Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 40 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 40 Guests

None

Most users ever online was 124 on Sat Oct 12, 2024 2:27 am
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος}

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος}   {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 5:05 am

Τότε ήταν που μπήκε στην ''μέση'' ο Leonidas και έκοψε την φόρα αυτού του άγνωστου άντρα
-Λάθος σε έχουν πληροφορήσει μικρέ δεν έχουμε σκοτώσει κανέναν αθώο πολίτη
-Τι λες άλλα γράφουν οι εφημερίδες, πως προκαλείτε τόσα θύματα στο πέρασμά σας
-Παραπληροφόρηση.....τους μόνους ανθρώπους που έχουμε σκοτώσει είναι αυτοί που μας επιτέθηκαν ή έβαλαν σε κίνδυνο το πλήρωμά μου. Όσο για τις ζημιές που έχουμε προκαλέσει σε πολλά κτήρια....ναι δεν αντιλέγω αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς όταν μας επιτίθονται
-Δεν με ενδιαφέρει τι λες Leonida έχώ αναλάβει μία αποστολή αλλά από τι φαίνεται πέτυχα διάνα με το πλήρωμά σας είπε και έβγαλε ένα μαχαίρι από το σακάκι του ενώ όλο το μαγαζί είχε στρέψει τα βλέμματα προς σε αυτή την κατεύθυνση. Τότε το πλήρωμα σηκώθηκε από το τραπέζι τους ανήσυχο και έπιασε ο καθένας τα όπλα του
-Κι άλλος Bounty Hunter!!!!!
-Όχι εγώ είμαι επαναστάτης!!!!
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος}   {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 5:15 am

Τότε όλοι μέσα στο πλήρωμα κοιτάχτηκαν μεταξύ τους και δεν είχαν καταλάβει γιατί ένας επανασ΄τάτης τους επιτίθονταν
-Έχεις πολύ θράσος μικρέ που νομίζεις πως μπορείς να τα βάλεις με όλο το πλήρωμα των Spartan Pirates
-Δεν χρειάζετε να σας νικήσω....απλά να επιτεθώ είπε και με μία κίνηση έτρεξε προς τον Leonida και πήδηξε πάνω του έχοντας στραμμένη την λεπίδα προς αυτόν έτοιμος να τον χτυπήσει. ΄Καθώς βρισκόταν στον αέρα εμφανίστηκε μπροστά στον Leonida ο Goretober και με τα τρία αριστερά του χέρια χτύπησε δυνατά τον επαναστάτη σε τρία διαφορετικά σημεία του σώματός του , και τον πέταξε σε κάτι τραπέζια δεξιά που βρισκόντουσαν άλλοι άνδρες. Και έπεσε πάνω τους καταστρέφοντας το τραπέζι τους και μαζί τα ποτά τους. Αμέσως αυτοί σηκώθηκαν πάνω εμφανώς ταραγμένη και νευριασμένη με τον επαναστάτη που είχε πέσει πάνω στο τραπέζι τους που ένας από τους άνδρες του έπιασε το γιακά και τον σήκωσε πάνω στον αέρα και τον πέταξε ποιο πέρα σε ένα άλλο τραπέζι. Έτσι δημιουργήθηκε ολόκληρη φασαρία μέσα στο μπαρ και έβλεπες όλους να δέρνονται μεταξύ τους
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος}   {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 5:28 am

Γινότανε ο κακός χαμός μέσα στο μπαρ, βρισίδια, μπουνιές, κλωτσιές, πεταγόντουσαν καρέκλες από εδώ και από εκεί είχε ξεκινήσει ένας μικρός πόλεμος . Τότε ο Jack και ο Goretober έσφιξαν τις μπουνιές τους και πήγαν προς το πλήθος και άρχισαν να παλεύουν με την μάζα που υπήρχε εκεί. Με την άκρη όμως του ματιού του ο Chrono είδε τον επαναστάτη που τους είχε ρήξει το ποτήρι πριν λίγη ώρα και τους είχε επιτεθεί να μπουσουλάει προσπαθώντας να ξεφύγει την κατάσταση προς την έξοδο του μπαρ
-Να σε πάω κάπου???? {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 3210050320 είπε ο Chrono καθώς βρισκόταν από πάνω του και είχε φέρει ένα από τα σπαθιά του στον λαιμό του επαναστάτη
-Jack...Goretober....αφήστε τις βλακείες και ελάτε μαζί μας!!! είπε με μία δυνατή φωνή ο Leonidas και αμέσως οι δύο άνδρες σταμάτησαν τον καυγά τους. Τον Jack τον έβλεπες να κάνει ένα κεφολοκλίδομα στον αντίπαλό του ενώ ο Goretober να κρατάει δύο άλλους και να τους χτυπάει τα κεφάλια μεταξύ τους
-Μάλιστα καπετάνιε!!!! είπαν και οι δύο με δυνατή φωνή και άφησαν τους αντιπάλους τους να πέσουν στο έδαφος
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος}   {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 5:50 am

Ο Chrono ανέβασε πάνω στα πόδια τον επαναστάτη και τον οδήγησε με την απειλή του όπλου του έξω από το bar όπου ακολούθησε και το υπόλοιπο πλήρωμα. Τον οδήγησαν σε ένα σκοτεινό στενάκι και πριν προλάβει να γυρίσει το σώμα του ο Leonidas τον άρπαξε από το πουκάμισό του και έβγαλε το σπαθί του, τον κόλλησε σε έναν τοίχο και έβαλε το σπαθί του στο λαιμό του. Ο επαναστάτης άρχισε να τρέμει από τον φόβο του και να μην μπορεί να αντισταθεί καθώς είχε κλίσει και τα μάτια του από τον φόβο
-Είπες προηγουμένος πως είσαι επαναστάτης έτσι δεν είναι???
-Εεεεε.....ναι
-Ποια είναι η αποστολή σου και από που προέρχεσαι??
-Δεν ξέρω για ποιο πράγμα μιλάς...
Τότε ο Leonidas πίεσε με την λεπίδα του περισσότερο τον λαιμό του επαναστάτη και του είπε νευριασμένος
-Δεν παίζω μικρέ, καλύτερα να μου απαντήσεις στις ερωτήσεις μου
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος}   {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 5:59 am

Ο επαναστάτης δεν μπορούσε να κρατήσει τον φόβο του και άρχισε να παθαίνει σοκ από τον φόβο του και να μην μπορεί να κρύψει τα δάκρυά του
-Με λένε Hari , έχω μπει στην ομάδα των επαναστατών από μικρή ηλικία, δηλαδή είμαι επαναστάτης από τότε που με θημάμε. Δεν μπορούσα άλλο να βλέπω την αδικία των marines εναντίων των αθώων πολιτών και έτσι μπήκα στην ομάδα για να τους εκδικηθώ. Πριν πολλά χρόνια ένας υψηλόβαθμος marine μαζί με την ομάδα του είχε επιτεθεί στο χωριό μου για να πάρει......
-Μας βλέπεις να μας νοιάζει μικρέ!!!!......εγώ το μόνο που θέλω είναι να μου πεις πού είναι η βάση σου και ποια είναι η αποστολή σου
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος}   {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 6:08 am

-Ναι συγνώμη....η βάση μου είναι η βάση των επαναστατών όλη της South Blue, η βάση αυτή βρίσκετε στο νησί Centaurea όπου και μπορέσαμε να αναπτύξουμε εκεί τις δυνάμεις μας
Τότε ο Leonidas γύρισε το κεφάλι του στον Jack κάνοντας του σήμα με τα μάτια για να δεί αν ο μικρός επαναστάτης του λέει την αλήθειά. Ο Jack κατέβασε το κεφάλι του καταφατικά και ήταν σαν να λέει στον Leonida πως ο μικρός λέει την αλήθεια.
-Ποιος είναι ο αρχηγός της βάσης σου????
-Ο Daisuke είναι ο αρχηγός που όρισαν οι επαναστάτες μετά την κατάληψη του νησιού. Είναι εξαίρετος μαχητής και σοφός ηγέτης. Παρά την καταστροφή μετά τον πόλεμο έχει οδηγήσει το νησί σε μεγάλη ακμή. Όσο για την αποστολή μου ήταν να έρθω στο νησί ως κατάσκοπος και να το επιβλέψω και να σημειώσω το τι συναίβεναι πάνω σε αυτό
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος}   {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 6:22 am

-Ωραία όλα αυτά αλλά τίποτα από αυτά δεν δικαιολογεί την επίθεσή σου προς εμάς
-ΕΕΕ κοίτα.....πιέζω τόσο καιρό τους υψηλόβαθμούς μου για να ελευθερώσουμε αυτό το νησί από τους παράνομους εδώ και καιρό αλλά ακόμα η πρότασή μου συζητιέται από το συμβούλιο, έτσι άμα τους έφερνα πως ακόμα και διάσημοι πειρατές περπατάνε στα δρομάκια της πόλης και προκαλούνε τον τρόμο και επιτίθονται όπου νάνε η πρότασή μου θα περνούσε και θα ελευθερώναμε αυτό το νησί από τους παράνομους επιτέλους, και θα ανέβαινα και στα μάτια των ανωτέρων μου
-Το ξέρεις ότι κατά πάσα πιθανότητα ν δεν βρισκόταν μπροστά ο Goretober θα σε είχα σκοτώσει????......πρόσεχε σε ποιον επιτέθεσε είμαι ο Leonidas όχι κανένας μυξιάρικος επαναστάτης της βάσης σου
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος}   {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 6:27 am

-Leonida τελικά τι θα κάνουμε???...αρχίζει να βραδιάζει και δεν μπορούμε να μένουμε συνέχεια σε αυτό το στενάκι, το νησί αυτό είναι αρκετά επικίνδυνο και έχουμε συναντήσει πολλούς εχθρούς εώς τώρα
-Έχει δίκαιο καπετάνιε, εγώ λέω να σκοτώσουμε το βρομόπαιδο και να φύγουμε από το νησί

-Επειδή σε ξέρω Leonida θές να κάνουμε επίσκεψη σε αυτό το νησί έτσι δεν είναι???
-Ναι πρέπει να πω δύο λογάκια με τον αρχηγό της βάσης των επαναστατών
-Το νησί είναι μακριά πρέπει να φύγουμε τώρα για να φτάσουμε το πρωί εκεί
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος}   {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 3:34 pm

Τότε ο Leonidas γύρισε το κεφάλι του και κοίταξε τον επαναστάτη που ακόμα έτρεμε και έκλεγε από τον φόβο.
-Και τώρα τι θα κάνουμε με εσένα?!?!?
Είπε ο Leonidas καθώς πίεσε το σπαθί του περισσότερο στο λαιμό του, ο Chrono και ο goretober τότε βγήκαν από το στενάκι για να δουν ποιος ήταν στο στενάκι αλλά δεν υπήρχε ψυχή έτσι γύρισαν και έκαναν νόημα ότι είναι άδειο
-Σας παρακαλώ μην με σκοτώσετε!!!!!!!
-Δεν θα σε σκοτώσω ακόμα.....θα σε πάρω μαζί μου για να δώ αν μου λες την αλήθεια.....θα μας πάς στην βάση σου είπε ο Leonidas με ένα πλατύ χαμόγελο στο πρόσωπό του
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 27

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος}   {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitimeSat Jan 02, 2016 3:52 pm

Τότε ο Leonidas έβαλε μέσα στην θήκη την λεπίδα του και έπιασε τον μικρό επαναστάτη από τον λαιμό
-Έτσι και προσπαθήσεις να ξεφύγεις θα σου χώσω το δόρυ μου τόσο βαθιά μέσα στην κοιλιά σου θα το στριφογυρίσω στα σωθικά σου και θα τα κάνω spagetti
Τότε ο επαναστάτης κούνησε το κεφάλι του και ο Leonidas τον έσπρωξε μπροστά και τον έπιασε ο Jack από το σακάκι και τον έσπρωχνε μπροστά. Ήταν σε μία διάταξη ότι ο Jack και ο Chrono μπροστά περπατούσαν ο Jack κρατώντας τον επαναστάτη στην μέση και ο Leonidas περπατούσε πίσω έχοντας βάλει την περικεφαλαία του και έχοντας ενεργοποιήσει τα όπλα του
-Αν έχω σωστά υπολογίσει την διαδρομή το πρωί θα ήμαστε στο επόμενο νησί
-Ωραία έτσι σας θέλω σε ετοιμότητα, ο επόμενος προορισμός μας θα είναι μία βάση επαναστατών γι αυτό προσοχή
-Μάλιστα καπετάνιε!!!! είπαν όλοι με μία φωνή και μετά από λίγη ώρα έφτασαν στο πλοίο και έφυγαν για τον επόμενο προορισμό τους
Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 Empty
PostSubject: Re: {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος}   {Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος} - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή} Πειρατικές ''συζητήσεις'' {Τέλος}
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» {Αρχή}Mafia{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή-Τεχνική} Από νέο σε νέο πρόσωπο {Τέλος}
» {Αρχή} Ένα νέο γνώριμο πρόσωπο {Τέλος}
» {Αρχή} Το τερατώδες ξύπνημα!!! {τέλος}

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Endless Waste-
Jump to: