Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [τελος -αποστολή-βιβλίου ] ένα βιβλίο που το θέλουν πολύ

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     Empty
PostSubject: [τελος -αποστολή-βιβλίου ] ένα βιβλίο που το θέλουν πολύ    [τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     I_icon_minitimeSat Nov 16, 2013 10:40 pm



Είχαν  πέραση  αρκετές  μέρες  από    τότε  που  είχαμε  φυγή   από  το  νησί      το  μονό  που  είχαμε   ήταν    η   σχεδίες  μας     .  το  φαγητό  που  είχαμε  πάρει  μαζί μας    είχε  τελειώσει .     δεν    ξέραμε  που   να  πάμε     δεν   είχαμε   ούτε  χαρτί  ούτε   πυξίδα .   ήμασταν  χαμένη   στο  πέλαγος    η  ώρες   περνούσαν   μια  απόλυτη   ηρεμία.   ο  μόνος    θόρυβος  ο  ήχος  τις   θάλασσας   .   είχαμε   ξαπλώσει   και  η  δυο  ο  καθένας  στη  σχεδία   του.     ξαφνικά  ο  vegeta   σήκωσε  το   χέρι  του   και  έδηξε   στον  ουρανό   κάτι
Vegeta-  ρεν      κιτα       ένα  πουλί . φαίνετε  να  έρχεται  εδώ   το  πουλί      έφτασε  στης   βάρκες μας   την  πέρασε  από  επάνω  και  μας  πέταξε  ένα  δέμα.     το  δέμα  προσγειώθηκε    στην   σχεδία  του  vegeta  


Last edited by alex 1010 on Sun Jan 03, 2016 2:37 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     Empty
PostSubject: Re: [τελος -αποστολή-βιβλίου ] ένα βιβλίο που το θέλουν πολύ    [τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     I_icon_minitimeThu Oct 01, 2015 6:15 pm

o vegeta μου πεταξε το πακετο στην σχεδια μου και επεσε για ύπνο δεν τον ενδιέφερε τόσο πολύ βασικά δεν τον ενδιέφερε καθολου . σηκώθηκα και ανοιξα το κουτι μεσα στο κουτι υπαρχει μια πυξίδα ενας χαριτις ενα γραμα και φαι και νερο . ειμασταν πολι τιχερι πεταξα πεταξα το μισο φαγιτο στη σχεδια του vegeta . o vegeta αρχιζε να μυριζει το φαγητό που ηταν στην βαρκα του σηκώθηκε αμεσος το αρπαξε και το κατασπαραξε . σε δυο μπουκις και επεσε παλι για υπνο . εγω ανοιξα το γραμα και αρχιζα να διαβαζω την αποστολή δεν ηταν τιποτα το σπουδεο αλλα επρεπε να παω ετσι ξύπνησα τον vegeta και του ειπα να τραβιξουμε κουπια μεχρι το νησί με οδηγώ μας την πυξίδα


Last edited by alex 1010 on Wed Oct 07, 2015 9:51 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     Empty
PostSubject: Re: [τελος -αποστολή-βιβλίου ] ένα βιβλίο που το θέλουν πολύ    [τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     I_icon_minitimeThu Oct 01, 2015 6:37 pm

καναμε κουπι γγια πολύ ώρα  και ακομα δεν ειχαμε δει ακτι   δύστυχος  .  ειχαμε   αρχισει να κουραζομαστε  παρα πολύ  η  θαλασσα  φενοταν ατελειωτη  . εκανα με το κεφαλι μου μια περιστροφική κίνηση  . στα  δεξια μας   ιδα  ενα καράβι του ναυτικου   σωθήκαμε, σκεφτηκα     αρχισα  να κουναο  το οπλο μου  σε κυκλικές   κίνησης μπας  και μας  δουν . για καλι μας τυχι  το πλοιο  μας  ειδε  και στραφικε προστα εμας  μας  εριξε  μια ανεμοσκαλα   ανεβικα προτος  και ο vegeta με ακολουθικε απο πίσω   με το που φτασαμε στο  καταστρομα η μαρινς μας  στοχεβαν .   λογικο  ο  ενας απο τους σκοπεφτες    μας ειπε  πει  ειμαστε  εγω του εδιξα  το σιμα τον μαριν και  εδοσε  σιμα για να κατεβασουν τα οπλα    χαλαροσαμε   λιγο και το πλοιο ξανα βρικε γριγορα τους  ριθμους του  εμεις  κατευθινικίαμε   στον  καπετανιο του πλιου  για να  του πουμε που παμε και αν  βολεβι  και αυτον να μας αφισι καπου κοντα ο καπετανιος   ο καπετανιος γελεγε  και ειπε πος  και  εκκεινι κατεφτινοντε  στο ιδιο νησί   .  ποπο ενιοσα   τοσο ανακουφισι   ορεα  τορα  θα  φταναμε  σε καμια ώρα


Last edited by alex 1010 on Wed Oct 07, 2015 9:57 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     Empty
PostSubject: Re: [τελος -αποστολή-βιβλίου ] ένα βιβλίο που το θέλουν πολύ    [τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     I_icon_minitimeThu Oct 01, 2015 7:09 pm

χαλαροσαμε και αρχιζαμε να συζητάμε για την αποστολή . θα επρεπε η γιορτή να κύλιση ομαλα πασι θυσία εκκει θα βρισκοντουσαν πολι αρχοντες οχι μονο απο το νησι αλλα και απο διαφορα μερι γενικα αυτι η γιορτι ηταν ενα πολι ομορφο θεαμα . ειχα ακουσει απο διαφορους οτι γενικα η αρχετοχτονικι ηταν υπεροχη , η σιρινα του πλιου διακοψε την σκεπσι μου . δεχομασταν επίθεση απο πειρατές εγω και ο vegeta χωριστήκαμε και δοσαμε ραντεβου σε αυτο το σιμιο μολις σταματησουν η αναταραχες . και ξεχιθικαμε στην μαχι . πιροβολισμι και κανονιες και βογγιτα ηταν η μουσικιου που ειχαμε για την μαχι μας ξαφνικα βλεπω δυο πιρατες να μου κλινουν τον δρομο εκανα ενα βιμα πισο και πιρα αμιντικι θεσι η πειρατες γελαγαν μαλον εκαναν το λαθος να με ειποτιμισουν επιδι ειμουν μικρος μεγα λαθος τους σικοσα το οπλο μου και αρχιζα να ριχνο οριζοντιεςριπες προς το μερος τους η πειρατες δεν αντεδρασαν ηταν αχριστι καθισαν και της εφαγαν ολε οταν τελιοσα την επιθεσι μου ειχαν πεσι στο πατομα λιποθιμι και βαρια τραβματισμενι πριν προλαβο να να φιγο μια εκριξι με τηνα ξε 3 μετρα προστα μου η έκρηξη με τραβαμτισε λιγο ειχαν προσγειωθει πανο μου μερικα ξιλα σηκώθηκα αμεσος να δω τη εγινε .


Last edited by alex 1010 on Wed Oct 07, 2015 10:03 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     Empty
PostSubject: Re: [τελος -αποστολή-βιβλίου ] ένα βιβλίο που το θέλουν πολύ    [τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 8:26 pm

πανω  στον χαμο  της  μαχης   φενετε πως  μια σιδερενια μπαλα  απο το κανονι  χτιπισε  σχεδον  διπλα μου  ειμουν  ειδιετερα τυχερος  που σοθικα    χτιπισα  τα μαγουλα μου διο  φορεσ  για  να σινελθο και  στροθικα παλι στην μαχι    το  δορι μου ειχε παρι φοτια  . η  μαχες  ηταν σκλιρες   αλλα  καταφερνα  να  ειμαι νηκιτης  και χορις  τραβματησ μους  η πειρατες    νηκιθικαν και  η μαχη τελιοσε   ευτιχος  χορις  τραβματισμουσ και απολιες   κατευτινθικα προς  το σιμιο σιναντισισ  μεε τον vegeta  εκινος ειχε  φτασι προτοσ και με περιμενε εκκει
- αργισες  πολι  τη εγινε  νομιζαπ  πως πεθανες
- παντα με τον καλο λογο στον στομα εισε ειπα ιρονικα    και καθισα   να  ξεκουραστο  σε λιγο το πλιο θα  ξεκιναγε για  το νιση   το μονο που  ηθελα  ηταν ξεκουρασι και  χαλαροσι  οπος  και  να  το κανεις  η εκριξι  που εγινε  πριν με   τραβματισε λιγο   μια κοπελα σταθικε προστα μου
εεε  εισε καλα εσυ  ειδα    που   παραλιγο να σε πετιχι  η κανονια   ,  και ηρθα να  δω αν εισε καλα  ειμαι  η  γιατρος  του πλοιου


Last edited by alex 1010 on Sat Jan 02, 2016 7:22 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     Empty
PostSubject: Re: [τελος -αποστολή-βιβλίου ] ένα βιβλίο που το θέλουν πολύ    [τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 9:11 pm

σήκωσα το κεφαλι μου να δο πια ειναι αυτι η γλυκιά φωνή που μου μιλαι  και μου προσφερει της υπηρεσίες στης  σήκωσα  το κεφαλι μου   και βλέπω  μια ψιλι ασπρομαλα με μπλε  ματια  και πλουσια  ελεη  φοραγε  μια άσπρη μακρια ποδια και πιπιλαγε  ενα  ζαχαροκαλαμο φενοτανε  αρκετα νεα γιρο στα 20   αχχχχχ παντατα  ειμουν πολυ προπαλος με της  γινεκες   ο vegeta   φενοτανε  πηλλα  αδιαφορος  και  κιταζε την θαλασα Εγω ειχα κοκινισι ολοκριρος  η κοπελα τοτε  σκπιπσε   και ακουμπισε  το μετοπο μου   η καρδια μου κτιπισε εντονα  
 εισε κατακοκινος  μαλον εχεις  πιρετο . αν  δεν  νιθις  καλα  ελα στο  ιατριο  μου   για να σε εξετασω  πιο καλα  .  αχχχ  σαν  ονειρο  ακουστικε αυτο απο τα χιλι στης   εγω και εκινι  σε  ενα δοματιο τελειος


Last edited by alex 1010 on Sun Jan 03, 2016 10:54 am; edited 8 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     Empty
PostSubject: Re: [τελος -αποστολή-βιβλίου ] ένα βιβλίο που το θέλουν πολύ    [τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 10:01 pm

-  εε δεν εχεις πυρετό    ειπε και   σηκώθηκε πανω   εκεινη την στιγμή  βρικα λιγο θαρος  και   απαντησα
- εεεε  ειμαι καλα  δεν εχω τραβματηστη  καθολου   μιν ανησυχείς  η κοπελα χαμορεγαλσε
-ωραιαααα  ευχομε να τα  ξανα πουμε   στο μελον . η κοπελα χαμογελασε   γιρισε την πλατι τις  εβαλε  τα χεριατις στην ρομπατης και εφιγε  .  
-αχχχχχχχ  αναστεναξα ματι  εκανα    ουτε πος την λενε δεν εμαθα   τελος παντον  επρεπε να  επικεντροθουμε  στο πως  η αγονες  θα μενανε  ασφαλις  .   το  νησι  ειχε αρχισι να φενετε   στον οριζοντα σε λιγοτερο απο  30λεπτα   θα  εχουμε  πιασει λιμάνι  .


Last edited by alex 1010 on Sat Jan 02, 2016 7:21 pm; edited 4 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     Empty
PostSubject: Re: [τελος -αποστολή-βιβλίου ] ένα βιβλίο που το θέλουν πολύ    [τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 11:10 pm

μετα απο  30 λεπτα   φτασαμε  στο λιμανι  του  νησιου .   εγω  και  ο vegeta   θα πηγαιναμε σε  κακοφιμα  μπαρ  για να μαθουμε αν  υπαρχή  καπια  κοκοβουλι ενεργια   κατα  την  γιορτη. ομος    περασαμε μεσα  προτα στην πολι  για μια  βολτα    για να  διαπιστώσουμε αν  ηταν τοσο όμορφη οσο λεγανε .  πραγματι κα η πολι  ηταν ακριβος ετσι οπος μου την ειχαν περιγράψει.    στα  δρομακια της  υπηρχαν  πολι ωρεα δεντρα που διακοσμουσαν  την πολι.  μετα απο  μια γρήγορη ματια  πήγαμε προς τα κακοφιμα  μπαρ   του νησιου  . τα  πιραμε ολα  πορτα  πορτα      αλλα  δεν  βρικαμε κατι  σοβαρο, για να κινδυνευει το  φεστιβαλ  
-ποσα μαγαζια εχουμε ακομα renρωτησε  ο  vegeta    που ειχε  αρχισει να κουραζετε   και να πειναει  πολι
- αλλα  δυο,  και τελιοσαμε   θα παμε  για να   φαμε  και να βοιθισουμε στην γιορτι   ελα   ασμπουμε στο προτελευτεο ειμαστε ακριβος εξω απο την πορτα  ο vegeta  μπικε μεσα  και καθισε σε ενα  τραπεζι  καθισα  και εγω   διπλα του    μια  νεαρι σερβιτορα ειρθε  για να μας παρι παραγγελια


Last edited by alex 1010 on Sat Jan 02, 2016 7:28 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     Empty
PostSubject: Re: [τελος -αποστολή-βιβλίου ] ένα βιβλίο που το θέλουν πολύ    [τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 11:21 pm

- τι  θα παρετε  κυριει?  ειπε η κοπελα με ενα αγαθο  χαμογελό  αραγε σε αυτο το μπαρ  να ειχε κατι να φαμε  επρεπε να ρωτήσω   o vegeta  ειχε αρχισει να γινετε νευρικός   και να τσαντιζετε με το παραμικρο  θα εκανε καμι ζιμα  και θα  τρεχαμε
- εχετε  κατι  φαγοσιμο   να φαμε  δεσπινις  
-ναιι  εχουμε  το μαγαζι μας  σερβιρι και  φαγιτο   εκτος απο ποτο  πιτε μου τη θα  θελατε   να φατε εχουμε μια μεγαλι πικιλια σε κρεατα  και σε   σουπες    τι  θα προτιμουσατε
- σε εμνα  θα  φερεις  κρεας  το αφινω πανο σου το τι θα ειναι  αρκι να ειναι νοστιμο . ειπε  με ενα τοσο ψιχρο ηφος  ο vegeta   που  η κοπελα ηδροσε για λιγο  
- εε εγω θελω μια σουπα   με λαχανικα δεσπινις  ειπα  και χαμογελασα  λιγο (ψευτικα ) για να σπασω λιγο την τρομαρατης  αλλα δεν τα καταφερα  η κοπελα με  τρεναμενι φωνή  ειπε
-  θα πειτε κατι  
- θα μας   φερετε και  δυο μπιρες  η κοπελα    εφιγε


Last edited by alex 1010 on Sat Jan 02, 2016 7:32 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     Empty
PostSubject: Re: [τελος -αποστολή-βιβλίου ] ένα βιβλίο που το θέλουν πολύ    [τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     I_icon_minitimeFri Oct 02, 2015 11:42 pm

η  σερβιτορα  δεν  αργισε  καθολου  να μας  φερι  τα  φαγοσιμα  και  της μπιρες   αρχισαμε να τρομε.  στον  vegeta ειχε φερι ενα τεραστιο μπουτι απο  βοδι  με σαλτσα  φενοταν  πεντανοστιμο  ο vegeta επεσε με τα μουτρα στο φαγιτο    και αρχισε να τροι    σαν  λισασμενος . η  δικι μου  η σουπα  ηταν απλι αλλα νοστιμι και ζεστι πιρα  το  κουταλι  και αρχιζα  να τροο  σιγα σιγα    τα πραγματα  ηταν  ήρεμα  .  σε καπια στηγμι  ακουο εναν δυνατό ηχο απο την  εισοδο.  μπενουμε μεσα   5  αντερες   (σε σχιματισμο )
ο αντρας  που  ηταν  στο κεντρο  κραταγε ενα μεγαλο σπαθι    μετο χεριτου το ειχε στήριξη στον αφιενα  
-  ειμαστε  η  μαυροι  δρακοι   η γνοστη κλευτες   και δολοφονι  και σημερα  εσεις  που ειστε εδω μεσα   ειστε  τα θύματα μας για σήμερα  η  αντρες  που τον  περικικλοναν  χαζογελαγανε ,  δεν  ήξεραν πιος  θα γελαγε στο τελος  ομος.      η  πεντε αντρες  κατευτινθικαν στο  μπαρ  η  δυο  βγαλαν  οπλα και απιλισαν   να τουσ  δοσουνε  ολα τα  λευτα τους   σικοθικα απο την θεσι μου   -
- vegeta πιγενε     στην πορτα και μιν αφισισ να  ξεφιγι κανεανς  τους    ο vegeta σικοθικε  και σταθικε μπροστα στην πορτα  ο πειρατης  πυροβόλησε στον αερα  
-  δεν σας  εδοσα  αδια να  φιγετε  κιριο    πουπατε  τορα αρχιζι η διασκεδασι  
-χαχαχα  ναι εχεις  δικιο   δεν  φεβγαμε απλλα  ο  φιλος μου   θα μινι στην πορτα   για να μιν φιγι κανεισας


Last edited by alex 1010 on Sat Jan 02, 2016 7:39 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sponsored content





[τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     Empty
PostSubject: Re: [τελος -αποστολή-βιβλίου ] ένα βιβλίο που το θέλουν πολύ    [τελος -αποστολή-βιβλίου ]      ένα   βιβλίο    που  το   θέλουν  πολύ     I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[τελος -αποστολή-βιβλίου ] ένα βιβλίο που το θέλουν πολύ
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή]Ο θάνατος σου πάει πολύ! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή-Βιβλίο] Μια ζωή κινδυνεύει!!
» [Τέλος- Ιστορία Βιβλίου] ''CO'' [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» (Τελος) Ενας πολύ δυνατός Μαρίν!!!
» (Αρχή-αποστολή-βιβλίο) Η μοδα και το στιλ σε κίνδυνο!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Mejis Island-
Jump to: