Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Redemption

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Redemption  Empty
PostSubject: [Τέλος] Redemption    [Τέλος] Redemption  I_icon_minitimeWed Jun 05, 2019 11:20 pm



Bloodlust Pirates:


Απο την στιγμή που έφυγαν απο το Long Ring Long Land, δεν σταμάτησαν να έχουν στο κατώφλι τους πέντε πλοία των Marines σε απόσταση ασφαλείας, λες και τους παρακολουθούσαν.Ο Gabriel δοκίμασε να τους χτυπήσει με την δύναμη του μα αυτή κάθε φορά που έφτανε στα πλοία, δεν τους έκανε ζημιά, μόνο κύματα τους έφταναν απο τις δονήσεις, τα οποία τους αποσυντόνιζαν για λίγο και έπειτα συνέχιζαν να ακολουθούν .Κάποια ισχυρά πρόσωπα έπρεπε να υπήρχαν εκεί ωστε να σταματούν τις επιθέσεις, πιθανότατα χρήστες Bushosoku Haki, κάτι που σήμαινε πρόβλημα.Θα έπρεπε να  κόψουν ταχύτητα για να έχουν παραπάνω δύναμη οι επιθέσεις του με κίνδυνο να γυρίσει και το δικό τους καράβι αν δεν τους έσωζε προς για την ώρα μια καταιγίδα, η οποία τους έδωσε την δυνατότητα να χαθούν μέσα της.
Μια μέρα αργότερα άρχισαν να βλέπουν το νησί που έδειχνε η Log Pose τους και απ ότι έλεγε ο Ηans επρόκειτο για την Water 7, ένα νησί με άψογη αρχιτεκτονική, και φοβερούς δημιουργούς πλοίων


Last edited by DIRK on Fri Jun 14, 2019 12:14 am; edited 6 times in total
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Redemption  Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Redemption    [Τέλος] Redemption  I_icon_minitimeThu Jun 06, 2019 10:56 pm

Αυτό έδωσε στον Gabriel μια ιδέα.Όταν έφτασαν στις ακτές του νησιου, σε μια μικρή νησίδα χώματος δηλαδή, διέταξε όλους τους πειρατές του να εγκαταλείψουν το πλοίο και να βγάλουν έξω τα υπάρχοντα τους, όσο εκείνος θα πήγαινε στο Dock One της ξακουστής Galley La για να αγοράσει ένα νέο πιο δυνατό και μη αναγνωρίσιμο απο τους Marines που τους καταδίωκαν.
Καπετάνιε, πιστεύω πως πρέπει να κάτσω εδω μαζί με τον Megalodon για να έχουμε μια δυνατή γραμμη άμυνας μέχρι να ειδοποιηθείς αν δούμε τους Marines να έρχονται.
Συμφωνώ. Θα καθίσετε εδώ όλοι εκτός απο τον Νed και τον Peter. Οτι και να γίνει ειδοποιήστε στο Den Den Mushi του Ned, αν δειτε Marines στον ορίζοντα βυθίστε το πλοίο και κρυφτείτε στην πόλη, νομίζω πως αυτοί που μας ακολουθούσαν δεν είναι αδύναμοι όπως αυτοί στα πλοία της Kilauea
Μάλιστα καπετάνιε, έκανε διστακτικά ο Ηans. Είχε πίστη στην δύναμη του και δεν του άρεσε η ιδέα της βύθισης αλλα δεν είχε εναλλακτική πρόταση οπότε δεν θα μιλούσε.Εξάλλου είναι καλύτερο να το βύθιζαν απο το να έπεφτε στα χέρια του εχθρού
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Redemption  Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Redemption    [Τέλος] Redemption  I_icon_minitimeThu Jun 06, 2019 11:49 pm

Οι τρεις πειρατές ξεκίνησαν για την πόλη. Απ έξω φαινόταν σαν ενα τεράστιο σιντριβάνι που έριχνε ασταμάτητα νερό .Ήταν μια πόλη χτισμένη σε επίπεδα οπου σύμφωνα με τον χάρτη που τους έδωσε ο Hans, βυθιζόταν κάθε χρονο όλο και περισσότερο.
Με μία σύντομη ματιά μόλις πρώτο μπήκαν, τους φάνηκε σαν μια πόλη αρχιτεκτονικό αριστούργημα . Τα κτήρια ήταν χτισμένα κολλητά το ένα στο άλλο για εξοικονόμηση χώρου , όλων το χρώμα ήταν μια απόχρωση του γκρι ενώ οι σκεπές είχαν το χρώμα των κεραμιδιών που τα κάλυπταν . Δεν υπήρχαν δρόμοι για να κυκλοφορούν άμαξες , άλογα και αλλα μέσα μεταφοράς, αντι αυτών είχαν κανάλια που έτρεχε νερό στα οποία οι άνθρωποι χρησιμοποιούσαν σαν μέσα μεταφοράς κάποια περίεργα πλάσματα , που απ ότι τους είχε ενημερώσει ένας ντόπιος καταστηματάρχης, λέγονταν Yagara Bulls .Αυτά τα πλάσματα έμοιαζαν με υπερμεγέθης ιππόκαμπους και για την διευκόλυνση της μεταφοράς των ανθρώπων είχαν στις πλάτες τους δεμένες σαν σέλες, κάποια καθίσματα .
Αρκετά απο τα κτίσματα είχαν αμπαρωμένα παράθυρα,μερικά είχαν εκτενής ζημιές, άλλα φαίνονταν εγκαταλελειμμένα κοντά στην είσοδο της πόλης ενώ όσο πλησίαζαν στο επόμενο επίπεδο της πόλης, τα πράγματα άλλαζαν προς το καλύτερο
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Redemption  Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Redemption    [Τέλος] Redemption  I_icon_minitimeTue Jun 11, 2019 12:29 am

Τα κτίρια γίνονταν ολοένα και πιο φανταχτερά ενώ το ιδιο συνέβαινε και με τα ρούχα των ανθρώπων.
Βρέθηκαν μπροστά σε μια τεράστια πύλη, ίσως και τριάντα μέτρων η οποία βρισκόταν δίπλα σε ένα κανάλι νερού και ως επιγραφή  είχε Dock one.Ήταν το ξακουστό μέρος που οι μηχανικοί της water 7 έκαναν τα θαύματα τους στον τομία της επισκευής και δημιουργίας πλοίων. Αφού άνοιξαν και μπήκαν μέσα αντίκρισαν εργάτες να πηγαινοέρχονται φέρνοντας εργαλεία απο εδώ, υλικά απο εκεί και γενικά να επιτελούν εργασίες.
Καπετάνιε, αυτός είναι ο δήμαρχος Iceberg τον είδα στην εφημερίδα πριν καιρό, λόγο των γεγονότων στο Ennies lobby είπε ο Νed δείχνοντας κάποιον
Γυρνώντας ο Gabriel αντίκρισε έναν άντρα ίδιου αναστήματος με το δικό του, με ανοιχτό χρώμα μαλλιών και ένα περίεργο λευκό ποντίκι στην τσέπη του κουστουμιού του. Φαινόταν να δεχετε παράπονα εκείνη την ώρα απο κάποιους εργάτες και συγκεκριμένα απο έναν ξανθό τύπο που κάπνιζε ενα πούρο,  ετσι πλησίασαν για να ακούσουν τι γινόταν και να ρωτήσουν σε ποιον έπρεπε να απευθυνθούν για την αγορά νέου καραβιού.
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Redemption  Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Redemption    [Τέλος] Redemption  I_icon_minitimeTue Jun 11, 2019 1:12 am

Μα δεν καταλαβαίνεις οτι πρέπει να βγάλουμε διπλάσια δουλειά? Οι μισοί άντρες μας δουλεύουν στα πλοία και οι άλλοι το παίζουν φύλακες της πόλης γιατί δεν έφερες ακόμα marines εδώ
Λες να μην τους καλώ 10 φορές την μέρα? Ξέρεις οτι νοιάζομαι για την πόληPaulie
Το ξέρω αλλα μετά το χθεσινό χτύπημα του πειρατή Kraus είμαι χάλια.Χάσαμε 35 άντρες προσπαθώντας να αμυνθούμε την πόλη και αλλους 3 όταν πήγαν να ελέγξουν το πλοίο του πειρατή Limeson και δεν του άρεσε η τιμή του κόστους προσθήκης νέων πανιών. Επρεπε να μεταφέρω τα νέα στις οικογένειες τους.

Και θα χάσετε παραπάνω αν δεν μου τα δώσετε δωρεάν, επειδή άλλαξα γνώμη. Ακούστηκε μια φωνή απο αριστερά τους. Ήταν ο κακόφημος πειρατής Jord Limeson, ένας ημι-γίγαντας ύψους τεσσάρων μέτρων, πράσινου χρώματος, ο οποίος κουβαλούσε ένα τεράστιο τσεκούρι το οποιο είχε εμφανή σημάδια μάχης
Spoiler:
Αμέσως ο Iceberg τραβήχτηκε πίσω απο τον Paulie ο οποίος σχεδόν αμέσως πλαισιώθηκε απο μηχανικούς της Galley La Company οι οποίοι για όπλα κρατούσαν τα εργαλεία της δουλειάς τους.
Φτάνει πια με την αναίδεια σου, θα απαντήσεις για τα εγκλήματα που έκανες εχθές
Ο πειρατής σήκωσε το τσεκούρι οριζόντια δίπλα απ το σώμα του και ετοιμάστηκε να το περάσει απότομα εμπρός του, πετσοκόβοντας σαν ποντίκια τους άντρες, μα ο Gabriel είχε άλλη άποψη.
Παίρνοντας λίγα βήματα φόρα πήδηξε στον αέρα και κλώτσησε στο κεφάλι τον Jord, ο οποίος έπεσε φαρδύς πλατύς στο έδαφος
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Redemption  Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Redemption    [Τέλος] Redemption  I_icon_minitimeTue Jun 11, 2019 1:24 am

Οι πειρατές του Jord , μετά απο στιγμές που τους πήρε για να καταλάβουν τι ακριβως είχε συμβεί στον καπετάνιο τους, έβγαλαν τα ξίφη και τα πιστόλια τους σημαδεύοντας τα στον Belmont.
Τι , τι στο καλό συνέβη, ρώτησε πιάνοντας το κεφάλι του
Αγνοώντας τον έστρεψε το βλέμμα του στο πλήρωμα του Jord.
Έχετε τριάντα δευτερόλεπτα να ξεκουμπιστείτε απο το μέρος, και δέκα λεπτά να φύγετε απο το νησί .
Με τον πρώτο πυροβολισμό να πέφτει και τον Gabriel να τα αποκρούει με το Haki του, πέρασαν οι επόμενες στιγμές, οπου ο Jord βρήκε ξανά το κουράγιο και σηκώθηκε.
Είκοσι δευτερόλεπτα
Ο Jord σήκωσε το τσεκούρι και το κατέβασε στο κεφάλι του Gabriel. To όπλο έσπασε με έναν  ηχηρό κρότο, λόγο της δύναμης του Bushosoku Haki που χρησιμοποίησε πάλι για την άμυνα του.
Δυνατό χτύπημα, είπε πιάνοντας λίγο το μέτωπο του. Θες να μπεις στο πλήρωμα μου?
Ε? έκανε σαστισμένος ο πράσινος πειρατής.
Αυτό που άκουσες. Θες να έρθεις μαζί μου?
Ο πειρατής του έριξε ένα βλέμμα το οποίο πρόδιδε θυμό και τρόμο. Βλέποντας πόσο λίγο αντέδρασε για να αποκρούσει τις επιθέσεις του, καταλάβαινε οτι ήταν ανόητο να συνεχίσει να μάχεται, ο αντίπαλός του ήταν εκτός των δυνάμεων του.
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Redemption  Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Redemption    [Τέλος] Redemption  I_icon_minitimeTue Jun 11, 2019 9:59 pm

Δέκα δευτερόλεπτα
Γυρνώντας την πλάτη του στον Belmont ξεκίνησε να περπατά προς την τεράστια πύλη, ψελλίζοντας στο πλήρωμά του, Φεύγουμε
Δήμαρχε Iceberg, ο Kraus πλέει προς την ανατολική ακτή εκεί είδαμε και ένα πειρατικό πλοίο που δεν ξαναπάτησε εδώ, ανήκει στον πειρατή Belmont  με επικήρυξη 60.000.000 φώναζε ένας υπάλληλος της Galley la company τρέχοντας προς τον Iceberg
Αυτό που χρειαζόμασταν, παραπάνω  πειρατές.
Τυχαίνει να είμαι εγώ ο Belmont, πήρε τον λόγο ο πειρατής και δεν έχω κακό σκοπό όπως ηδη καταλάβατε.Θα ήθελα να αγοράσω κάποιο μεγάλο πλοίο, γι αυτό ήρθα ως εδώ. Άκουσα πως είστε οι καλύτεροι με διαφορά.
Στο βλέμμα του δήμαρχου , του Paulie και των εργατών μπορούσες να διακρίνεις την ανακούφιση.Οχι οτι ήταν σύνηθες κάποιος να εμπιστεύεται πειρατές αλλα οτι τους βοήθησε σήμαινε κάτι καλό, το οποίο έδωσε μια ιδέα στον Iceberg.
Κατ αρχήν θέλω να σε ευχαριστήσω για την πράξη σου. Πρόκειται για αρκετά δυνατό πειρατή με επικήρυξη 20.000.000, κάτι που με τίποτα δεν φτάνει την δική σου φυσικά.
Δεν νομίζω να παίζουν και ιδιαίτερο ρόλο οι επικηρύξεις, είδατε τι συνέβη πρόσφατα με τον πειρατή Blackbeard
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Redemption  Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Redemption    [Τέλος] Redemption  I_icon_minitimeTue Jun 11, 2019 10:23 pm

Εχεις ένα δίκιο μα το θέμα είναι αλλο. Μετα χαράς θα σου δείξουμε πλοία διαθέσιμα για αγορά και θα προσθέσουμε επάνω ότι θες, δωρεάν αρκεί να μας βοηθήσεις ακόμα μια φορά.
Να υποθέσω οτι θέλετε να ξεφορτωθώ τους πειρατές που πλησιάζουν την ακτή στην οποία βρίσκεται το πλοίο μου?
Ναι, αλλα αυτή την φορά δεν θα είναι τόσο απλή η μάχη σου, ο Kraus είναι πειρατής με επικήρυξη 349.000.000 belli και τα δυο πρωτοπαλίκαρα του έχουν 212.000.000 και 98.000.000
Ο Ned χλόμιασε ακούγοντας αυτά τα νούμερα, μα ο Gabriel όχι.Είχε δισταγμούς για να ξαναχρησιμοποιήσει την δύναμη του φρούτου του, θέτοντας αθώες ζωές σε κίνδυνο. Η δύναμη του φρούτου του ήταν τεράστια και αν χρειαζόταν θα την χρησιμοποιούσε, μα μέχρι να έφτανε σε αυτό το σημείο θα μπορούσε να πολεμήσει χρησιμοποιώντας χτυπήματα εν ενισχυμένα με Haki, και την ξιφομαχία .
Αυτό θα κοστίσει κάτι παραπάνω, έχουμε και έξοδα σαν πλήρωμα.
Ο Iceberg συνεννοήθηκε με τον Paulie σε μια σύντομη χαμηλόφωνη συνομιλία και μετά απάντησε.
Θα σου δώσουμε οποιοδήποτε πλοίο επιθυμείς δωρεάν, με ότι αναβάθμιση θέλεις επάνω του και επιπλέον 1.000.000 belli, δεν μπορούμε να διαθέσουμε άλλα αυτή την στιγμή .
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Redemption  Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Redemption    [Τέλος] Redemption  I_icon_minitimeTue Jun 11, 2019 10:45 pm

Δήμαρχε Iceberg, έχουμε συμφωνία, είπε ο πειρατής απλώνοντας το χέρι του προς τον συνομιλούντα, ο οποίος ανταπέδωσε . O Ned θα μείνει εδώ για τις λεπτομέρειες , γνωρίζει τι ακριβώς θέλουμε και ο Peter θα είναι μαζί του, είναι ικανότατοι μαχητές και θα φροντίσουν να μην γίνει το παραμικρό όσο λείπω. Ned, γύρισε το κεφάλι του προς το μέλος του πληρώματος του, ειδοποίησε τον Hans  να έχει ετοιμοπόλεμο το πλήρωμα
Μάλιστα καπετάνιε.

Έτσι ο Belmont άρχισε με γοργό βήμα να κατευθύνετε προς το πλοίο του, σκεπτόμενος  τι θα μπορούσε να είχε δώσει στους αντιπάλους του τόσο μεγάλες επικυριξεις, αλλα επίσης είχε στο νου του και τα γεγονότα του Long Ring Long Land, τους Marines που τους καταδίωξαν και άλλα πολλά, όλα αυτά σταμάτησαν όταν ένα χέρι έπιασε τον ώμο του.
Γυρνώντας ο πειρατής αντίκρισε έναν ξανθό γαλανομάτη άντρα με λευκή κάπα, η οποία είχε ψηλο γιακά , ωστε να κρύβει το στόμα του  και το σαγόνι του.
Ονομάζομαι Βill Williamson, έτυχε να ακούσω την συνομιλία σου με τον Iceberg.
Και τι θες?
Άφησε με να πολεμήσω και εγώ τους πειρατες του Kraus μαζί σου. Μου έχουν  στερήσει πολλά , τον αδερφό μου, το πρόσωπό μου, το μέλλον μου.
Back to top Go down
DIRK
Pirate
Pirate
DIRK


Όνομα Χαρακτήρα : Gabriel Belmont
Posts : 2011
Location : On a highway to the New World
Join date : 2015-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Redemption  Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Redemption    [Τέλος] Redemption  I_icon_minitimeTue Jun 11, 2019 11:11 pm

Μπορείς να το αφήσεις επάνω μας, θα τους φροντίσω μαζί με το πλήρωμά μου.
Μην μου στερήσεις την ευκαιρία στην εκδίκηση
Ένα flashback με τα λόγια του ανθρώπου που φερόταν να έδωσε την εντολή εκτέλεσης των γονιών του και το τι συναίσθημα τον είχε κυριεύσει, ήρθε στον Belmont.Δεν μπορούσε να τον σταματήσει, δεν είχε το δικαίωμα, μόνο που δεν ήξερε αν θα έβγαινε ζωντανός μετα απο αυτό.
Έχεις εμπειρία στην μάχη ? είπε ξεκινώντας και πάλι να περπατά, ενώ εκανε νόημα και στον άντρα να τον ακολουθήσει.
Ημουν χρόνια εκτός νησιού , σε χώρες που είχαν πόλεμο ανάμεσα στην επανάσταση και την παγκόσμια κυβέρνηση και ήμουν γιατρός-χειρούργος στις πρώτες γραμμές .Πρόσφερα τις υπηρεσίες μου και στις δυο μεριές χωρίς να πολεμώ, μα μερικές φορές παράνομοι απο βουνα κατέβαιναν για να ληστέψουν τα υπάρχοντα των τραυματιών. Εκεί η φρουρές ήταν λίγες έτσι αναγκαζόμουν να μάχομαι και εγώ, μάλιστα είχα και το παρατσούκλι ''Mach Punch'' Bill , λόγο της γρήγορης γροθιάς που έριχνα.
Μάλιστα. Αρκετά καλά τα ακούω , ελπίζω όμως να αποδίδεις και καλά στην πράξη. Απλά προσπάθησε να μην πεθάνεις .
Ξέρω να χρησιμοποιώ  και την δύναμη του Bushosoku Haki, όχι τοσο καλα όσο εσύ , αλλα σε καλό επίπεδο.
Το χακι δεν είναι κάτι εύκολο να το αποκτήσεις. Παρατήρησε. Αν ίσχυε αυτό που του είπε, τον καθιστούσε αρκετά ικανό μαχητή και λόγο της ειδικότητας του γιατρού θα μπορούσε να ενισχύσει το πλήρωμα του.Αν άντεχε στην επερχόμενη μάχη φυσικά
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Redemption  Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Redemption    [Τέλος] Redemption  I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Redemption
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος] Redemption 3 - Declaring war on everyone
» [Τελος] Redemption 2 - Making new enemies
» [Τέλος]Searching for Redemption... [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: Grand Line :: Water 7-
Jump to: