Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 22 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 22 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Είστε απλώς ψάρια [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Είστε απλώς ψάρια [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Είστε απλώς ψάρια [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Είστε απλώς ψάρια [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 27, 2012 8:59 pm

Ο Willy μου επιτέθηκε σχεδόν αμέσως, όμως το ίδιο έκανα και εγώ... Απέφυγα το χτύπημα του και προσπάθησα να τον χτυπήσω με το κατάνα μου στα πλευρά αλλά πρόλαβε τελευταία στιγμή και με απέκρουσε με το ρόπαλο του. Έκανα ένα βήμα πίσω για να ανασυνταχθώ, αν και είχε περισσότερη δύναμη από εμένα δεν είχε την ίδια ταχύτητα και έτσι μπορούσα να τον αποφεύγω και να αντεπιτίθεμαι με σχετική ευκολία. Σήκωσα το κατάνα μου και ετοιμάστηκα για μια ακόμη επίθεση, ο αντίπαλος μου γέλασε μοχθηρά...
Έλα και θα νιώσεις την γεύση του ροπάλου μου... Ένα χτύπημα από αυτό το όπλο και το κρανίο σου θα διαλυθεί, άλλωστε είσαι κατώτερος οργανισμός από εμένα πρέπει να έχεις και κατώτερα όπλα...
Δεν πρόλαβε να με δει καν, πέρασα πίσω του και τίναξα το κατάνα μου.
Κατώτερα όντα, κατώτερα όπλα... Τς, όσο μεγάλο και αν ήταν το ρόπαλο σου και πάλι δεν μπορούσες να με νικήσεις. Προπονήθηκα ενάντια στις κακουχίες που μου εμφανίστηκαν για να μπορέσω να σκοτώσω κάποιον πολύ πιο δυνατό από εσένα... Νομίζεις πως θα μπορούσα ποτέ να χάσω από κάποιον με την δική σου δύναμη. Είπα καθώς έβαζα το κατάνα μου στην θήκη του, ο Girarin είχε παγώσει και με κοιτούσε, η μάχη μου με τον αρχηγό του είχε τελειώσει πριν καν αρχίσει. Ένας περίεργος ήχος ακούστηκε και το κεφάλι του Willy έπεσε στο χώμα με έναν παφλασμό, γύρω του αίματα δημιουργούσαν μια μικρή κόκκινη λίμνη.
Ώστε οι ψαράνθρωποι έχουν κόκκινο αίμα, σαν εμάς... Ωραίο θέαμα... Είπα καθώς σήκωνα το κεφάλι από το έδαφος. Οι υπόλοιποι δυο ψαράνθρωποι έκαναν μερικά βήματα πίσω και ύστερα τράπηκαν σε φυγή, είχαν το ίδιο ύφος με τους χωρικούς... Τρόμος... Κατευθυνθήκαμε προς την πόλη, ο δήμαρχος και το Strife κρατούσαν μια απόσταση από μένα, όταν φτάσαμε όλος σχεδόν ο κόσμος του χωριού μας περίμενε στην πλατεία. Τους παρέδωσα το κεφάλι του Willy μαζί με μια εντολή, να το παραδώσουν στους Μαρίν.
Και τι να τους πούμε αν μας ρωτήσουν ποιος το έκανε...?
Το όνομα μου αρκεί... Kenshin... Είπα και κατευθύνθηκα προς το πλοίο μου, δεν είχα καιρό για χάσιμο. Έπρεπε να φτάσω στο Winderhold με κάθε τρόπο...
Back to top Go down
Destro
Administrator
Administrator
avatar


Όνομα Χαρακτήρα : Destro
Posts : 2474
Join date : 2012-08-12
Age : 35

Character sheet
Remaining Health: 100%

Είστε απλώς ψάρια [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Είστε απλώς ψάρια [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Είστε απλώς ψάρια [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 29, 2012 5:47 pm

Όνομα χαρακτήρα: Shin Sekai

P.o.M. Points: 5

Belli: 22,000

Τυχόν παρατηρήσεις: Μπαίνεις στο μπαρ το παίζεις νταής. Οκ μέχρι εδώ. Ο δήμαρχος κι αυτός μέσα εκεί ήταν εντελώς τυχαία? Και με το που σε είδε σε εμπιστεύτηκε κι άρχισε να σου λέει τι σχεδίαζε κατά αυτών που τους τρομοκρατούν τόσον καιρό? Δε νομίζω να είναι τόσο εύκολο. Μετά πάμε στην μάχη που μπορούσες να την κάνεις καλύτερη, αν και με ικανοποίησε σχετικά.
Back to top Go down
 
Είστε απλώς ψάρια [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]R.E.M. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Somewhere Far Beyond [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Not now [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Aldean-
Jump to: