Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeThu Sep 12, 2013 12:30 pm

Μερικές φλόγες ξεπετάχτηκαν από την μύτη του δοριού και τύλιξαν το χέρι μου, δημιούργησα μια έκρηξη στην επιφάνεια της παλάμης μου και μονομιάς οι φλόγες εξαφανίστηκαν.
Δεν θα είναι τόσο εύκολο να με κάψεις με το όπλο σου μικρέ. Μπορεί να είσαι χρήστης Haki αλλά σίγουρα είσαι και απρόσεχτος. Ενθουσιάστηκες επειδή μπόρεσες να αποφύγεις και να αποκρούσεις τις επιθέσεις μου και κατέβασες την άμυνα σου. Ακόμα και αν μπορείς να διαβάσεις την επόμενη επίθεση μου, είμαι σίγουρος πως δεν μπορείς να την αποφύγεις όσο κρατάω το δόρυ σου εκτός αν το αφήσεις βέβαια. Απάντησα και μονομιάς έκανα μια έκρηξη σε όλο μου το σώμα, το πουλί που τον μετέφερε πέταξε για να απομακρυνθεί και να προστατέψει το αφεντικό του αλλά ήταν αργά. Ένα από τα πετραδάκια που είχα μαζί μου το χτύπησε και δημιούργησε μια τρύπα εκεί που βρισκόταν η καρδιά του. Έπεσε στο έδαφος μαζί με τον αναβάτη του.
Αποφάσισες να αφήσεις το δόρυ σου, σοφή απόφαση. Είμαι σίγουρος πως ένιωσες τον Θάνατο να σε πλησιάζει αν είχες μείνει για λίγα δευτερόλεπτα παραπάνω κοντά μου.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeThu Sep 12, 2013 12:41 pm

Σκότωσες τον φίλο μου, αυτό θα το πληρώσεις με την ζωή σου.
Αυτό το ζώο ήταν φίλος σου? Τς, το λυπάμαι κατά κάποιον τρόπο. Ίσως και να είναι καλύτερα που πέθανε...
Εξοργίστηκε και μου επιτέθηκε δίχως να σκεφτεί τις συνέπειες.
Μια γροθιά στο μέτωπο, όχι αυτό είναι αντιπερισπασμός. Στοχεύεις για τα πλευρά μου με το μαχαιράκι που έχεις κρυμμένο στο άλλο χέρι σου. Είπα καθώς το αριστερό μου πόδι τον κλότσησε και πέταξε το μαχαίρι στο έδαφος. Με το δεξί μου έκανα μια έκρηξη στο έδαφος και πετάχτηκα προς το μέρος του, δεν πρόλαβε να απομακρυνθεί και τον έπιασα.
Ας δούμε τώρα πως δουλεύει αυτό το πράγμα. Μονολόγησα καθώς ακουμπούσα το περίεργο κοχύλι του Viper στο στήθος του. Το πίεσα με το ένα μου χέρι και είπα: "Reject". Η λάμψη των ματιών του χάθηκε καθώς το χτύπημα τον πέταξε αρκετά μέτρα πίσω. Ωστόσο και το δικό μου σώμα δεν ήταν σε καλύτερη κατάσταση, το χέρι μου πονούσε σχεδόν σε κάθε μεριά και ένιωθα το κορμί μου έτοιμο να διαλυθεί.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeThu Sep 12, 2013 12:48 pm

Τς, υποθέτω πως θα έπρεπε να προσέχω λίγο πιο πολύ με αυτό το αντικείμενο. Δεν περίμενα να κάνει τόση ζημιά πάνω μου. Ζει ακόμα εκείνος? Είπα στον Braham καθώς με σήκωνε από το έδαφος.
Γέλασε και μου απάντησε πως ο αντίπαλος μου ήταν αναίσθητος αλλά ζωντανός, ύστερα μου εξήγησε την λειτουργία του περίεργου αυτού κοχυλιού.
"Στην ουσία σου επιτρέπει να απορροφάς κάποια επίθεση και μετά να την επιστρέφεις στον κάθε αντίπαλο σου. Είναι αρκετά χρήσιμο αλλά και επικίνδυνο αντικείμενο. Το όνομα του είναι Impact Dial και επιστρέφει στον χρήστη ένα μέρος της ζημιάς όταν το χρησιμοποιεί, ωστόσο αυτό που έχεις στα χέρια σου είναι ένα πολύ μοναδικό Impact Dial με το όνομα Reject Dial. Είναι σχεδόν δέκα φορές πιο δυνατό από τα πρώτα, οπότε είναι και πιο επικίνδυνο για τον χρήστη του. Καλύτερα να προσέχεις με αυτό το αντικείμενο γιατί μπορεί να χάσεις το χέρι σου, στην καλύτερη περίπτωση δηλαδή."
Τα λόγια του με έβαλαν σε σκέψεις, ένα αντικείμενο που μου επέτρεπε να επιστρέφω τις επιθέσεις των αντιπάλων μου. Σίγουρα θα μου φαινόταν χρήσιμο στην κάτω θάλασσα. Το έβαλα στην τσέπη μου και είπα στον Braham να πάρει μαζί μας τον αντίπαλο μας. Όταν θα συνερχόταν θα μάθαινα επιτέλους που είναι οι φίλοι μου.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeThu Sep 12, 2013 11:54 pm

Σχεδόν μια ώρα είχε περάσει από την ώρα που είχα λήξει την μάχη μου με τον ιπτάμενο τύπο, επιτέλους άνοιξε τα μάτια του και κοίταξε γύρω του.
Τς, επιτέλους. Λέγε που είναι οι σύντροφοι μου και καλύτερα να εύχεσαι να είναι ακόμα καλά.
Έχασα από εσένα? Πως θα αντικρίσω τον θεό Enel τώρα? Θα με σκοτώσει αν το μάθει, όχι θα με σκοτώσει γιατί το έχει ήδη μάθει...
Αν δεν είναι καλά οι φίλοι μου όταν τους βρούμε δεν θα προλάβει να σε σκοτώσει, θα το έχω κάνει εγώ πρώτα. Τώρα λέγε που τους κρατάτε..
Πολύ καλά λοιπόν. Σου υποσχέθηκα πως θα σου αποκαλύψω το μέρος αν χάσω και θα κρατήσω τον λόγο μου. Ακολούθησε αυτόν τον δρόμο και στο τέλος του θα βρεις ένα μεγάλο δέντρο, στις ρίζες του είναι οι φίλοι σου. Είπε ο τύπος και με ένα πάτημα ενός κουμπιού ξεπετάχτηκε ένας λευκός δρόμος μπροστά μας.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeFri Sep 13, 2013 12:01 am

Δίχως να πω κάτι γύρισα την πλάτη μου να φύγω αλλά ο Braham με σταμάτησε.
Θα έρθω μαζί σου, ο Viper μου είπε να σε ακολουθήσω όπου και αν πας. Δεν σκοπεύω να παρακούσω αυτή την εντολή.
Braham. Αυτό θα το κάνω μόνος μου, οι φίλοι μου είναι δική μου ευθύνη. Είμαι ο αρχηγός τους και πρέπει να τους προστατεύω όταν αυτοί δεν μπορούν. Συνέχισε αυτόν τον δρόμο και πέρνα στην επόμενη δοκιμασία, θα φροντίσω να σε προλάβω εκεί.
Με κοίταξε για λίγο και μετά μου άνοιξε δρόμο να περάσω.
Χμ, δεν θα μπορούσα να πάω κόντρα σε αυτό. Πολύ καλά, πήγαινε και σώσε το πλήρωμα σου. Μετά έλα να με βρεις στην επόμενη δοκιμασία. Και μην τολμήσεις να πεθάνεις πριν φτάσουμε στον Enel.
Ζεχαχαχαχαχα, μην ανησυχείς. Δεν σκοπεύω να χάσω αυτή την ευκαιρία να πάρω εκδίκηση! Να προσέχεις φίλε μου. Ήταν η τελευταία κουβέντα μου πριν εξαφανιστώ ανάμεσα στα κλαδιά και τα πυκνά φυλλώματα των δέντρων.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeFri Sep 13, 2013 12:18 am

Είχα προχωρήσει αρκετά μέτρα όταν έπεσε ένας κεραυνός προς το μέρος που ήταν ο Braham και ο αιχμάλωτος μας. Γύρισα και κοίταξα προς τα εκεί, δεν μπορεί να είχε γίνει από τον καιρό. Ο ουρανός ήταν πεντακάθαρος από σύννεφα, συγκεντρώθηκα και έψαξα για την ζωτική του δύναμη αλλά δεν μπορούσα να νιώσω τίποτα. Αντιθέτως ένιωθα την δύναμη του Enel σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό, αυτό μπορεί να σήμαινε ένα μόνο πράγμα. Ο κεραυνός που έπεσε ήταν δικό του φταίξιμο, μόνο δυο φρούτα σε αυτόν τον κόσμο μπορούσαν να φέρουν κεραυνούς και το ένα από τα δυο το είχε ο Scar.
Τς, Goro Goro No Mi λοιπόν? Ποιος θα περίμενε να πέσω πάνω στον χρήστη ενός από τα πιο καταστροφικά φρούτα εδώ πάνω. Ο Braham δεν έχει καμία ελπίδα αν τον χτύπησε αυτό... Ζεχαχαχαχαχα και σαν να μην έφταναν όλα αυτά είναι και χρήστης Haki! Επιτέλους λίγη διασκέδαση, καιρός ήταν να δοκιμάσω σοβαρά πλέον το φρούτο μου. Ένας αντίπαλος σαν και αυτόν θα είναι ότι πρέπει.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeFri Sep 13, 2013 12:26 am

Γύρισα και πάλι την πλάτη μου και άρχισα να τρέχω προς το μέρος που μου είχε υποδείξει ο αντίπαλος μου. Αν οι υποψίες μου ήταν σωστές τότε έπρεπε να τους πάρω πίσω όσο το δυνατόν πιο σύντομα, θα τους χρειαζόμουν για να κρατήσουν τον χώρο καθαρό ώστε να μπορώ να πολεμήσω στο μέγιστο με τον Enel. Τα δέντρα τελείωσαν και επιτέλους μπροστά μου είδα ένα ξέφωτο, στην μέση του βρισκόταν πράγματι το τεράστιο δέντρο που μου είχε αναφέρει.
Λίγο ακόμα και έφτασα, μόνο μερικά μέτρα ακόμα και θα σας ελευθερώσω. Μονολόγησα χαμογελώντας. Αρκετοί στρατιώτες μπήκαν μπροστά μου για να με σταματήσουν, κάλυψα τα χέρια μου με Haki και χτύπησα δυνατά το έδαφος. Μια τεράστια έκρηξη το διέλυσε και άρχισε να διαλύει και ότι άλλο βρισκόταν στην γύρω περιοχή. Ένας ένας οι φρουροί χάνονταν μέσα στα συντριμιά και οι φωνές τους έσβηναν σιγά σιγά.
Η μάχη είχε τελειώσει πριν καν ξεκινήσει. Δεν ήταν καν σε θέση να με σταματήσουν. Τς, πραγματικά μισώ τους αδύναμους αντιπάλους. Ελπίζω να μην βαρεθήκατε εκεί μέσα... Θα σας ελευθερώσω. Είπα καθώς κοιτούσα τους φίλους μου μετά από αρκετό καιρό, τρία γνώριμα χαμόγελα γύρισαν προς το μέρος μου στο άκουσμα της φωνής μου.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeFri Sep 13, 2013 1:42 pm

Τς, για μια στιγμή νόμιζα πως βαρέθηκες να έρθεις.... Άργησες, το ξέρεις? Δεν είχαμε τι να κάνουμε εδώ πέρα δεμένοι... Έκανε δήθεν ειρωνικά ο Scar αλλά το συμπλήρωσε με ένα ακόμα χαμόγελο που έδειχνε την ευχαρίστηση του που με έβλεπε και πάλι.
Χεχεχε, ήμουν σίγουρη πως θα επιστρέψεις για εμάς όμως. Κάτι μέσα μου μου έλεγε απλά να περιμένω και θα ερχόσουν. Άλλωστε δεν υπάρχει κάποιος που να μπορεί να σε σταματήσει όταν θέλεις να βρεις κάτι. Είπε η Rangiku καθώς με αγκάλιαζε σφιχτά...
Άλλωστε αν αργούσες και άλλο θα γινόμουν άμμος για να ελευθερωθώ. Αλλά είχαμε πίστη σε εσένα καπετάνιε... Συμπλήρωσε ο Ikkaku και μου έριξε ένα ελαφρύ χτύπημα στην πλάτη.
Έμεινα για λίγο να τους κοιτάω, δεν μπορούσα να πιστέψω πως επιτέλους τους βρήκα και ήταν όλοι τους καλά. Για μια ακόμη φορά ήμασταν και πάλι όλοι μαζί.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeFri Sep 13, 2013 2:47 pm

Έχουμε αρκετά πράγματα να κάνουμε, ο αρχηγός αυτών των στρατιωτών είναι πολύ δυνατός. Θα χρειαστώ το πλήρωμα μου να κρατάει τον δρόμο καθαρό για να μπορέσω να τον φτάσω, λοιπόν τι λέτε? Ήρθε η ώρα να μπούμε και εμείς επιθετικά στο παιχνίδι..!
Fufufufu, χαίρομαι που θέλετε να παίξετε ακόμα. Φοβόμουν πως θα σταματούσες τώρα που βρήκες τους φίλους σου αλλά φαίνεται πως θέλεις ακόμα να συνεχίσεις. Συγχαρητήρια πολεμιστές τις μπλε θάλασσας, φτάσατε στο προτελευταίο επίπεδο του παιχνιδιού. Εδώ θα αντιμετωπίσετε εμένα...
Ποιος είναι πάλι αυτός? Και πως μπορεί να πατάει στον αέρα?
Είναι ένας από τους ιερείς του Enel. Προσοχή, διαθέτει το Kenbushoku Haki κατά πάσα περίπτωση. Τουλάχιστον ο προηγούμενος που αντιμετώπισα το είχε...
Χεχεχεχε, καιρός να ξεμουδιάσω λίγο λοιπόν. Θα τον πάρω εγώ αυτόν, συνεχίστε προς τον Enel και θα σας φτάσω μόλις τελειώσω από εδώ πέρα. Με διέκοψε με μια σιγουριά ο Scar, ήξερα πως μπορεί να τα καταφέρει και έτσι τον αφήσαμε και προχωρήσαμε στο επόμενο επίπεδο του νησιού.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitimeMon Sep 16, 2013 12:00 pm

Στην μεριά του Scar:

Η μάχη είχε ανάψει για τα καλά ανάμεσα στον φίλο μου και τον αντίπαλο του συγκεκριμένου επιπέδου με τον δεύτερο να ψάχνει έναν τρόπο για να προσπεράσει τον Scar και να μας επιτεθεί.
Νομίζω πως σου είπα ήδη πως δεν θα σε αφήσω να περάσεις. Μόνο αν με σκοτώσεις θα μπορέσεις να πλησιάσεις τους φίλους μου. Ο καπετάνιος μου ζήτησε να ανοίξουμε τον δρόμο για να φτάσει πιο εύκολα και γρήγορα στον "θεό" σας, αυτό σκοπεύω να κάνω. Θα σε νικήσω και θα συνεχίσω να μάχομαι για εκείνον, άλλωστε υπάρχει ένας μόνο άνθρωπος που θα πιάσει τον τίτλο του θεού και αυτός είναι ο Kenshin.
Βλάσφημε! Θα το μετανιώσεις αυτό που ξεστόμισες. Ούρλιαξε γεμάτος οργή ο ιερέας του Enel.
Θα ήθελα να σε δω να δοκιμάζεις...! Απάντησε ειρωνικά ο Scar καθώς ένα κύμα ομίχλης τους τύλιγε σιγά σιγά...


Last edited by Roni on Mon Sep 16, 2013 12:57 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sponsored content





Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 5 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Angels Part III [Τέλος-Τεχνική] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 5 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Knock-up Stream] Angels [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή-Τεχνική] Wired Life .I [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Same blood, different path ? (part 2 ) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Same blood, different path ? (part 1) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: White Sea :: Skypiea :: Upper Yard-
Jump to: