Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 14 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 14 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [ΤΕΛΟΣ τιμωρία] ένας διεστραμμένος καπετάνιος

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    Empty
PostSubject: [ΤΕΛΟΣ τιμωρία] ένας διεστραμμένος καπετάνιος    [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 10:22 pm

Η  αδυναμία  που  έδηξα  σε  τόσο  κόσμο    δεν με  άφηνε  να κύμινο     όλη την
ώρα σκαφτόμουν   την  ήττα  μου και  πώς   δεχτικά   εγώ  ενας  μαριν  να συμμαχήσω με  έναν  επαναστάτη.      εκκινεί την  ημέρα   είχα  πάει   κόντρα  σε  καθετί  που  πίστευα   δεν  ήταν  μονό  η  ήττα  η  που  συμμάχησα μαζι με έναν  επαναστάτη     αυτό  που  πε πείραξε  παρά πολύ  ήταν  ότι  πάνω σε  μια  αποπήρα  να  τον  νικήσω  τον  χτύπησα  πισώπλατα   είχα μετανιώσει  για  ότι  είχε  συμβεί  χθες πείρα μια  μεγάλη απόφαση   ότι  δεν  θα  ξανά πιο   το  πικρό  ποτήρι  της  ήττας  αυτί όλη  η ιστορία  με  είχε  επηρεάσει  ψυχολογικά  πόλη   σηκώθηκα  από   το  κρεβάτι μου   και  βγήκα  έξω  στο  μπαλκόνι   και  όρχησα  .να     τρέχω  τριγύρω   από  το   πανό  κατάστρωμα  .   έτρεχα  περί που  μια  ωρα       λαχανιασμένος  και λίγο    ζαλισμένος   ξεκίνησα   και  έκανα   πουσαψ   το  σινέστημα   που  ένιωθα  ήταν   οργή    που  έχασα   σε  μάχη   .  μόλις  τελείωσα  τα  πουσαψ   άρχισα  να  κάνω  και  άλλες  άσκησης   οπός   κοιλιακούς  ραχιαίους  καθίσματα     και  αλλά  πολλά  το  ξημέρωμα  με    
βρήκε


Last edited by alex 1010 on Thu Aug 29, 2013 6:42 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ τιμωρία] ένας διεστραμμένος καπετάνιος    [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 10:31 pm

να  προπονούμε   με  το   όπλο  μου      ο  σεφ  με  κοίταζε  από  το   παράθυρο  του δωματίου του γεια   αρκετή ώρα  . σκέφτηκα  ότι  η προπόνηση είχε  παρατραβήξει  και  έπρεπε να  πιάσω  δουλειά    μπήκα  μέσα  στο  εστιατόριο   μόλις  με  είδε    ο  patty   μου  είπε  να  πάω  στον  σεφ      μόλις   το  άκουσα   αυτό  σκέφτηκα  ότι  ήθελε να με  μαλώσει     που  δεν  είχα  πιάσει   δουλειά  τόση  ώρα   το   εστιατόριο     προετοιμαζόταν   γεια  να  ανοίξει  από   πολύ  πρωί  .  η ωρα  είχε  πέραση  της  7  και  όσο  πλησίαζα  προς  το δωμάτιο   του    η αγωνία  το τη  θα μου  πι   ο  σεφ   κορυφωνόταν    .
έφτασα  στο δωμάτιο  του    άνοιξα  την  πόρτα   και με χαμηλωμένο  κέφαλοι   του  είπα  
εγώ-  σεφ    μου  είπαν  πώς  με ζήτησες
σεφ-ναι      αυτά  είναι  γεια  όσο καιρό  δουλεύεις   εδώ  . πανό  κάτω  είναι  στο  νούμερο σου  . ο σεφ    μου  έδωσε  κατή  ρούχα    σερβιτόρου  
σεφ-  άλλαξε  και  κατέβα    να  δούλεψης   κοίταξα  τον  σεφ  ανακουφισμένος  πλέον   πήγα  να  αλλάξω  και να  πιάσω δουλειά    . λίγη  ώρα μετά   το  εστιατόριο  αρχάισε  να  έχει  τους     πρώτους   του  πελάτες  .


Last edited by alex 1010 on Thu Aug 29, 2013 6:29 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ τιμωρία] ένας διεστραμμένος καπετάνιος    [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 10:46 pm

δεν θα έλεγα πώς η δουλειά του σερβιτόρου ήταν τόσο εύκολη . έπρεπε να θιμαμε της παραγγελίες και να κραταο ισορροπία μην κάνω καμία ζημία . όλο
και πιο πόλις κόσμος ερχόταν στο μαγαζί . πήγα να Πάρο παραγγελία από ένα νεαρό ζευγάρι μου έκαναν εντύπωση για τι κάλυπταν τα πρόσωπα τους με τον κατάλογο επίσης μου κίνησαν το διαφέρον επιδι φορούσαν ρούχα του ναυτικού . τους πλησίασα και με ένα μεγάλο χαμόγελο τους είπα
εγώ-με συγχωρείτε τη θα πάρετε από το εστιατόριο μας. . τότε η καταλογή πέσαμε και είδα τα προσφάτους .
καρεν -ρον- έκπληξη . είχα μην έκπληκτος [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    3510096238 [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    2889884971 
ρον- χαχαχ κιτα την φάτσα σου χαχα χαμένε τα έμαθα όλα
καρεν - μας το πεζές και σπουδαίος που έπιασες τον κοντά αλλά έχασες από έναν επαναστατώ <α δ ι ν α μ ε >
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ τιμωρία] ένας διεστραμμένος καπετάνιος    [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    I_icon_minitimeTue Aug 06, 2013 10:55 pm

εγώ   -   εεε  πώς    μάθατε     γεια  τον   επαναστάτη  και   πώς   ήρθατε   εδώ [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    2788221432 [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    2225864208 
καρεν -  είναι  μυστικό [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    894006417 [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    336913281 [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    3421137111 
ρον-     άλλα   καρεν   σοβαρέψου   .   κιτα ρεν   βασικά     όταν  ανακρίναμε  τον  κοντά   και μερικούς πελάτες    μάθαμε  πολλά    και   ήρθαμε   να   σε   κοροϊδέψουμε  λίγο  λιπών  σερβιτόρε   εγώ  θα  πάρω  ένα  φιλέτο      εσύ   καρεν  τη  θα πάρεις  
καρεν-  εγώ  θα πάρω  ένα  μμμμμμμμμμμμ    μια  σούπα    ή  μαλών  όχι    εεεεεεε   θα  παρω   ένα μμμμμμ η  καρεν   κοίταζε    τον  κατάλογο   πολύ  ώρα  και   δεν  αποφάσιζε  τίποτα      τα νευρά  μου  είχαν  σπάσει[ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    174200537      και  έτσι   φονξα [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    326707096
εγώ- παράγγελλε επιτέλους κάτι η φωνές μου ακουστήκαν σε όλο το εστιατόριο όλη με κοίταζαν .
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ τιμωρία] ένας διεστραμμένος καπετάνιος    [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    I_icon_minitimeMon Aug 26, 2013 12:50 pm

η καρεν όρχησε να κλέη εγώ προσπαθούσα νε την καθησυχάσω ώμος ματαία , τότε ο patty με ένα σκοτεινό βλέμμα πλησίασε προς το τραπέζι
patty- με συχωριέται δεσποινίς γεια την άκοσμη συμπεριφορά του υπαλλήλου μας σε λίγο θα έρθω να Πάρο παραγγελία . τότε ο patty με χτύπησε στο κεφάλι και με έσυρε μέσα στην κουζίνα
εγώ - γεια τι με έφερες εδώ
patty- μικρέ δημιούργησες φασαρία έξω όποτε θα σε βώλο λάντζα
εγώ- τι [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    3510096238 [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    326707096  έλα τώρα δεν μπαίνω λάμντα σε καμία
μετά από 1 ώρα
δεν το πιστεύω εγώ ένας φημισμένος και αρκετά ταλαντούχος ναυτικός να έχω καταντήσει να πλάνο πιάτα απαράδεκτο μάπας έφτασα εδώ σε αυτήν την θέση εξαιτίας της παρόρμησης μου να πιάσω εκείνον τον επαναστάτη έκανα πολλές ζημιές στον χώρο να πάρει πώς φέρθηκα τόσο κουτά . αυτό που με ενοχλεί παρά πολύ είναι ότι έδωσα δικαίωμα να με κοροϊδέψουν αχχχχχχχχχ .αναστέναξα ξαφνικά άκου ο φωνές από την τραπεζαρία κατά λαβα πώς πειρατές είχαν επιτεθεί στο εστιατόριο πήρα το όπλο μου και μπήκα στην τραπεζαρία . η κατάσταση ήταν πολύ επικίνδυνη υπήρχαν πολύ περάτες και η μονή που μπορούσαν να πολεμήσουν ήμασταν εγώ η καρεν ο ρον και όλο το προσωπικό του εστιατόριου . η πειρατές ωμός είχαν ηδύ τραυματίσει τον
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ τιμωρία] ένας διεστραμμένος καπετάνιος    [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    I_icon_minitimeTue Aug 27, 2013 11:42 am

patty  και   πολλά   άτομα  από  το   προσωπικό  .  ο  ριν   και  καρεν    παλαβών             και  ευτυχώς  δεν   είχαν  τραυματιστεί  ήταν  ασφαλής  .      χώθηκα  και  εγώ  στην   μάχη   .    στριφογυρνώντας   το   όπλο μου      προς  κάθε  κατεύθυνση   κατάφερα  να  τραυματίσω  κάμποσους .  τότε   μπήκε   ο  καπετάνιος   του  πειρατικού   πληρώματος     και  είπε

καπετάνιος π.  –άχρηστη  ακόμα  να  τελεύσετε  με   το  προσωπικό   του  εστιατόριου  \
πειρατις  -  μα  καπετάνιε   είναι   αρκετά  δυνατή   επίσης    υπάρχουν  και  μερική  του  ναυτικού  εδώο  καπετάνιος    γύρισε  το  κεφάλι του

καπετανιος π. -  και  εμένα  τη  με   νοιάζει .Σήκωσε  το  απλό του  και  τον σκότωσε    είχα  καταλάβει  πώς  αυτός    ο τύπος    ήταν  αδίστακτος   . χαμογέλασα  και  γύρισα   προς  την  μεριά  που  ήταν  ο  σεφ  
εγώ-σεφ   αν  νικήσω   αυτόν  τον   καπετάνιο  φεύγω  από  το  προσωπικό  του  πλοίου   ο  σεφ  με  κοίταξε     και   συντόνισε  τοτε  ο    καπετάνιος  έβγαλε  ένα  τρομερό γέλιο


Last edited by alex 1010 on Thu Aug 29, 2013 4:50 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ τιμωρία] ένας διεστραμμένος καπετάνιος    [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    I_icon_minitimeTue Aug 27, 2013 11:49 am

καπετάνιος π - χαχαχαχαχαχαχ εσύ μικρέ θα με νικήσεις εμένα χααχα έχεις πολύ μεγάλη ηδέα για την εαυτό σου
εγω- χχ άκουσε με άθλιε έχασα ηδύ μια φορά και δεν έχω σκοπό να ξανά χασά ποτέ για αυτόν τον λόγο τραβά το όπλο σουσου ο πειρατής με κοίταζε
καπετάνιος π- χχμμ θα σου δώσω ένα μάθημα κυριαρχίας και τράβηξε το ξίφος του προχώρησα μπροστά ο ρον ήρθε διπλά μου
ρον- ρεν θα σε βοηθήσω να τον νικήσεις
εγω- ανόητε ξεχνάς ποιος είμαι . δεν σε έχω ανάγκη επίσης θέλω να τον νικήσω γεια να Πάρο πίσω την φήμη
μου ο ρον κατάλαβε πώς είχε η κατάσταση και έτσι τραβηχτικέ
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ τιμωρία] ένας διεστραμμένος καπετάνιος    [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    I_icon_minitimeThu Aug 29, 2013 4:28 pm

καπετάνιος π- μικρέ τελείωνε έχω και δούλες
εγω- πριν αρχίσω θα θελα να σε ρωτήσω για τι επιτέθηκες στο εστιατόριο [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    2566997212 
καπετάνιος π - χαχα δεν είχα σκοπό να σας πω το σχέδιο μου αλλά αφού ρωτάς θα το μοιραστό μύζησες έχω σκοπό. να κλέψω ολα τα λεφτά από το εστιατόριο και να πάρω όλες της ο μορφές πελάτισσες και να της πουλήσω σαν υπηρέτριες.!!!! πχ θα έδιναν παρά πολλά για την κοκκινομάλλα από εκεί . (έδηξε την καρεν) είχα νευριάσει παρά πολύ τα μάτια μου είχαν αλλάξει πλέον δεν σκαφτόμουν τίποτα άλλο παραμονώ να τον σκοτώσω άρχισα να κάνω βήματα προς το μέρος του καθάρματος και αρχάισα να λέω
εγώ- κάθαρμα πώς μπορείς να σκάφτεσαι τόσο ανώμαλα και διαστρωμένα ..! άνθρωποι σαν και εσένα δεν έπρεπε να υπάρχουν σε αυτόν τον κόσμο .
καπετάνιος π- και ποιος είσαι εσύ που θα με κρήνης . και γέλασε. τον είχα πλησίαση αρκετά . σταματήσει ακριβός μπροστά του και τον κοίταξα με ένα φονικό βλήμα γεμάτο μισός θύμο .
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ τιμωρία] ένας διεστραμμένος καπετάνιος    [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    I_icon_minitimeThu Aug 29, 2013 4:35 pm

ο χρόνος που μιλούσαμε είχε πλέον τελειώσει αποδώ και περά τα όπλα μας θα χαν τον λόγο. ο πειρατής τραβηχτικέ πίσω και έβγαλε το σπαθί του και μου επιτέθηκε . ώμος στην κατάσταση οργής που βρίσκω μουν τώρα όλες η κίνησης του φενοντουσαν αργές απέκρουσα εύκολα την επίθεση του ο πειρατής από την απόκρουση της επίθεσης του έπεσε κάτω ώμος σηκώθηκε νευριασμένος έτρεξε με ορμή κατά πανό μου εγώ τον περίμενα . έκανε μια καθετί κίνηση προς το κεφάλι μου εγώ απέκρουσα την κίνηση του έκανα ένα βήμα στα αριστερά και του χαράκωσα από τα πλέθρα έως τα αλλά πλέθρα η πλάγι ήταν βαθιά με αποτέλεσμα να πέσει κάτω με εμοραγια και λιπόθυμος
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ τιμωρία] ένας διεστραμμένος καπετάνιος    [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    I_icon_minitimeThu Aug 29, 2013 4:49 pm

όλη  η  πειρατές  μέσα   στο   εστιατόριο  είχαν  τρομοκρατηθεί      εγώ    μετά  από  αυτήν   την  εύκολη νίκη  μου   στάθηκα   προστα  από την  πόρτα .
εγώ- οπής   θελε να  φυγή θα  πέραση  πρώτα  από  το   όπλο  μου.[ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    2495193261 [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    1525265624 γύρισα  το   κεφάλι μου  προς  την  καρεν…………- καρεν    κάλεσε  γρήγορα  το   ναυτικό να  έρθει  να   τους  μαζέψειη   καρεν     έκανε  αυτό που  τις  είπα    η  πειρατές   φοβισμένη   και ανήμπορη  να  με  πολεμήσουν  κάθισα  στα  αυγά τους … μετά  από   αρκετή  ώρα  έφτασε  ένα  πλοίο   του ναυτικού   τους  μάζεψαν  .     το  εστιατόριο     βρήκε  γρήγορα  τους   ρυθμούς  του   όλα  κυλούσαν  κόλλα   εγώ     μετά  από   την  μάχη με τους  περάτες   κάθισα  στο  τραπέζι  που  καθόταν η  καρεν  και  ο ρον    και   παραγγέλλαμε  να  φάμε       …….   Όλα  κυλούσαν   ωραία    ώμος  είχε  έρθει  η ώρα να   φύγουμε     σήκωσα  το  χέρι  μου  και  ζήτησα   να   κάνουν  τον  λογαριασμό  ……  ο   patty   ήρθε
patty-   ορίστε  ο  λογαριασμός   …..   ρεν  πριν  φυγής  μπορείς  να   ανέβης  λιγάκι   πανό  στο  δωμάτιο  του  σεφ   θέλει  να  σου  πι  κάτι /……      σηκώθηκα  από  το  τραπέζι      και  τατεφνθικα  προς  το  δωμάτιο  του  σεφ       ….έφτασα  στο  δωμάτιο  του  τα  σινεστιματα  μου  ήταν    ανάμικτα     .   χτύπησα την  πόρτα  ο  σεφ    μου  είπε να  μπω  μέσα
Back to top Go down
Sponsored content





[ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ τιμωρία] ένας διεστραμμένος καπετάνιος    [ΤΕΛΟΣ  τιμωρία]   ένας  διεστραμμένος  καπετάνιος    I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[ΤΕΛΟΣ τιμωρία] ένας διεστραμμένος καπετάνιος
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [τέλος - τιμωρία - pvp] έστω μια φωτογραφία
» Τo τραγούδι του φυλακισμένου. [Τέλος-Τιμωρία] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Τιμωρία] Ποτέ ξανά μέσα στο κλουβί [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [ΤΕΛΟΣ-Τιμωρία απο Boss]My pirate adventure starts... I stay for revenge! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος]Ενας νεος συντροφος

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Baratie-
Jump to: