν να διαστρεβλώνονται σιγά σιγά.
Δεν ακούς τι σου λένε ημίτρελε κυνηγέ κεφαλών. Απαιτώ να μου παραδώσεις το φρούτο που πήρες από το Micquet. Έχεις τρία λεπτά στην διάθεση σου. Μετά θα σε συλλάβουμε.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) Empty
PostSubject: Re: Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος)   Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) I_icon_minitimeWed Dec 23, 2015 12:44 am

Μάλιστα κύριε. Ότι πείτε και ότι διατάξετε είμαστε εδώ για να το κάνουμε. Ωστόσο προτού φέρω το κουτί με το φρούτο που ζητάτε, θα μου επιτρέψετε να σας κεράσω κάτι.. Έτσι δεν είναι;
Δεν είμαστε εδώ για επίσκεψη. Φέρε αυτό που μας χρωστάς για να τελειώνουμε, δεν έχω την όρεξη αλλά ούτε και τον χρόνο να κάθομαι να παίζω παιχνιδάκια με έναν κυνηγό επικυρηγμένων. Ιδιαίτερα με έναν τόσο τρελό όσο εσύ.
Εμμ.. Εγώ θα το έλεγα συνέχεια αυτό που επαναλαμβάνετε.. Ξέρετε τον πειράζει να τον μειώνουν. Δεν είναι καλή ιδέα να..
Σκασμός κυνηγέ. Τολμάς να απειλείς εμμέσως έναν Lieutenant των μαρίν; Νομίζω πως είστε και οι δυο σας τρελοί τελικά.
Αυτό ήταν. Ούρλιαξε με μίσος ο Faust και χείμηξε πάνω στον μαρίν που μιλούσε ακόμα. Ο δεύτερος δεν πρόλαβε να αντιδράσει και ο λευκομάλλης κυνηγός τον έπιασε από τον λαιμό και έπεσε μαζί του στο κατάστρωμα. Οι υπόλοιποι μαρίν θορυβήθηκαν και ευθύς αμέσως έκαναν να βοηθήσουν τον ανώτερο τους όμως ένα αόρατο τείχος υψώθηκε από τον Walter που μπήκε μπροστά.
Ο Faust δίχως να δίνει σημασία στο τι γινόταν γύρω του άρχισε να βαράει με τις γροθιές του το πρόσωπο του μαρίν που όντας ανήμπορος να αντιδράσει απλά υπέμενε τα χτυπήματα. Το αίμα του άρχισε να πετάγεται αριστερά και δεξιά, ο μαρίν ούρλιαζε από τον πόνο και προσπαθούσε να διώξει τον τρελό κυνηγό από πάνω του.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) Empty
PostSubject: Re: Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος)   Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) I_icon_minitimeWed Dec 23, 2015 12:52 am

Ωστόσο ο Faust είχε άλλα σχέδια. Όρμηξε με το στόμα του αυτή την φορά και δάγκωσε δυνατά τον μαρίν στο αυτί. Τράβηξε με δύναμη το κεφάλι του προς τα πίσω και αφαίρεσε το δεξί του αυτί από το κεφάλι του. Ο μαρίν ούρλιαξε για μια ακόμα φορά και κατάφερε να χτυπήσει τον νεαρό στο πρόσωπο, εκείνος έφτυσε το αυτί και γέλασε δυνατά...
Επιτέλους περνάμε καλά! Walter, καθάρισε τους άλλους.
Άστο πάνω μου αφεντικό. Είπε εκείνος καθώς το τείχος του χτυπούσε με δύναμη τους μαρίν. Άλλο ένα πίσω από αυτό και τους έριξε στα γόνατα. Ο Walter τύλιξε τα χέρια του στην δύναμη του και άρχισε τους γρονθοκοπάει.
Και άλλοι μαρίν άρχισαν να κατεβαίνουν από το πλοίο. Ήταν προφανές πως μια μεγάλη μάχη ήταν έτοιμη να ξεκινήσει. O Faust από την μια είχε βαλθεί να βαράει το νεκρό πλέον σώμα του μαρίν στο κεφάλι, παρά το γεγονός πως το κρανίο του είχε πολτοποιηθεί σχεδόν και τα μυαλά του έτρεχαν στο κατάστρωμα. Ο Walter από την άλλη σκότωσε και τον τελευταίο από τους αρχικούς πέντε μαρίν και "δένοντας" τα δάχτυλα του μεταξύ τους βάλθηκε να περιμένει το επόμενο κύμα από αντιπάλους να τους φτάσει.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) Empty
PostSubject: Re: Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος)   Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) I_icon_minitimeWed Dec 23, 2015 1:08 am

Οι μαρίν παρατάχθηκαν και έβγαλαν τα όπλα τους. Μια ομοβροντία από τουφεκιές σκέπασε την νύχτα και μετά ακολούθησε το γέλιο του Faust καθώς το τείχος του συντρόφου του τους κάλυπτε.
Ζεχαχαχα, εμπρός λοιπόν! Πάμε να παίξουμε και με αυτούς! Του φώναξε και οι δυο άντρες βάλθηκαν να τρέχουν προς την ομάδα των είκοσι μαρίν που είχαν μόλις ρίξει εναντίων τους.
Σπαθί με σπαθί και σώμα με σώμα συγκρούστηκαν και ο θάνατος δεν άργησε να έρθει.
Από την μία οι μαγνητικές δυνάμεις του Faust που άφησαν τους αντιπάλους τους να παλεύουν με τα ίδια τους τα όπλα, από την άλλη τα αόρατα φράγματα του Walter που τους χτυπούσαν το ένα πίσω από το άλλο. Οι μαρίν σύντομα μειώθηκαν σε αριθμό και αυτοί που έζησαν τράπηκαν σε φυγή όμως μερικές ιπτάμενες λεπίδες από τον Faust καρφώθηκαν στις πλάτες τους και τους έριξαν στην θάλασσα νεκρούς ή ημίνεκρους.
Οι δυο άντρες κοίταξαν γύρω τους. Κανένας μαρίν δεν είχε απομείνει.
Λοιπόν; Νομίζω πως πήγε αρκετά καλά η συνομιλία μας με τους άντρες του Daigin. Δεν συμφωνείς και εσύ φίλε μου;
Το ξέρεις πως θα μας κυνηγήσουν σε γη και ουρανό για αυτό που κάναμε έτσι; Δεν έχουμε και πολλές ελπίδες πλέον να κρυφτούμε...
Δεν έχει πλέον σημασία. Πήραμε αυτά που θέλαμε από τους μαρίν, πλέον το μόνο που μένει είναι να μαζέψουμε τους συμμάχους μας και να επιτεθούμε στον Daigin πριν κάνει εκείνος κίνηση εναντίων μας.
Ναι... Μόνο τα εύκολα μας μένουν... Έχεις δίκιο.. Είπε σαρκαστικά ο Walter αλλά ο Faust δεν φάνηκε να τον ακούει πλέον.. Είχε ενθουσιαστεί με όλον αυτόν το θάνατο. Κοιτούσε το διαλυμένο κρανίο του μαρίν και αποθέωνε τον εαυτό του.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) Empty
PostSubject: Re: Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος)   Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) I_icon_minitimeWed Dec 23, 2015 1:27 am

Νομίζω πως πρέπει σιγά σιγά να πάμε προς το νησί. Αρκετή ώρα χάσαμε εδώ. Με αυτούς τι θα κάνουμε;
Πέταξε τους στην θάλασσα.. Δεν με ενδιαφέρει και τόσο. Ας ταΐσουμε τα ψάρια με τα σώματα τους.. Για αυτό κάνουν μόνο άλλωστε. Μόνο κράτα τρεις μαρίν, θα μας χρειαστούν για τους επαναστάτες. Είναι καλό να πηγαίνεις δώρα όταν επισκέπτεσαι παλιούς φίλους.
Ο Walter κατάλαβε το σκεπτικό του αφεντικού του και χαμογέλασε επικίνδυνα. Πέταξε τα σώματα των μαρίν στο νερό εκτός από τρία που τα στοίβαξε το ένα πάνω στο άλλο σε μια μεριά του καταστρώματος.
Γύρισαν το πλοίο τους και συνέχισαν προς το Zanakand Island του οποίου τα φώτα άρχισαν και πάλι να έρχονται όλο και πιο κοντά.
Έφτασαν σε ένα μέρος που θα μπορούσαν να δέσουν το πλοίο τους και κατέβηκαν παίρνοντας μαζί τους και τα νεκρά σώματα των μαρίν.
Ακολούθησε με. Είπε ο Faust δίχως καν να κοιτάει τον σύντροφο του και οι δυο τους άρχισαν να προχωράνε προς το εσωτερικό του νησιού.
Παρά το βαρύ σκοτάδι ο Faust δεν άργησε να βρει τα σημάδια που άφηναν οι επαναστάτες για να βρίσκουν την βάση τους. Σε αυτά τα δάση είχε εκπαιδευτεί άλλωστε όταν βρισκόταν μαζί τους.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) Empty
PostSubject: Re: Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος)   Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) I_icon_minitimeWed Dec 23, 2015 1:40 am

Περπάτησαν αρκετά για να φτάσουν επιτέλους αρκετά κοντά στο κρυσφήγετο των επαναστατών. Για μια ακόμα φορά η φρουρά τους ήταν εξαιρετική και οι δυο άντρες σταμάτησαν μπροστά στα τουφέκια των φρουρών.
Σε ξέρω εσένα... Ήσουν δικός μας κάποτε αλλά μετά μας πρόδωσες και έγινες κυνηγός κεφαλών. Ήταν μεγάλο λάθος να έρθεις εδώ.
Τς τς τς. Έτσι υποδέχεστε έναν παλιό φίλο; Έναν πρώην σύντροφο του σκοπού σας; Πραγματικά πληγώνομαι με κάτι τέτοια... Εγώ σας έφερα και δωράκια.. Σας είχαν περικυκλώσει και θα έκαναν έφοδο στο νησί... Είναι και άλλοι ακόμα στην θάλασσα.. Τους άφησα να κάνουν μπάνιο με τα ψάρια.. Είπε περιπαιχτικά ο Faust καθώς εκείνος και ο Walter άφηναν τα σώματα των μαρίν να πέσουν στο έδαφος μπροστά στους φρουρούς.
Εκείνοι έμειναν λίγο να κοιτάνε τους τρεις νεκρούς μαρίν αλλά σύντομα σήκωσαν και πάλι τα όπλα τους.
Και πάλι ήταν λάθος να έρθεις εδώ... Σκότωσες πόσους από τους συντρόφους μας. Θα γίνει ο τάφος σου εδώ πέρα.
Μισό λεπτό... Ας μην τρέχουμε σε συμπεράσματα... Rin Faust... Πόσο καιρό έχω να σε δω; Αν και είσαι ελαφρώς αλλαγμένος από την προηγούμενη φορά που σε είδα.
Commander Joe. Αυτός κύριε είναι ο...
Ξέρω ποιος είναι.. Κατεβάστε τα όπλα σας.
Υποθέτω πως γνώριζες τον Rin...
Χμ... Ώστε τελικά αποτρελάθηκες.. Δεν το είχα στον Daigin να τα καταφέρει.. Μπράβο του. Τι σε φέρνει στο Zanakand? Πειρατή Rin Faust.
Σκέτο Faust. Ήρθα να καθαρίσω τους μαρίν. Θα κάνω κίνηση εναντίων του Daigin και θέλω την βοήθεια σας. Σκέφτηκα πως αν καθάριζα αυτή την ομάδα θα σε έπειθα να με βοηθήσεις.
Δεν σκοπεύω να βοηθήσω τον άνθρωπο που σκότωσε τόσους συντρόφους μου... Ωστόσο.. Είναι μια ευκαιρία να ξεφορτωθούμε τον Daigin από την North Blue. Θα σου απαντήσω το πρωί, εν το μεταξύ θα μείνετε εδώ. Ούτε βήμα παραμέσα στην βάση.
Ο Faust έκανε ένα νεύμα και έκατσε στην βάση ενός δέντρου. Το ίδιο έκανε και ο Walter.
Back to top Go down
Sponsored content





Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) Empty
PostSubject: Re: Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος)   Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος) I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Back to base, as a Revo-Hunter (Τέλος)
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» The Revolutionary and the Hunter [Τέλος][Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» Bandits? I am the Hunter... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Βιβλίο]The hunter and the hunted.... [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Official Bounty Hunter [Τέλος-Αποστολή] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Marine and Revo - A strange meeting (Τέλος) Part I

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Zanakand Island-
Jump to: